jGjggr leren en geld verdienen gaanbest samen. iVENUE ,,mode M adviseur krediet aanvragen m/v in Energiebedrijf Rijnland ervaren administrateur ÉS medewerkers verificatie staatsdrakkHü- en uligeveripedriif Uwtofkoniit §»y D«ssa vertegenwoordiger boekhoudkundig medewerker - beveiligingsbeambten £eidóe leiden HVRIêLSK bouw b.v. Stralend middelpunt van "de grote dag" LEIDSE COURANT ZATERDAG 23 AUGUSTUS 1980 De Gemeentelijke Kredietbank vraagt in verband met uitbreiding van het takenoakket een De functie omvat in hoofdtaken: - het beoordelen van en adviseren over verstrekking van kredieten, krediethypotheken en schuldsaneringen; - het voeren van correspondentie; - het onderhouden van contacten met sociale instellingen, banken, rechtskundigen e.d.; - vervanging van de directeur bij diens afwezigheid. De functie vereist: - naast een administratieve opleiding op minimaal middelbaar ni veau, een gerichte sociale opleiding en/of ervaring; - goede contactuele eigenschappen. Het salaris voor deze functie zal, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, maximaal f 3584,— (exclusief loontoeslag van f26, bruto per maand bedragen. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectie-procedure behoren. Belangstellenden kunnen desgewenst nadere inlichtingen over de functie inwinnen bij de heer N. Noort, tel. 071-145344, tst 240 of 071- 120270. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van vacaturenummer 80.081 binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan Bur gemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Lei den. Bli de gemeente LrtenW ties open voor (rf eisen voldoet. I solliciteren Hel Energiebedrijf Rijnland Ie Leiden, verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten. Bij de afdeling Systeemontwikkeling en Interne Controle, onderdeel van de hoofdafdeling Economische. Financiële en Administratieve Zaken is plaats voor enkele MEDEWERKERS M/V SYSTEEMONTWIKKELING OP H.B.O.-NIVEAU Met belangstelling voor en ervaring in administratieve organisatie en automatisering. Zij zullen in eerste instantie ingezet worden bij diverse afdelingen binnen de hoofdafdeling om voldoende praktijkkennis op te doen om de schakelfunctie tussen systeemgebruiker en systeembouwer op adequate wijze te kunnen vervullen. Kandidaten voor deze functie moeten beschikken over: - Een opleiding op H.B.O.-niveau (H.E.A.O., H.T.S., AMBI e.d.). - Analytisch vermogen. - Goede contactuele eigenschappen. - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Zij die niet over de gevraagde opleiding beschikken, maar wel een M.B.O.-opleiding en een ruime ervaring op het gebied van admini stratieve organisatie en automatisering hebben, worden eveneens uitgenodigd te solliciteren. Een medisch en psychologisch onderzoek behoren bij de selectie procedure. Sollicitaties kunnen binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie onder nummer ER/80016/02gezonden worden aan de afdeling Personeelszaken. Langegracht 70,2312 NV Leiden. Hollandsche Wegenbouw Zanen bv te Heemstede, gespecialiseerd in grondwerken, verhardingsconstructies, wegen, vliegvelden, leidingen, industrievloeren en waterbouwkundig asfalt, vraagt voor haar Materieeldienst met kantoor te Hillegom een die onder andere wordt belast met de financiële verslaggeving m.b.t. de exploitatie van ons materieelpark. Vereisten: - M.B.A. of studerend voor S.P.D. - analytisch en kritisch denken - goede contactuele eigenschappen - leeftijd 23-30 jaar. Honorering en arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan Hollandsche Wegenbouw Zanen bv, Afdeling Personeelszaken, Lanckhorstlaan 8, 2101 BD Heemstede. Telefoon: 023-28 25 50. werkmaatschappij van Hollandsche Beton Groep nv [HBG] JJ 31 Heeft U bouwgrond Wij bouwen sieutelkiare systeem bungalows Verzorgen Uw bouwaanvraag Ca. 20% goedkoper dan traditionele bouw Hogere isolatie waarden Bouwtijd ca. 3 maanden Vraag vrijblijvend dokumentatie Het Staatsdrukkerij- en Uitgeverij bedrijf te 's-Gravpnhage verzorgt de produktie en de uitgave van publi caties van de Rijksoverheid. In ons bedrijf werken, verdeeld over de sectoren drukkerij, uitgeverij en administratie ongeveer 1200 perso neelsleden. De afdelingen Verificatie I en II hebben als taak het controleren, tellen en verzendklaar maken van waardepapieren en geheimdrukwerk. Op beide afdelingen bestaan vaca tures voor: (mnl./vrl.) (Voor de afdeling Verificatie I is een dienstverband van 20 uur per week mogelijk op basis van „tweeling- baan"). Van gegadigden wordt verlangd dat zij zéér nauwkeurig, tempo gebonden, kunnen werken. Verder dient men minimaal volledig lager onderwijs te hebben gevolgd. Een veiligheids onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Salaris volgens Rijksregeling tot maximaal f 1986.- bruto per maand (bij volledige werkweek) exclusief f 26.-. met uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Schriftelijke sollicitaties kunt U rich ten aan de afdeling Personeelszaken, Christoffel Plantijnstraat 1, 2515 TZ 's-Gravenhage. Telefoon 070 78 9911. (voor Zuid-Holland, midden/noord) Desso biedt u een baan als vertegenwoordiger van een merkartikel in de privaatmarkt. verkoop dus aan de detailhandel in genoemd rayon. Vertegenwoordigers werken bij Desso zelfstandig, maar niet alleen. Zij maken deel uit van een hecht vertegenwoordigersteam, dat zich gesteund weet door een sterke organisatie. Uw achtergrond moet van middelbaar niveau zijn. U weet wat verkopen is. commerciële ervaring is een eis. De noodzakelijke kennis op het gebied van vloeren en vloerbedekking zal. indien nu nog niet aanwezig, via een uitgebreide interne opleiding worden bijgebracht. Vanzelfsprekend honoreert Desso een dergelijke medewerker goed. Ook onze sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend, zoals een dertiende maand, winstverdeling. 22 vakantiedagen en opname in het pensioenfonds. Heeft U belangstelling? Schrijf dan naar Tapijtfabriek H. Desseaux N.V., t.a.v. het hoofd personeelszaken. Mr. A.W. van Moorsel. Molenweg 81. 5349 AC Oss. Tel. 04120-81151 Bij marktleider Desso vindt U volop mogelijkheden voor Uw toekomst. De N.V. H. Desseaux is immers één van Europa's grootste en suksesvolste tapijtfabrieken. Deze vooraanstaande plaats berust onder andere op de gedachte zoveel mogelijk in eigen hand te houden: ontwerpen, spinnen van garens, verven, weven of tuften van tapijt en expeditie van afgewerkt tapijt. De in 4 produktiebedrijven in Nederland en België vervaardigde kollektie vindt haar weg naar onze talrijke afnemers via eigen verkooporganisaties in Nederland, België, Duitsland en Frankrijk. Het aantal medewerkers bedraagt ca. 900, de omzet ongeveer 150 miljoen. Een goed voorbeeld van die mogelijkheden is deze vakature. Wij zoeken namelijk een biedt karrières met 'n stijgende lijn. Het Staatsdrukkerij- en Uitgeverij bedrijf te 's-Gravenhage is een modern grafisch bedrijf waar de produktie en de uitgave van druk werk voor de Rijksoverheid verzorgd worden. In ons bedrijf werken, verdeeld over de Drukkerij, Uitgeverij en Administratie ongeveer 1200 mensen. Op de afdeling Interne Controle, die o.a. belast is met het controleren van op andere afdelingen verrichte financiële en administratieve handelingen en de inventarisatie van voorraden en duurzame produktiemiddelen, is een vakature voor een het controleren van de admini stratie debiteuren uitgeverij het controleren van administratie en voorraden kantine de vastlegging van gegevens betreffende crediteuren drukkerij het assisteren bij inventarisaties Voor een goede taakvervulling achten wij het bezit van een MULO/MAVO en Praktijkdiploma Boekhouden of MEAO noodzakelijk. Het diploma MBA - of studie hier voor - strekt tot aanbeveling. Het salaris - evenals de overige arbeidsvoorwaarden - volgens Rijks regeling tot maximaal f 2800,- bruto per maand. U kunt uw sollicitaties richten aan Afdeling Personeelszaken, Christoffel Plantijnstraat 1. 2515 TZ 's-Gravenhage. in één van de vele kreaties uit onze grote collectie aparte bruidsmode. Ook voor bruidsmoeders, bruidsmeisjes- en jonkers een grote keuze in bijpassende kleding. Elk bruidje verrassen wij met een leuk, blijvend geschenk. ROTTERDAM: Lijnbaan(plein) 151 Tel 010-11.33.72 DEN HAAG: "Pander" Passage 30- Tel. 070-64.63.60 ihoek gr. marlditr.' afwisselend werk vindt u zeker bij de Nederlandse Veiligheidsdienst. Een baan met toekomst, want de vraag naar goede beveiliging en bewaking neemt nog steeds toe! Momenteel zorgen wij met meer dan 1500 medewerkers i voor de preventieve beveiliging van bedrijven en (semi-)overheidsinstellingen. We< in semi/voFcontinudienst gebouw c b. meer objekten. Geheel zelfstandig vervult u uw funktie. Tot uw taken behoren o.a. lichte administratieve werkzaamheden en controlerondes. Daartoe wordt u door ons vakkundig opgeleid. Na uw opleiding kunt u verder studeren op basis van een aantrekkelijke studieregeling. En een succesvolle studie betekent in de meeste gevallen: promotie! Als bruto aanvangssalaris bieden wij u f 2.207-/2.558,- excl. eventuele vaardigheidstöeslagen. Daarnaast hebben wij nog een behoorlijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u een onbesproken gedrag, de nederiandse nationaliteit en is uw leeftijd tussen de 21 en 45 jaar, bezoekt u dan onze informatiemiddag/avond Op dinsdag 26 augustus a.s. zijn onze medewerkers van de afdeling personeelszaken aanwezig in Eurotel, (Spa-zaal) Gevers Deynootweg 63-69, Scheveningen. Na feen algemene uiteenzetting van uw toekomstige funktie kunt u ook in een persoonlijk gesprek eventuele vragen stellen. bent 's middags om 3 uur of 's avonds om 7 uur van harte welkom met uw vrouw, verloofde of vriendia -N Nederlandse Veiligheidsdienst Badhuisweg 177 2597 JP Den Haag. lidseceurop Telefoon 070r512441 Met 'n uurtje de krant bezorgen kan je een leuke cent bijverdienen. Bel maar 'ns de heer P. Tap, Asterlaan 3, Oegstgeest, tel. 071-155381, dan kan je zelf horen hoe je dat na schooltijd productief kan maken.

Leidse Courant | 1980 | | pagina 12