K van'thof TE KOOP IN BOSKOOP ADVERTEER MEER nfrf.STGEEST LEIDSE COURANT ZATERDAG 15 NOVEMBER 1S| Herman Gorterstraat 10 f 125.000,- 3 a 4-kamer-appartement op de 2e etage, met CV, berging. Ind.: Grote woonkamer, keuken, badkamer, 2 slaapkamers, 2 balkons. Ged. Ther mopane ramen. Prima onderhouden. Apothekersdijk 26-26a f 120.000,- Grachtenpand in het centrum van de stad met verhuurde bedrijfsruimte op parterre en leeg te aanvaarden boven woning bestaande uit: parterre: hal, toilet, bordestrap, Ie et.: L-vormige woonkamer, keuken met vernieuwd aanrechtbjok. 2e etage: toilet, dou checel, achterkamer, ruime voorka mer, bergkamertje. Vliering. Bachstraat 728 f 190.000.- 3-kamer-service-appartement. gele gen op de 2e etage in de laagbouw. Voorzien van CV, lift etc. Ind.: hal, totiet. badkamer, keuken. 3 kamers. De pas één jaar oude stoffering blijft bij de flat. Balistraat 63 f 95.000,- Woonhuts met voor- en achtertuin. Schuur en achterom. Ind.: Gang, kast, kamer en suite, aangebouwde keuken, le etage: douche, voor- en achterkamer, zijkamer, balkon. 2e etage: laddertrap naar bevloerde zol der met stahoogte. tertuin, achterom en schuur. Mooie en rustige ligging in de Burgemees- terswijk. Ind.: hal, keuken, woonka mer met isolerende beglazing. Ie et.: douche met wastafel (houten betim mering), 2e toilet, 3 kamers, balkon, 2e et.: 2 kamers met dakkapellen, was- en kookgelegenheid. Vrije ves- Haagweg f 149.500- Op leuk punt gelegen 4-kamer-top- appartement met lift. Nabij het cen trum. Grote woonkamer. 2 slaapka mers. Zitbalkon op zuid. Div. ther mopane. Vrije vestiging. Hortensiadal 5 f 198.000,- Groot, modern woonhuis met voor- en zonnige achtertuin, achter aan plantsoentje gélegen. Schuur. CV. Grote woonkamer met parket, eet- keuken, 4 slaapkamers, 2 toiletten, badkamer, dakkapel, veel thermopa ne. Fijn, ruim huis. Kennedylaan 110 f 120.000,- 4-kamer-appartement gelegen op de 4e etage met lift, CV en inpandige berging. Prachtig uitzicht over de stad en omgeving. Ind.: Woonkamer met bafkon op zuiden, keuken, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. Koggewal 4 f 745.000,- Vrijstaande villa aan haven met eigen kaden van 20 en 8 meter, open ver binding met de Zijl. Ind.: hal, grote L-vormige woonkmr. van 52 m met open haard en schuifpui naar 48 m2 terras (met barbecue), eetkamer in verbinding met moderne keuken met apparatuur w.o. houtskool-grill, berg- kamer, wijnkeldertje, studeer- of lo- geerkmr. met eigen douche en toilet. 1e et.: 3 kamers, 2 balkons, lüxe badkamer met ingebouwde kasten- wand. Bevloerde zolder. CV. Ther mopane. Koningstraat 30/30a f 107.500.— Eindhuis met zij- en achtertuin, schuur. Benedenwoning: woonkmr met open haard, keuken, 2 sl.kmrs. douche. Bovenwoning: eigen opgang, gang, fietsenstalling, 3 kamers, dou che en toilet, keuken. 2e et.: grote woonzolder met keukentje. Gas- en electr.leidingen zijn vernieuwd. Zo wel beneden als boven wordt leeg op geleverd. Krefeldlaan 34 f 465.000,- Halfvrijstaande villa met dubbele ga rage, tuin, aan het water, vrij uit zicht. CV. Overal thermopane. Ind.: Grote woonkamer, parket, open haard, eetkeuken, 4 slaapkamers, 2 badkamers. OEGSTGEEST Half aangebouwd woonhuis met ruim erf. Ind.: Slaapkamer, woonka mer, eetkeuken, toilet douchecel, keuken, woonkamer, opkamer, kel der. Ie et.: 2 slaapkamers met dak kapel, vliering. Ged. CV. Tot.grond- opp.: ca 840 m2. Kennedylaan 84 f 400.000,- Zeer vrij gelegen hoek-drive-in-wo- ning met uitzicht over kanaal en vel den. Grote tuin. Ind.: garage, tuin kamer, toilet, Ie et.: L-vormige woonkamer met plavuizen, open haard, balkon, keuken, 2e et.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, toilet. CV-gas. Oranjelaan 9 f 455.000,- Groot, klassiek hoekherenhuis met voor-, zij en achtertuin, grenzend aan het Bos van Wyckersloot. Vrijstaande garage met carport. CV. Ruime keu ken, L-vormige woonkamer (suite), royale badkamer met ligbad, 5 slaap kamers, veel bergruimte. Regentesselaan 45 f 420.000,- Halfvrijstaande villa met garage, voor- en achtertuin. Zeer goed onder houden. CV. Ind.: Zij ingang, zijka mer, woonkamer, open haard, keu ken, 5 slaapkamers, dakkapellen, badkamer, 2 toiletten. Gelegen in mooi gedeelte van Oegstgeest. Stompwijkseweg 8 f 218.000,- Zeer landelijk gelegen hoekhuis met vrij uitzicht over boezemwater en weiland. Achtertuin en zeer grote zij tuin met zonnezit. Zeer grote schuur met zolder. Ind.: Hal. toilet met dou che, flinke keuken. L-vormige woon kamer, 1e etage: 3 kamers en ber ging. Het huis is geheel gerenoveerd. Zonnegaarde 18 f227.000,- Modern hoekhuis met grote garageen voor- en achtertuin. Z-vormige woon kamer, en hal met plavuizen, 1e et.: badkamer met gekleurd sanitair, 3 slaapkamers, kasten. 2e et.: grote ka mer met hoog plafond en dakkapel. CV-gas. Spouwmuurisolatie mopane r. De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux Geversstraat 63 Oegstgeest. 071 15 25 40*. Direktie J.N. Lancel, makelaar i.o.g. Lid van de Ned. Bond van Makelaars in onroerende goederen. Lid'Makelaars Computer Centrum. MAANDAG IS UW HUIS VERKOCHT ALS DE PRIJS NIET HOGER IS DAN f 170.000,-. "Zeker weten", indien u besluit eigenaar te worden van zo'n prachtig hoekhuis in het MOLENPLAN TE HAZERSWOUDE- RIJNDIJK. Bouwer "EGBO" koopt dan nl. uw huis! Kom langs...u zult verrukt zijn van de zeer grote woonkamer, de vier of vijf slaapkamers en de tuin tot ca. 130 m Prijs: f 275.000,- all in. Kom zaterdag 15 november tussen 14.00 en 16.00 uur in de "kijkwoning", Sweelincklaan 2. (ii makelaardij bv gouda LbJ kantoor alphen a/d rijn stadhoudersplein telefoon 01720-93743 kantoren In elphen a/d rijn. gouda, 'a-gravendeel, vianen en zwolle de Sitterlaan 52A (Professorenwijk) Grote bovenwoning in perfecte staat van onderhoud. Entree: hall met plavuizenvloer en diepe kast. Ie etage: diepe woonkamer met fraaie schouwen antieke tegels, lu xe open Tielsa keuken (Inclusief inbouwapparatuur) en originele eiken bar, toilet. 2e etage: 3 ruime slaapkamers, bergkameriie met aansl. wasautomaat, ruime badkamer met ligbad, wastafel, eh aparte douche. 3e etage: vlizo- trap naar geïsoleerde hobbyzolder. Geheel voorzien van CV-gas en badgeiser. Bijzonderhe den: overal gekleurd sanitair, veel granolwanden en schoon metselwerk, plavuizenvloer, balkenplafonds. Incl. Ie klas stoffering en zonwering. Oplevering in overleg. Het is een woning die het bezichtigen waard is, evenals de vraagprijs van f 149.000,- K.K. Azalealaan 39 Geheel gemoderniseerde halfvrijstaande woning met prachtig uitzicht over Bos- koopse kwekerijen en gelegen aan viswa ter. Indeling: hal, toilet, kelder, l-kamer met open haard, plavuizen, schuifdeur naar ter ras, open keuken met inbouwapparaten o.a. afwasmachine, elektr. kookpl. plus oven. afzuigk., grote koelk., betegelde eet bar. Oppervlakte kamer-keuken 50 m2, be tegelde bijkeuken 20 m2. Eerste verdieping: badkamer met ligbad, aparte douche, 2e toilet en wastafel, 2 slaapkamers waarvan één met deur naar dakterras (dakterras 35 m2). Tweede verdiéping: vaste trap. 2 slaapkamers met dakkapel, vaste wastafel, berging. Het geheel is verwarmd met c.v. en goed geïsoleerd. Veel extra's w.o. hardhouten plafonds met Inbouwspots, dubbel glas (thermophane), boiler met thermostaatkraan, wandbekle- ding, vloerbedekking, gordijnen, zonne schermen. Dit unieke huls „moet" u gezien hebben. Vraagprijs f 245.000.- TEL. 01727-3731 Antoniusstraat 5 f 785.000,- Grote vrijstaande villa, gebouwd in Zwitserse stijl, gelegen aan de Oude Rijn op ca. 500 m2 grondopp. Aanlegmoge- lijkheid voor boot. Ind.: sousterrain dubbele garage, flinke hobbyruimte, CV- en wasruimte {tot. opp. 120 m2). Par terre: ruime hal met garderobe, toilet, zeer grote en origi neel ingedeelde woonkamer (86 m2) met open haard en plavuizenvloer, open keuken met zeer uitgebreide inrich ting en kookeiland. Ie etage. hal. was- en toiletrui flinke slaapkamers, 2 badkamers (w.o. zeer exclusieve bad kamer van de ouders) 2e etage: bergzolder. Zeer veel extra voorzieningen. Zeer exclusieve bouw. Volledig geïsoleerd. Inhoud 1000 m3. Unieke terrassen op verschillende r Inruil mogelijk Inruil tot maximaal f 400.Ö00,-voor uwhuic" is mogelijk. Koraalstraat 14 Hoekhuis met garage. 3 zijden tuin (achter ca 14 m diep). Ind.: hal, woonkamer met parket, open keuken en deur naar tuin, Ie et.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e etage: vaste trap, flinke kamer met ramen in de zijgevel. CV gps. Goed onderhouden. Gezellig huis [(ïfodte'ltvfrvsti OPENBARE VERKOPING (ex art. 1122 B.W.) Op woensdag 19 november, bij inzet, en op woensdag 26 november 1980, bij afslag, telkens te v.m. 11 uur in het verenigingsgebouw „De Rank" te Nieuwkoop, Rëghthuysplein 17, zal t.o.v. J. G. Bergsma, notaris ter standplaats Aarlander- veen (gem. Alphen a.d. Rijn) ten verkoop worden aangeboden: Diverse percelen rietland, gras- en hooiland, zud- de. bos en water, alles gelegen onder de gemeen te Nieuwkoop, in het Nieuwkoops Plassengebied, ten zuid-oosten van de Gemene vaart in sektie D der kad. gem. Nieuwkoop, ter totale grootte van ongeveer 25 h.a. Te veilen in een 15-tal kavels en in dié combina ties als verkopers goeddunken. Alles vrij van pacht of huur. Aanvaarding bij betaling kooppen ningen. Bezichtiging na afspraak. Betaling van de kooppenningen voor of uiterlijk op 24 december 1980 ten kantore van genoemde notaris, Zuideinde 16 te Aarlanderveen, tel. 01725-9206, alwaér ook nadere inlichtingen en veilingnotities. TE KOOP LEIDEN, Fagelstraat 14. Ruime middenwoning met zonnige voor -en achtertuin, schuur. Beg. grond: 2 ka mers en suite, keuken, gang, toilet, kast, ruime entree. 1e etage: 3 kamers, douchekamer, toilet en balkon. 2e etage: L-vormlge kamer, grote zolderberging ge schikt voor het maken van een extra kamer. Rustige ligging. In goede staat van onderhoud. Vraagprijs:/ 225400.-kX LEIDEN, Burggravenlaan 7. Bijzonder, onder architec tuur verbouwd herenhuls met voor -en zeer grote T- vormlge achtertuin. Totale grondoppervlakte 922 m2. Het pand verkeert In prima staat van onderhoud, Is voorzien van c.v. en grotendeels geïsoleerd. Goede ligging, blijvend vrij uitzicht. Onderverdieping: wijn/- provisiekelder. Beg. grond: ruime entree, tollet, gar derobe; woonkamer met zitkuil, open haard, plavui zenvloer, aparte compleet Ingerichte open keuken, trap naar entresol met vide op 1e etage thans stu deerkamer. 1e etage: ouderslaapkamer met douche cel, werkkamer, badkamer, apart tollet, 2 balkons. 2e etage: 4 kamers, douchekamer, tollet, ruime overloop. 3e etage: ruime logeerkamer, hobbyzolder met droog ruimte, vliering. Vraagprijs: 487400,- Ul OEGSTGEEST, Laan van Arenstein 35. Leuk gelegen middenwoning In zeer rustige straat, doch In direkte omgeving van scholen, sportvelden en winkels. Het pand moet worden opgeknapt. Beg. grond: 2 kamers en suite, keuken, vestibule, gang, toilet en kelderkast. 1e etage: 3 kamers, badkamer, toilet, overloop en bal kon. 2e etage: 1 kamer, grote zolder, waar eventueel nogc— den. OEGSTGEEST, Oudenhoflaan 33. Hoekhuis met aan drie zijden tuin, garage, schuur, c.v. Beg. grond: uitge bouwde woonkamer, gedeeltelijk plavuizen vloer, mo derne keuken, gang, toilet en kelderkast. 1e etage: 3 kamers, douchekamer, overloop en balkon. 2e etage: ruime kamer, zolderberging. Goede staat van onder houd. Vraagprijs: 275.000,- k.k. WARMOND, Herengracht 14. Uniek gelegen vrij staande villa aan de Leede, met royale tuin ca. 2000 m2, aanlegplaats voor een boot, riant uitzicht over de Leede en weilanden. Het pand wordt verwarmd door een c.v.-olieinstallatie, garage, carport, schuur en in een aangrenzende sloot gelegen woonboot. Beg. grond: L-vormlge woon-eetkamer met parketvloer en open haard, terras aan de Leede. serre, zitkamer met parketvloer en terras aan de tulnzijde, halfopen keu ken, hall met garderobe en tollet, bijkeuken. 1e etage: 4 kamers waarvan verschillende met parketvloer, badkamer, toilet, balkon en ruime overloop. 2e etage: grote hobbyruimte, zolderberglng. Zeer rustige omge ving. Bijzonder geschikt voor watersportliefhebbers. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs: 785.000,- k.k. makelaardij o.g. Mey w. Streefkerkstraat 56 f 285.000,- Mooi en rustig gelegen groot, prima onderhouden, heren huis met voor- en zonnige achtertuin met schuur, achter om. Alles prima in de verf. Inclusief volledige stoffering. Ind.: gang, toilet, moderne keuken, flinke woonkamer, openslaande deuren naar terras, 1e et.: 3 kamers, badka mer met ligbad, 2e toilet, groot balkon, 2e et.: enorme zol der met kamer aan de voorzijde met dakkapel, ruimte voor KAROLUSGULDEN 20 TE LEIDERDORP Modern hoekhuis met achtertuin, stenen berging en achterom. Indeling: entree, hal met modern toi let. grote woonkamer met parketvloer, open trap, open haard en aluminium schuifpui, luxe open keuken met plavuizen, studeer/werkkamer met parketvloer. 1e etage: hal met vide, 2 ruime slaap kamers. luxe badkamer, toilet. 2e~etage: overloop met douche, 2 slaapkamers, beschut zonneterras. Prima staat van onderhoud. Veel hardhout. Vraagprijs 300.000.- k.k. makelaardij j.van iterson o.g. Witte de Withlaan 6 f 219.000,. Middenhuis met voor- en achtertuin, schuur en achteroit Indeling: entree met natuurstenen vloer, toilet, woonkamer met deur naar het zonneterras, keuken diverse apparaten, bijkeuken. Ie etage: 3 kamers, I mer met ligbad, toilet. 2e etage: 2 kamers met dakkap berging. Het pand is zeer goed onderhouden. CV-g JID7 OPENBARE VRIJWILLIGE VEI °r KOOP ®r NOTARIS MR. J. KARSTENS if "a LEIDEN k E ioei is voornemens op maandag 24 november 1980 i op maandag 1 december 1980 telkenmale cn1 16.00 uur in het Venduhuis der Notarissen aan p. Hogewoerd 144 te Leiden bij inzet respectievalm gi bij afslag te verkopen: e] 1. het woonhuis met schuur, erf en tuin, Rijn- Schiekade 41, kadaster gemeente Leiden, sé 5 tie M nummer 1543, groot 1 are 75 centia verhuurd voor 206.81 per maand, lasten plirarc 350,- per jaar. 2. het herenhuis met poort, erf en tuin, Witte Si gel 106, kadaster Leiden, sectie M nummïUW 6107, groot 2 are 20 centiare, verhuurd voiele 232.50 per maand, lasten plm. 560.- p jjqJ 'aar- liet 3. het woonhuis met erf en tuin, Schelpenka ch 23, kadaster Leiden, sectie M nummer 444 eil groot plm. 1 are 65 centiare, verhuurd voj erf 141.70 per maand, lasten plm. 240.- ■izei 4. het beneden- en bovenhuis, Schelpenkade D en 30, kadaster Leiden, sectie M numnn|£t j 4102, groot 6 are 49 centiare, totaal verhuiiT* voor 227.90 per maand, lasten plm. 32c per jaar. »Ct d is 5. het huis, in gebruik als studentenhuis, met en afzonderlijk verhuurde werkplaats te Lt den, Diefsteeg 10, 12 en 12a, kadaster Leide sectie G nummer 1938, groot 1 are 20 centia(rjaril Het perceel staat op de monumentenlijst. De hiree^ van het studentenhuls bedraagt 709.05 d>an maand en van de werkplaats 150.-per maaruam De onroerend goedbelasting (wegens zakellome recht en feitelijk genot) bedraagt over 1980 40ies d en het bundergelid 28.80. 6. het dubbel bewoonde huls te Oegstgeef— Rhijngeesterstraatweg 50. kadastraal bekeji gemeente Oegstgeest, sectie C nummer 392|Q groot 2 are 38 centiare. De huur van het berj denhuis bedraagt 134.90 per maand en vul- het bovenhuis 117,65 per maand. De onrdLIl rend goedbelasting over 1980 bedrag 249.- en het bundergeld 41.10. Combinaties voorbehouden. Bezichtiging 18, (Z 25 en 27 november van 2-4 uur n.m. Aanvaarding bij betaling van de kooppenningen uit« pao lijk 30 december 1980. i Inlichtingen ten kantore van notaris Mr. J. Kt*, stens, Plantsoen 25 te Leiden, telefoon 07vj^ 126446. hee DE SITTERLAAN 89 TE LEIDEN Winkel met aparte bovenwoning en garage, gele gen op goede stand. Indeling: entree, winkelruim te ca. 40 m2, gang met toilet, keuken, achtertuin. 1e etage: gezellige, ruime woonkamer, 2 slaapka mers, keuken, toilet. 2e etage: overloop, keuken (evt. badkamer), 2 slaapkamers. Voor vele doeleinden geschikt te maken. Goede parkeergelegenheid. Vraagprijs 250.000.- k.k. makelaardij j.van iterson o.g. Herenstraat 80 f 140.000,- Woonhuis met achtertuin en achterom, gelegen in het cen trum van de stad. Ind.: Hal, grote woonkamer met parket, toilet, douche, keuken, 1e et. via hardhouten open trap, Ie et!: 3 kamers, 2e et.: vlizotrap naar bevloerde zolder. CV-gas. Mozartstraat 219 f 125.000,— 4-kamer-appartement gelegen op de Ie woonlaag met gara ge, berging en CV. Ind.: hal, woonkamer met dubbele be glazing. balkon, keuken, 3 slaapkamers, douche, l werkbalkon. Prettige ligging in moderne wijk, nabij winkels en scholen. Schubertlaan 19 f 135.000,- Moderne 4 kamer-appartement gelegen op de 2e woonlaag, met lift, CV en kelderberging. Ind.: hal, woonkamer met grote kastenwand, studeerkamer, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, grote keuken. Prima onderhouden en voljedig gestoffeerd. Prachtig uitzicht c balkon. Rhijngeesterstraatweg 74 355.0i Zonnig gelegen hoekherenhuis met garage, tu aan 3 zijden, c.v.-gas. Indeling: hal, moderne keuken, grote suite l staande uit: voorkamer met erker, open haar n kasten en parket en achterkamer met erke^ parket en deuren naar de tuin. Gróte ramen, du belbeglaasd. 1e etage: 3 kamers,, balkon, badk mer met ligbad, 2e toilet. 2e etage: 2 kamerj^ dakkapel en 3e toilet.

Leidse Courant | 1980 | | pagina 10