de rijksoverheid vraagt [RD JSXE3F 1 LEID(ST)EI jonge wemtuigbouw- kundig rits-er werkman in algemene dienst m/v ^Gemeente Noordwiikerhout Xi ADVERTEREN IN DE KRANT. UMOETTOCN OOK IIW BROODVERDIENEN. „HORST EN VLIET" ZATERDAG 14 FEBRUARI 1981 LEIDSE COURANT PAGIh De Stichting Gemiva te Gouda houdt zich bezig met intra-, semi- en extra murale zorg voor geeste lijk gehandicapten in Zuid - Hol land. Zij beheert daartoe dagver blijven, gezinsvervangende tehui zen, internaten, een kort verblijf- tehuis alsmede een project geleide kamerbewoning. VOORGEEST OEGSTGEEST Voorgeest is een internaat voor geestelijk gehandicapten, gele gen in Oegstgeest. Binnen de twee paviljoens. Meisjes Voor geest en de Honingraat, wordt gewerkt in woongroepen. In opdracht van de Stichting Gemiva wordt momenteel in Zoeter- woude een internaat voor 315 bewoners gebouwd. Als de nieuw bouw klaar is zullen veel bewoners van Voorgeest naar dit nieuwe internaat verhuizen. Deze verhuizing zal omstreeks het voorjaar van 1982 plaatsvinden. Nieuwe medewerk(st)ers die o.a. willen meewerken aan de voorbereiding van de bewoners op de verhui zing, zullen aangesteld worden door de Stichting Gemiva, tot de verhuizing werken binnen Voorgeest, en samen met de bewoners verhuizen naar het nieuwe internaat te Zoeterwoude. Voor Meisjes Voorgeest en de Honingraat vragen wij: Z-GEDIPLOM EERDEN, M.B.O.-en H.B.O.-V-ERS M/V M.B.O.-en H.B.O.-I.W.-ERSl Inlichtingen over deze functies kunt u verkrijgen .bij: telefoon 071 - 151840 Voor salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden is de C.A.O. zie kenhuiswezen van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling per soneelszaken van het Psychiatrisch Ziekenhuis Enüegeest. Stichting Gemiva, van Limburg Stirumstraat 10, 2805 BD Gouda, tel. 01820-16433. Voorgeest, Endegeesterstraatweg 5, 2342 AJ Oegstgeest. tel. 071-151840. AGRARISCHE SOCIALE FONDSEN Antwerpseweg 5, 2803 PB Gouda In verband met toename van het werk is op het Regionaal Kantoor te Gouda van de Agrarische Sociale Fondsen behoefte aan een BEHANDELEND BEAMBTE W.W. (m/v) De voorkeur gaat uit naar kandidaten met: - opleiding op MEAO-niveau met boekhoudkundige ervaring en inzicht; - vakdiploma sociale verzekeringen, danwel in een vergevorderd stadium van studie voor dit diploma;. - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - goede contactuele eigenschappen; Ervaring in de uitvoering van de Sociale'.Verzekeringen strekt tot aanbeveling. Salarisindicatie. v Groep 5 van de CAO; Bij gebleken geschiktheid zijn in de toekomst doorgroeimogelijkheden aanwezig. Zij die deze funktie ambiëren en aan dit „profiel" voldoen, worden verzocht hun sollicitatiebrieven binnen 14 dagen te richten aan: Di- rekteur Regionaal Kantoor Gouda A.S.F., de heer R. F. H. Overmars, Postbus 61, 2800 AB Gouda. Vereisten Betrokkene zal belast kunnen worden met alle voorkomen de werkzaamheden op het gebied van onderhoud van wegen, riolering enz. Enige ervaring met straatwerk strekt tot aanbeveling. Salaris Afhankelijk van leeftijd en ervaring vanaf 21 jaar min. f. 1.753,- tot max. f. 2.187,- bruto per maand, met een diensttijduitloop tot max. f. 2.394,- bruto per maand. Beneden 21 jaar gelden leeftijdsionen. De vakantietoelage bedraagt 7,5 o/o van hef jaarsalaris. Dienstkleding wordt verstrekt. Rijwieltoelage bedraagt f. 136,- per jaar. Belangstellenden worden verzocht schriftelijk te sollfcite-' ren middels een bij de administratie van de afdeling Gemeentewerken, Herenweg 4, tussen 9.00 - 12.00 uur te verkrijgen sollicitatieformulier. Op verzoek kan ook een formulier worden toegezonden (tel. 02523 -49 81. toestel 42). medewerkers (mni./vri.) Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maat* schappelijk Werk Centrale Afdeling Algemene Zaken, Afdeling Post- en Archiefzaken De Afdeling Post- en Archiefzaken is belast met de zorg voor de algemene administratieve ver werking .van de departementscorrespondentie. Tot de werkzaamheden behoren o.a. het registre ren van de inkomende en uitgaande post; controle op voortgang en afdoening; vormen en ordenen van dossiers aan de hand van de voor schriften; archiefdocumentatie; beschikbaar stellen van en informatie verstrekken uit de archivalia. Deze werkzaamheden worden verricht t.b.v. alle onderdelen van het Ministerie. Daartoe is de Afdeling onderverdeeld in een aantal kleine eenheden. Gevraagd worden; medewerkers vac. nr. 1-025110167 Vereist: ten minste diploma MAVO 4. Bereidheid tot het volgen van een opleiding op het gebied van documentatie en administratieve organisatie (SOD I). Deze vakopleiding geschiedt gedeeltelijk in diensttijd; de kosten worden vergoed. Salaris: max. f 2530,- per maartd, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. agendarissen vac. nr. 1-025210167 Functie-informatie: administratieve werkzaam heden w.o. registreren van de inkomende en uit gaande post en controleren van de voortgang en afdoening. Vereist:-de diploma's MULO/MAVO 4 en typen. Salaris: max. f2187,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Voor beide,functies geldt: Standplaats: Rijswijk. Sollicitaties inzenden vóór 7 maart 1981. medewerkers (mni./vri.) Centraal Bureau voor de Statistiek Hoofdafdeling Algemene Zaken, Afdeling Centrale Kopijverwerking en Vermenigvuldiging Er wordt door de Afdeling jaarlijks tienduizenden publikatiepagina's statistische informatie opge zet, gedrukt en in brochures uitgegeven. Daar naast worden er vragenlijsten en. allerlei huis houdelijk drukwerk geproduceerd. Gevraagd worden: layout-medewerker vac. nr. 1-024110167 Functie-informatie: layouttechnisch voorbereiden van modellen van pagina's staat- en tabelwerk, die met schrijfapparatuur worden ingevuld; aan brengen van de lineatuur en nog ontbrekende beeldelementen; camera-gereedmaken van de modellen; (laten) uitvoeren van correcties op bestaande originelen; opzetten van formulieren, vragenlijsten en overig huishoudelijk drukwerk. Vereist: gediplomeerd hand- en/of-machinezet- ter; praktische ervaring met layout en papier- opmaak; bekendheid met fotozetapparatuur. Salaris: max. f2530,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. kleinoffsetdrukkers vac. nr. 1424210167 Functie-informatie: bedrukken in zwart en kleuren van vellen A3 en A4 op kleinoffsetpersen t.b.v. maand-, kwartaal- en jaaruitgaven, vragenlijsten ander drukwerk. Vereist: gediplomeerd (klein)offsetdrukker; praktische ervaring bij grafische ondernemingen. Salaris: max. f2187,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. medewerkers binderij vac. nr. 1-024310167 Functie-Informatie: bedienen van binderijmachi nes voor het vouwen, vergaren, hechten, boren, perforeren, lijmen en snijden van vellen tot afgewerkt drukwerk; met de hand verrichten van allerlei nabewerkingen op drukwerk tot een compleet grafisch eindprodukt. Vereist: LTS opleiding voor binderij/afwerking; praktische eiyaring bij drukkerijen, en/of binde rijen in het afwerken van drukwerk. Salaris: max. f 1986,- per maand, met een, uitloop- mogelijkheid op grond van diensttijd. papiersnijder vac. nr. 1-024410167 Functie-informatie: snijden van plano-papier en bedrukte vellen met een Polar-Mohr 92, t.b.v. de drukwerkproduktie. Gevraagd: B.v.k. LTS opleiding; ervaring als snijder en/of binderij-ervaring. Salaris: max. f1986,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Voor alle functies geldt: Standplaats: Voorburg. Sollicitaties inzenden vóór 7 maart 1981. hoofd (mnl./vrl.) bureau onderzoeksondersteuning en statistiek vac. nr. 1-030710167 Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne Stafafdeling Epidemiologie en Informatica Functie-Informatie: leiding geven aan ±11 mede werkers van het Bureau Onderzoeksondersteu ning en Statistiek; bevorderen van noodzakelijke afstemming van statistiekeri uit verschillende gegevens-bestanden,.zowel binnen als buiten het Ministerie; behandelen van incidentele ver zoeken om statistische gegevens uit binnen- en buitenland; adviseren m.b.t. vraagstellingen op het gebied van onderzoeksopzet; verzamelen en "bewerken van gegevens, zorg dragen voor het gereedkomen van statistische publikaties. Vereist: diploma statisticus (VVS) of medisch administrateur (senior); kennis van en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking. Kennis van de gezondheidszorg strekt tot aanbe veling. Standplaats: Leidschendam. Salaris: max. f4033,-per maand. Sollióitaties inzenden vóór 23 maart 1981. automatiserings medewerkers (mnl./vrl.) Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat, Dienst Informatieverwerking Computercentrum, Onderafdeling Algemene Software Groep Instrumentatiecentrum, Onderafdeling Real-time Software Binnen dé Rijkswaterstaat zijn ongeveer 1000 medewerkers betrokken bij c(e automati sering. Van de 200 medewerkers die zich bezig houden met het ontwikkelen van systemen, zijn er 100 werkzaam bij de Dienst informatie verwerking te Rijswijk. Het ontwikkelen van programmasystemen ge schiedt zowel bij het Computercentrum als bij het Instrumentatiecentrum. Het Computer centrum beschikt over een aantal centrale computers, met o.a. een univac U1100/82 én een uitgebreid terminalpark variërend van gra fische beeldbuizen tot remote batch-terminals, onderling verbonden door een datacommuni catienetwerk. Hel Computercentrum dient deze faciliteiten voor de Rijkswaterstaat in bedrijf te houden en op nieuwe ontwikkelingen in te spelen'. Het Instrumentatiecentrum daarentegen ontwikkelt programmasystemen om gegevens- inwinning real-time op lokale situaties mogelijk te maken. Gevraagd worden: systeemanalist vac. nr. 1-023010167 algemene software groep van het computer centrum Functie-informatie: als teamlid onderzoeken uit bouwen en in stand houden van datacommuni catievoorzieningen (netwerk, protocollen, termi nals) en systeemprogrammatuur (operating systemen, compilers e.d.). Vereist: VWO of een hiermee vergelijkbare opleiding, kennis van hogere programmeertalen, b.v.k. Fortran, RTL/2. Ervaring c.q. belangstelling voor assemblerprpgrammering, computer- systerr\en ën ontwikkelingen op de hardware- markt. Salaris: min. f2187,- en max. f3584,- per maand. systeemanalist vac. nr. 1-023110167 afdeling real-time software van het Instrumen tatiecentrum Functie-informatie: in teamverband opstellen van .systeemontwerpen voor programmasystemen; verrichten van werkzaamheden m.b.t. planning, voortgangscontrole en technische controle; begeleiden en meewerken aan het bouwen van programmasystemen; implementeren van programma's; ontwikkelen van normen en verbeteren van werkmethoden. Vereist: HBO informatica, informatietechniek- o.i.d.; enige jaren ervaring als systeemanalist of systeemontwerper. b.V.k. op het gebied van real-time toepassingen. Salaris: min. f 2324,- en max. f3584,- per maand. Voor beide functies geldt: De mogelijkheid bedrijfsgerichte en informatica- gerichte opleidingen te volgen is aanwezig. Standplaats: Rijswijk. Tel. inlichtingen worden verstrekt voor vac. nr. 1-0230/0167 door de heer ir. M- C Deurloo - hoofd Algemene Software Groep en voor vac. nr. 1-0231/0167 door de heer ir. G. M. van der Bend - hoofd van dè afdeling Real-time Soft ware, onder nr. (070) - 90 6628. Sollicitaties inzenden vóór 11 maart 1981. Bovengenoemde max. salarissen zijn In het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7Va°/o vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw hulsadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA Js-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt 'u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Hollandsche Wegenbouw Zanen bv, Heemstede, gespecialiseerd in grondwerken, verhardings- konstrukties, wegen, vliegvelden, leidingen, industyïevfoeren en waterbouwkundig asfalt zoekt voor haar afdeling Materieel te Hillegom een die werkzaam zal zijn in de sektor Ontwerp en Projekten. Eisen; - HTS Werktuigbouwkunde - Goede kontaktueje eigenschappen - In team-verband kunnende werken - Bereidheid tot tijdelijke uitzending naar het buitenland. Voor informaties.kunt U zich wenden tot de heer A R. Prinsen, telefoon 02520-1 53 41, gedurende de normale kantooruren. Sollicitaties te richten aan Hollandsche Wegenbouw Zanen.bv, Afdeling Personeelszaken, Lanckhorstlaan 8, Postbus 30, 2100 AA Heemstede. Telefoon: 023-28 25 50 ■WBD werkmaatschappij van de Hollandsche Beton Groep nv [HBG] cersd lacte menl fien m tó e W ankz. voo. ran i erlei ecl vaterj was 12.001 dens winti del de si tig hi ichev het 5 '.elf h De Stichting Gemiva te Gouda houdt zich bezig met intra-, semi- en extra-murale zorg voor geeste lijk gehandicapten in Zuid - Hol land. Zij beheert daartoe dagver blijven, gezinsvervangende tehui zen, internaten, een kort verblijf- tehuis alsmede een project geleide^ kamerbewoning. I VOORGEEST I OEGSTGEEST Voorgeest is een internaat voor I geestelijk gehandicapten, gelè-j gen in Oegstgeest. Binnen twee paviljoens, Meisjes Voor-1 geest en de Honingraat, wordt f gewerkt in woongroepen. In opdracht van de Stichting Gemiva wordt momenteel in Zoeter woude een internaat voor 315 bewoners gebouwd. Als de nieuw-1 bouw klaar is zullen veel bewoners van Voorgeest naar dit nieuwe I internaat verhuizen. Deze verhuizing zal omstreeks het voorjaar! van 1982 plaatsvinden. Nieuwe medewerk(st)ers die o.a. willen! meewerken aan de voorbereiding van de bewoners op de verhui-1 zing, zullen aangesteld worden door de Stichting Gemiva, tot de I verhuizing werken binnen Voorgeest, en samen met de bewoners J verhuizen naar het nieuwe internaat te Zoeterwoude. Voor Meisjes Voorgeest en de Honingraat vragen wij: ADSPIRANT LEERLING VERPLEEGKUNDIGEN M/V voor directe indiensttreding. Kandidaten dienen bereid te zijn in maart 1982 de opleiding tot Z-1 verpleegkundige té gaan volgen. Men dient in het bezit te zijn van het diploma mavo 4 of het diplo ma KV/JV, dan wel een gelijkwaardige opleiding. Inlichtingen over deze functies kunt u verkrijgen bij; telefoon 071 - 151840 Voor salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden is de C.A.O. zie- j kenhuiswezen van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling per- soneelszaken van het Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest. Stichting Gemiva, van Limburg Stirumstraat 10, 2805 BD Gouda, tel. 01820-16433, Voorgeest, Endegeesterstraatweg 5, 2342 AJ Oegstgeest. tel. 071 -151840. Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlenij (werkzaam in Leidschendam, Voorschoten en Wassena<as ')e9c De afdeling Gezinsverzorging, taken v& vullend ten behoeve van gezinnen en jaarden zoekt ter vervanging voor team te Voorschoten een „Horst en Vliet" is een instelling met de werkvormen Alge meen Maatschapper lijk Werk en Gezins verzorging. In de af deling Gezinsverzor-. ging werken ruim' 500 gezinshelp sters/verzorgsters 1 onder leiding van 20 leidsters, verdeeld over drie werkgebie den, te weten: Voor schoten, Leidschen dam en Wassenaar. De C.A.O. voor het Welzijnswerk is basis voor de arbeidsoveree^ komst. Inlichtingen bij mevrouw J. van der Weij, hoofdleidster gezinsven ging, telefoon (01717) 4995. Sollicitaties kunnen gericht worden aan de staffunctionaris Pers neelszaken, mevrouw E. P. C. Osset-Bax, Postbus 114, 2250 Voorschoten" omf (full-time) °ngen voor de gebruikelijke taken in de begele h Ziek< ding bij de hulpverlening gericht op oude ™sgevac ren. Onze voorkeur gaat, gezien de se "{0 menstelling van het team, uit naar ee[ (bijna) voltooide M.B.O.-opleiding.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 26