TAFE
dagpuzzel
kunstagenda
bioscopen
PAULUS DE BOSKABOUTER SLAKKEPRAAT
FR1EMELS
MOMMA
ifiU'
SERVICE/STRIPS
LEIDSE COURANT
DONDERDAG 2 OKTOBER 1980 PAGINA 10
m-32 Oehoeboeroe bedacht zich geen
ogenblik. „Loop jij maar door, Paulus", sprak
hij kalm, „en hou dat toverboek helemaal bui
tengemeen goed vast. Ik zal intussen die heks
even tegemoet vliegen". Dat deed Oehoeboe
roe toen en hij vloog Eucalypta niet alleen te
gemoet, hij vloog ook tegen haar op, in volle
vaart. BOEMS! Daar lag de heks. „Mispunt",
tierde ze, „kan je niet uitkijken?" „Och, dat
vergeet ik wel eens", antwoordde Oehoeboe
roe opgewekt. „Ik had mijn kop er zeker niet
zo goed bij". Intussen draafde Paulus verder
met zijn buit en toen zag hij opeens Gregorius
aankomen.
DEUK II] UMUeWLl\K DE
{JOniwZWOCO T£ kUNNEU
©pLOÏS&N OCCK WIÉ EEN
Tie lo'N tffcoor pPiND T6
IcAAICeM?
SUSKE EN WISKE DE PERENPRINS
voir jthtirj We vin op zoek
rnidien m de y> nar een peer1
mcht uit(H'i is thuis jm loten
Donderdag 2 oktober
DEN HAAG
Koninklijke Schouwburg (Korte Voorhout 3 tel.
469450) 20.15 Zonder gekheid (Haagse Comedie) Pa
radijs 12.45 Ik heb je liever (Haagse Comedie)
HOT (Oranje Buitensingel 20 tel. 857800) 20.30 Colas
Breugnon of God in Frankrijk (Haagse Comedie)
ApReltheater (Duinstraat 6 tel. 502200) 20.15 Zeven
vette dagen (Toneelgroep De Appel)
Circustheater (Gevers Deynootplein 50 tel. 558800)
20.00 Lulu (Nederlandse Operastichting)
Congresgebouw (Churchillplein 10 tel. 548000) 20.15
The Dubliners.
Oiligentia (Lange Voorhout 5 tel. 464308) 20.15 Fons LEIDEN
Jansen met Zullen we handhaven?
AMSTERDAM
Stadsschouwburg (Leldseplein tel. 242311) 20.15 An-
tonius en Cleopatra (Publiekstheater)
Concertgebouw (Van Baerlestraat tel. 792211) 20.15
Concertgebouworkest o.l.v. Bernard Haitink m.m.v.
Vladimir Spiwakow viool.
Carré (Amstel 115 tel. 225225) 20.15 Herman van
Veen met Onderwater.
DELFT
Waagtheater (Markt tel. 134150) 20.30 Mahergonny
(theater a/d Markt. Concordia Enschede)
Oe Bolk (Buitenwatersloot 1) 21.00 Spredthick (Enge
land)
Microtheater (Kerkstraat 19) 20.00 Theodoor, een to
tal loss (Toneelgroep De Flits)
AMSTERDAM
Stadsschouwburg (Leidsepleln tel. 242311) 20.15 Gi
selle (Het Nationale Ballet)
Concertgebouw (Van Baerlestraat tel. 792211) 20.15
Concertgebouworkest o.l.v. Bernard Haitink.
Carré (Amstel 115 tel. 225225) 20.15 Herman van
Veen met Onderwater.
ROTTERDAM
Zuidpleintheater (Zuidplein 60 tel. 815844) 20.15
Macbeth.
Hofpleintheater (Benthemstraat 13 tel. 662044) 20.15
Wie is wie (Pleunie Touw c.s.)
Luxor Theater (Kruiskade 10 tel. 815844) 20.15 Mas
kerade. musical Jos Brink.
ZOETERMEER
Vrijdag 3 oktober
Stadsgehoorzaal (Breestraat 60 tel. 131704) 20.00
Leidse Beat Nacht.
LAK-theater (Levendaal 150 tel. 124890) 20.30 Oom
Wanja (Werktheater)
LEIDSCHENDAM
ROTTERDAM
Schouwburg (Schouwburgplein 25 tel. 111766) 20.15
Een Midzomernachtsdroom (try out-voorstelling RO-
Theater)
Hofpleintheatar (Benthemstraat 13 tel. 662044) 20.15
Wie is wie (Pleunie Touw c.s.)
Luxor Theater (Kruiskade 10 tel. 815844) 20.15 Mas
kerade. musical Jos Brink.
Zuidpleintheater (Zuidptein 60 tel. 815844) 20.15
Macbeth (Triad Stage Alliance)
VOORBURG
De Tobbe (Badhuislaan 3 tel. 864880) 20.30 Neum,
dansvoorstelling door Shusaku Takeuchi met zijn Dor-
mu Dance Theatre.
0'16 (Oostelnde 16) 21.30 Bloody Opera (Praxis)
Theater In de Steeg (Westeinde 165 tel. 897664)
20.30 Kabaret Inkeep in Konsurt.
Kindertheater Pierrot (Ferrandweg 4 tel. 948958)
14.30 Ploef de domme boef (Toneelgroep Passepar
tout)
Poppentheater Guido van Deth (Nassau Dillenburg
straat 6 tel.280208) 14.30 Jessie en de grijze koning.
Poppentheater Frank Kooman (Frankenstraat 66 tel.
559305) 14.30 Het zonnekacheltje
AMSTERDAM
Stadsschouwburg (Leidsepleln tel. 242311) 20.15 An-
tonius en Cleopatra (Publiekstheater)
Concertgebouw (Van Baerlestraat tel. 792211) 20.15
Concertgebouworkest o.l.v. Bernard Haitink m.m.v.
Vladimir Spiwakow viool.
Carré (Amstel 115 tel. 225225) 14.00 en 20.15 Her
man van Veen met Onderwater.
LEIDEN
Schouwburg (Oude Vest 43 tel. 141141) 20.15 Zonder
gekheid (Haagse Comedie)
Stadsgehoorzaal (Breestraat 60 tel. 131704) 20.00
Rijnlands Christelijk Mannenkoor.
LAK-theater (Levendaal 150 tel. 124890) 20.30 Karei
Valentin (De Mannen van de Dam)
ROTTERDAM
Schouwburg (Schouwburgplein 25 tel. 111766) 20.15
Een Midzomernachtsdroom (RO-Theater)
Doelen (Schouwburgplein 50 tel. 132490) 20.15 Serie
Doelen Jazzclub: The Midnight Follies, Sweet Substi
tute. de Dutch Swing College Band met Ruby Braff en
The Max Collie Rhythm Aces.
Hofpleintheater (Benthemstraat 13 tel. 662044) 20.15
Wie is wie (Pleunie Touw c.s.)
Luxor Theater (Kruiskade 10 tel. 815844) 20.15 Mas
kerade. musical Jos Brink.
VOORBURG
Koninklijke Schouwburg (Korte Voorhout 3 tel.
469450) 20.15 Zonder gekheid (Haagse Comedie) Pa
radijs 12.45 en 18.00 Ik heb je liever (Haagse Come
die)
HOT (Oranje Buitensingel 20 tel. 857800) 20.30 Colas
Breugnon of God in Frankrijk (Haagse Comedie)
Appeltheater (Duinstraat 6 tel. 502200) 20.15 Zeven
vette dagen (Toneelgroep De Appel)
Congresgebouw (Churchillplein 10 tel. 548000) 20.15
Residentie-Orkest o.l.v. Ken Ichiro Kobayashi. sol.
Cara Mia Antonello viool. Carousselzaal 20.15 Ko
reaanse musici, dansers en zangers.
Circustheater (Gevers Deynootplein 50 tel. 558800)
Abdijkerk (Willem III straat Loosduinen) 20.15 Orgel
concert Bram Beekman.
Theater Aan de Haven (Westduinweg 230 tel. 543202)
21.00 Muziekfestival De Ooyevaer.
Diligentia (Lange Voorhout 5 tel. 464308) 20.15 Fons
Jansen met Zullen we handhaven?
Theater In de Steeg (Westeinde 165 tel. 897664)
20.30 Kabaret Inkeep in Konsurt.
Laetitiazaal (Burg. Hovylaan Loosduinen) 20.15 Moe
ders wil is wet (Toneelvereniging St. Bonifatius)
Zaterdag 4 oktober
DEN HAAG
Koninklijke Schouwburg (Korte Voorhout 3 tel.
469450) 20.15 Fiesta Gitana. Paradijs 14.00 Ik heb je
liever (Haagse Comedie)
HOT (Oranje Buitensingel 20 tel. 857800) 20.30 Colas
Breugnon of God in Frankrijk (Haagse Comedie)
Appeltheater (Duinstraat 6 tel. 502200) 20.15 Zeven
vette dagen (Toneelgroep De Appel)
Circustheater (Gevers Deynootplein 50 tel. 558800)
20.00 Lulu (Nederlandse Operastichting)
Congresgebouw (Churchillplein 10 tel. 548000) 10.00-
23.00 Gratis toegankelijk Haags Amateur Festival met
non stop toneel, koorzang, muziekverenigingen, drum
bands. majorettenkorpsen. symfonie-orkesten, ama
teurfilmers, zendamateurs, beeldende kunst. Open
podium. Residentie-Orkest en Koninklijke Militaire Ka
pel. Sing-in en bal-na.
Theater Aan de Haven (Westduinweg 230 tel. 543202)
21.00 Muziekfestival De Ooyevaer.
Diligentia (Lange Voorhout 5 tel. 464308) 20.15 We
mogen niet klagen, solo-cabaret Dolf de Vries.
DEN HAAG
APOLLO I (Spuistraat 21. tel. 460340): The big red
one (12); 14.30, 19.00, 21.15. zo. 14.00, 16.15, 19.00,
21.15. APOLLO II (Spuistraat 21. tel. 460340): De
duivel hale je (al); 14.00, 19.30, 21.45. zo. 13.30,
19.30, 21.45. ASTA (Spui 27, tel. 463500): Being
there (al); 14.00, 19.00, 21.30. zo. 13.30, 16.00, 19.00,
21.30. BIJOU (Spui 27. tel. 461177): The change
ling (16); 14.00, 19.15, 21.45. zo. 13.45, 16.15, 19.15,
21.45. CALYPSO (Spui 27, 46.35.02.): Force 10
from Navarone (12); 14.15, 19.00, 21.30. zo. 13.30,
16.00, 19.00, 21.30. BABYLON I (naast Centraal
Station, tel. 471656): All that jazz (al); 14.00, 19.00.
21.30. zo. 13.30, 16.00, 19.00, 21 30. BABYLON II
(naast Centraal Station, tel. 471656): The big red one
(12); 14.30, 19.15, 21.45. zo. 14.00. 16.15, 19.15,
21.45. BABYLON III (naast Centraal Station, tel.
471656): Groene ogen in de nacht (16); 19.00, 21.15.
do. vr. ma. di. 14.15. CAMERA (Prinsestraat 44, tel.
467200): Everything you always wanted to know
about sex (16); 13.45, 18.45, 21.15, zo. 13.15, 16.00,
visbericht
- I°-f-L°rtviSSerS in het binne"water
w rmM EM BLE' ZUN MET UITZ0NDE
«MG VAN WATEREN IN HFT 7111ncu iücVTTitr" t"-c' UITZONDE
"SIKD" K£T
JSÏÏHSÏ5LÏS?"
VERKIAR?NCEI"
SNOEKBAARS
AAL OF PALING
REGENBOOGFOREL
K SCHUB EN<OF
18.45, 21.15. CINEAC I (Buitenhof 20. tel. 630637):
When a stranger calls (16); 14.00, 18.45, 21.30. zo.
13.15, 16.00, 18.45, 21.30. CINEAC II (Buitenhof 20.
tel. 630637): Max Havelaar (12); 14.00. 20.00. CI
NEAC III (Buitenhof 20. tel 630637) Cruising (16);
14.30. 18.45, 21.30, za. zo. wo. 18.45, 21.30. COR
SO (Prinsestraat 40, tel. 467200): De genotzoekers
(18); 13.45. 18.45, 21.15. zo. 13.15, 16.00, 18.45,
21.15. DU MIDI (De Carpentierstraat 141, tel.
855770): Once upon a time in the west (12); 20.15.
zo. 15.30, 20,15 EUROCINEMA (Leyweg 910, tel.
667066): Hair (al); 13.45, 19.45. za. zo. wo. 15.45,
19.45. METROPOLE I (Carnegielaan 16. tel.
456756): Vrouwenstad (16); 14.00, 20.30. METRO-
POLE II (Carnegielaan 16. tel. 456756): The good, the
bad and the ugly (16); 14.00, 20.30. METROPOLE
III (Carnegielaan 16. tel. 456756): Het teken van het
beest (16); 14.00, 18 45, 21.30. zo. 13.15, 16.00,
18.45, 21.30. METROPOLE IV (Carnegielaan 16, tel.
456756): The long riders (16); 14.00, 18.45, 21.30. zo.
13.15, 16.00, 18.45, 21.30. METROPOLE V (Carne
gielaan 16, tel. 456&6): De linkshandige uitzend
kracht (al); 14.00, 18.45, 21.30. zo. 13.15, 16.00,
18.45, 21.30. ODEON I (Herengracht 13, tel.
462400): In de greep van de zombies (16); 13.45,
18.45, 21.30. zo. 13.45, 16.15, 18.45, 21.30. ODEON
II (Herengracht 13, tel. 462400): Papilion (12); 14.00,
20.00. ODEON III (Herengracht 13. tel. 462400):
Funny America (12); 14.00, 18.45, 21.15. zo. 14.00,
16.30, 18.45, 21.15. ODEON IV (Herengracht 13. tel.
462400): Satyricon (12); 13.45, 18.45, 21.30. zo. ook
16.15. ODEON V (Herengracht 13. tel. 462400): The
black hole (al); 13.45, 18.45, 21.30, zo. 13.30, 16.00,
18.45, 21.30. LE PARIS I (Kettingstraat 12b, tel.
656402): Oriental blue (18); 12.00, 13.45, 15.30,
17.15, 19.00, 20.45. zo. niet om 12.00. LE PARIS II
(Kettingstraat 12b, tel. 656402): Pornoweekend op
Mallorca (18); 12.15, 14.00. 15.45.17.30. 19.15, 21.00.
zo. niet om 12.00. LE PARIS III (Kettingstraat 12b,
tel. 656402): Deep inside (18); 12.30, 14.15, 16.00,
17.45, 19.30, 21.15. zo. niet om 12.30. PASSAGE
(Passage 63. tel. 460977):' Caligula (16): 14 00. 20.00.
ROYAL 3 (Boekhorststraat 98, tel. 601192): Echt-
paren (18); ma. di. wo. 14.00, 20.00 do. t/m zo.
14.00, 19.00, 21.30. ROYAL 4 (Boekhorststraat 98,
tel. 601192): Escape to Athena (12); ma. di. wo. 14.00,
^0.00. do t/m zo 14.00, 19.00, 21.30. ROYAL 5
(Boekhorststraat 98, tel. 601192): De Kung Fu gorilla
vechters (16); do. t/m zo. 14.00, 19.00, 21.30. ma. t/m
wo. 14.00, 20.00. STUDIO 2000 (Churchillplein 7,
tel. 542288): Being there (al); 14.00, 19.00, 21.30. zo.
13.00, 19.00, 21.30. UITKIJK (Churchillplein 7, tel.
542288): La terrazza (16); 20.00. do. vr. ma. di. ook
14.00.
Nachtvoorstelling
APOLLO I: St. Ives (16); vr. za. 24.00. ASTA: Ne
vada Smith (16); vr. za. 24.00. EUROCINEMA: Die
Tiroler blondjes toch (16); za. 00.02. ODEON I: Joe
Kidd (16); vr. za. 00.15 ODEON II: C'eravamo tanto
amati (16); vr. za. 00.15. ODEON III. Zweedse zalig
heden (18); vr. za. 00.15. LE PARIS I: Janice, een
vurige brunette (18); do.vr. za. 22.30, 24.00. LE PA
RIS II: Pornoweekend op Mallorca (18); do. vr. za.
22.45 PASSAGE: Slavinnen voor gele duivels (16);
vr. za. 00.15. ROYAL 3 (Boekhorststraat 98, tel.
601192): Piranha (16); vr. za. 24.00. ROYAL 4
(Boekhorststraat 98, tel. 601192): De helse vechters
van het hemelse rijk (16); vr. za. 24.00.
Kindermatinee
BABYLON III: Billie Turf (al); zav wo. 14.15. zo.
13.45, 16.00. CINEAC III: Peter en Elliott de draak
(al); za. wo. 14.00. zo. 13.30, 16.00. DU MIDI: Jungle
boek (al); 14.00. zo. 13.00. EUROCINEMA: Robin
Hood en de piraten (al); za. zo. wo. 13.30. DE UIT
KIJK: Het raadsel van de spookplaneet (al); za. wo.
14.00. zo. 13.00.
ALPHEN AAN DE RIJN
EUROCINEMA I (Van Boetzelaerstraat 6. tel. 01720-
20800): The black hole (al); 13.45, 18.45, 21.15. zo.
ook 16.15. EUROCINEMA II (Van Boetzelaerstraat
6. tel. 01720-20800): The big red one (12); 14.00,
19.00, 21.30. zo. ook 16.30. EUROCINEMA III (Van
Boetzelaerstraat 6. tel. 01720-20800): Zombie holo
caust (16); 13.30. 18.30, 21.00. zo. ook 16.00. EU
ROCINEMA IV (Van Boetzelaerstraat 6. tel. 01720-
20800): American gigolo (16); 13.30, 18.30, 21.15. zo.
ook 16.00.
Nach t voorstelling
EUROCINEMA I: Borsalino (16); za. 00.15. EURO
CINEMA II: The stone killer (16); za. 00.15. EURO
CINEMA III: Zombie holocaust (16); za. 00.15. EU
ROCINEMA IV: Emilia (18); za. 00.15.
Kindermatinee
EUROCINEMA II: Robin Hood jr. (al); za. zo. wo.
14.00
DELFT
CITY (Voldersgracht 12, tel. 123251): Bronco Billy
(al); 14.30, 19.00, 21.15. CITY SELECT (Volders
gracht 12, tel. 123251): Yanks (12); 20.15. do. vr. ma.
di. ook. 14.30. DOELEN KINO (Verwersdijk 46, tel.
126752): De bottenbrekers (16); do. t/m zo. 19.00,
21.15, zo. ook. 14.30. Lieve jongens (16); ma. di. wo.
20.15. FLORA (Verwersdijk 1, tel. 120840): Teena
ger porno (18); 19.00, 21.15. zo. ook 14.30. DELFIA
(Binnenwatersloot 1, tel. 123855): Zombies (16);
19.00, 21.15. do. vr. ma. di. ook 14.30. zo. 15.30.
STUDIO D (Oude Delft 11. tel. 123280): The Godfa
ther deel 1 (16); 20.00. zo. ook 14 30. FILMHUIS
(Kromstraat 27, tel. 140226): Mannenfilmcircuit (16);
do. 20.00. II de8erto rosso (16); vr. t/m di. 20.00. vr.
za. zo. ook 22.00. De Openbaring (Vrouwenavond)
(16); wo. 20.00.
Nachtvoorstelling
CITY: Explosion of the dragon (16); vr. za. 23.30.
e DELFIA: Schulmadchenporno (18); vr. za. 23.30.
STUDIO D: Foul play (16); vr. za. 23.30. CITY SE
LECT (Voldersgracht 12, tel. 123251): Yanks (16); vr.
za. 23.30. FILMLIGA: Simon de pilaarheilige (16)
en Histoire immortelle (16); di. wo. 23.30.
Kindermatinee
CITY SELECT: De avonturen van Pietje Bell (al); za
zo. en wo. 14.15. DELFIA: Pinkeltje (al); za. zo. wo.
LEIDEN
CAMERA (Hogewoerd 49-51, tel. 124919): Dog day
afternoon (12); do t/m zo. 19.00, 21.15. Bobby Deer-
field (al) ma. di. wo. 19.00 21.15. LIDO I (Steen
straat 39, tel. 124130): Vrouwenstad (16); 14.30, 20.00
vr. 3 okt. geen voorstelling. LIDO II (Steenstraat 39,
tel. 124130): In de greep van de zombies (16) 14.30,
19.00, 21.15 zo. ook 16.45. LIDO III (Steenstraat 39,
tel. 124130): Een trap na (16); ma, di. do. vr. 14.30,
19.00, 21.15. wo. za. zo. niet om 14.30. LUXOR
(Stationsweg 19, tel. 071-121239): American Gigolo
(16); 14.30, 19.00, 21.15. zo. 14.15, 16.30, 19.00,
21.15. REX (Haarlemmerstraat 52. tel. 125414):
Spel zonder remmen (16); 14.30. 19.00, 21.15. zo.
14.15, 16.30, 19.00, 21.15. STUDIO (Steenstraat 39.
tel. 133210): The black hole (al); 19.00 21.15 do. vr.
ma. di. 14.30. TRIANON (Breestraat 31. tel.
123875): Het teken van het beest (16); 14.30, 19.00,
21.15. zo. 14.30, 16.30, 19.00, 21.15.
Nachtvooratelling
REX: Josephine Mutzenbacher (16); za. 23.30.
CAMERA: Easy rider (16); za. 23.30. LUXOR: The
new Centurions (16); za. 23.30.
Kindermatinee
STUDIO: Jungle book (al); za. zo. wo. 14.30. zo. ook
16.45. CAMERA: Het raadsel van de spookplaneet
(al); za. zo. wo. 14.30. LIDO lil: Superster Goofy (al);
wo. za. 14.30. zo. ook 16.45.
VOORSCHOTEN
GREENWAY THEATER (Schoolstraat 23b, tel.
01717-4354): Hair (al); do. 20.00, vr. 19.00, za. 16.00
en 19.00. zo. 16.00. Monty Python's Life of Brian (16);
vr. za. 21.15. zo. 18.15, di. wo. 20.15.
Kindermatinee
GREENWAY THEATER: Superster Goofy, de held
van de Olympische Spelen (al); vr. za. zo. 14.00, wo.
14.15.
WASSENAAR
ASTRA THEATER (Langstraat* 32. tel. 01751-
13269): Breaking away (al); do. t/m za. 20.00. Grim
mig spel (16); zo. t/m wo. 20.00.
Kindermatinee
ASTRA THEATER: Heksen en bezemstelen (al); za.
zo. 14.00.
Door in elk vakje een letter in te vullen, kunnen rond
de genummerde vakjes woorden van 4 lettergrepen
van navolgende betekenis worden verkregen.
De invulling van elk antwoord dient te geschieden vol
gens de richting van de wijzers van de klok.
Het vakje waarin de eerste letter van elk antwoord
komt. dient door combinatie met de letters van de
omringende woorden te worden vastgesteld.
1 biersoort; 2 naarstigheid; 3 snelle loop; 4 vrucht;
5 deel v.e. fiets; 6 tandziekte; 7 zetel van overtui
ging; 8 kenmerkende eigenschap; 9 wapen der Java
nen; 10 droge rivierbedding in de woestijn; 11 tel
woord; 12 listig (met ongunstige bijgedachte).
Oplossing,
JONGE DUBBELE GRAANJENEVER
Vegetarische
macaronischo'tel-
appelkwark
Voor twee: 500 gr gesneden
soepgroenten of 1 ui, 1 grote
wortel, 1 prei, stukje kool.
paar tomaten (bij elkaar 500
gr wegend) en verder 20 gr bo
ter, 2,5 dl bouillon van groen
ten of een tablet), verse tuin
kruiden zoals peterselie of sel
derij of bieslook, 250 gr maca
roni, zout, 10 gr boter, 150 gr
kaas; 2 appels, 125 gr kwark, 2
dl melk of karnemelk, 1 be
schuit, bruine basterdsuiker
naar smaak.
Voor morgen weer eens een
smakelijk vegetarisch menu.
Het klaarmaken kost weinig
tijd, dat is prettig voor uw za
terdag want dan zijn er vaak
veel gezellige dingen te doen.
Als u veel haast heeft, kunt u
gesneden groenten kopen,
maar u weet dat zelf snijden
wel de voorkeur verdient. U
kunt ze zelf snijden kort voor
het klaarmaken waardoor er
meer vitaminen op tafel ko
men. De smaak -is ook frisser
en met de hand gesneden
groenten zien er mooier uit
dan de machinaal gesneden.
Zet de groenten op met een
stukje boter in een braadpan
met deksel en smoor ze beet
gaar. Roer er dan de bouillon
door, van groenten als het echt
vegetarisch moet en anders is
een tablet wel erg makkelijk.
Waarschijnlijk is dit in een
keer goed van smaak en hoeft
u er alleen maar wat fijngek
nipte kruiden door te roeren.
De macaroni kookt u gaar
zoals u gewend bent. Meng er
boter door en leg de kaas er in
blokjes gesneden bovenop.
Daarop schept u de groenten
met de bouillon.
Rasp de appels vrij grof en
roer er direct de kwark door
zodat ze blank blijven.1 Voeg
de melk of karnemelk toe en
een verkruimelde beschuit.
Geef de suiker er apart bij zo
dat ieder daarvan naar smaak
kan nemen.
JEANNE
Brieven graag kort en
duidelijk geschreven. De
redactie behoudt zich
het recht voor ingezon
den stukken te bekorten.
Abortus
demonstratie
Bij de abortusdemonstratie, die
zaterdag in Amsterdam werd
gehouden door het komitee
„Wij Vrouwen Eisen", was de
opkomst overweldigend. In
het verslag van de demonstra
tie werd maandag gesproken
over „een paar duizend vrou-
Dit staat nogal ver van
de werkelijkheid af. De Am
sterdamse politie, die altijd
schattingen maakt aan de lage
kant, schatte het aantal deel
nemers aan onze demonstratie
op 13.000.
Ite van Dijk, „Wij Vrouwen
Eisen", afd. Leiden.
's-GRAVENZANDE, Westland-Zuid
woensdag 1-10-1980: Tomaten A:
490—930; Bloemkool: 6. 95—150;
Komkommers: 91. 2578; Aubergi
nes: 500. 175240; Radijs: grof. 16
33; Netmeloenen: 5. 220320; Ogen-
meloenen: 5. 100480; Suikermeloe
nen: 5. 310660; Ananasmeloenen:
70—270; Snijbonen: I. 230—260,
Courgettes: 12. 4875; Paprika
groen: 85. 135205; Paprika rood:
85. 90—180; Paprika geel: 155—245;
Paprika wit: 210—320; Vleestomaten:
B. 7201090; Andijvie: 51; Spinazie:
3745; Postelein: 4255; Waspeen
15; Pepers groen: 210260; Pepers
rood: 160190; Prinsessebonen:
230340; Prei: 5565; Bleekselderij:
65100; Rettich: 1064; Koolrabi:
42; Uien: 35; Knolvenkel: 170—230;
Broccoli: 150180; Glassla: 1018;
Gel. sla: 14524; Ijsbergsla: 3765;
Alicanten: 430—580; Frankenthaler:
550570; Golden Champ.: 650710;
Peterselie: 28—30; Boerenkool: 38;
Spruiten: 90. if,