de rijksoverheid vraagt \F® IQ AVONDJE Ulffl KIJK INDEl KRANT reclame-chef NEDERLAND B V Wüt u een ZELFSTANDIG, GOED BETAALD BEROEP? n h< mi LEIDSE COURANT ZATERDAG 13 DECEMBER bureauchef (mnuvri.) winning en omzetting vac. nr. 0-7416/0167 Centraal Bureau voor de Statistiek Hoofdafdeling Statistieken van Industrie en Bouwnij verheid Functie-informatie: coördineren van en leiding ge ven aan de werkzaamheden van het Bureau; zorgen voor het bijeenbrengen van gegevens t.b.v. een aan tal energiestatistieken; volgen van voor de statistiek relevante ontwikkelingen en toetsen van de statistie ken op hun betrouwbaarheid; geven van adviezen op statistisch-technisch gebied; voeren van overleg met de bij elke problematiek betrokken instanties, zowel in-als extern. Vereist: diploma HTS; b.v.k. energietechniek of een hiermee vergelijkbare opleiding; ervaring in een lei dinggevende functie. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 4033,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 14 januari 1981. plv. hoofd (mnl./vrl.) bureau programmering huisvestings zaken vac. nr. 0-8922/0767 Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Rijksgebouwendienst. Hoofdafdeling Financiële en Huisvestingszaken Functie-informatie: leiding geven aan 5 medewer kers; opstellen en bijsturen van financieel- technische meerjarenprogramma's t.b.v. bouwwer ken en aankopen, architectenopdrachten, enz.; (doen) verzamelen en bewerken van gegevens be treffende de stichtingskosten van bouwwerken en analyseren van deze gegevens; concipiëren van no ta's, brieven e.d.; zitting hebben in commissies, werkgroepen e.d.; onderhouden van in- en externe contacten. Vereist: ten minste diploma HAVO en diploma MBA óf HEAO economisch/administratieve richting; ken nis van geautomatiseerde informatieverwerking. Er varing in de bouwnijverheid op financieel- economisch gebied strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4033,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 3 januari 1981 Chef (mnl./vrl.) post- en archiefzaken vac. nr. 0-8362/0167 Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne Rijksinstituut voor Drinkwatervoorziening. Bedrijfs economische Afdeling Bij het Rijksinstituut voor Drinkwatervoorziening (RID) bestaan, als gevolg van een verbreding van het takenpakket, en een daarmee samenhangende reorganisatie, een aantal vacatures. Het RID ressor teert onder het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne en is belast met onderzoek en advise ring op het gebied van de drinkwatervoorziening en de milieuhygiënische zorg voor water en bodem; ook ondersteunt het Instituut de Nederlandse ont wikkelingssamenwerking op deze terreinen. Het Instituut heeft een breed multi-disciplinair sa mengesteld personeelsbestand met thans 230 me dewerkers. Het RID is momenteel gevestigd in Voor- burg/Leidschendamde bouw van een nieuw kantoor- en laboratoriumcomplex te Rijswijk is in voorbereiding. De Bedrijfseconomische Afdeling vormt een onder steunende afdeling binnen het Instituut en is belast met de financiële bedrijfsadministratie, post- en ar chiefzaken. type- en reproductiewerkzaamheden, bode- en chauffeursdiensten, telefoon- en telexdien sten. huishoudelijke zaken en daarnaast in een af zonderlijke sectie met de behandeling van economi sche en management-informatie vraagstukken. Functie-informatie: leiding geven aan een 6-tal me dewerkers van het dynamisch en semi-statisch ar chief alsmede aan de bode-verzendkamer; organi seren en coördineren van de werkzaamheden van en tussen de genoemde onderdelen en toezicht hou den op de voortgang van de werkzaamheden; be oordelen van de post. routing, classificaties, enz.; bewaken en ontwikkelen van dossiervorming; zor gen voor optimale functionering en ontwikkeling van de archieven (o.m. verblijfplaatsenadministratie, di verse inventarissen, sanering dossiers, vernietigings- lijsten. uitleenadministratie, rappelsysteem en het verstrekken van inlichtingen); vervangen van het hoofafdeling Algemene Zaken. Vereist: diploma HAVO; diploma SOD I; diploma SOD II of studerend daarvoor en b.v.k. leidingge vende ervaring in een archief. Standplaats: Leidschendam. Salaris: max. f 3084.- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer N. F. Tinga onder nr. (070)-694251. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden vóór 5 januari 1981. assistent beleids medewerker (mnl./vrl.) (mnl./vrl.) vac. nr. 0-8486/0167 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Centrale Directie Financieel-Economische Zaken, Afdeling Begrotingsinspectie De Afdeling Begrotingsinspectie heeft tot taakde bewindslieden en de departementsleiding te advise ren over de financieel-economische en budgettaire gevolgen van het onderwijsbeleid, de begrotings voorstellen en de begrotingsuitvoering; opstellen van de ontwerp-begroting en de meerjarenraming; ontwikkelen van begrotings- en beheerstechnieken; (mee) ontwikkelen van instrumenten t.b.v. de be leidsbeoordeling. Functie-informatie: binnen een deelterrein van het Ministerie: kwantificeren en analyseren van de bud gettaire aspecten van het onderwijsbeleid; beoorde len van beleidsvoorstellen op hun budgettaire gevol gen; analyseren van de begrotingsopstelling en be waken van de uitvoering; voorbereiden van de be grotingswetgeving; bijdragen aan de verbetering van instrumenten voor de beleidsbeoordeling en het begrotingsbeheer. Vereist: ten minste diploma MAVO 4 en diploma MBA. Evt. studerend voor SPD I of een hiermee ver gelijkbare opleiding. Zij die in het bezit zijn van di ploma MEAO administratieve richting kunnen solli citeren indien zij ervaring hebben op financieel- economisch gebied. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3512,- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 3 januari 1981 adjunct-secretaris/ plv. secretaris vac. nr. 0-9353/0167 Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Centrale Directie van de Volkshuisvesting. Directie Rijkssteun Volkshuisvesting en Huurzaken. afdeling Huurzaken. Secretariaat van de Huurcommissies in de ressorten Rotterdam e.a. Functie-informatie: voorbereiden van zittingen van de Huurcommissies; naast secretariaatswerkzaam heden, schriftelijk kennis geven van de uitspraken van de commissies aan partijen en belanghebben den; concipiëren van meer juridisch getinte brieven, nota's e.d.; overleg plegen met de voorzitter, secre taris. hoofd binnendienst en hoofd buitendienst m.b.t. te behandelen zaken in de zittingen van de commissies. Vereist: diploma HBS/HAVO; juridisch- administratieve opleiding. B.v.k. administratieve er varing. Standplaats: Rotterdam. Salaris: max. f 3512.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 3 januari 1981. medewerker (mni./vri.) subbureau begrotingswetten vac. nr. 0-8126/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Centrale Afdeling Financieel-Economische Zaken, Bureau Begrotingszaken Het Bureau Begrotingszaken is o.a. belast met het samenstellen van ontwerp-begrotingen. suppletoire begrotingen, verzorging van de daarbij behorende toelichtingen, het opstellen van de jaarrekeningen en het samenstellen van meerjarenramingen. Gevraagd: b.v.k. diploma HAVO/MEAO; ten minste MBO opleiding op financieel en/of economisch ge bied goede kennis van de Nederlandse taal. Erva ring in een soortgelijke functie bij de overheid strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3084.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 3 januari 1981 medewerker (mni./vri.) vac. nr. 0-9393/0167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Hoofddirectie van de Waterstaat. Bureau Veront reinigingsheffing Rijkswateren Functie-informatie: interne controle, alsmede ad ministratieve verwerking van aanslagen en bezwaar schriften. Vereist: diploma HAVO; ervaring met kohierbelas tingen. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2800.- per maand. Promotiemoge lijkheid tot max. f 3084.- per maand aanwezig. Sollicitaties inzenden vóór 3 januari 1981. controleur arbeids inspectie (mnl./vrl.) vac. nr. 0-7115/0167 Het Directoraat-Generaal van de Arbeid, c.q. Ar beidsinspectie. heeft tot taak het bevorderen van op timale arbeidsomstandigheden in bedrijven. Hieron der valt de zorg voor veiligheid, de bedrijfsgezond heidszorg. menswaardige werkomstandigheden, op de mens afgestemde inhoud van de arbeid, ont plooiingskansen en overleg. Het Directoraat omvat behalve een centrale dienst te Voorburg als uit voerende diensten de Arbeidsinspectie, de Inspectie van de Havenarbeid en de Dienst voor het Stoomwe zen. Het werk wordt gedaan door deskundigen op zeer uiteenlopende technische gebieden en op me disch. bedrijfsorganisatorisch en gedragsweten schappelijk gebied. Functie-informatie: instellen van onderzoeken in be drijven in de agrarische sector ter controle en bevor dering van de naleving van wettelijke bepalingen m.b.t. de arbeid en arbeidsomstandigheden; geven van adviezen en aanwijzingen op veiligheidstech- nisch gebied; ongevalsonderzoek. Vereist: MULO/MAVO opleiding; diploma MLS; enige jaren bedrijfservaring onder andere m.b.t. op slag van gevaarlijke stoffen zoals bestrijdingsmidde len en beveiliging van landbouwwerktuigen. Standplaats: Zoetermeer. Naar deze vacature kunt u solliciteren door inzen ding van een sollicitatieformulier vóór 8 januari 1981, dat u kunt aanvragen per briefkaart onder vermel ding van het vac. nr. en uw huisadres met postcode, bij de Rijks Psychologische Dienst. Prins Maurits- laan 1. Corr. adres: Postbus 20013,2500 EA 's-Gravenhage. medewerker (mni./*ri.) publieksinformatie vac. nr. 0-9287/0167 Functie-informatie: mondeling en schriftelijk ver strekken van informatie aan particulieren en instellin gen m.b.t. ontwikkelingssamenwerking; tevens in formatiemateriaal beschikbaar stellen t.b.v. door derden te organiseren bijeenkomsten en tentoon stellingen; zich op de hoogte houden van verande ringen in behoefte aan informatiemateriaal; verza melen van publikaties over de ontwikkelingssamen- werkingsproblematiek en het Nederlandse beleid ter zake en zorg dragen voor voldoende voorraad aan informatiemateriaal; assisteren en vervangen van collega's in voorkomende gevallen. Vereist: ten minste diploma MAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; redactionele en type ervaring; ervaring in één of meer functies met in- en externe contacten. B.v.k. enige bekendheid met do cumentatiesystemen. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2530.- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 7 januari 1981 tekenaar (mni./vri.) vac. nr. 0-9305/0167 Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappe lijk Werk Rijksmuseum van Natuurlijke Historie Het Rijksmuseum van Natuurlijke Historie verricht wetenschappelijk onderzoek op het gebied van de systematische dierkunde, beheert belangrijke col lecties en fungeert als "moedermuseum" voor na tuurhistorische musea. Functie-informatie: vervaardigen van afbeeldingen voor publikaties. lezingen e.d.. naar dierlijke objec ten van zeer verschillende aard en omvang tekenen van diagrammen, grafieken, landkaarten, enz. en sa menstellen van illustraties d.m.v. montage. Gevraagd: op de functie gerichte relevante ervaring. B.v.k. Academie voor Beeldende Kunst (illustratief tekenen). Standplaats: Leiden. Sollicitaties inzenden vóór 3 januari 1981 Bovengenoemde max. salarissen zijn in het alge meen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toe slag van max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code. zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie- de dienst ot instelling toegezonden. Internationale Computer Oeieoingem Rljkserfcende diploma's computerprogrammeur(se)A*xK>opMd>ngo«. Haag Vereiste vooropleiding: MAVO-4. HAVO. VWO. MBO. HBO. Voor uitgebreide kosteloze informatie coupon ongefrankeerd Insturen naar: I.C.O. Nederland, antw.ru. 645, 2300 VB Lelden. Tel. nr. 071-215103/214064 woonplaats: leeftijd:.. Telefoon:.. Wettelijk beschermd. Wel eens gedacht om nj-les te geven? Gezien het tekort aan instructeurs zijn er geen problemen om als full-time of part-tune instructeur aan de slag te gaan. Bezoek een van onze voorlichtingsavonden in Uw omgeving AANVANG 20.00 UUR VRAAG INFORMATIE OF BEL Autorijschool van Wijngaarden Overtoom 136 tel 020-121901 woensdag 17 december Autonjschool de Kleijnen In '/an Meerdervoort 178 tel 070-649900 maandag 15 december Herman Gorterstraat 10 f 125.000,- 3 a 4-kamer appartement op de 2e etage, met CV. berging. Ind.: Grote woonkamer, keuken, badkamer, 2 slaapkamers, 2 balkons. Ged. Ther mopane ramen. Prima onderhouden. Europaplantsoen 47 f217.000,- Landelijk en rustig gelegen hoekhuis in gezellig dorp. Drie zijden tuin. CV, div. isolatie's. Ind.: Woonkamer met plavuizenvloer, natuurstenen wand, ruime keuken, 3 slaapkamers, badka mer met douche, vaste trap naar zol der met overloop en zolderruimte ge schikt voor extra kamer, dakraam. KOUDEKERK A/D RIJN Europasingel 39 Prijs: tegen elk aannemelijk bod. Grote, ruim gelegen drive-in-woning met zonnige, vrije tuin. CV. Garage, babyruimte, tuinkmr, L-vormige woonkmr, balkons, parket, open haard, luxe open keuken, 3 slaapka mers. balkon. Alles in perfecte staat. Gezellig ruim uitzicht. W. v. Vegtenplantsoen 11. Vraagprijs f 250.000,— Fraai gelegen en origineel verbouwd hoekhuis met 3 zijden tuin. Garage. CV. Hall, toilet, woonkamer met par ket, open haard, zonnig terras, open eiken keuken met apparatuur. Ie et.: 3 kamers, luxe badkamer, 2e toil, 2e et.: flinke kamer, berging. Perfect onderhouden. fraaie plafonds. Parterre: 2 kamers, keuken. Ie et.: 3 kamers, badkamer, 2e et.: woonzolder, kamer, badka mer en keuken, 3e et.: zolder. Zeer bijzonder huis. Hoge Rijndijk 30 f 280.000 - Herenhuis met voor- en 25 m diepe achtertuin, 2 schuren, achterom. Ind.: Ruime kamer en suite, serre, keuken, bijkeuken. Ie et.: 3 kamers, badkmr., 2e toilet, balkon, 2e et.: 3 kmrs., dakkapel, douchekamer, garderobekamer. Vliering. Uitste kend onderhouden. Kasteelhof 10 f 560.000.- Vrijsiaande villa met rondom tuin, garage, schuur, gelegen in rustig villa- wi|k|e, met goede verbindingen naar de grote steden, winkels, etc. Vrij uitzicht. Ind.: Hall met trappenhuis met grote glas-in-lood-wand. grote L-vormige woonkamer met plavuizen vloer, open haard, div. thermopane, eetkamer, luxe woonkeuken. Ie et.: 3 slaapkamers, balkons, badkamer met ligbad, toilet, aparte douche, vaste trap naar 2e etage: atelier, ka mer met wastafel, CV-gas. Optimale staat van onderhoud. Mozartstraat 219 f 125.000- 4-kamer-appartement gelegen op de Ie woonlaag met garage, berging en CV. Indeling: Hall, woonkamer met dubbele beglazing, balkon, keuken, 3 slaapkamers, douche, toilet, werk- balkon. Prettige ligging in moderne wijk, nabij winkels en scholen. Papengracht 12-12a f 198.000,- Groot pand in het centrum van de stad, bestaande uit benedenwoning: 2 kamers, keuken, douche, toilet, achtertuintje; en in 3 woon-units verhuurde bovenwoning. Het pand is uitstekend onderhouden en voor zien van CV-gas. Plantijnstraat 74 f 95.000,— 2-kamer-service-appartement gelegen op de 7e etage in gebouw Cronestein. Prachtig weids uitzicht. Indeling: Hall. keukentje, ruime woonkamer, ruime slaapkamer, badkamer met lig bad. CV. Liften. De vloerbedekkin gen blijven bij de flat. Rosmolen 44 f 120.000- Luxe 2-kamer-appartement op de Ie etage met groot zonneterras en eigen parkeerplaats. CV. Lift. Ind.: Hall, keuken, badkamer met ligbad, toilet, bergkast, grote woonkamer, slaapka- Gastenverblijf: entree, grote kamer met ingebouwde kasten, keukenblok, douchecel met toilet en wastafel, lad- dertrap naar flinke berging. Fraaie Oranjelaan 9 f 455.000 - Groot, klassiek hoekherenhuis met voor-, zij en achtertuin, grenzend aan het Bos van Wyckersloot. Vrijstaande garage met carport. CV. Ruime keu ken, L-vormige woonkamer (suite), royale badkamer met ligbad, 5 slaap kamers, veel bergruimte. Apothekersdijk 26—26a f 120.000,— Grachtenpand in het centrum, be staande uit parterre: bedrijfsruimte (verhuurd). Bovenwoning: hall, toi let, 1e et.: L-vormige woonkamer, keuken, 2e et.: 2 kamers, douche, 2e toilet, bergkamertje. Vliering. Bilderdijkstraat 4 f 330.000,- Zeer groot hoekherenhuis met ach terom en zeer diepe achtertuin (ca 19 m). Centrale ligging. CV gas. Dak geïsoleerd. Ind.: Hall, kelder, gemo derniseerde keuken, bijkeuken, grote kamer en suite (11.20 x 4),serre. 1e et.: 3 ruime kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, bidet, berging, 2e et.: 3 kamers (waarvan 2 verhuurd), toilet. Tussenzoldertje. Vliering over het hele huis. Du Rieustraat 9 f 188.000,- Mooie en rustig gelegen woonhuis (Burg.wijk). Woonkamer met dubbe le beglazing, keuken, 5 slaapkamers, badkamer, 2 toiletten. Kook- en was gelegenheid op zolder. Vrije vesti- ging. Haagplein 93 f 105.000,— Prima onderhouden luxe 2-kamer appartement op de 5e etage. Hoek. Leuk uitzicht. CV. Lift. Eigen par keerterrein. Bij het centrum van de stad. Vrije vestiging. Herengracht 37 f 485.000,— Gerestaureerd grachtenhuis voorzien van alle comfort. Monument. Prach tig aangelegde "Kloostertuin". Mar meren vloer, antieke schouwen. Westerdijk 32 f 895.000 - Aan vaarwater gelegen vrijstaande bungalow met nieuw rieten dak, gele gen op ca 2000 m2 grondopp. met eigen haven opzij van het huis, gara ge, schuur, botenhuis, moestuin met bevloeiingsinstallatie, boomgaard. In deling: Hall met garderobe, grote L- vormige woonkamer met open haard, eethoek, moderne keuken, bijkeu ken, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, dubbele wastafel, bidet, toilet en 2e badkamer met douche. Diverse thermopanebeglazingen. Zolder over het hele huis. Groot zonneterras aan het water (55 m2). CV. Javastraat 32 f 169.000 - Perfect verbouwd woonhuis met voor- en achtertuin, achterom en schuur. Ind.: L-vormige woonkamer, uitgebouwde woonkeuken, moderne badkamer met ligbad. Ie et.: 3 ka mers. groot zonneterras, 2e etage: bevloerde zolder geschikt voor extra kamer. CV gas. Vrije vestiging. Julianalaan 5 en 5a f 650.000,— Romantisch, wit, villaatje met gas tenverblijf, prachtig gesitueerd aan één der mooiste lanen in het oude deel van Oegstgeest. Zeer rustige lig ging. Ind.: Hall, toilet, L-vormige woonkamer met open haard en deu ren naar de tuin, keuken, 1e et.: gro te kamer met balkon, kleinere kamer met wastafel, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. CV gas. Regentesselaan 45 f 380.000,- Halfvrijstaande villa met garage, voor- en achtertuin. Zeer goed onder houden. CV. Ind.: Zij-ingang, zijka mer, woonkamer, open haard, keu ken, 5 slaapkamers, dakkapellen, badkamer, 2 toiletten. Gelegen in mooi gedeelte van Oegstgeest. Witte de Withlaan 6 f 219.000,- Woonhuis met achterom, zonnige tuin en schuur. Omvat zeer grote woonkamer, zonneterras, keuken, bijkeuken, 5 slaapkamers, badkamer, 2 toiletten. Uitstekend onderhouden. Rooseveltlaan 17 f 189.000,- Modern woonhuis met voor- en flin ke achtertuin, schuur, achterom, CV, ge isoleerde kap. Woonkamer met thermopane, keuken. 4 slaapkamers, badkamer met douche. Alles prima onderhouden. VOORSCHOTEN es Douw v/d Krablaan 53 f 250.000 - - Royaal hoekherenhuis met voor- en zonnige achtertuin, achterom en schuur. Ind.: Hall, flinke keuken, woonkamer. Ie etage: 3 slaapkamers, douchekamer met klein bad, 2e toi let, balkon, vaste trap naar 2e etage: kleine en grote kamer met dakkapel len, berging. CV-gas. Stompwijkseweg 8 f 218.000,-0188® Zeer landelijk gelegen hoekhuis mei Hligl vrij uitzicht over boezemwater er|j| jgj weiland. Achtertuin en zeer grote zij tuin met zonnezit. Zeer grote schuut met zolder. Ind.: Hall, toilet i douche, flinke keuken. L-vorn woonkamer. Ie etage: 3 kamers e berging. Het huis is geheel gerenoj veerd. Zonnegaarde 18 f 227.000,-1 Modern hoekhuis met grote garagef' en voor- en achtertuin. Z-vormigej woonkamer, keuken en hall met pla|6 bal vuizen, 1e et.: badkamer met kleurd sanitair, 3 slaapkamers, kas^g ten, 2e et.: grote kamer met hoo< plafond en dakkapel. CV-gas. Spouw muurisolatie, div. thermojaane-ra Het Staatsdrukkerij- en Uitgeverij bedrijf te 's-Gravenhage verzorgt de produktie en de uitgave van publi katies van de Rijksoverheid. De afdeling Verkoopontwikkeling van de Uitgeverij stimuleert, door middel van direct-mail campagnes, persoon lijke contacten en advertenties, de verkoop van overheidsuitgaven zo( regeringsnota's, wetsontwerpen, wetenschappelijke rapporten en ken. In deze afdeling is een vacati ontstaan voor een ervaren (mnl./vrl.) matie kontakt opnemen met de hee J. G. van Rijn, Hoofd Uitgeverij, telefoon 78 93 33. Voor een goede taakvervulling is vereist; een middelbare opleiding, diploma N.I.M.A. en/of afgestudeerd aan Fred Müller Akademie; belangstelling voor het politieke en maatschappelijke gebeuren; ruime ervaring. Salaris, afhankelijk van ervaring en opleiding - volgens Rijksregeling - tot maximaal f 3084,- bruto per maand. Promotiemogelijkheden zijn niet uit gesloten. Wanneer U in deze functie geïnteres seerd bent, kunt U voor nadere infor- Schrlftelijke sollicitaties vóór 1 Janu 1981 kunt U richten aan de afdeling Personeelszaken, Christoffei Plantijnstraat, 2515 TZ 's-Gravenhage.

Leidse Courant | 1980 | | pagina 20