WND. HOOFD KOSTPRIJS S1ZR bedrijfsleider m/v J A MAGAZIJNBEHEERDER medewerk(st)er leerling zwemonderwijzer(es) GEmEEfïïE OEGSTGEEST ADVERTEER MEER Gemeente Zoeterwoude IC PAGINA 16 LEIDSE COURANT ZATERDAG 1 NOVEMBER 1980 SIJTHOFF PERS heeft binnen haar drukkerijbedrijf - ca. 500 man - plaats voor een Door de sterk groeiende behoefte aan bedrijfs economische informatie verkeert de afdeling Kost prijs in een uitbreidings- c.q. opbouwfase. De kostprijsbegroting en het kostprijscalculatie- schema moeten verfijnd worden; er moet een systeem voor produktieverslaggeving uitgewerkt worden. Om deze informatiestroom adequaat te helpen organiseren zoeken wij op deze afdeling, die be staat uit 7 medewerkers, een jonge stafmedewerker op minimaal HEAO BE- of SPD 1-niveau. Behalve genoemde opleiding zal men zich van bedrijfswege - mede door externe cursussen - een brede algemene ontwikkeling op grafisch gebied eigen moeten maken. Wij bieden een prettige werkkring, gunstige ar beidsvoorwaarden en bij gebleken geschiktheid zeer reële doorgroeimogelijkheden. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Inlichtingen telefonisch bij H. Didden, tel 070-624562. toestel 320. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel en Organisatie, t.a.v.dhr. J.W.M. Bekkering, postbus 16050, 2500 AA 's-Gravenhage. Gaarne op brief en enveloppe het vacaturenummer TO-50 vermelden. Sijthoff Pers is één van de vijf grootste dagblad-uitgeverijen in ons land, onafhankelijk van enige partij of belangengroep en voornamelijk georiënteerd op de provincie Zuid-Holland. Zij geeft onder meer uit de Haagsche Courant, het Rotterdams Nieuwsblad, de Goudsche Courant, het Economisch Dagblad. Als moedermaatschappij geeft zij in samenwerking met Westerpers B.V. uit Het Binnenhof, en de Leidse Courant, en in samenwerking met Randstad Edities te Delft 39 gratis verspreide huis-aan-huis- bladen in Zuid-Holland. Om de abonnees buiten Den Haag, Rptterdam en Gouda het nieuws uit hun woonomgeving te verschaffen geeft Sijthoff Pers in één abonnement met de avondbladen tevens 16 regionale kranten uit. De totale lezerskring van het bladen pakket overschrijdt ruimschoots het miljoen. Die dag- en nieuwsbladen zijn gevestigd binnen hun verzorgingsgebied Handelsdrukkerijen zijn er in Rijswijk, Den Briel en Lisse. De centrale directie en de hoofdredaktie, computer centrum, technische produktie, de commerciële en administratieve afdelingen zijn binnenkort gevestigd in een nieuw bedrijfscomplex te Rijswijk - het hoofdkantoor van de onderneming die met 1600 personeelsleden behoort tot de middelgrote bedrijven in ons SIJTHOFF PERS C.VAN LENT ZONEN »v In ons bedrijf kan worden geplaatst: Voor deze zelfstandige funktie, zoeken wij iemand met enige ervaring. Max. leeftijd plm. 30 jaar. Jacht- en Scheepswerf C. van Lent Zonen B.V. 'Julianalaan 3 - 2159 LA Kaag Telefoon 02524-5941 (na 17.30 uur 02520-16716) Bij het zwembad "Poelmeer", een overdekt- en open- luchtbad, kan geplaatst worden een die belast zal worden met het assisteren bij het geven van zwemonderricht, het houden van toezicht, alsmede alle werkzaamheden die bij een zwembad gebruikelijk zijn. Vereist: het bezit van het diploma assistent-zwemonderwijzer of vergevorderde studie voor dit diploma. Ervaring bij een zwembad strekt tot aanbeveling. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ecvaring maximaal f 2.187,-- excl. een toeslag bij de leeftijd van 21 jaar of ouder van f 26,-- per maand en de toelage voor onregelmatige diensten. De bij de gemeente gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270,2340 BG Oegstgeest. De Sociaal-Economische Raad (SER) adviseert de regering op sociaal- economisch gebied. Daarnaast is hij toporgaan van de publiekrechtelijke bedrijfsorganisatie en heeft hij richtinggevende en uitvoerende taken. De SER en zijn tientallen commissies bestaan uit vertegenwoordigers van de centrale werkgevers- en werknemersorganisa ties en uit door de Kroon benoemde onafhankelijke deskundigen. Het secretariaat bestaat uit 200 medewerkers. De SOCIAAL-ECONOMISCHE RAAD zoekt ter versterking van zijn afdeling personeelszaken een PERSONEELS FUNCTIONARIS m/v met als taakvelden: het zelfstandig toepassen van de arbeids voorwaarden en regelingen, incl. werving en selectie, functiewaardering etc.; het begeleiden van medewerkers, w.o. op leiding, loopbaanplanning en sociale be geleiding; het leveren van een bijdrage in de (verdere) ontwikkeling van een modeTn personeels beleid. Vereisten: Ervaring op de genoemde taakvelden. Een beroepsopleiding op middelbaar of hoger ni veau richting personeelswerk c.q. nog stude rend voor hogere beroepsopleiding strekt tot aanbeveling. Leeftijd: 25-40 jaar. Een psychologisch onderzoek en kennismaking met de ondernemingsraad behoren tot de selectieprocedure. Het salarisniveau kent een minimum van f 35.000,- met een uitloop tot ruim f 50.000,-. Schriftlijke sollicitaties in te zenden aan het hoofd van de afdeling personeelszaken SER, Bezuidenhoutseweg 60, 2594 AW Den Haag. Telefonische inlichtingen kunnen worden ver strekt door de heer Th., Offermans, telefoon 070 - 814341. Voel jij wat voor een moeilijk maar dankbaar vak? Endegeest is een psy chiatrisch ziekenhuis. Er worden mensen opgeno men die geestelijk ziek zijn. Velen worden beter, anderen niet. Maar ze hebben allemaal hulp no dig. Wij zoeken mensen die opgeleid willen worden tot B-verpleegkundige. De 3-jarige opleiding kun je o.a. bij ons volgen. Onze opleiding start in maart 1981. Als je dan zeventien jaar en zeven maanden of ouder bent, kun je in principe aan de opleiding meedoen. Je vooroplei ding: MAVO-4 of gelijk waardig. Naam Geb. datum Adres plaatsnaamo postcode Te\ nr. - 1931,—plus een loon- toeslagvan 26,— bruto. Daarnaast zijn er toe slagen voor onregelmati ge diensten en krijg je vakantiegeld. Stuur de bon in Voel je wat voor dit werk? Heb je zin in de opleiding? Vul dan de bon in en doe 'm op de post. Wij sturen je eerst wat informatie toe over werken en leren als psychiatrisch verpleeg kundige bij Endegeest. Als je liever opbelt of een briefje schrijft is dat ook prima natuurlijk. v i 9 Salaris Als eerstejaars ontvang 9 je een salaris van 1 1359,— bruto per f maand plus een loontoe- I slag van 20,15. Als je het diploma hebt I behaald verdien je Moeilijk maar dankbaar. Endegeesterstraatweg 5 Tel. nr. (071) -15 1840 Op de afdeling algemene zaken van de ge meentesecretarie, bureau huisvesting kan worden geplaatst een Onze gedachten gaan uit naar iemand, die naast het tonen van de nodige zelfstandig heid: - taktvol met mensen weet om te gaan; - vergaderervaring heeft; administratief inzicht en redaktionele vaardigheid bezit. De betreffende funktie kent de volgende taken: het met eigen inbreng vervullen van het secretariaat van de (bestuurlijke) com missie woningtoewijzing; - registratie van woningbehoevenden en verschaffing van daarmede gepaard gaande informatie; - behandeling van de ingevolge de Wet administratieve rechtspraak overheids beschikkingen bij de commissie woning toewijzing ingediende beroepschriften; het afdoen van de dagelijkse correspon dentie. Aanstelling zal geschieden in de rang van adjunct-commies of adjunct-commies A. Salaris van f. 2.074,- t/m f. 2.556,- adjunct-commies en f. 2.420,- t/m 2.826,- adjunct-commies A, bruto per maand, inclusief toelage van f. 26,- Vereist is het diploma H.A.V.O. of M.E.A.O. en studie voor het diploma B.A. of daarmee gelijk te stellen opleiding terwijl voor de rang van adjunct-commies A gevorderde studie voor dit diploma tot aanbeveling strekt. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschij nen van dit blad in te zenden aan burgemeester en wethouders van Zoeterwoude. Volop werkgelegenheid en goede promotiekansen bij Simon in de Randstad. Simon is een eigentijds levensmiddelenbedrijf met ruim honderd vestigingen in Nederland. In de Randstad bevinden zich 60 Simon Zelfbedienings winkels, die in de drukbevolkte wijken een duidelijke buurt- fuktie vervullen. Het assortiment is afgestemd op de dagelijkse boodschappen. Voor deze ZB winkels vragen wij kandidaten, die na een interne opleiding kunnen worden geplaatst als Een zeer zelfstandige funktie waarin men verantwoordelijk is voor de totale gang van zaken van zijn winkel. Hierbij heeft men o.a. te maken met: planning en realisatie van de omzet commerciële aanpak afgestemd op de locale situatie begroting en beheer van de door de bedrijfsleider te beïnvloeden kosten organisatie leidinggeven beheer van goederen en financiën Onze voorkeur gaat uit naar jonge mensen tot 35 jaar, die reeds enige tijd werkzaam zijn in de levensmiddelenbranche en zich middels onze interne opleiding en de praktijk willen voorbereiden op deze zelfstandige taak. Men dient te beschikken over goede kontaktuele eigenschappen, gevoel voor kommerciële en organisatorische aktiviteiten en voor het geven van leiding. Men moet in staat zijn om in de veelal specifieke buurtwinkel op goede wijze om te gaan met zowel onze klanten als met ons personeel. Opleiding tenminste MAVO-nivo. Een psychologisch onderzoek kan tot de selektieprocedure behoren. Indien u belangstelling heeft voor deze funktie verzoeken wij u uw sollicitatie-brief met uitvoerige informatie te richten aan Simon de Wit B.V. Afdeling Personeelszaken-Filialen Postbus 444, t.a.v. de heer C.G. Sijbrandij 1500 EK ZAANDAM öVcooP VOORGEEST OEGSTGEEST Voorgeest is een internaat voor geestelijk gehandicapten, gele gen in Oegstgeest. Binnen de twee paviljoens. Meisjes Voor geest en de Honingraat, wordt gewerkt in woongroepen. De Stichting Gemiva te Gouda houdt zich bezig met intra-, semi- en extra-murale zorg voor geeste lijk gehandicapten in Zuid - Hol land. Zij beheert daartoe dagver blijven, gezinsvervangende tehui zen, internaten, een kort verblijf- tehuis alsmede een project geleide, kamerbewoning. In opdracht van de Stichting Gemiva is thans te Zoeterwoude in aan bouw een internaat alwaar na volledige realisering van de bouw 315 pupillen zullen wonen. Hierbij wordt plaats geboden aan een groot aantal pupillen van Voor geest. Het internaat Voorgeest zal na de overgang van alle pupillen worden opgeheven. Gezien de toekomstige wijzigingen vindt aan stelling van nieuwe medewerk(st)ers plaats door de Stichting Gemi va en zal, tot de nieuwbouw gereed is (vermoedelijk 2e helft van 1981), tijdelijke detachering in Voorgeest plaatsvinden. Voor Meisjes Voorgeest en de Honingraat vragen wij: Z-VERPLEEGKUNDIGEN (M/V) Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma Z-verpleeg- kundige. Inlichtingen over deze functies kunt u verkrijgen bij: Marjanne Meyer, Jongens Voorgeest, telefoon 071 151840 toestel 312. ).zie- Tc Voor salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden is de C.A.O. zie kenhuiswezen van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling per soneelszaken van het Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest. Stichting Gemiva, van Limburg Stirumstraat 10, 2805 BD Gouda, tel. 01820-16433. Voorgeest, Endegeesterstraatweg 5, 2342 AJ Oegstgeest. tel. 071-151840. le ri; PLFT wil ki ir zien 'dt gec nen dj I van c vrijda dwaari n verv vraag i woord de toe lat de macht Admira I in de b vertn ikt nie dokte idt dat is. Et met e pezelfd Brven" jiteel, z tot ei srelatif blijk bc loverdr [het dai Ie fam een o de pal iag zie lelijder loede at soc een c •■nt voi Br en d j onder 3e eers

Leidse Courant | 1980 | | pagina 16