te koop in hazerswoude it 18 premie 6 vrije sektor- woningen met garage oopwoningeii met eigen parkeerplaats ^UjTjC^ koopwoningen in Buitenhof-Oost WT. huurflats in Buitenhof-Oost ZATERDAG 14 FEBRUARI 1981 LEIDSE COURANT Nabij de Dorpsstraat, tussen Beuklaan en Korenmolenlaan, wordt binnenkort gestart met de bouw van 18 premie-koopwoningen en 6 herenhuizen in de vrije sektor. De woningen liggen aan en nabij de Westeindse Vaart met uitzicht over (raai polderlandschap. Deze geschakeld gebouwde woningen hebben een efficiënte indeling met veel woonkomfort. De terrassen en tuinen zijn aantrekkelijk aan het water gesitueerd en bieden veel privacy. Materiaalkeuze en afwerking maken het geheel tot een exclusief woonprojekt. Begane grond garage, entree, betegelde hal en toil semi-open keuken, zeer ruime woon-eetkamer met zitkuil en'open haardpartij. Verdieping: overloop. 4 slaapkamers (waarvan 2 met balkon), betegelde badkamer met ligbad. 2e toilet en wastafel, c v /wasruimte Bijzonderheden luxe keuken met dive apparatuur, gekleurd sanitair, hardhouten kozijnen buiten èn binnen, deur naar terras. In het vroege stadium van de bouw zijn persoonlijke woonwensen nog uitvoerbaar. KOOPSOM VANAF F. 370.000.- Informatle en dokumentatie: Blekersdijk 59. 3311 LD Dordrecht. Telefoon 078-144251 of 's-avonds 078-161894 - 145302. Deze woningen van het type eengezinswoning hebben u veel te bieden. De tuinen van de meeste woningen liggen aan het water. Alle woningen zijn o.a. 'oorzien van c.v.-gas, mechanische ventilatie, hardhouten kozijnen en aansluiting op centraal antenne systeem. Begane grond sfeervolle entree, betegelde hal en toilet, flinke bergruimte, moderne open keuken, huiskamer met mogelijkheid or open haard, hardhouten trap naar verdieping, 1e vercr overloop, 3 slaap kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel, balkon; 2e verd. zolder/berging met aansluitpunt wasautomaat, ruime slaapkamer. KOOPSOM VANAF F. 165.000.- v.o.n. Makelaardij DrechfstedenBY Dahlialaan 15 f215.000,- Modern woonhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom.. Ind: entree, gang, toilet, kelderkast, keu ken. woonkamer met parket en open haard. 1e et.: 3 slaapkamers, douche. 2e et.: vaste trap, berging, slaapka mer met dakkapel. Economische gebondenen/ingeze- tenen van Oegstgeest genieten de voorkeur. De Vereen. Ned. Mak< iJiffLIiMl VOOR ALLE ISOLATIE PROBLEMEN? WIJ maken kozijnen, ramen, deuren in eigen timmerfabriek WIJ hebben de juiste mensen die het bij u plaatsen. WIJ leveren en zetten zelf isolerend glas WIJ verzorgen ook uw verbouwing. WIJ verzorgen uw subsidie. TIMMERFABRIEK-AANNEMER C. J. DE BOER Bon naam Voor woonpl nadere Informatie adres Voor deze prijzen allee uitgevoerd in bclongrija meleelproflel BETONGARAGES dlv. afm. v.a. 2600,- BETON TUINSCHUREN div. afm. v.a. 1400.- BETON SCHUTTINGEN m hoog en geplaatst per str. m. 78.- Minder dan 10 m 15% extra, excl. 18% btw. Bij deze prijzen is plaatsing inbegrepen. Ook te leveren als zelfbouw. Event, ook alles te leveren In vlakgrijs beton plm. 10 goedkoper Vraag vrijbl. ónze folder. A B Betonbouw Barrierweg 239 5622 CN Eindhoven 040-815041/815559/ 434643. en fabriek Heipolderstraat 6 Heeze. Leiderdorp bouwt in de komende jaren aan de Engelendaal de woonwijk Buitenhof. De woningbouw in het eerste deel, Buitenhof-Oost, begint in de loop van 1981. De oplevering wordt verwacht in de tweede helft van 1982, gedurende 1983 en 1984. Het gaat om 665 woningen, waarvan er ca. 240 zullen verkocht worden op gemeentelijke verkoopvoorwaarden. Het plan bevat premie A-, premie B- en ongesubsidieerde woningen. Het gemeentebestuur van Leiderdorp wil op korte termijn graag weten welkë inwoners van Leiderdorp belangstelling hebben voor een koop woning in Buitenhof-Oost. Dat geldt ook voor kandidaten van buiten de gemeente die in Leiderdorp hun dagelijks werk vinden. Zij kunnen in het gemeentelijk informatiecentrum een formulier afhalen, waarmee ze hun voorkeur kenbaar kunnen makfen. Het gemeentebestuur hoopt aan de hand van de ingezonden formulieren een indruk te krijgen van de bestaande behoefte aan koopwoningen. Belangstellenden wordt verzocht het formulier vóór 9 maart aan de gemeente terug te zenden. Het gemeentebestuur van Leiderdorp.heeft in beginsel geen dure huurflats gepland in de nieuwe woonwijk Buitenhof-Oost. Mocht daarvoor wel belangstelling zijn, dan is het gemeentebestuur bereid een plan voor koopflats aan de Engelendaal te wijzigen in premie- en vrije sector-huurflats. Gedacht wordt aan geschatte kale huurprijzen vanaf f 625,- f 675,-- voor een drie-kamerflat. De bouw kan nog deze zomer starten. Het gemeentebestuur wil graag weten of voor deze categorie woningen in Leiderdorp en omgeving belangstelling is. In het gemeentelijk informatiecentrum is een enquêteformulier beschikbaar. Belangstellenden wordt verzocht het formulier vóór 9 maart aan de gemeente terug te zenden. Bilderdijklaan 7 f 445.000,- Vrijstaande bungalow met garage en prachtig aangelegde tuin, gelegen aan een plantsoen met waterpartij. Inde ling: gang met plavuizen en garde robe, toilet, 3 slaapkamers, luxe bad kamer met ligbad en douche, ruime luxe keuken met apparatuur, ruime woonkamer met open haard, parket en deuren naar, terras (zonzijde). C.V-gas. Herman Gorterstraat 9 f 98.000,— 3-kamer-appartement op de 2e etage met CV-blok en grotendeels dubbele beglazing. Zonnige ligging. Winkels om de hoek. Ind.: hal, zijkamer met balkon op zuid, woonkamer, slaapka mer, royale keuken met balkon, bad kamer met douche. Inpandige ber ging. Uitsluitend aari diegene, die in het bezit is van een geldig registratie bewijs, afgegeven door of namens de burgemeester en wethouders van Hazerswoude, zal een woonvergun ning worden verstrekt. Burggravenlaan 12 f370.000,— Prima onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, gelegen t.o. plantsoen. CV. Ind.; grote woonkmr. van 9.8 x 4, open haard, parket, luxe keuken, totaal 4 slaapkamers, veel kasten, badkamer met ligbad, 2 toiletten. Schuur, achterom. Burggravenlaan 204 f 128.000,- Zonnig gelegen 4-kamer apparte ment, gelegen op de 3e woonlaag. In deling: hal, keuken, douche, toilet, aan de voorzijde woonkamer en slaapkamer met balkon, aan de ach terzijde een grote en kleine kamer met balkon. Twee bergingen onder het gebouw. Vliering boven de flat. pe Genestetstraat 36 f 112.000,— 4 kamer-woning op de 2e woonlaag. Geheel gerenoveerd; prima onder houden. Zonnig balkon aan de ach terzijde. Eigen opgang. Schuurtje. Ind.: woonkamer met mooie haard- schouw en verhoogd eetgedeelte, voorkamer met fraaie schouw, zijka mertje, flinke keuken, achterkamer met balkon. Vrije vestiging. Koggewal 4 f 745.000,- Vrijstaande villa aan haven met eigen kaden van 20 en 8 meter, open ver binding met de Zijl. Indeling: hal, L-vormige woonkmr. van 52 m2 met open haard en schuifpui naar 48 m2 terras (met barbecue), eetkamer in verbinding met moderne keuken met apparatuur w.o. houtskool-grill, berg- kamer, wijnkeldertje, ruime studeer kamer- of logeerkmr met eigen bad en toilet. 1e et.: 3 kamers. 2 balkons, luxe badkamer met ingebouwde kas- tenwand. Bevloerde zolder, CV. Thermopane. Korte Mare 24 f 330.000,— Bedrijfsruimte met bovenwoning. De bedrijfsruimte ca 165 m2 is direct te aanvaarden. De bovenwoning bestaat uit totaal 5 kamers met keuken, bad kamer'en dakterras. Twee kamers zijn leeg, de overige verhuurd. Gevel opgeknapt; dak vernieuwd. Morsweg 67 f 125.000,- Flink woonhuis met grote achtertuin (21 m) Ind vestibule, kelderkast, toilet, keuken met doorloop naar houten schuur, 2 kamers, serre. 1e et.: 3 kamers, badkamer. 2e et.: vgs- te trap, grote zolder, kleine kamer met dakraam. Papengracht 12—12a f 198.000,- Groot pand in het centrum van^de stad. bestaande uit benedenwoning. 2 kamers, keuken, douche, toilet, achtertuintje; en in 3 woon-units ver huurde bovenwoning. Het pand is uitstekend onderhouden en voorzien van CV gas. De benedenwoning en 1 van de woon-units worden leeg opge leverd. Schoenerwal 3 f 825.000,- Vrijstaande villa aan de Zijl met h?- ven, nabij Kagerplassen (brugloze verbinding). Schitterend huis. Bouw jaar '76. opp. 600 m2 grond, ind.: living van 88 m2, lujre open keuken, 2 complete badkamers. 4 slaapka mers. Prachtig aangelegde tuin en ter ras. INRUIL OUDE WONING. Wij zijn event, -bereid uw huidige woning v.d. Werfstraat 60a f 165.000- Groot woonhuis met bedrijfsruimte (80 m2). Bovenwoning: 5 kamers, parket, open haard, keuken, douche. CV. Nieuwe electra, dakbedekking en goten. Flink dakterras. Parterre een bedrijfsruimte te verbouwen tot zelfstandige^oning. Zijlsingel 45 f 139.000,- Zeer goed onderhouden woonhuis aan de singel met zonnige, vrije ach tertuin en schuur. Flinke woonkmr. keuken, douche, toilet, Ie et. 3 ka mers, grote bergkast. Nieuwe elektr. bedrading, -gas- en waterleidingen, riolering, plafonds, etc. Jan Steenlaan 9 f 275.000,— Op goede stand gelegen goed onder houden herenhuis met voor- en vrije, zonnige achtertuin, stenen schuur en achterom. Ind.: hal, kelderkast, roya Ie woonkamer met open haard, komplete vernieuwde keuken met inb. app. 1e et.: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2 balkons, 2e toi let. 2e pt.: vaste trap, 2 slaapkamers veel berging. CV-gas. van Wassenaerlaan 36 f 125.000, Op Ie etage gelegen 3-kamerapparte| ment met schuur en achterc entree, keuken, voorkamer kon, doorlojaend in achterkamer, achterzijkamer met balkonnetje, bad kamer met toilet en douche, via luik bereikbare vliering. Verwan d.m.v. gaskachels. Rooseveltlaan 17 f 189.000,- Modern woonhuis met voor- en flin ke zonnige achtertuin, schuur, achl terom, CV, geisoleerde kap. Woonka-I mermet thermopane, keuken, 4 slaapkamers, badkamer met douche.' Alles prima onderhouden. I Antoniusstraat 5 f 695.000,- Grote vrijstaande villa - Zwitserse stijl aan de Oude Rijn met aanleg- mogelijkheid, terassen. Bevat o.m. dubbele inpandige garage en hobby ruimte, zeer grote en origineel inge deelde woonkamer (86 m2), open haard, plavuizen, open keuken (uit gebreid ingericht), 4 flinke slaapka mers, 2 badkamers, bergzolder. Zeer! veel extra's. INRUIL MOGELIJK:; Inruil tot maximaal f 400.000,- uw huidige woning is mogeli Zonnegaarde 18 f215.000,- Modern hoekhuis met grote garagel en voor- en achtertuin. Z-vormigel woonkamer, keuken en hal met p' vuizen, 1e ^t.: badkamer met 'j kleurd sanitair,' 3 slaapkamers, k ten, 2e et grote kamer met hoog| plafond en dakkapel. CV-gas. Spouw-I muurisolatie, div. thermopane Geversstraat 63 Oegstgeest. 071 - 15 25 40*. Direktie J.N. Lancel, makelaar i.o.g. Lid van de Ned. Bond van Makelaars in onroerende^ J Rapenburg 57. Groot patriciërshuis (hoek) met garage op een der mooiste punten van Leiden. Bevat totaal 12 ka mers vvelke alle verhuurd. Een aantrekkelijke aanbieding voor de belegger of degene die binnenkort zijn studerende kinderen wil huisvesten. Aantrekkelijke prijs.f 290.000,- OPENBARE VERKOPING ex artikel 1223 lid 2 B.W. De notarissen J. G. Bergsma te Aarlanderveen en H. F. G. Moussault te Roelofarendsveen zijn mens om op de vrijdagen 20 en 27 februari a.s., tel kens om 11.00 uur 's morgens, in café Heemskerk te Roelofarendsveen bij Inzet, resp. afslag te verkopen: - het perceel tuinland en water, met kantoorge bouwtje en kassen, - liggende te Roelofarendsveen achter het pand Noorderhemweg 40, - en kadastraal bekend gemeente Alkemade, sectie K, nummers 1259, .- 1260 en 1261, tezamen groot 1 ha 69 are 10 ca. Vaste lasten plm. 425.-. Vaste lasten: achterstallig 839.15. Executie- en royementskosten. trekgeld, ev. rangre- gelingskosten en achterstallige lasten komen voor re kening koper. Aanvaarding: het perceel, dat niet bij de eigenaar In gebruik is, doch waarvan het kantoorgebouwtje on rechtmatig wordt bewoond, kan door de koper na be taling der kooppenningen worden aanvaard. Betaling kosten en lasten uiterlijk op 5 maart a.s. Betaling koopsom uiterlijk op 27 maart a.s, beide ten kantore van notaris Moussault voornoemd. Inlichtingen ten kantore van genoemde notarissen: Zuideinde 16 te Aarlanderveen (tel. 01725-9206); Langeweg 50 te Roelofarendsveen (tel. 01713-9115). Zegt het voort. Dahlialaan 7 f210.000. Woonhuis met voor- en achtertuin. Stenen schuur en ach terom. Indeling: hal. toilet, trapkast, keuken, doorzonka mer met deur naar de tuin. 1e etage: 3 slaapkamers, bad kamer met douche. 2e etage: vaste trap. zolderkamer met dakkapel, bergruimte, CV-gas. Huis verkeert in uitsteken de staat van onderhoud. Economisch gebondenen/ingeze- tenen van Oegstgeest genieten de voorkeur.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 16