de rijksoverheid vraagt I: BESPAARf45.000, b( IfiSSrtss- r LEIDSE COURANT ZATERDAG 28 FEBRUARI 1981 PAGINA 1È hOOfd (mnl./vrl.) afdeling personeelsvoorziening en -begeleiding vac, nr. 1-052610167 Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk Centrale Directie Personeelszaken en Arbeidsvoorwaarden De Afdeling Personeelsvoorziening en -begelei ding. bestaande uit ca. 35 medewerkers, vormt samen met de Afdeling Formatiebeleid, de Afdeling Rechtspositie en Personeelsbeheer en de Afdeling Arbeidsvoorwaardenbeleid de Centrale Directie Personeelszaken en Arbeids voorwaarden. In het kader van de loopbaanbegeleiding is de Afdeling belast met de werving en selectie, de methodische personeelsbeoordeling, de intro ductie, vorming en opleiding, het bedrijfsmaat schappelijk werk, de loopbaandocumentatie en loopbaanregistratie. Vereist: goede kennis en ervaring op boven genoemde en/óf verwante terreinen in een leidinggevende functie, met daarnaast b.v.k. een voltooide universitaire opleiding. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f6166,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 maart 1981. literatuuronderzoeker/ hoofddocumentalist (mnl./vrl.) vac. nr. 1-037810167 Ministerie van FlnanclBn Centrale Directie Voorlichting, Afdeling Bibliotheek en Documentatie Functie-Informatie: selecteren en excerperen van Nederlandse en buitenlandse literatuur op financieel, fiscaal en/of sociaal-economisch terrein; verrichten van literatuuronderzoek op dit terrein, zowel op aanvraag als op eigen initiatief, eie.a. in overleg met de verschillende beleids sectoren van het departement. Vereist: kandidaatsexamen economie of een verwant vakgebied, dan wel diploma HBO in deze richting; diploma GO C of de bereidheid tot studie hiervoor. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4076,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 9 april 1981. medewerker (mni./vri.) directiesecretariaat vac. nr. 1-044610167 Functie-Informatie: verlenen van redactionele en administratieve ondersteuning bij alle in- en externe overlegstructuren van de Directie Verkeersveiligheid; opstellen van vergader agenda's in overleg met betrokkenen en redi geren van toelichtingen op agendapunten, alsmede in samenwerking met de beleidsmede werkers opstellen van beleidsnotities t.b.v. genoemde overlegstructuren; notuleren van vergaderingen en bewaken van de follow-up daarvan (afspraken, actiepunten) en verzorgen van de correspondentie ter zake. Vereist: diploma VWO; redactionele ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f3119,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 maart 1981. administratief medewerker/ redactie assistent (mni./vri.) deeltijdarbeid, 20 uur per week, ochtenduren vac. nr. 1-043810167 Ministerie van Volksgezondheid en MllleuhyglBne Hoofdinspectie voor de Geneesmiddelen, Redactiesecretariaat Geneesmiddelenbulletin Functie-Informatie: mee beoordelen van concept artikelen op indeling, stijl en taalgebruik; literatuuronderzoek; voorbereiden en verslaan van vergaderingen; onderhouden van in- en externe contacten; verzorgen van planning en lay-out; overige algemene administratieve werk zaamheden. Vereist: diploma's HAVO en typen; goede beheersing van de Nederlandse taal; redactionele ervaring en typografische kennis. B.v.k. opleiding medewerker geneesmiddelenindustrie van de LOI. Standplaats: Leldschendam. Salaris: max. f 1559,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 21 maart 1981. Chef (mnl./vrl.) bureau algemene Industriestatistiek vac. nr. 1-049010167 Centraal Bureau voor de Statistiek Hoofdafdeling Statistieken van Industrie en Bouwnijverheid Het Bureau Algemene Industriestatistiek verzorgt op basis van enquêtes de samenstelling van een aantal indicatoren (als omzet, order ontvangst, personeel) die een inzicht dienen te verschaffen in de conjuncturele ontwikkeling van de industriële bedrijfsklassen in Nederland. Functie-Informatie: leiding geven aan een zestal medewerkers; beoordelen en analyseren van de resultaten van de kwartaalenquêtes; in samen werking met de studiedienst, onderzoeken van mogelijkheden om te komen tot een verdere uit bouw van de statistiek; verstrekken van inlich tingen aan de gebruikers van de statistiek; onderhouden van in- en externe contacten. Vereist: diploma HEAO of VWO met economie; diploma algemene statistiek of de bereidheid dit te behalen; ervaring in een leidinggevende functie. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f4078,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 21 maart 1981. Chef (mnl./»rl.) sectie uitkeringsregeling vac. nr. 14464I0W Ministerie van Binnenlandse Zaken Hoofdafdeling Pensioenen en Wachtgelden. Afdeling Wetstoepassing, Bureau Politieke Pensioenen en Uitkeringen De Hoofdafdeling Pensioenen en Wachtgelden houdt zich vooral bezig met (de behandeling van) pensioenzaken voor het personeel van overheid en spoorwegen en aanvragen door overheids personeel van uitkeringen i.v.m. onvrijwillige werkloosheid. De Sectie Uitkeringsregeling '66 telt 13 mede werkers. Functie-Informatie: leiding geven aan de Sectie; controleren van de af te geven beschikkingen en uitkeringen en onderhouden van contacten met andere afdelingen; in overleg met het bureau- hoofd behandelen van beroepszaken en voeren van de correspondentie daarover. Gevraagd: diploma HAVO; administratieve en redactionele ervaring; ervaring in een functie op het gebied van de sociale verzekering; kqnnis van de ambtelijke rechtspositie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f3119,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 21 maart 1981. medewerker (mni./vrt.) vac. nr. 1-044310167 Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk Centrale Directie Personeelszaken en Arbeids voorwaarden. Afdeling Personeelsvoorziening en -begeleiding, Bureau Administratieve Zaken en Loopbaandocumentatie Functie-Informatie: meewerken aan administra tieve behandeling van de werving, selectie en beoordeling van personeel; verwerken van gegevens in de loopbaandocumentatie; verlenen van administratieve assistentie bij werven, bege leiden en beoordelen van ambtenaren. Op een nader te bepalen tijdstip, dat in onderling overleg zal worden vastgesteld zullen de volgende taak- facetten aan de functie worden toegevoegd: assisteren bij het opzetten van diverse perso- neelsoverzichten; leveren van een bijdrage aan de analyse van gegevens uit overzichten, opstel len van te ondernemen acties; vervangen van de bureauchef. Vereist: diploma MEAO of een hiermee vergelijk bare opleiding; administratieve ervaring. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f 2562,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 2832,- per maand aan wezig. medewerker (mni./vri.) begrotingszaken vac. nr. 1-051010167 Ministerie van Volksgezondheid en MllleuhygtBne Centrale Afdeling Financieel-Economische Zaken, Onderafdeling Begrotingszaken en Financieel- Economische Adviezen Functie-Informatie: opstellen van begroting van uitgaven en middelenbegroting en daarbij behorende toelichting en bijlagen; opstellen van suppletoire begrotingen en nota's van wijzigingen e.e.a. aan de hand van beschikbare cijfers en gegevens; meewerken aan het opstellen van meerjarencijfers; ontwerpen van overschrijvings- en toevoegingsbesluiten ingevolge de Comptabi liteitswet; coördineren van maandelijkse rappor tering inzake uitvoering begroting. Vereist: HAVO/MEAO of een hiermee vergelijk bare opleiding. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Standplaats: Leidschendam. Salaris: max. f3551,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 4078,- per maand aan wezig. Sollicitaties inzenden vóór 21 maart 1981. technisch medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 1-049610167 Functie-Informatie: adviseren m.b.t. domein objecten op technisch, financieel en economisch gebied; toezicht houden op instandhouding van rechten van de Staat t.a.v. domeinobjecten en het rechtmatig gebruik daarvan; zorg dragen voor onderhoud en instandhouding van domein objecten en voor technische uitvoering van werkzaamheden waartoe de Dienst der Domeinen ten opzichte van derden is verplicht, e.e.a. voor zover de daaraan verbonden kosten ten laste komen van de begroting van de Dienst der Domeinen. Vereist: HLS; rijbewijs BE. Ervaring op het gebied van taxaties van onroerend goed strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3119,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 4078.- per maand aan wezig. Sollicitaties inzenden vóór 1 april 1981. verpleegkundigen (mnt./vrt.) vac. nr. 1-047710167 In het Penitentiair Ziekenhuis worden uitsluitend zieken opgenomen vanuit gevangenissen en huizen van bewaring. Functie-Informatie: zorg dragen voor een ver plegende behandeling en een goede verzorging van gedetineerde patiënten, die veelal ook behoefte hebben aan persoonlijke belangstelling en begeleiding; meewerken aan een ongestoorde tenuitvoerlegging van de vrijheidbenemende straffen en maatregelen. Vereist: diploma verpleegkundige A. Leeftijd: 25-45 jaar. Salaris: max. f 2698,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 2832,- per maand aan wezig. Sollicitaties Inzenden vóór 7 april 1981. Bovengenoemde max. salarissen zijn In het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7Vi% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vérmelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw hulsadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013,2500 EA 's-G raven- Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of Instelling toegezonden. ivieuwl Voor deze prijzen allee uitgevoerd in betongrije meteel profiet BETONGARAGES dlv. afm. v.a. 26öü,- BETON TUINSCHUREN dlv. alm. v.a. 1400.- BET0N SCHUTTINGEN hoog en geplaatst inbegrepen. Ook te leveren als zelfbouw. Event, ook alles te leveren In vlakgrijs beton plm. 10 goedkoper Vraag vrljbt. onze folder. A a B Betonbouw Barrlerweg 239 5822 CN Eindhoven 040-615041/015559/ 434643. en fabriek Heipolderstraat 6 Heeze. op de bouwkosten van s^uw semibungalow. Bouwkosten f 180800.— inkt. 18% BTW, grondwerk en fundering, excl. grond. Daar moet u zelf voor zorgen. Deze prijs geldt voor geheel Nederland m.u.v. eilanden. In deze prijs is begrepen: begane grond afm. 12.70 x 8.80 mtr: hal. j ruime woonkamer met schuifpuien, eiken keuken met o.a. vaatwasser, berging, slaapkamer en luxueuze badkamer. Inklusief garage en CV. Verdieping: balkon, grote hobbyruimte (38 m?) 2 royale slaapkamers. Inhoud 565 m3. Ca50% besparing op stookkosten d. bouwtijd. Muren uitgevoerd in handvorm steen. Bilderdijklaan 7 f 398.000,- Vrijstaande bungalow met garage er» prachtig aangelegde tuin, gelegen it, 3 slaapkamers, luxe met ligbad en douche, i keuken met apparatuur. Poelzoom 18 1 395.000 Geschakelde villa met aangebouw garage met berging, aan 3 zijden v slaapkamers, douche, 2 Part. 2 kamers, serre, keuken. Voorts 6 kamers waarvan 5 verhuurd, 2 keu kentjes, badkamer. Parterre komt ge heel leeg. Rijnsburgerweg 131 f 930.000,- Eersteklas gebouwde (1979) vrij staande luxe villa, met ruime garage. Ind.: grote kamer met open haard en vloerde zolder. Grote, droge kelder luchtverw. Goed gei'soleerd. Gunstige ligging. met eiken front, bijkeuken, garage met vliering. 1e et.: 3 kamers, ber ging, badkamer met ligbad, 2e badka- KOUDEKERK A/D RUN Pr. Bemhard straat 66 f 187.000,- Modern woonhuis met voor- en ach tertuin, achterom en schuur. CV-gas. Gasboiler. Ind.: hal, moderne (Sie- matic) keuken, woonkamer met par ket, te et. 3 kamers, kasten, royale Apotlolaan 578 f 170.000,— Op Ie woonlaag gelegen 2/3 kamer hoekflat. Berging onder het gebouw. CV. Ind.: grote woonkamer, keuken zijraam en ontbijtbar, grote Bachstraat 46 f6! 1 kamer-appartement met CV ging. Omvat: hal, badkamer n Haagplein 93 f 98.000,— Prima onderhouden luxe 2-kamer-ap- partement op de 5e etage. Hoek. Leuk uitzicht. CV, Lift. Eigen par- Haagweg 146 f 139.500- Op leuk punt gelegen 4-kamer-top- appartement met lift. Nabij het cen trum. Grote woonkamer, 2 slaapka- i. Prachtig aangelegde tuin e (zuid), garage. CV, open haard. Ind.: 54 m2 woonkmr, plavuizen, extra kamer beneden, badkamer, 1e et.: 3 kamers. 2e badkamer. Ind.: gang, grote woonkamer over de hele breedte met balkon (2), 2 slaapkamers, keuken, toilet, badkamer met zitbad. Eigen CV. Berging onder het gebouw. Oe flat verkeert in uitstekende staat. Economisch gebondenen/ingezetenen van Oegstgeest genieten de voorkeur. houden herenhuis achterom. Ind.: h Julianalaan 5 en 5a f 650.000,— Romantisch, wit, villaatje met gasten verblijf, prachtig gesitueerd aan één nlge v hal, toUet.^L-v kon, kleinere kamer met wastafel, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. CV-gas. Gastenverblijf: entree. ingebouwde kasten, douchecel r flin rage en schuur. CV. Ind.: hal, keuken, woonkamer met open haard en par ketvloer, 1e etage: 3 slaapkar achterom. Ind.: grote doorzonkamer met parket en openslaande deuren, let, ged. open keuken met kelder- Beatrixstraat 19 f 187.000,- Rustig en vrij gelegen woonhuis t.o. breed plantsoen. Voor- en achter tuin; achterom en schuur. CV-gas.' Geïsoleerd dak. Ind.: Woonkamer met open haard, dubbele teglazing, keuken, 1e et.: 3 kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e et.: flinke zolder en kamer met dakkapel. kast, 2 slaapkamers r deling: entree, gang, 3 kamers, 2 bal kons, keuken, badkamer met zitbad, wastafel en toilet, spiltrap naar 2e eta ge: overloop, grote kamer met breed raam, veel kasten en bergruimte, apar- Div. ther- Oude Rijn. Grc Herensteeg 7 f 248.000,— Geheel gerestaureerd 17e eeuws stadshuis. Monument, gelegen in hartje stad. Academiewijk. Ind.: hal, grote woonkeuken, toilet en studeer kamer alles met plavuizen, wijnkel der, en grote bergkamer. 1e et.: Ei vormige woonkamer (9,6 x 5 m) met openslaande deuren naar terras. 2e et.: 2 slaapkamers, moderne badka mer met ligbad, vaste trap naar zol der. CV-gas. Nieuwe leidingen. Au thentieke eikenhouten zolderingen en spiltrappen. Kasteelhof 10 f 560.000,- Vrijstaande villa met garage-, schuur en tuin, gelegen in rustig villawijkje. Ind.: grote hal, L-vormige woonka mer met open haard, luxe woonkeu ken, eetkamer, plavuizen op de hele parterre. 1e et.: 3 kamers, zeer ruime badkamer, aparte douche, balkons. 2e et.: atelier en 4e slaapkamer. CV- gas. diverse thermopane-ramen. st open haard, koepelkamer tzicht op de Oude Rijn, mo- eiken keuken, studeerkamer, dubbele kamer met alkoven.' Recent gerenoveerd en verbouwd. Ie klas. CV-gas. Splinterlaan 48 f 132.000,- Perfect onderhouden 3/4-kamer-ap- partement. Omvat: grote woonkamer Uitzicht over vijver- rtij en op bos. Aangebouwde garage gebruik als berging. L-vormige badkamer, breed balkon. Tollenaer- singel 37 vraagprijs f 690.000.- Exclusieve, vrijstaande villa met mooi aangelegde tuin (zuid). Perfect houden, royale luxueuse afwerking. breedte in open verbinding met een zeer moderne keuken, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, grote zolderka- wastafel. CV-gas. Vrije vesti- laas' r (4.19 iveede nelie: [in de Ook in het weekend zijn wij telefonisch bereikbaar. 1500

Leidse Courant | 1981 | | pagina 10