'erriet ationaal iiarathon- ampioen Fred Krab dubbelkampioen lië dank zij publiek in finale Davis Cuptoernooi Russische atletiekzege IB0ER TWEEDE IN Basketbalsters bereiken finalegroep Verrassende winst zaalhandbalteam opese itamkampioen notti stapt na ntaje1982op JIM VERMEULEN PASSEERT BROER HUUB Badmintonbond zonder Ton van Beusekom Zelf op de sulky LEIDSE COURANT MAANDAG 22 SEPTEMBER 1980 PAGINA 13 rt Rudie Verriet gaat als winnaar finishen. Met zijn presta tie veroverde hij tevens het kampioenschap. .LE Marathonlopers weten dat ip over 42 kilometer en 135 meter e pas begint nadat het 35 kilome- int is gepasseerd. Wanneer Mike r dat niet wist, heeft hij dat zater- iddag in de tweede internationale hon van Zwolle ervaren. -jarige loper uit Canterbury leek in i op een onbedreigde zege af te nadat hij zich na ruim acht kilome- een aan de kop van het 350 lopers je veld had gezet. In een fraai ritme Ie de Brit voor het veld uit. achter door de Nederlanders Rudie Ver- op iets grotere afstand Barry s, die onderling zouden uitma- ^aoo ken wie nationaal marathonkampioen zou worden. De nationale titel en de overwinning in de marathon van Zwolle kwamen terecht bij Rudie Verriet. De 23-jarige Nijmeegse vijfdejaars stu dent In de medicijnen streek na 40 kilo meter neer op de door kramp geplaagde Grater en liet de Brit daarna moeiteloos achter. Verriet won uiteindelijk na 2 uur 20 minuten en 22.5 seconden en finishte ruim een minuut voor Kneppers, die de wandelende Grater ook nog was gepas seerd. Het was de tweede keer dit jaar dat Kneppers als tweede eindigde in een nationaal kampioenschap. In mei moest hij in Rotterdam bij de strijd om de 25 ki lometer-titel genoegen nemen met de tweede plaats achter Cor Vriend. In Zwolle ontbraken de olympische deel nemers Gerard Nijboer en Cor Vriend. De zilveren-medaillewinnaar van Moskou verdedigde zijn vorig jaar in Enschede veroverde titel niet omdat hij 26 oktober In New York deelneemt aan de interna tionale marathon en Vriend had zich daags tevoren afgemeld. Gerard Nijboer liep wel in Brussel. Gisteren in het Heizel- stadion eindigde hij als tweede in een in ternationale uurloop. Nijboer legde in zestig minuten 19 kilometer en 663 meter af. Hij eindigde met een achterstand van 281 meter op de Belg Alex Hagelsteens. BOSANSKI BROD De Nederlandse dames-basketbal- ploeg zal in het toernooi om het Europees kampioenschap in de finalegroep spelen voor de bezetting van de plaatsen een tot en met acht. De Nederlandse dames wonnen zaterdagavond van Roemenië haar tweede wedstrijd (71—53) na een ruststand van 40—24. Vrijdagavond had Nederland de strijd om de Europese titel in gezet met een overwinning op Frankrijk (53—49), Roemenië begon met winst op Finland (7864). Nederland won gisteren ook de derde wedstrijd in groep B, van Finland met 7255 (3830), maar had zich al gekwalificeerd na de winst op Roe menië. Nederland heeft zijn eerste plaatsing in de finalegroep sinds het begin van de zestiger jaren afgedwongen in een furieuze start. De Roemeense dames hadden geen antwoord op de fel le persoonlijke verdediging, die werd uitgevoerd door het be ginnende vijftal Carla de Liefde, Anita Blangè, Ellis Bosch, Ria van der Meys en Gerda de Ridder. Binnen tien minuten nam Nederland een voorsprong van zestien punten (2610) en dat verschil bleef ongeschonden tot de rust, 4024. Roemenië slaagde er zelden in te penetreren in de Nederland se bucket en een totaal van elf onderscheppingen in de eerste twintig minuten onderstrepen de overgave en de concentratie waarmee Nederland verdedigde. Onmiddellijk na de rust probeerde Roemenië met een press over het hele veld het spelbeeld te veranderen, maar ook In die periode bleek de waarde van Anita Blangé (ook nog top schutter met 21 punten) voor de ploeg. Behalve Anita Blangè speelde ook Lia van Reemst een belangrijke rol in het opvan gen van Roemenië, dat ten slotte met een verschil van 18 pun ten (71—53) werd verslagen. Voor Nederland scoorden: Anita Blangé 21, Gerda de Ridder 18, Carla de Liefde 14, Ria van der Meys en Lia van Reemst 6, Ellis Bosch, Wilma Kasius en Marja Heivoort 2. Ruime winst HZC/De Robben ARNHEM Dit weekeind© zijn de wedstrijden gespeeld voor de halve finalepoule9 van de nationale waterpolo- competitie. HZC/De Robben won met 15-2 van Het Ravijn en Zian Vitesse versloeg Ne- reus met 7-5. AZC Alphen klopte Het IJ met 9-2 en De Zijl/LGB trok tegen Neptu- nu9 met 5-4 aan het langste eind. De Robben, dat de organisa tie van het toernooi om de Europa Cup I op zich neemt, komt van 24 tot en met 26 oktober uit tegen CN uit Bar celona, TS Istanboel, Poly technic uit Londen en Oslf Odense uit Denemarken. Het eveneens thuisspelende AZC Alphen komt in het (EC II- toernooi uit tegen Scaldis Antwerpen en Novaki uit Tsjecho-Slowakije. Italië heeft gisteren voor de zesde Ie eindstrijd van het toernooi om de Da- up bereikt. Voor 7500 fanatieke toe- wers haalde de dertigjarige „matador" io Panatta tegen Peter McNamara het sende punt binnen: 6—1 75 6—4. nee was de stand op 31 gebracht en was de finaleplaats een feit. De verrassend sterk optredende „Aussies" had den gerekend op winst in het dubbelspel. Na drie uur en drieënveertig minuten tennis wisten Adriano Panatta en Paolo Bertolucci tegen de verwachting in de partij tegen de Wimbledon- kampioenen echter in winst om te zetten: 26 9—7 9—7 2—6 6—4. Het Italiaanse publiek, het „slechtste" tennispu- bliek van de wereld, maakte het deze keer trou wens wel erg bont. In de tweede enkelspelpartij, tussen Barazzutti en McNamara vrijdagavond, vlogen de stenen over de baan. John Alexan der, de Australische reservespeler, raakte daar bij gewond aan een hand. Ivan Lendl stelde in Buenos Aires de finale plaats van Tsjechoslowakije veilig. Lendl ver sloeg eerst Guillermo Vilas en daarna de Argen tijn José-Luis Clerc in vier sets (61 75 68 6—2) en bracht de stand daarmee op 32. levensgevaar ANGELES De Euro- I bokskampioen in het imgewicht, de 24-jarige ny Owen uit Wales, is in verloren gevecht om wereldtitel tegen de ïaan Lupe Pintor over dacht naar een zieken- lin Los Angeles voor spoedoperatie, i ging 20 seconden voor ïinde van de twaalfde i knock-out. Daarvoor Owen al eerder twee neergegaan. In bewuste- toestand werd hij naar leedkamer vervoerd. Na eerste medisch onder- beoordeelde de ringarts gestand van Owen als 9- i onderging in het zie- ais een hersenoperatie. *)ns ringarts Schwartz de ingreep noodzakelijk loedklonten te verwijde- n de druk op de herse ns verkleinen, communiqué van het gilhuis werd na de opera- ^ieegedeeld dat er ge- iden wordt voor het leven pwen. „Hij bevindt zich h levensgevaar en het is p verwachten dat binnen lir een aanwijsbare ver- Hng in de situatie zaj op- De medische staf is idran plan andere opera- ingrijpende onderzoe- euit te voeren. Een voor- Ihg over de kansen van kan niet gunstig zijn, der» de toestand waarin hij iOBrt". vJOS AIRES Cesar arttti, de trainer-coach de nationale voetbal- I van Argentinië, stopt et eindtoernooi om de idtilel dat in 1982 in je wor^t gehouden. Ïtti kwam tot deze ver- g na afloop van de wed- ChillArgentinië die g in Santiago werd ge el. Menotti kreeg veel van de Argentijnse pers omdat hij met zijn er opnieuw niet in was PoPgd een overwinning te —jen. De vriendschappelij- /eiedstrijd eindigde in een spel (2—2). jtti: „Ik denk dat er geen i)r in de wereld te vinden j) e een elftal op drie eoükampioenschappen lOjroorbereiden. Dat is de ^lljke reden dat ik op- Tii Kritiek doet me verder )P0. Ik ben bezig een nieu- uttoeg op te bouwen. Dan duidelijk dat je niet ie- "Jkeer succes hebt". TOKIO Als afsluiting van het internationale atletiekseizoen heeft de Sovjet-Unie zaterdag in Tokio de-voor de tweede maal gehouden wedstrijd om de landenbeker gewonnen. De Sovjet-Unie zegevierde zowel bij de heren als de dames en kwam in totaaLop 175.5 punten voor de Verenigde Staten (138) en West-Duitsland (137.5). De Russische ploegleiding had voor de wedstrijd twee eisen ge steld. Er mocht geen landenklassement worden opgemaakt en ook geen controle op het gebruik van stimulerende middelen worden gehouden. Aan beide eisen wilden de organisatoren niet voldoen. De opvallendste prestaties werden geleverd op de sprintnum mers bij de heren. Pietro Mennea, Olympisch kampioen en we reldrecordhouder, liep de 200 meter in 20.03 seconden en Stan ley Floyd, die dit seizoen op de 100 meter nauwelijks nederlagen kende, won de korte sprint in 10.16 seconden. Voor 65.000 toe schouwers bereikten slechts twee Russische Olympische kam pioenen een eerste plaats. Jaak Oedmae bereikte 16.84 meter bij de hink-stap-sprong en Vera Komisova won de 100 meter horden in 12.80 seconden. Wereldrecordhoudster hoogspringen, Sara Simeoni, zorgde naast Mennea voor een tweede Italiaans succes. Zij won met 1.96 meter. De atletiekploegen van de Nederlandse katholieke sportbond hebben zaterdag in Baden (Zwi) de vierlandenwedstrijd tegen West-Duitsland, Zwitserland en Frankrijk gewonnen. Zowel de dames als heren zegevierden met ruim verschil voor West-Duits land. Nederland boekte bij de heren acht individuele overwinnin gen, bij de dames won Nederland vijf keer. De meerkamp-inter landwedstrijd tussen de jongens- en meisjesploegen van Neder land en België is gisteren op Papendal onbeslist geëindigd. Bel gië zegevierde bij de a-jongens en meisjes, Nederland beschikte over de beste b-junioren. mn De Italiaanse Gabrielle Dorio (rechts) Is de Russische wereldrecordhoudster 1500 m, Tatjana Kanankina, voorbij en gaat de afstand in Tokio winnen. ZANDVOORT Drie Nederlandse titel houders en één Beneluxksmpioen heeft de voorlaatste dag van het Nederlandse autorensportseizoen opgeleverd. Fred Krab, ongenaakbaar in de Formule- Ford 2000 races, werd gisteren door een zege Nederlands en Beneluxkam pioen in deze zwaarste klasse. Hans de Jager, snelste in de produktietoerwa- gens, werd titelhouders in de klasse van 1600 tot 2500 cc, Wim Kroegman ten slotte mag zich na de races van de Trophy of the Dune9 ook officieel kam pioen in de categorie toerwagens van 1300 tot 1600 cc noemen. Fred Krab had in Ron Kluit zijn gevaar lijkste tegenstander. Hij liet het niet op een slipstreamduel aankomen en won overtuigend. Vermeulen, tweede in de stand om het Nederlands kampioen schap met maar zes punten achterstand op Krab, die voor een zesde trainingstijd had gezorgd, kwam overigens niet in ac tie. Toen het licht op groen sprong, wei gerde zijn Lola alle dienst. De VW-S golf GTI namen na vier jaar, in een race waarin de emoties hoog oplaai den, afscheid van Zandvoort. John Bol- ten, reeds winnaar van de Golf GTI-cup, en Martin Bourgoudien startten achterin het veld van 23 wagens, aangezien zij niet aan de training hadden deelgeno men. Zij zorgden voor een spectaculaire inhaalrace waarin Bourgondine aanvan kelijk het meeste succes had. In de ne gende van de twaalf te rijden ronden drukte Bolten de wagen van zijn rivaal in de Gerlachbocht van de baan. Bolten greep ook nu de zege. Hij moest het na afloop echter zonder een handdruk van dé zeer boze Bourgondien stellen. Huub Vermeulen werd In het klassement voor het Nederlands kampioenschap sportrenwagen 2000 van de eerste plaats verdrongen door zijn broer Jim. Huub zelf viel in de tweede positie rijdend uit. Jim Vermeulen passeerde door vierde te worden zijn broer in de rangschikking met twee punten. In de slotrace op 5 ok tober zijn er drie kanshebbers voor de nationale titel, Ros de Giaxe de Salvi, dit maal winnaar, benaderde de gebroeders Vermeulen tot op enkele punten. Cor Euser maakte zijn kwalificatie van „beste cursist van de autorensport school" opnieuw waar. Hij zegevierde In de Formule Ford 1600 race, tellend voor het Benelux- en Nederlands kampioen schap door in de slotfase afstand te ne men van zijn achtervolgers. De Nederlan der vergrootte door die zege opnieuw zijn voorsprong in het klassement. De strijd om de nationale titel daarentegen is nog geheel open. Euser staat welis waar met nog een race te rijden op de eerste plaats, maar de achterstand van de Haagse buschauffeur Jimmy Akkal, de enige die hem nog enigszins kan bedrei gen, lijkt te groot. Loek Vermeulen, die de finish niet haal de. verspeelde zijn leidende positie in de zwaarste klasse van de produktletoerwa- gens. Hij had in zoverre geluk dat Jac ques Cleutjens, die met grote voorsprong leidde, niet als winnaar werd afgevlagd. De Ford Capri van de Limburger spinde in de Tarzanbocht. Cleutjens wam daar door niet verder dan de derde positie. Die was overigens voldoende om de eer ste plaats in het kampioenschap over te nemen. Arie Luijendijk is tijdens de laatste race in de Formule Super Vee, meetellend voor het Europees kampioenschap, als tweede geëindigd achter de Deen John Nielsen, die met deze overwinning zijn Europese titel prolongeerde. Luijendijk werd ook tweede in de eindstand. De Italiaanse autocoureur Vittorio Bram- billa heeft bekendgemaakt dat hij zijn loopbaan gaatr beëindigen. „De bestuur der telt niet meer mee, het komt slechts op de machine aan", verduidelijkte de Alfa-piloot zijn besluit. In de Alfa Romeo- stal wordt hij vervangen door zijn 21-jari- ge landgenoot Andrea de Cesaris, die in Canada en Watkins Glen als tweede Alfa Romeo-rijder naast Bruno Ciacomelli aan de start zal verschijnen. De Italiaan Mauro Baldi heeft gisteren op het circuit van Jarama de veertiende en, voorlaatste race voor het Europees kam pioenschap voor Formule 3-wagens ge wonnen. De Franse coureurs Alain Ferte en Philippe Alliot eindigden respectieve lijk als tweede en derde. De Belg Thierry Boutsen, een beschermeling van Jacky lekx, bezet met 50 punten de eerste plaats in de algemene rangschikking. Tempo Team in tweede ronde AMSTERDAM De tafelten- nisformatie Tempo Team heeft gisteren de tweede ronde van het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen bereikt. De Amsterdamse ploeg ver loog Kaiku '80 uit Finland met 5-0. In de tweede ronde ontmoet Tempo Team titel verdediger Vasutas uit Boe dapest. Tempo Team kreeg dit week einde ook een domper te ver werken. De nieuwe sponsor (Tempo Team stopt), die voor het seizoen '80-'81 gestrikt leek te worden, zegde name lijk af. Manager Jos Neep verwacht echter niet dat de topspelers Van der Helm, Gootzen en Hijne onmiddel lijk zullen vertrekken nu hij zonder een geldschieter komt te zitten. Het Hooge Huys uit Alkmaar is gisteren doorgedrongen tot de tweede ronde van het Eu ropa Cup ll-toernooi. De Noordhollandse ploeg ver sloeg Olympia Lubljana uit Joego-Slavië met 5-2. De Veluwe is zaterdagavond uitgeschakeld in de eerste ronde van het Europa Cup ll- toernooi. De Apeldoornse vereniging verloor op eigen tafel met 5-1 van Industrio- gradnja uit Zagreb. AMERSFOORT Met het aftreden van Ton van Beuse kom als voorzitter van de Nederlandse Badminton bond verliet zaterdag tijdens de algemene ledenvergade ring in Amersfoort een mar kant figuur deze tak van sport. Van Beusekom kwam in janu ari 1974 als secretaris in het bondsbestuur. In 1978 was hij een periode waarnemend voorzitter en aan het eind van dat jaar aanvaardde hij de functie van voorzitter. Onder zijn leiding - „Ik heb ook fou ten gemaakt en het heeft niet altijd soepel gelopen in het bondsbestuur" - groeide de badmintonbond. Voor zijn verdiensten werd hij be noemd tot erelid. Van Beusekom wordt opge volgd door Ad van den Berk die penningmeester was. Honkbalbeker voor Parma AMSTERDAM Parma (It.) heeft gisteren de Europese honkbalbeker voor lands kampioenen veroverd. In de laatste wedstrijd wonnen de Italianen in Amsterdam met 6-2 van de Nederlandse kam pioen Amstel Tijgers. Rimini werd derde. In Rotterdam ging Neptunus met 4-1 tegen de Italianen ten onder. „IJ< kon maar net met de voeten in de beugels" DAT IS WEL IETS ANDERS ALKMAAR Steeds meer sportorganisaties organiseren wed strijden en toernooien voor sportredacteuren en medewerkers van dag- en weekbladen. Collega's deden, al of niet met succes mee aan voetbal-, tennis- en tafeltennistoernooien en binnenkort zal er een zelfs snelheid gaan ontwikkelen tijdens een atletieke- venement voor persmensen. Maar feitelijk heeft het allemaal niets te betekenen. Het kon niet in de schaduw staan bij het ge beuren van afgelopen zaterdag op de draversbaan- van Alkmaar. Elf durvers, mannen met stalen zenuwen kwamen daar in actie tijdens de Publiciteitsprijs. Persmensen op een sulky. Zij, die het zo goed weten, zoals dikwijls meesmuilend door publiek en trai ners wordt gezegd, gingen het zelf proberen. Puim twee maanden was Ik in training geweest bij Gerard van Eykelenborg in Wateringen. Bijna dag in dag uit kwam ik oog in oog met de-Westlandse reus Kees Verkerk. De eerste dag mocht ik rustig met een uitrijwagen naast de alleswetende en veelpra tende Bert van der Zijden een rondje over de baan maken. Zijn advies: Arthur redt het wel, stuur hem maar alleen de trainings- baan op". In het begin was het alleen maar rustig rijden en goed sturen. Het grotere werk kwam later. Enfin, de trainingsperiode werd afgelopen vrijdag besloten met snelrijden op het strand tussen Hoek van Holland en Kijkduin. Dat was de vuurdoop. Ik was klaar voor de start. Door loting hadden wij van de Stichting Nederlandse Draf en Rensport een paard toegewezen gekregen. Ik had gehoopt op Romeo Hollandia, het paard van eigen stal". Maar nee, het werd Maestro. Van dit paard ging geen beste roep uit. Achter de startauto zou het paard waarschijnlijk springen en dan maar pro beren het dier weer in draf te krijgen. De dagen voor de koers dacht ik meer dan eens: werd ik of Maestro maar ziek. Immers, deze combinatie zou een aanfluiting zijn. Zaterdag, de dag van het avontuur in Alkmaar, waar de bochten klein zijn en elke koersmiddag bijna goed is voor een valpartij. Alle "pikeurs" waren er. Ook de elf paarden ontbraken niet. Een half uur voor de start trok ik het buis van de trainer van het paard, Cees Imming, aan. Het paste niet. Dan maar het voor pandje een beetje open laten staan.,, Dat is nog sexy ook" riep Iemand op het stalterrein. Een kwartier voor de start stapte ik op de sulky. Ik kon niet met mijn benen bij de beugels van de sulky. Trainer Immings benen zijn een stuk langer en daar was geen te kening mee gehouden. De speaker riep al om dat de deelnemers zich moesten opstellen voor het défilé. Er kwam een andere sulky maar ik was wel te laat in de baan. Normaal gesproken be tekent dat een boete van vijftig gulden. Maar de NDR zag veel door de vingers. Eenmaal in de baan was er iets met de wielbe- schermers van de sulky. Weer de baan uit en een minuut voor de start was ik terug. Ik moest nog een ronde over de baan maken om achter de startauto te komen. De overige deelnemers en de startauto wachtten niet op mij en begonnen al aan hun koers. Wat een snelheid achter zo 'n paard, het leken wel racewagens. De achterstand was groot. Winnen, zelfs een plaatsgeldje, was er niet meer bij. Aan de binnenkant van de banen riepen bekende trainers:,. Rijden, rijden". Maar met een hoge snelheid zou het paard mogelijk gaan springen en wat dan. In galop over de hele baan? Ik moest er niet aan denken. Voor de laatste keer langs de volle tribune ging het publiek behoorlijk tekeer. Wie op Maestro had gewed, en dat waren er gelukkig niet veel. was zijn centen kwijt. Ik zocht vroegtijdig de stallen op... Nooit meer", riep ik op het stalterrein. Even later, bij de prijsuitreiking, kreeg ik de pechprijs en verder leuke geschenken van een eige naar, de baanvereniging en de eigenarenvereniging. Dat allemaal omdat we hadden gedurfd. Inmiddels is er een tweede koers, in Limburg, in de maak. Een dag later zette ik mijn handtekening onder een contrakt voor Limburg. Ik denk, dat ik het te danken heb aan het feit dat ik nogal wat gewicht op de sulky breng. Dat moet een aardig ge zicht zijn voor de mensen langs de kant. Zaterdag won Henrie Remmers van Veronica met Pegasus. In Limburg wil ik hem voor blijven. Ik ben weer klaar voor de trai ning. ARTHUR VAN RIJSWIJK FERLACH Hot Nederlands zaalhandbalteam heeft dit week einde verrassend een vierlandentoernooi voor heren gewon nen. De nauwelijks ingespeelde ploeg van de debuterende coach Jan Kecskemethy zegevierde in alle drie wedstrijden. Gisteren werd gastheer Oostenrijk met 24-18 verslagen. Fred Berendsen was met acht treffers topscorer. Eerder had Oranje in Klagenfurt met 30-25 van de bondsploeg van Slovenië (Joego- Slavië) gewonnen. Zaterdagavond toonden de Nederlanders zich sterker dan Luxemburg: 22-15. Nederland heeft in een vierlandentoernooi voor meisjes een der de plaats, behaald. Denemarken werd eerste en West-Duitland dat Oranje in Dronten met 14-11 versloeg, werd tweede. Bij een damestoernooi in Berlijn heeft Niloc gelijk gespeeld tegen de vroegere Westduitse kampioensploeg Guts Muths (9-9). Bo vendien werd Reinickendorf met 12-10 verslagen. In Barcelona heeft de loting plaatsgevonden voor het wereldkam pioenschap handbal voor heren in groep B. Nederland is inge deeld met Polen, IJsland, Zweden, Frankrijk en Oostenrijk. Ne derland start zaterdag 21 februari te Valence tegen Polen. Nederlandse scher mers overheersen in Zoe* termeer ZOETERMEER De Neder landse schermers en schcrm- sters hebben het internatio nale toernooi van Zoetermeer volledig beheerst. De zwakke buitenlandse afvaardigingen waren daar ook de oorzaak van. Het heren florettoernooi leverde een overwinning op voor Arwin Kardolus met vijf gewonnen partijen. Bij de dames zegevierde de Nederlandse kampioene Ma- rian Rensink na barrage (54). Karin Debrie werd tweede. Het sabeltoernooi bij de heren ein digde in een zege voor Oscar Kardolus. In de barrage toon de hij zich beter dan Jan Dijks man, die tweede werd. De uitslagen zijn: Heren, floret: 1. Arwin Kardo lus (ZK. Zoetermeer) 5 gewon nen partijen; 2. Ailko Bossink (ZV. Amsterdam) 4; 3. Mark Sluiter (VWB. Den Haag) 3. Heren, sabel: 1. Oscar Kardo lus (ZK. Zoetermeer) 6; 2. Jan Dijksma (ZK. Zoetermeer) 6; 3. Wim Spet (VL. 't Harde) 4. Dames: 1. Marian Rensink (ZK. Zoetermeer) 4; 2. Karin Debrie (ZV. Amsterdam) 4; 3. Leveke Brinckmann (WDL) 3.

Leidse Courant | 1980 | | pagina 13