mededelingen gemeentebestuur 1 leiden 11 tlm 15aug. '80 Kijk nou eens •000 leuke bonen bij Cosbo Administratieve kracht Bijrijder/bezorger leiden BOEKHOUDER VOLVO een MAGAZIJNMEESTER Internationaal volksdans festival Leiden vakaturelijn 071-130636 Draai uw kleurenfoto's eensom. frll dactyl AVONDWERKSTERS LEIDSE COURANT VRIJDAG 8 AUGUSTUS 1980 PAGII Gevraagd voor spoedige indiensttreding in het bezit van tenminste MBA-diploma. Bekendheid met de bloemenbranche verdient aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties aan: BLOEMENEXPORTBEDRIJF GERT van ZUYLEN Jr. B V. Jan Wildschutstraat 3, 2231 JA Rijnsburg. Tel. 01718-21364 en 22681 en 22485. V. A. Reys en Zn. Hoge Rijndijk 352-354. Leiden. Volvo-dealer voor Lelden e.o. Gevraagd op korte termijn: (of Iemand die hiervoor opgeleid wil worden) Sollicitaties op bovenstaand adres na telefonische afspraak. Telefoon: 071-899307 na 19.00 uur 892117. Gemeenteraad f De Gemeenteraad vergadert op maandag 11 augustus a.s. om 19.30 uur in de raadzaal van het Stadhuis. Agenda Beëdiging en installatie van het nieuw benoemde lid van de Gemeenteraad de heer J. Maat. Benoeming van een lid voor de commissies Maat schappelijke aangelegenheden. Volksgezondheid en Cultuur en Economische Aangelegenheden en Personeelszaken (vacatures Hes, Groos). Benoeming van een lid uit de leden van de Ge meenteraad voor de commissies Gemeentelijke Ar- ciefdienst en Psychiatrisch Ziekenhuis "Ende geest" (vacature Hes). Aanwijzing van een vertegenwoordiger van de Ge meenteraad in de begeleidingscommissie burger raadslieden (vacature Hes). Benoeming van een lid van de Bestuursraad van de Schooladviesdienst. Benoeming leden van de commissie als bedoeld in de Verordening Gemeentelijke Kredietbank. Benoeming van drie ambtenaren van de Burger lijke Stand. Verlening van eervol ontslag aan mevrouw J. van der Nat-Dekker als ambtenaar van de Burgerlijke Stand. Aankoop van het bedrijfscomplex aan de Vliet- weg 1. Wijziging van het besluit van de Gemeenteraad van 18 december 1978, nr. 31 IA inzake de delegatie van bevoegdheden. Vaststelling van de Verordening tot wijziging van de Algemene plaatselijke Verordening (winkelkar retjes). Beschikbaarstelling aanvullend krediet voor de aanleg van de kunststofatletiekbaan in de Leidse Hout. Beschikbaarstelling aanvullend krediet voor kleed accommodatie in de Leidse Hout en Sportpark Roomburg. Garantie van de betaling van rente en aflossing van de door de Stichting Huisvesting Werkende Jon geren en de Stichting Leidse Studentenhuisvesting aan te gane geldleningen voor een totaal van f 15.747.547,-. Het verlenen van vrijstelling voor het geopend hou den van de winkels gevestigd in winkelcentrum "De Luifelbaan" op vrijdag 29 augustus 1980 van 18.00 tot 21.00 uur. Hinderwet Verkeers maatregelen Commissie vergaderingen Commissie voor Volkshuisvesting, Bouwzaken, Sport en Recreatie. Donderdag 14 augustus a.s. om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis- Agenda: Gedeeltelijke herziening t|estemmingsplan Haagse Schouw. Jaarrekening 1977/1978 van de Woningbouw vereniging "De Eendracht". Jaarrekening 1977/1978 van de Prot. Chr. Woning bouwvereniging. Het garanderen van door de Stichting Huisvesting Werkende Jongeren en de Stichting Leidse Stu dentenhuisvesting aan te gane geldleningen. Verkoop van een stuk grond aan de Suriname- straat t.b.v. de uitbreiding van de Paulus Mavo. Aankoop van het bad- en sportgebouw aan de Morssingel. Ruiling pand Waldeck Pyrmonstraat la tegen een perceel industrieterrein in de Waard (autobedrijf Van der Meer). Het sluiten van een huuróntbindingsovereenkomst met de huurder van het pand Groenhazengracht 6. Beschikbaarstelling van een krediet voor het onder gronds brengen van de hoogspanningsleiding Lei- den/Sassenheim. Het sluiten van een exploitatieovereenkomst wo ningbouw aan Morsweg/Morskade. Verkoop van een perceel grond gelegen voor de Marekerk. Uitgifte in erfpacht van het perceel Vestestraat 1 D. Bovenstaande vergaderingen zijn open baar. Wie meer wil weten over de te behan delen agendapunten, kan daarover in- Parkeerterrein Schuttersveld In verband met de komst van het circus Krone zal het parkeerterrein Schuttersveld op donderdag 14, vrij dag 15. zaterdag 16 en zondag 17 augustus 1980 als zodanig niet gebruikt kunnen worden. Het beste kunt u dan uw auto op het parkeerterrein "Molen de Valk" proberen kwijt te raken. Diversen formatie vragen in het informatie-cen trum van het Buro Voorlichting in'de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 17.00 uur. Opgave voor gemeentegids Begin dit jaar is de Wegwijzer voor Leiden 1979-80" huis aan huis verspreid. Deze stadsgids bevat adressen en gegevens van o.a. gemeentelijke instellingen en Leidse verenigingen. Een nieuwe uitgave van de Wegwijzer zal begin de cember verschijnen. Het Buro Voorlichting is met de voorbereiding begonnen. Verenigingen en organisaties die in de huidige uitga ve vermeld staan, zijn verzocht de gegevens zonodig te corrigeren. Hierbij roepen wij ook verenigingen en organisaties, die in de huidige Wegwijzer ontbreken, op hun gege vens aan ons in te zenden. Een verzoek om vergunning ingevolge de Hinderwet is ingediend voor: Snackbar in het pand Wagnerplein 130 De aanvrage is afkomstig van J. van Nieuwkoop, al hier, en betreft het oprichten van een inrichting tot het bakken van voedings- en genotmiddelen in oliën en vetten annex verkoopinrichting in het pand Wag nerplein 130, alhier Op dinsdag 26 augustus 1980 zal pm 14.30 uur een openbare hoorzitting worden gehouden in kamer 104 van het Stadsbouwhuis (Langegracht 72), 1e ver dieping. Dit verzoek ligt tot en met vrijdag 5 september 1980 met de eventueel ingediende bezwaarschriften ter in zage in kamer 104 vpn het Stadsbouwhuis, Lange gracht 72. Tegen het verlenen van de gevraagde vergunning kan iedereen schriftelijk bezwaren indienen bij het College van Burgemeester en Wethouders tot en met 5 sep tember 1980. Mondelinge bezwaren kunnen worden ingediend tij dens de hierboven genoemde openbare hoorzitting. De aandacht wordt erop gevestigd dat beroep tegen een eventueel verleende vergunning uitsluitend kan worden ingesteld door degenen a. die persoonlijk of bij gemachtigde op de hierbo ven aangekondigde zitting zijn verschenen b. die niet wonen in de gemeente Leiden (of in een aangrenzende gemeente waar de aanvraag om vergunning openbaar is gemaakt)en binnen de ge stelde termijn schriftelijk bezwaren hebben inge diend. Graag ontvangen wij: naam, adres secretariaat postcode en evt. telefoonnummer, eventuele spreek uren en een korte aanduiding van de doelstelling, voorzover dit niet vanzelfsprekend is. Inzenden vóór 1 september a.s. aan: Buro Voorlichting Stadhuis Postbus 9100 2300 PC Leiden Huisvuil Vanaf maandag 11 augustus a.s. zal het huisvuil van de bewoners buiten de Leidse singels en omge ving Waardgracht volgens de bekende huisvuilop- haaldagen gewoon weer 2 x per week worden opge haald. Hierdoor komt dus de vakantie-regeling van 1 x per week huisvuil ophalen te vervallen. Verbeteringsplan(nen) Akademiewijk-Levendaal west Vanaf maandag 11 augustus a.s. is voor f 2,50 het verbeteringsplan Akademiewijk-Levendaal West 1 boekje) aan de informatiebalie van het Stad- en Stadsbouwhuis te koop voor belanghebbenden en Dit verbeteringsplan is op 23 juni jl. door de gemeen teraad vastgesteld. Het gaat om de volgende gebie den. Akademiewijk: Galgewater, Kort Rapenburg, Rapen burg, Vliet. Levendaal West: Vliet, Rapenburg,, Steenschuur, Korevaarstraat, Zoeterwoudsesingel, Witte Singel. Koningstraat één maand afgesloten Vanaf aanstaande maandag 11 augustus zal een ge deelte van de Koningstraat gedurende één maand zijn afgesloten voor doorgaand verkeer. Tijdens die periode krijgt het gedeelte tussen de Mo lenstraat en de Maresingel een nieuwe bestrating. De herbestrating betekent tevens een herindeling van de straat. Het werk zal naar verwachting uiterlijk 12 sep tember klaar zijn. Folkloristische optocht Op vrijdagmiddag 15 augustus vindt de gebruikelijke folkloristische optocht door het centrum van Leiden plaats. Dit kleurrijke gebeuren start om twee uur 's middags vanaf het parkeerterrein Ir. Driessenstraat en volgt daarna de volgende route: Pelikaanstraat, Haarlemmerstraat, Prinsessekade, Kort Rapenburg, Breestraat, Gangetje, Nieuwe Rijn, Koornbrug, Stadhuisplein. Op diverse plaatsen in de route zullen door de deelne mende groepen kleine demonstraties worden gege ven. Van 15.00 tot 15.30 uur zal op het Stadhuisplein een wat uitgsbreidere demonstratie worden ver zorgd. Kleurenfoto's met dit stempel op de achter kant zijn geen gewone kleurenfoto's maar Kodak Selekt Prints. Gegarandeerd door het kleurenlaboratorium van Kodak zelf ontwikkeld En natuurlijk afgedrukt op het befaamde Kodak papter Dan bent u zeker van levensechte kleuren die exact vertellen hoe het was. Vraag ons er voortaan naar: Ontwikkeld en afgedrukt door het kleurenlaboratorium van Kodak zelf. LubaPQI' iM.v.d.HORSTb.v. Uitzend ZD 11 Buro— 4 Voor alle uitzenokrachten ZIT A-STICHTING LEIDEN R.K. LAGER BEROEPSONDERWIJS „DE NOORDERWIEK" (waarin opgenomen „het Galgewater") Gebouw Ter Haarkade 6a, 2321 AS Leiden, tel. 071-310547. INSCHRIJVING AVONDKURSUSSEN DAMES HEREN KQKEN: Dagelijkse keuken maandagavond Fijne keuken met buiten!andee gerechten maandagavond Fijne keuken woensdagavond NAAIEN Beginners en gevorderden maandag- of woensdagavond LESTIJDEN: van 19.00-21.30 uur DUUR VAN DE (CURSUSSEN: van 25 of 27 augustus 1980 t/m 19 o» 21 ja nuari 1981. De eerste lesavonden zijn: maandagavond 25 augustus 1980 woensdagavond 27 januari 1980 KURSUSGELD: 17-jarigen 38.- vanaf 18 jaar 145,- De ingrediënten en materialen worden apart in rekening gebracht. GRATIS een map met recepten van alle lessen koken. INLICHTINGEN: Bel ons op of stuur een briefkaért. U ontvangt informatie en een inschrijfformulier. INSCHRIJVING: U bent ingeschreven nadat wij uw inschrijffor mulier en het kursusgeld hebben ontvangen. Er is parkeergelegenheid op eigen terrein. Direktrice: mevrouw A. C. M. Huibers. PLASTIC NAAM- EN NUMMERBORDEN H. JANSE Uw adres: Haarlemmerstraat 123 Lelden - tel. 121808 's Maandags gesloten. Dactylo is een uitzert organisatie met eer groot aantal relatief kleine vestigingen! Vestigingen waar pi aandacht voor de pi uitzendkracht vooroi staat. Dat betekent, dat je Dactylo werk vindt dj je ligt. Werk dat jei prettig vindt om te do| Kortom: een tijdelijk! baan waarin je je 1 thuis voelt. f[ Zoek je administratie f technisch, (para)- medisch, geschoold P' ongeschoold tijdelijp werk, bel dan op. Bri Er is altijd wel een 6' Oaótylo vestiging bij in de buurt. vacatures betonkwalitetts 1 kontroleur U te Leiden >1 3 tui I datatypistes J ™{J voorde baan die je p; tfiSI uitzendbu DIGROS-LEIDEN 'vraagt (leeftijd v.a. ca. 23 jaar) die van 18.00-21.00 uur in het nieuwCB koopcentrum: komen bijvullen, goedf i m ren prijzen en het koopcentrum verüwort op orde brengen. De verdiensten per avond zijn 24,4^ bruto. - Voor meer informatie kunt u a.s. zater dag van 10.00-12.00 uur langskomen: LANGEGRACHT 3LEIOEN DIGROS -2e Poellaan 10-Utea Casba, het unieke Woonwarenhuis in Zoeterwoude, boordevol laag geprijsde kwaliteits meubelen heeft ook erg leuk werk. Een man of vrouw tot 25 jaar die b.v. Mavo gedaan heeft en het dagelijkse persoonlijke kontakt met onze klanten een leuke afwisseling vindt, kan zo op ons expeditiekantoor beginnen. Casba is terecht in trek. Onze meubelwagens rijden af en aan. Het korrekt bezorgen en eventueel monteren bij de klant van de verkochte meubelen, hoort bij de uitgebreide Casba Service. Een nette jongeman vanaf 18 jaar heeft met dit alles bij Casba een leuke afwisselende dagtaak, Spreekt Casba jou ook aan' Kom dan gauw eens praten met de heer Hoogstad, die ook het fijne weet over het (uitstekende) salaris en de (goede) arbeids voorwaarden. Eerst bellen kan natuurlijk ook. Hoge Rijndijk 315, 2382 AP Zoeterwoude, tel.071-89934» «AKI?,

Leidse Courant | 1980 | | pagina 16