de rijksoverheid vraagt AVONDJE UIT? KIJK INDE KRANT. TE KOOP: PROPER Sta; Cret )eJ' twi. tus poli ider BERICHT VAN INZET PAGINA 18 LEIDSE COURANT ZATERDAG 29 NOVEMBER Bachstraat 686 f 160.000,- (oorspr-3-ka mer-servict-appa r te- 7e etage, met lift. CV. Herensteeg 7 Geheel stadshu hartje stad. Roodenburgerstraat 47 f 245.000,— Ruim vooroorlogs herenhuis, gelegen in de Burgemeesterswijk. Voor- en achtertuin (zuid), achterom, schuur. Ind.: woonkamer met parket, schuif pui met thermopane naar de tuin, keuken, 1e et.: 3 kamers, badkamer, toilet, breed balkon, 2e et.: 3 kamers breed dakkapel, vliering. klas stand, open haard, apparatuur, badkamer kasten douche, toilet, 2e badka- 3 slaapkamers, wet Rhijngeesterstraatweg74 f 355.000,- Zonnig gelegen hoekherenhuis met garage, tuin aan 3 zijden. CV. Ind.: hal, garderobe, moderne keuken, grote suite bestaande uit voorkamer met erker, open haard, kasten en par ket, achterkamer met erker, parket. van Campenlaan 22 f 190.000,- 4-kamer-appartement (oorspr. 5 kmrs) met lift, CV. Gelegen op de 3e etage met vrij uitzicht. Grote woon- Koningstraat 30/30a f 107.500,- Eindhuis met zij- en achtertuin, schuur. Benedenwoning: woonkmr met open haard, keuken. 2 sl.kmrs. douche. Bovenwoning: eigen opgang, gang, fietsenstalling, 3 kamers, dou che en toilet, keuken, 2e et.: grote woonzolder met keukentje. Gas- en electr. leidingen zijn vernieuwd. Zo wel beneden als boven wordt leeg op- Langebrug 25a f 78.000,- 17e eeuws stadspand in de Pieters- wijk, met enig achterstallig onder houd. Ind.: gang, voorkamer, achter kamertje, keuken, toilet, plaats. 'Ie 2 kmrs, keuken, toilet, 2e et.: kon. 2e et.: 2 kamers, toilet, CV. Ge- isoleerde muren, thermopane parter re. Begane grond belegd met Kerk- driel plavuizen met vloerverwarming. Fraai sanitair. Marijkestraat 2 f 225.000.- Uitgebouwd hoekhuis, garage, 3 zij den tuin (afgesloten), CV, dak- en spouwmuurisolatie. L-woonkamer, 4 sl.kamers, badkamer. Prima onder houden. I. dubbel beglaasd. Ie et: 3 ka- i, balkon, badkamer met ligbad. OEGSTGEEST Lijsterstraat 8 f 200.000,- Royaal woonhuis, voor- en achter tuin (ZW). Kamer en suite, keuken, 6 slaapkamers, royale badkamer, 2 toi letten. Goede bouw. Mey v. Streefkerkstraat 56 f 285.000.- Perfect onderhouden, groot heren huis met voor- en zonnige achtertuin, schuren, achterom. Flinke woonka mer, opensl. deuren naar nieuw ter ras, moderne keuken, 4 slaapkmrs, badkmr met ligbad, 2 toil., mogelijk heid voor meer kamers. Alles prima in de verf. Incl. stoffering. Eventueel Pres. Kennedylaan 89 f 165.000,- 2-kamer-service-appartement, op de 4e etage met zitbalkon. Uitzicht tot aan de duinen. CV. Inpandig berg- i (zuid), gara ge. schuur. CV. Veel groen. Dichtbij scholen en winkels en Leidse Hout. Ind.: woonkamer met parket, erker taal 5 slaapkamers. 2 badkamers, bal- 2e toilet, 2e et.: 2 kamers. Warmonderweg 62 f 398.00 Groot hoek-herenhuis met gari Grote tuin.CV. Nabij Leidse Hout li Witte de Withlaan 6 f Middenhuis met voor- en schuur en achterom. Ind.: entree met natuurstenen vloer, toilet, zeer grote woonkamer met deur naar het zon neterras, keuken met diverse appara ten, bijkeuken. Ie etage: 3 kamers, badkamer met ligbad, toilet. 2e eta- VALKENBURG Hoofdstraat 32 f 385.000,- Vrijstaande villa met oprit, vrije, rus tieke achtertuin. Ind.: entree met garderobe, zijkamer, kamer en suite (uitgebouwd), open haard, parket, royale keuken, kelder, bijkeuken, schuur. Ie et.: 4 kamers, douche met 2e toilet, groot terras. Vliering met dakraam, bereikbaar via vlizotrap. VOORHOUT Oegstgeest, Emmalaan 52. Middenhuis, voor- en achtertuin, schuur. Ind.: 2 kamers en suite, keu ken, gang, toilet, 4 kamers, badkamer, zolder met vaste trap, geschikt voor meer kamers. 229.000.- k.k. Oegstgeest, Jan Steenlaan 22. Middenhuis, voor- en zonnige achtertuin, schuur, c.v. Perfect onder houden, dubbele beglazing. Ind.: woonkamer, keuken, vestibule, gang, toilet, 4 kamers, douche kamer, toilet, veel kastruimte. 245.000.- IC.IC. Oegstgeest, Regentesselaan 30. Hoekherenhuis, 3 zijden tuin, c.v. Ruime kamerafm., rustige lig ging. Ind.: 2 kamers en suite met serre en erker, keuken, hal, gang, toilet, 4 kamers, badkamer, grote zolder/hobbyruimte. 360.000.- k.k. Oegstgeest, Pr. Hendriklaan 20. Halfvrijstaand herenhuis, 3 zijden tuin. garage, c.v. Leuke ligging in oud Oegstgeest. Ind.: L-kamer, open keuken, hal, toilet, L-kamer, 3 kamers, badkamer met bad en douche, grote zolder geschikt voor meer ka- 460.000.- k.k. Oegstgeest, Rijnzichtweg 59. Onder architectuur gebouwd halfvrijstaande villa, 3 zijden tuin, ach teruitzicht op bos en weide, nd.'woonkamer, keuken, hal, toilet, provisiekelder, garage en schuur. 3 kamers, badkamer, toilet en vliering. 495.000.- k.k. Leiden, Rijnsburgerweg 80. Vrijstaande villa met grote tuin rondom, dubbele garage, c.v. Ruime kamerafmetingen. Ind.: woonkamer, eetkamer, woonkeuken, bijkeuken, hal met garderobe en toi let, stook- en provisiekelder, 6 kamers, badkamer, douchekamer, 2 toiletten, grote zolder. 650.000.- k.k. makelaardij o.g. OPENBARE VERKOPING BERICHT VAN INZET NOTARIS Mr. A. A. C. VERHEES te Katwijk be richt dat bij de op 24 november 1980 te Katwijk gehouden openbare verkoping de inzet is ge schiedt als volgt: de maitonnettewoning met bijbehorende ingang en bergplaats in het onderhuls plaatselijk bekend als Thorbeckestraat 57 te Katwijk is ingezet op 90.000.-. De afslag vindt plaats op maandag 1 december 1980 te Katwijk in de bovenzaal van gebouw „Orion", Meerburgkade 9a, des avonds om 20.00 uur. Nadere inlichtingen en biljetten worden ver strekt ten kantore van NOTARIS Mr. A. A. C. VERHEES Wyborghstraat 2 2225 TE Katwijk ZH Telefoon 01718-71646 jonlaag. Indeling: hal, keuken, douche, toilet, a voorzijde woonkamer en slaapkamer met balkon, a achterzijde een grote en kleine kamer met balkon, bergingen onder het gebouw. Vliering boven Bilderdijklaan 7 f 445.000,- Vrijstaande bungalow met rondom prachtig aangelegde tuin, garage/schuur, gelegen aan plantsoen met waterpar tij. Rustige ligging op goede stand, nabij winkels en scho len. Indeling: L-vormige gang met plavuizen, garderobe, toilet, gang met parket naar 2 slaapkamers, luxe badka mer met ligbad, douche en toilet, diepe garderobekast, ruime luxe eetkeuken, met apparatuur, ruime woonkamer (36 m2) metopen haard, parket en deuren naar de tuin (terras) zonzijde, ouderslaapkamer. CV-gas. senior beleidsmedewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 0-914210167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Directoraat-Generaal Binnenlands Bestuur, Directie Binnenlands Bestuur, Hoofdafdeling Bestuurlijke Organisatie en Wetgeving De Hoofdafdeling is nieuw gevormd en zal ruim twintig medewerk(st)ers tellen van verschillende disciplines voor het merendeel met universitaire opleiding. De voornaamste taak is de zorg voor het coördineren van aangelegenheden van departementen van algemeen bestuur die betrek king (kunnen) hebben op de inrichting en de werking van het binnenlands bestuur. Functie-informatie: bevorderen van bestuurlijke decentralisatie; toetsen van bestaande en voor genomen wetgeving van m.n. de overige depar tementen op decentralisatiemogelijkheden en op consequenties voor het bestuurlijk functioneren van lagere publiekrechtelijke lichamen; bevor deren van samenhang in het rijksbeleid t.a.v. de lagere publiekrechtelijke lichamen; begeleiden van en supervisie over beleidsmedewerk(st)ers werkzaam op het terrein van externe coördinatie; opstellen van adviezen op dat gebied; mee werken aan de beleidsontwikkeling m.b.t. de visie in hoofdlijnen op inrichting en werking van binnenlands bestuur; leveren van bijdragen aan het onderzoekbeleid. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding; ambtelijke ervaring ais beleidsmedewerk(st)er op hoger bestuurlijk niveau: bekendheid met het aangegeven werkterrein; ervaring in een leidinggevende beleidsfunctie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 7286,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 december 1980. adjunct-inspecteur (mnl./vrl.) vac. nr. 0-999810167 Ministerie van Landbouw en Visserij Veterinaire Dienst, Sectie Uitvoer Vlees en Vleesprodukten Functie-informatie: meewerken aan de beleids voorbereiding en beleidsontwikkeling op het gebied van de in- en uitvoer van dieren en dier lijke produkten en het welzijn van dieren tijdens het vervoer; begeleiden van de regionale distric ten bij de beleidsuitvoering; bevorderen van de communicatie tussen de centrale dienst en de districten. Vereist: diploma dierenarts; kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal; goede schrifte lijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: min. f4343,- en max. f7286,- per maand. Sollicitaties inzender) vóór 10 januari 1981. medewerker (mni./vri.) begrotingszaken vac. nr. 0-916910197 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Directie Bouwzaken Voortgezet Onderwijs, Afdeling Financiële Zaken Functie-Informatie: meewerken met de chef Financiële Zaken aan de beleidsvoorbereiding op het gebied van de Rijksbegroting en de meer jarenramingen; opstellen van de bijdrage van de Directie Bouwzaken Onderwijs aan de Rijks begroting en ramen van het beloop van de uitgaven in het kader van de meerjaren planning; begrotingsbewaking en financiële verslaglegging; ontwerpen van nota's en circu laires betreffende de Afdeling; deelnemen aan werkgroepen, commissies, enz. Vereist: diploma HEAO of volledig SPD of een hiermee vergelijkbare opleiding. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4033.- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere functies te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 27 december 1980. hoofd (mnl./vrl.) afdeling administratie en financiën tevens plv. hoofd bedrijfseconomische afdeling vac. nr. 0-918810167 Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne Rijksinstituut voor Drinkwatervoorziening De Bedrijfseconomische Afdeling vormt een ondersteunende afdeling binnen het instituut en is belast met de financiële bedrijfs- en compta bele administraties, projectadministraties, post en archiefzaken, type- en reproduktiewerkzaam- heden, bode- en chauffeursdiensten, telefoon- en telexdiensten, huishoudelijke zaken en daar naast in een afzonderlijke sectie met de behan deling van economische en management infor matie vraagstukken. Functie-Informatie: leiding geven aan de hoofden van de Bureaus Bedrijfsadministratie. Compta biliteit en de Sectie Algemene Zaken; zelfstandig voorbereiden en uitvoeren van werkzaamheden op financieel, economisch, organisatorisch en administratief gebied; opstellen van planningen, verstrekken en toelichten van financiële beleids informatie; opstellen, beheren en bewaken van begrotingen; fiatteren van voorgenomen uit gaven, opstellen van richtlijnen m.b.t. bestellin gen, opdrachten en contracten voor zover deze van of namens de directeur uitgaan. Vereist: ten minste HAVO of een hiermee verge lijkbare opleiding; volledig SPD; ervaring met bovenstaande werkzaamheden. Standplaats: Leidschendam. Salaris: max. f 5277,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 2 januari 1981. medewerker (mni./vri.) vac. nr. 0-917210167 Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Centrale Afdeling Voorlichting en Externe Betrekkingen, Afdeling Buitenlandse Betrek kingen. Bureau Coördinatie Buitenlandse Betrekkingen Funetle-lnformatle: onderhouden van contacten met diverse nationale en internationale organi saties welke werkzaam zijn op het terrein van het departement (o.a. de Directie Internationale Technische Hulp); organiseren van bijeenkom sten en (internationale) congressen ter zake en plegen van overleg hieromtrent; volgen en registreren van ontwikkelingen op het terrein van dit departement in het buitenland t.b.v. meer gerichte voorlichting; schrijven van nota's, brieven en besluiten ter zake. Vereist: diploma VWO of een hiermee vergelijk bare opleiding; kennis van één of meer talen. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4033,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 december 1980. medewerker (mni./vri.) planning en begroting vac. nr. 0-918310167 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Afdeling Bemanningszaken, Onderafdeling Personeelsvoorziening Functie-Informatie: opstellen van de departemen tale personeelsbegroting; leveren van een bijdrage aan de opstelling van personeelsvoorzie ningsplanning; analyseren en interpreteren van verschillen in de begrotings(meerjarenraming)- cijfers; in voorkomende gevallen mee zorg dragen in de voorziening van de departementale perso neelsbehoefte (financieel-economisch); voeren van documentatie m.b.t. statistische gegevens en meewerken aan de uitwerking; bijdrage leveren in woord en geschrift aan de personeelsplanning. Vereist: HAVO/MBO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Kennis van hel IPA systeem strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f3084,- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere functies te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties Inzenden vóór 20 december 1980. Constructeurs (mnl./vrt.) vac. nr. 0-634610167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat, Directie Bruggen Functie-Informatie: als medewerker van ontwerp groep maken van plan- en bestekstekeningen en ontwerpschetsen van staalconstructies; verrich ten van sterkteberekeningen; ontwerpen en berekenen van montage- en transportplannen en controleren van fabriekstekeningen. Leeftijd: tot ca. 25 jaar. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 3584,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 december 1980. hOOfd (mnl./vrl.) personeelsadministratie vac. nr. 0-637310167 Ministerie van Sociale Zaken Directoraat-Generaal van de Arbeid, Afdeling Personeel Functie-Informatie: coördineren van en toezicht houden op de administratieve verwerking van personeelsmutaties; bewaken van administratieve procedures en aanpassen daarvan aan gewijzigde regels; verstrekken van informaties m.b.t. admini stratieve voorschriften en procedures; dagelijkse leiding over de sectie personeelsadministratie (4 medewerkers); behandelen van rechtspositio nele aangelegenheden, zoals aanstelling, ontslag, diverse vergoedingsregelingen, wachtgeld, pen sioen, buitengewoon verlof, enz.; aan de hand van geldende voorschriften beoordelen van mutatievoorstellen met het oog op rechts positionele consequenties; in eerste aanleg beslissen of voorstellen gehonoreerd kunnen worden; mondeling en schriftelijk beantwoorden van vragen op rechtspositioneel gebied; uitvoeren van incidentele opdrachten op rechtspositioneel en administratief terrein. Vereist: diploma HAVO of MEAO; leidinggevende ervaring. B.v.k. ervaring met personeels administratie en/of rechtspositie. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 3084,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 20 december 1980. hoofd bureau registratuur (mni./vri.) tevens plv. hoofd onderafdeling registratuur en secretarie vac. nr. 0-761110167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directie Personeelszaken. Afdeling Personeels- data. Onderafdeling Registratuur en Secretarie Functie-Informatie: selecteren, klasseren en interpreteren van stukken en bepalen van de behandeling en circulatie daarvan; zorg dragen voor het schonen van de archieven. Vereist: ten minste diploma MAVO 4; diploma SOD I; enige jaren ervaring op het gebied van registratuur bij de overheid. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2800,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 20 december 1980. Bovengenoemde max. salarissen zijn In het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toeslag van max. 128,- par maand (bij volledige werkweek). Schriftelijke sollicitatie#, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw hulsadree met poetcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dlenet, Prins Mauritslsan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of Instelling toegezonden. goed I iresen xamen de Twi i.onti „xeer Notaris Mr. J. Karstens, Plantsoen 25 te Leiden zal op maandag 1 december aanstaande om 16.00 uur doen afslaan: 1. het woonhuis, plaatselijk bekend Rijn- en Schiekade 41 te Leiden, In bod staande op 40.000.- 2. het woonhuis, plaatselijk bekend Witte Singel 106 te Lelden, In bod staande op 56.000.- 3. het woonhuis, plaatselijk bekend Schelpen-, kade 23 te Lelden, in bod staande op 28.000.- het bene< kend Schelpenkade 29 en bod staande op 40.000.- 5. het woonhuis, plaatselijk bekend Oiefsteeg 10, 12 en 12a te Leiden, in bod staande op 80.000.- 6. het woonhuis, plaatselijk bekend Rhljngees- terstraatweg 50 te Oegstgeest, in bod staandeop/ 30.000.- ISOLATIE PROBLEMEN? WU maken kozijnen, ramen, deuren in eigen timmerfabriek. WU hebben de juiste mensen die het bij u plaatsen. WU leveren en zetten zelf i TIMMERFABRIEK-AANNEMER C. J. DE BOER Bon Voor nadere Informatie 6*.,.

Leidse Courant | 1980 | | pagina 18