01 Wik Openbare bekendmaking in verband met verkiezingen leden algemeen bestuur Wij zijn terug van vakantie... GOURMETAVONDEN WIENERWALD STEENSTRAAT 2 - LEIDEN BI/TRO BIJ D'OUUJE-KERCK D.J. Oosterwijk WATERSCHAP NOORDWOUDE LEIDSE COURANT en staan vanaf heden weer voor u klaar in ons sfeervol a la carte restaurant. AT v •ren& Unieke gelegenheid voor uw: RECEPTIES, PARTIES en KOUDE BUFFETTEN Ruime parkeergelegenheid. Openingstijden van 16 tot 23 uur. 's Maandags gesloten. Herengracht 100 - Telefoon 140876 BAR-BISTRO DEN OUDEN WEGH Herenweg 226 - NoordwIJkerhout. Specialiteit: Ook verzorgen wij voor u bruiloften partijen - receptie of uw diner. Dagelijks geopend van 15.00 uur tot 1 uur. Vrijdag, zaterdag en zondag geopend van 14.00 uur tot 2 uur Woensdag de gehele dag gesloten De gastheer en gastvrouw zijn: Telefoon 02523-2398 TJITSKE EFDE en JOHAN BOSCH AUTOVERHUUR EN TAXIBEDRIJF F. PRANGERS Verhuur zonder chauffeur van: luxe- en bestelwagens Tel. 071-89.40.40 f De maand augustus serveren wij voor pa, ma en de kleintjes en voor de oma 's en de opa 's van 10 uur tot 22 uur. Ons menu is:f 13.50 p.p. IJS Voor de kleintjes:f 6.50 p.p. Tomatensoep Kroket met patates frites met mayonaise en appelmoes Kinderijsje Reservering mogelijk Telefoon 071-130335 Geopend van 's morgens 9 t/m 's avonds 11 uur. Ook voor uw vergaderingen, recepties, trouwpartijen en diners. Neem de proef op de tong bi/: Maandag en dinsdag gesloten, woensdag t/m zaterdag geopend vanal 18.00 uur zondag geopend vanal 17.00 uur hoofdstraat 14 leiderdorp 071 - 411407 voor partijen en recepties de gehele week mogelijkheden Bar Dancing Hoofdstraat 12 - tel. 894265 Leiderdorp Een gezellige, sfeervolle dancing. Op vr. en za. avond, dansen op muziek, gedraaid door Bar open v.a 11 uur n.m. t/m 4 uur. Toegang boven 18 jaar. Was Spanje toch te vol en te warm? Dit kan een van de redenen zijn waarvoor u een tafel reserveert in „De Nagtegaal" Noordwijkerhout - Gooweg 48 - Tel. 01719-1.21.96 Kandidaatstelling Dijkgraaf en heemraden van het Waterschap Noordwoude te Hazerswoude-Dorp brengen ter voldoening aan het gestelde in artikel 38 van het Reglement voor het Waterschap ter openbare kennis, dat zij ter vervulling van de vacatures voor hoofdingelanden en hun plaatsvervangers (gebouwd en ongebouwd), die per 1 januari 1981 ontstaan de kandidaten hebben gesteld, waarvan de namen en adressen luiden als volgt: Kiesdistrict I (oost) Ongebouwd vacature 1 hoofdingeland H. W. van Dorp Rijndijk 125 vacature 1a hoofdingeland-plaatsvervanger L. A. M Kompier Rijndijk 298 vacature 2 hoofdingeland N. C. Th. Koot Voorweg 36 vacature 2a hoofdingeland-plaatsvervanger D. Sol vacature 3 hoofdingeland P. v.d. Eijk vacature 3a hoofdingeland-plaatsvervanger J. F. Kaashoek vacature 4 hoofdingeland C. M. Kroes vacature 4a hoofdingeland-plaatsvervanger D. Buitenhuis Voorweg 28a Noordeinde 37 Hoogeveenseweg 14 Noordeinde 130 Mozartlaan 151 Hazersw.-Rijndijk Hazersw.-Rijndijk Hazersw.-Dorp Hazersw.-Dorp Waddinxveen Hazersw.-Dorp Boskoop Hazersw.-Rijndijk vacature 1 hoofdingeland J. Verwey Voorweg 153 Hazersw.-Dorp vacature 1a hoofdingeland-plaatsvervanger A. Rijkaart Zuidkade 139 Boskoop vacature 2 hoofdingeland J. F. B. Schupper Voorweg 79a Hazersw.-Dorp vacature 2a hoofdingeland-plaatsvervanger G. Hassefras Voorweg 56 Hazersw.-Dorp vacature 3 hoofdingeland P. van Vliet Heuvelhof 44 Waddinxveen vacature 3a hoofdingeland-plaatsvervanger J. A. C. Schouten Dorpsstraat 224 Hazersw.-Dorp vacature 4 hoofdingeland E. van Elderen Fr. v. Eedenplein 2 Hazersw.-Rijndijk vacature 4a hoofdingeland-plaatsvervanger S. J. Fransen G. Gezellestraat 5 Hazersw.-Rijndijk Kiesdistrict II (west) Ongebouwd vacature 1 hoofdingeland vacature 1a hoofdingeland-plaatsvervanger vacature 2 hoofdingeland vacature 2a hoofdingeland-plaatsvervanger vacature 3 hoofdingeland vacature 3a hoofdingeland-plaatsvervanger vacature 4 hoofdingeland vacature 4a hoofdingeland-plaatsvervanger F. J. Droogh Zegwaartseweg 146 W.G.A. van Veen Weipoortseweg 72 P. Groen Rijndijk 119 J. P. X. van Schie Rijndijk 111 A. P. Voets Dorpsstraat 289 G. Knibbe Westeinde 18 A. van Gaaien Dorpsstraat 218 J. G. L. Captein Weipoortseweg 30 Zoetermeer Zoeterwoude Hazersw.-Rijndijk Hazersw.-Rijndijk Hazersw.-Dorp Hazersw.-Dorp Benthuizen Zoeterwoude vacature 1 hoofdingeland S. P. Hoogeveen Rijndijk 49 vacature 1a hoofdingeland-plaatsvervanger A. L. de Jong Bent 5 vacature 2 hoofdingeland J. J- M. v.d. Salm Noord Aa 1 vacature 2a hoofdingeland-plaatsvervanger H. J. C. Verkley Rijndijk 65a vacature 3 hoofdingeland J. A. A. Bokx Kersengaarde 35 vacature 3a hoofdingeland-plaatsvervanger W. Schipper Gelderswoudseweg 22 vacature 4 hoofdingeland A. Groen Geerweg 2 vacature 4a hoofdingeland-plaatsvervanger E.C. Grootendorst Reiderland 36 De kiesdistricten omvatten de voormalige polders: Hazersw.-Rijndijk Hazersw.-Dorp Zoeterwoude Hazersw.-Rijndijk Zoetermeer Zoeterwoude Benthuizen Zoetermeer Stellen van tegen kandidaten De aandacht wordt erop gevestigd, dat krachtens artikel 39 van het Reglement van 13 augustus 1980 tot 26 augustus 1980 gelegenheid bestaat tot het stellen van tegenkandida ten. De bevoegdheid tot het stellen van tegenkandidaten komt toe aan de stemgerechtigde ingelanden, met dien verstan de dat de stemgerechtigde ingelanden voor het ongebouwd' onroerend goed kandidaten kunnen stellen ter verkiezing, van de hoofdingelanden-ongebouwd en hun plaatsvervan gers en dat de stemgerechtigde ingelanden voor het gebouwd onroerend goed kandidaten kunnen stellen ter verkiezing van de hoofdingelanden-gebouwd en hun plaats vervangers. Ingelanden en stemgerechtigd heid Ingelanden zijn natuurlijke personen en alle rechtspersonen die volgens de kadastrale registers, behoudens tegenbe wijs, alleen of met anderen binnen het omslagplichtig ge bied, zoals omschreven in artikel 160 van het Reglement van het Waterschap, ongebouwd of gebouwd onroerend goed in eigendom, erfpacht, recht van opstal of vruchtge bruik hebben. Stemgerechtigdheid voor het ongebouwd onroerend goed, zijn alle ingelanden die tenminste 1/4 ha in hetzelfde kiesdi strict onroerend goed, waarover enige omslag wordt gehe ven in eigendom, erfpacht, recht van opstal of vruchtge bruik hebben. Stemgerechtigd voor het gebouwd onroerend goed zijn alle ingelanden die eigenaar, erfpachter, opstalhouder of vruchtgebruiker zijn van een in hetzelfde kiesdistrict gele gen gebouwd onroerend goed dat in de omslagheffing is betrokken naar een belastbare opbrengst van tenminste 75,-. Verkiesbaarheid Als hoofdingeland of hoofdingeland-plaatsvervanger kun nen alleen worden verkozen degene die de Nederlandse nationaliteit bezit; de leeftijd van 21 jaren en nog niet die van 65 jaren heeft bereikt; niet bij onherroepelijke rechterlijke uitspraak de be schikking en het beheer over zijn goederen heeft verlo ren en niet van zijn kiesrecht(en) is ontzet. District I (oost) De Rijnenburgerpolder, de Geer- en Buurtpolder en de Voorofsche polder en voor zover liggende ten oosten van se cundaire weg 22 de Polder De Noordpias, de Ambachtspolder en de Gemenewegse polder. District II (west) De Polder Groenendijk, de Polder Haas broek, voor zover liggende ten oosten van de Weipoortse Vliet, en voor zover liggende ten westen van secundaire weg 22 de Gemenewegse polder, de Am bachtspolder en de Polder De Noordpias. ZOETERMEER MDER*nPEU.t Om hun ambt te kunnen aanvaarden en dat te kunnen be kleden moeten de verkozen hoofdingelanden en hoofdinge landen-plaatsvervangers hun vaste woonplaats hebben bin nen het gebied van het Waterschap, danwel werkzaam zijn in een bedrijf, dat gevestigd is of wordt uitgeoefend binnen het Waterschap. Indiening kandi daten-opgaven Opgaven van kandidaten kunnen worden ingediend op kos teloos bij het Waterschap verkrijgbare formulieren, welke door dijkgraaf en heemraden zijn vastgesteld. De indiening ervan geschiedt door toezending aan de dijkgraaf of door inlevering tegen gedagtekend bewijs ter secretarie van het Waterschap. De toezending aan de dijkgraaf wordt uiterlijk binnen drie dagen schriftelijk door of vanwege hem beves tigd. Iedere opgave vermeldt slechts één kandidaat en moet zijn ondertekend door tenminste tien daartoe stemgerechtigde ingelanden uit het desbetreffende kiesdistrict in de desbe treffende categorie ongebouwd of gebouwd (de kandidaat, daaronder niet begrepen). Niemand kan in een kiesdistrict voor meer dan één vacature kandidaat worden gesteld. De opgave bevat een door de kandidaat ondertekende verkla ring, waaruit blijkt, dat hij in zijn kandidaatstelling bewilligt. Dijkgraaf en heemraden onderzoeken alle opgaven en be sluiten op 26 augustus 1980 omtrent de geldigheid daarvan. De eerste ondertekenaar van een ongeldig verklaarde op gave wordt onverwijld bij aangetekende brief van de beslis sing in kennis gesteld onder mededeling van de redenen die daartoe hebben geleid. In een aantal gevallen bestaat de mogelijkheid een ge pleegd verzuim te herstellen en een verbeterde opgave te doen. Binnen twee dagen na ontvangst van de aangetekende brief kunnen één of meer ondertekenaars deze verbeterde opgave indienen. Dijkgraaf en heemraden onderzoeken de verbeterde opga ve in een openbare vergadering binnen drie dagen na de dag van ontvangst en beslissen omtrent de geldigheid daarvan. De eerste ondertekenaar van een ongeldig ver klaarde verbeterde opgave wordt onverwijld bij aangete-. kende brief van de beslissing in kennis gesteld onder me dedeling van de redenen die daartoe hebben geleid. Ongeldig moeten worden verklaard de opgaven, die: a. niet uiterlijk op 25 augustus zijn ingeleverd; b. betrekking hebben op een persoon, die voor meer dan één vacature binnen hetzelfde district kandidaat is ge steld; c. meer dan één kandidaat vermelden; d. niet door tenminste tien bevoegde stemgerechtigde In gelanden zijn ondertekend; e. niet de verklaring bevatten dat de kandidaat in zijn kan didaatstelling bewilligt; f. niet zijn ingericht overeenkomstig het door de dijkgraaf en heemraden vastgestelde model; g. kandidaten vermelden van wie vaststaat dat zij niet kun nen voldoen aan de eisen van verkiesbaarheid. Nadere informatie omtrent het vorenstaande kunnen wor den ingewonnen bij de secretarie van het Waterschap, Raadhuisplein 1, 2391 BJ Hazerswoude-Dorp, tel. 01728- 8650; of de dijkgraaf, de heer W. P. Lievaart, Benthorn 2, 2731 LC Benthuizen, tel. 079-313817. Dijkgraaf en heemraden van het Waterschap Noordwoude W. P. Lievaart (dijkgraaf) L. Braber (secretaris).

Leidse Courant | 1980 | | pagina 14