enquetrices/enquêtears hoofd assistent publiciteit m/v zetterij e umserm AFGET maatschappelijk werker m/v iemand (65 jr. of ouderm/v F® Drukkerij van der Drift b.v. sgssr (MlHeft Motorhuis ■Autoverhuur Energiebedrijf Rijnland beveiligingsheambter PAGINA 8 LEIDSE COURANT ZATERDAG 25 OKTOBER Burgemeester en Wethouders van Leiden roepen kandidaten op voor het lidmaatschap van de Commissie ex art. 6j Wet op de bejaarden oorden. Deze wet verplicht het College een commissie in te stellen, die ad viezen uitbrengt met betrekking tot bejaarden die opgenomen wilien worden in een bejaardentehuis. De commissie ex art. 6j, ook wel indicatiecommissie genoemd, be staat momenteel uit een 3-tal medewerkers van de G.G. G.D. De directeur van de G.G. G.D. zit de commissie voor. Burgemeester en Wethouders hebben besloten de samenstelling van de commissie met twee plaatsen uit te breiden. Derhalve wordt contact gezocht met respectievelijk een: met deskundigheid t.a.v. de problematiek van het ouder worden. die bereid zijn de tweewekelijkse commissievergaderingen bij te wonen. Tot de taak van de aan te trekken maatschappelijk werker behoort daarnaast onder meer: - het op basis van deskundigheid op het gebied van maatschappe lijk werk geven van inbreng tijdens de gevalsbesprekingen; - het verlenen van praktijkbegeleiding aan de commissieleden, die primair belast zijn met het doen van huisbezoek en onderzoek in het kader van de wet; Van het aan te trekken andere commissielid wordt verwacht, dat deze in staat zal zijn: - een inbreng te leveren op basis van deskundigheid op het gebied van de problematiek van het ouder worden, waarbij de persoonlijke ervaring van aanzienlijk belang is. Functie-eisen: - de maatschappelijk werker moet een HBO-MW-opleiding hebben. Ervaring met het begeleiden van ouderen in probleemsituaties ver dient aanbeveling. - Van het andere commissielid wordt geen gerichte opleiding ver wacht. Belangrijk is het hebben van ervaring in en betrokkenheid bij de leefsituatie van ouderen. Deze ervaring kan opgedaan zijn in de periode voor het gepensio neerd worden maar ook daarna. Beide personen moeten voldoen aan het bepaalde in het besluit opneming in bejaardenoorden. Dat betekent dat zowel de maat schappelijk werker als de oudere deskundige onafhankelijk moeten zijn. Zij mogen geen bindingen hebben met personen, groeperingen en organisaties, die enig belang kunnen hebben bij de door de commissie te geven adviezen. Nadere informatie over de beide functies kan worden verkregen bij de voorzitter, mevr. M.C. Zwart-Feenstra, tel.: 071- 120645. Aan het bijwonen van de bijeenkomsten is een vergoeding verbonden. Belangstellenden wordt verzocht zich voor 1.12.1930 schriftelijk te melden bij Burgemeester en Wethouders, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van art. 6j W.B.O. leiden Melchior Treublaan 10 f 165.000,- Vooroorlogs woonhuis met voor- en achtertuin, achter om, schuur. Geen overburen, uitzicht op groen. Indeling: entree, gang, toilet, kamer en suite, parket (eiken), open slaande deuren naar de tuin, keuken, 1e et.: 2 grote ka mers, zijkamer, toilet op de gang, badkamer met douche, groot balkon. 2e et.: grote zolder, kamer aan de voorzijde met dakkapel. Gunstige ligging t.o.v. centrum en NS-sta- Morsweg 246 f 169.000,- Woonhuis met kleine voor- en 16 m diepe achtertuin (zonnig), schuur. CV. Ind.: hal, toilet, kamer en suite, keuken, Ie et.: 2 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet, vaste trap naar 2e etage: kamer met dakkapel i zolderruimte. Geen ov^rburi D« Vereen. Ned. Mj^elaar Klaar*' terwijl De Leidse Onderwijsinstellingen, erkend door de minister van onderwijs en wetenschappen, verzorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/ mondelinge opleidingen. Informatie over al deze opleidingen wordt gegeven door middel van advertenties, mailings, folders en studiegidsen die op de afdeling Publiciteit worden vervaardigd. Voor deze afdeling zoeken wij een (leeftijd tot 22 jaar) die meehelpt met de verwerking van het groeiende pakket opdrachten. Hij of zij zal worden ingeschakeld bij het opzetten en begeleiden van produktieschema's, het verwerken van responscijfers en bij de bewaking en verantwoording van het produktiebudget. Van de man of vrouw die voor deze functie in aanmerking wil komen, verwachten wij: - een opleiding op middelbaar niveau (b.v. middelbare detailhandelsschool, h.a.v.o. of m.e.a.o.) - interesse in reclame en marketing - bereidheid om zich te verdiepen in zaken als mediagegevens, tarieven en kostprijzen - plezier in de samenwerking met medewerkers uit uiteenlopende vakgebieden: vormgevers, tekstschrijvers, publiciteits medewerkers. De LOI biedt de juiste man of vrouw een gevarieerde job binnen een klein team. Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid uit te groeien tot een interne contactfunctionaris voor publicitaire projecten. Uw schriftelijke sollicitatie met gegevens over opleiding en eventuele ervaring kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2 2352 BA Leiderdorp Telefoon: (071)89 92 55* VOOR ALLE Hel Centraal Bureau voor de Statistiek vraagt Functie-Informatie: enquêtewerkzaamheden in de eigen woonomgeving bij persQnen en gezinnen. Werktijden, goeddeels in te richten naar eigen keuze en in overleg met de respondenten. Avondwerk zal soms onvermijdelijk zijn. De functie is geen volle dagtaak. Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO-4 en enige administratieve ervaring. Standplaatsen: prov. Friesland: Lemsterland; prov. Overijssel: Urk, Deventer, Zwolle: prov. Gelderland: Echteld/Lienden. Rheden, Brakel; prov. Utrecht: Utrecht, Amersfoort, Zeist; DróV. Noord-Holland: Amsterdam, Wieringermeer, Bergen, Krommenie; prov. zuid-Holland: Rotterdam, Den Haag, Noordwijk, Vlaardingen; prov. Noord-Brabant: Oirschot, Someren; prov. Limburg: Kerkrade, Helden. Honorering geschiedt opgrond van het aantal interviews. Dit aantal kan per regio per maand sterk verschillen. Sollicitaties inzenden vóór 15 november 1980. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacature nummer 0-8597/0167 (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw hulsadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of Instelling toegezonden. GARAGE U! LJ Lf M Ui 42/ Uf AUTO-EN TRUCKVERHUUR St Aagtenstraat 10-14, Lelden, 071-125709, 153627 Luxe trouw-auto zonder chauffeur Voor bruiloften heeft Het Motorhuis een sneeuwwitte Chevrolet Malibu te huur. U mag hem zelf besturen. Dat maakt 'm stukken goédkoper en bovendien kunt u er de hele dag over beschikken. Want u komt hem de avond van te voren halen en brengt hem pas de morgen na 't feest terug. L Vondellaan80, Leiden, iel.071-769313J W t^auBaaBg—tfy Drukkerij van der Drift b.v. gevestigd Ie Delft en Rijswijk, is een uitgeverij, die zich bezig houdt met het exploiteren en vervaardigen van een 33-tal huis-aan-huis bladen met een wekelijkse oplage van 980.000 exemplaren. Het verzorgen van de krantenproduktie van een aantal andere bedrijven en drukorders van derden kompleteren het totale produktiepakket. Drukkerij van der Drift telt 290 medewerkers en heeft in de provincie Zuid-Holland 17 vestigingen. Door onder meer diepte-investeringen te plegen zal de organisatie de sterke groei, die zij in het afgelopen decennium heeft doorgemaakt, voortzetten. Deze zelfstandig opererende organisatie maakt deel uit van de Sijthoff Pers b.v. te 's -Gravenhage. Drukkerij Van der Drift b.v. is organisatorisch verdeeld in vier hoofdafdelingen, te weten: administratie, commercie, redaktie en techniek. De afdeling techniek is op haar beurt gesplitst in druktechniek en zettechniek. Laatstgenoemde afdeling wordt geleid door een medewerker in de funktie van hoofd zetterij, die geassisteerd wordt voor de dagelijkse produktiegang door twee produktiebegeleiders. De zetterij bestaat uit de volgende afdelingen: werkvoorbereiding, tekstverwerking, fotozetterij, correctie, montage en fotografie. Deze onderafdelingen staan onder verantwoording van groepsleiders. Het totale personele bestand van de zetterij bestaat uit 85 medewerkers. Het bedrijf volgt de technologische ontwikkelingen op de voet en de veranderingen op organisatorisch en produktietechnisch gebied zijn dan ook duidelijk merkbaar. De sociale begeleiding van de medewerkers vraagt mede grote aandacht. Door interne wijzigingen is vakant de funktie van m/v De doelstelling van de funktie is het begeleiden en optimaliseren van alle werkzaamheden welke door de zetterij worden verricht. De funktionaris staat organiek direct onder de directie en is als zodanig aan haar verantwoording verschuldigd. Mogelijke structuurveranderingen zullen hem/haar een gewijzigde verantwoordingspositie geven. Op schriftelijke aanvraag zenderi wij u een informatieset met funktiebeschrijving. Gegadigden voor deze funktie dienen naast een goed inzicht in en parate kennis van zettechniek in een week- of dagbladbedrijf, te beschikken over management-kwaliteiten. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke reacties voor 1 december a.s. aan de heer A. F. Berger, personeelfunktionaris bij Drukkerij van der Drift b.v. Koornmarkt 34, Postbus 167,2600 AD Delft, telefoon 015-124331. OPENBARE VERKOPING (krachtens art. 1223 B.W.) Notaris S. Pasma te Noordwijk is voornemens op de woensdagen 29 oktober en 5 november a.s. telkens te 11.00 uur in café-restaurant „Boerhave" Herenstraat 57 te Voorhout, resp. bij inzet en afslag publiek te verkopen: Het woonhuis met schuurtje, ondergrond, erf tuin en afzonderlijke (groenten)tuin aan en nabij de Bergamolaan 11 te Voorhout, kad.bek. Ge meente Voorhout, sektie A. nr. 2965 ged. groot plm. 86 ca. en nr. 3602 groot 1.37 are. De koper kan zich In het bezit van het te veilen pand stellen door de grosse van de veilingakte. Veilingcondities en andere inlichtingen bij nota ris S. Pasma, Lindenplein 8, Noordwijk (01719- 19304). Mededeling aan onze verbruikers. Opneming meterstanden. Het ligt in de bedoeling in de periode van 27 oktober tot en met 21 november 1980 huis-aan-huis de standen van de gas- en elektriciteitsmeters op te nemen in de gemeenten Warmond De Kaag Oud Ade Rijpwetering Nieuwe Wetering Roelofarendsveen Oude Wetering Opgenomen wordt in de week van: 27 t/m 31 oktober 1980 de aansluitingen in Warmond (lage- land). De Kaag, Oud Ade, Rijpwete ring, Nieuwe Wetering en Roelofa rendsveen (gedeeltelijk). 10 t/m 14 november 1980 de aansluitingen in Roelofarends veen (vervolg) en Oude Wetering. 17 t/m 21 november 1980 de aansluitingen in Warmond. Wij stellen het Èijzonder op prijs, wanneer u onze meteropne- mers in staat wilt stellen op vlotte wijze de meterstanden bij u op te nemen. Het is mede in uw belang dat op grond van.deze gegevens over de afgelopen periode op correcte wijze wordt afgerekend en ook een juiste vaststelling van het nieuwe voorschotbedrag kan plaatsvinden. Dit kan alleen wanneer wij over de juiste meterstanden beschikken. Mocht u ten tijde van de meteropneming afwezig zijn, dan verzoeken wij u ons op de een of andere wijze te laten weten, hoe wij alsnog in de gelegenheid kunnen worden gesteld om de meters te bereiken, dan wel ons te berichten op welk adres de sleutel verkrijgbaar is. (telefoon 149971 - toestel 133). A »\oeï. BET0NGARAGES Div. adm. v.a. 1.950.- BETON TUINSCHUREN Div. afm. v.a. 1.025.- BETON SCHUTTINGEN 2 mtr.hoog en geplaatst per strekkende mtr. 58.- minder dan 10 mtr. 15% extra exclusief 18% b.t.w. OOK TE LEVEREN ALS ZELFBOUW Vraagt vrijblijvend onze folder. A. EN B. BETONBOUW BARRIERWEG 239 5622 CN EINDHOVEN tel. ookavonds 040-815041,815559 Op 4 november is het tuig van Leiden niet bereid voor u de bedelaarsopera op te voeren. Op 2 november wél. In tegenstelling tot wat in het K&O-programma- boekje staat. De voorstellingen vinden dus plaats op woensdag, donderdag en vrijdag (29, 30 en 31 oktober) en zaterdag, zondag en maandag (1,-2 en 3 november). Slechts op die dagen "vindt u het verzamelde schorum bij ons op de bühne. Volledig opgetuigd. De Leidse Schouwburg afwisselend werk... bewaking neemt nog steeds toe' Momenteel zorgen wij met meer dan 1500 medewerkers voor de preventieve beveiliging van bedrijven en (semi-)overheidsinstellingen. Wegens onze voortdurende groei hebben wij in de regio Den Haag op korte termijn plaatsingsmogelijkheden voor In semi/vol-continudienst Als beveiligingsbeambte kunt u worden geplaatst op: a één vast objekt b.v. een kantoor gebouw of laboratorium, b. meerdere objekten. Geheel zelfstandig ven/uit u uw funktie. Tot uw taken behoren o.a lichte administratieve werkzaamheden en controlerondes. Daartoe wordt u door ons vakkundig opgeleid. Na uw opleiding kunt u verder studeren op basis van een aantrekkelijke studieregeling. En een succesvolle studie betekent in de meeste gevallen: Komotie! Als bruto aanvangssalaris eden wij u f 2.207.-/1 2.558excl. f 26- loonmaatregel en excl. eventuele vaardigheidstoeslagen. Daarnaast Daarnaast hebben wij nog een behoorlijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u een onbesproken gedrag, de nederlandse nationaliteit en is uw leeftijc leeftijd tussen de 21 en 45 jaar, bezoekl u dan onze informatiemiddag avond Op dinsdag 28 oktober a.s. zijn onze medewerkers van de afdeling personeelszaken aanwezig in een Variant-zaai van het Nederlands Congresgebouw, Churchillplein 10, uiteenzetting van uw toekomstige funktie kunt u ook in een persoonlijk Besprek eventuele vragen stellea l bent 's middags om 3 uur of 's avonds-om 7.30 uur van harte welkom met uw vrouw, verloofde of vriendin. M. LIDSECEUROP Nederlandse Veiligheidsdienst bv^ Badhuisweg 177 2597 JP Den Haag. Telefoon 070-512441

Leidse Courant | 1980 | | pagina 8