WATERSCHAP DE OUDE VEENEN VERKIEZINGEN LEDEN ALGEMEEN BESTUUR LEIDSE COURANT MAANDAG 28 JULI 1980 PA< Dijkgraaf en heemraden van het waterschap De Oude Veenen brengen ter openbare kennis dat, overeen komstig het bepaalde In artikel 37 lid 1 van het reglement voor het waterschap, door hen de navolgende personen kandidaat zijn gesteld, als leden van de Verenigde Vergadering, in de tunctie van hoofdinge land of hoofdingeland-plaatsvervanger voor het ongebouwde en gebouwde onroerend goed. Gebouwd Kiesdistrict II Ongebouwd Kiesdistrict I Ongebouwd vacature 1 hoofdingeland vacature 1a hoofdingeland-plaatsvervanger vacature 2 hoofdingeland vacature 2a hoofdingeland-plaatsvervanger vacature 1 hoofdingeland vacature 1a hoofdingeland-plaatsvervanger vacature 2 hoofdingeland vacature 2a hoofdingeland-plaatsvervanger vacature 1 hoofdingeland vacature 1a hoofdingeland-plaatsvervanger vacature 2 hoofdingeland vacature 2a hoofdingeland-plaatsvervanger Gebouwd vacature 1 hoofdingeland vacature 1a hoofdingeland-plaatsvervanger vacature 2 hoofdingeland vacature 2a hoofdingeland-plaatsvervanger Kiesdistrict lil Ongebouwd vacature 1 hoofdingeland vacature 1a hoofdingeland-plaatsvervanger vacature 2. hoofdingeland vacature 2a hoofdingeland-plaatsvervanger vacature 1 hoofdingeland vacature 1a hoofdingeland-plaatsvervanger vacature 2 hoofdingeland vacature 2a hoofdingeland-plaatsvervanger Gebouwd P. van Ruiten Julianalaan 40, De Kaag. Th. P. Warmerdam Wasbeeklaan 9, Warmond. P. W. C. Langeveld Parklaan 22, Sassenhelm. P. N. C. Wessels Rooversbroekdijk 9, Lisse. A. M. Mazee Mercuriusstraat 15, Sassenheim. A. van Breda Parklaan 27, Sassenhelm. A. J. J. van der Salm Haarlemmertrekvaart 14, Oegstgeest H. T. H. Vergeer Oosteinde 11b, Warmond. Th. W. Heemskerk Boekhorsterweg 20, Oud-Ade. H. Kwakernaak Rodepolderkade 5, Hoogmade. J. P. van der Poel Vrouw Vennepolder 1, Oud-Ade. J. N. van der Poel Zwarteweg 8, Oud-Ade. H. S. van der Hulst Leldseweg 13, Oud-Ade. A. H. Landers Watertuin 2, Warmond. J. G. Meerburg Achthovenseweg 28, Leiderdorp. G. J. van Leeuwen Leidseweg 19, Oud-Ade. G. Goedhart Voorweg 15, Nieuwe Wetering. A. G. Versteegen Zuidweg 57, Rijpweterlng J. B. J. Hoogeveen Noordelnde 40, Hoogmada J. B. Uit den Boogaard Veenderdljk 3, Rijpweterlng. S. J. Hogeboom Past. van der Plaatstraat 85, Rijpweterlng. P. J. van Zeil Past. van de Plaatstraat 16, Rijpweterlng. A. G. van der Poel Past. van der Plaatstraat 117, Rijpweterlng. G. J. Castelljn Biljversweg 23. Rijpweterlng. iiiuuiiiiuuuuiiuiiuniiiiiiuiiiiiitiiiiiiiiaiiiniiiuiiiiiiuiiuiiiiiiiiiuiiimiiuiiiuuuiiiiiuuiuiiuiiiuniiiiniiiuiii Kiesdistricten De kiesdistricten omvatten de volgende voormalige polders: district I Broek- en Uimorifjespölder, "Veerpólder, Zwanburgerpolder, Hemmeerpolder, Florls Schouten Vrou- wenpoioer, Kooipoiaer. neuegaispoiaer, usserpoeipoiaer, Kooversoroekpoiaer, Kaagerpolder (gelegen in de gemeenten Leiden, Oegstgeest, Warmond, Sassenheim, Lisse en Alkemade), district II Munnikenpolder, Zijllaan- en Meljepolder, Boterhulspolder, Rodepolder, Vrouw Vennepolder. Zwellander- polder, Lakerpolder, Tuinder- of Kogjespolder, Waterloospolder (gelegen In de gemeenten Leiderdorp, warmond en Alkemade), district III Blauwepolder, Veenderpolder, drooggemaakte Akkersloot-, Hertogs- en Blijverspolder, drooggemaakte Veender- en Ujkerpolder, Aderpolder, Buurterpolder, Kaspolder, Leendert de Boerspolder, Veender- en Lljkerpolder buiten de bedijking gedeeltelijk (gelegen in de gemeenten Alkemade en Woubrugge). district IV Bospolder, Hoogmadeschepolder, Frederikspolder, Piestpolder, Doespolder, Voorofschepolder, Vlietpot- der, Kooipolder (onder Hoogmade), polder Oudendijk en polder Vrouwgeest (gelegen in de gemeenten Leiderdorp, Woubrugge en Alphen aan den Rijn). districtV Huls ter Doespolder, polder Achthoven, Hondsdljksepolder, Lagenwaardsepolder, Hogenwaardsepojder, polder Gnephoek (gelegen in de gemeenten Leiderdorp, Koudekerk aan dën Rijn en Alphen aan den Rijn). - district VI polder Het Noordveen, Gogerpolder, Veender- en Lljkerpolder buiten de bedijking gedeeltelijk (gelegen In de gemeente Alkemade). Stellen van kandidaten De bevoegdheid tot het stellen van tegenkandidaten komt toe aan de stemgerechtigde Ingelanden, met dien verstande dat stemgerechtigde ingelanden voor het ongebouwd onroerend goed kandidaten kunnen stellen ter verkiezing van de hoofdingelanden ongebouwd en de plaatsvervangers en dat de stemgerech tigde ingelanden voor het gebouwd onroerend goed kandidaten kunnen stellen ter verkiezing van de hoofdingelanden gebouwd en de plaatsvervangers. Ingelanden Ingelanden zijn alle natuurlijke personen en alle rechtspersonen, die volgens de kadastrale registers, be houdens tegenbewijs, alleen of met anderen binnen het omslagplichtlg gebied van het waterschap onge bouwd en gebouwd onroerend goed in eigendom, erfpacht, recht van opstal of vruchtgebruik hebben. Stemgerechtigdheid Stemgerechtigd voor het ongebouwd roerend goed zijn alle Ingelanden, die tenminste 1/4 ha. in hetzelfde kiesdistrict gelegen ongebouwd onroerend goed, waarover enige omslag wordt geheven in eigendom, erfpacht, recht van opstal of vruchtgebruik hebben. Stemgerechtigd voor het gebouwd onroerend goed zijn alle Ingelanden, die eigenaar, erfpachter, opstalhouder of vruchtgebruiker zijn van een in hetzelfde kiesdistrict gelegen gebouwd onroerend goed dat In de omslagheffing is betrokken naar een belastbare opbrengst gebouwd van tenminste 75,-. Kiesdistrict IV Ongebouwd vacature 1 hoofdingeland vacature 1a hoofdingeland-plaatsvervanger vacature 2 hoofdingeland vacature 2a hoofdingeland-plaatsvervanger Gebouwd vacature 1 hoofdingeland vacature 1a hoofdingeland-plaatsvervanger vacature 2 hoofdingeland vacature 2a hoofdingeland-plaatsvervanger Kiesdistrict V Ongebouwd vacature 1 hoofdingeland vacature 1a hoöfdingeland-plaatsvervanger vacature 2 hoofdingeland vacature 2a hoofdingeland-plaatsvervanger Gebouwd vacature 1 hoofdingeland vacature 1a hoofdingeland-plaatsvervanger vacature 2 hoofdingeland vacature 2a hoofdingeland-plaatsvervanger Kiesdistrict VI Ongebouwd vacature 1 hoofdingeland vacature 1a hoofdingeland-plaatsvervanger vacature 2 hoofdingeland vacature 2a hoofdingeland-plaatsvervanger Gebouwd vacature 1 hoofdingeland vacature 1a hoofdingeland-plaatsvervanger vacature 2 hoofdingeland vacature 2a hoofdingeland-plaatsvervanger S. P. Zwetsloot Boskade 9a, Hoogmade. M. Kroes Oudendijkseweg 20, Woubrugge. P. A. de Rijk Heimansbuurt 5, Atphen a/d Rijn. P.C. van Mil Ofwegen 3, Woubrugge. G. A. M. de Lange Tulndersweg 7, Woubrugge. M. H. Hogenboom Groenwegh 3a, Hoogmade. Th. J. Wieringen v. Fenemalaah 34, Hoogmade. M. H. Mooren Groenwegh 3, Hoogmade. J. A. M. Verkleij Achthovenseweg 27, Leiderdorp. L. J. M. Koot Lagewaard 25, Koudekerk a/d Rijn. A. W. Kapteijn Lagewaard 57, Koudekerk a/d Rijn. P. Corts Hondsdljk 8, Koudekerk a/d Rijn. M. C. Reijneveld Lagewaard 17, Koudekerk a/d Rijn. H. Th. Wijsman Den Tollstraat 2, Koudekerk a/d Rijn. H. J. Versteegen Brederode 15, Leiderdorp. A. Hogenes Lagewaard 14, Koudekerk a/d Rijn. L. E. M. Hendriks De Baan 26, Oude Wetering. A. W. J. Wübben Sotaweg 57, Roelofarendsveen. M. S. van Ruiten Zuideinde 113b, Roelofarendsveen. J. P. M. Verdel Noordelnde 22, Roelofarendsveen. B. Vergunst Achterweg 5, Nieuwe Wetering. A. E. Zoetendaal Noordveenweg 5, Nieuwe Wetering. J. J. M. van der Meer Noordeinde 45, Roelofarendsveen. S. Westra Meerkreuk 9, Oude Wetering. Verkiesbaarheid Als hoofdingelanden of hoofdingelanden-plaatsvervangers kunnen alleen worden verkozen degenen, die: de Nederlandse nationaliteit bezitten de leeftijd van 21 jaren en nog niet van 65 jaren hebben bereikt. niet bij onherroepelijk rechterlijke uitspraak de beschikking of het beheer over hun goederen hebben verloren en niet uit hun kiesrecht zijn ontzet. Om hun ambt te kunnen aanvaarden en dat te kunnen bekleden moeten de verkozen hoofdingelanden en hoofdingelanden-plaatsvervangers hun vaste woonplaats hebben binnen het omslagplichtlg gebied van het waterschap, dan wel werkzaam zijn in een bedrijf, dat gevestigd is of uitgeoefend wordt binnen het omslagpllchtig gebied van het waterschap. Wijze van indienen kandidatenopgaven Voor de opgave van kandidaten dient gebruik te worden gemaakt van door dijkgraaf en heemraden vastgestelde formulieren, welke kosteloos ter secretarie van het waterschap verkrijgbaar zijn. Deze for mulieren kunnen in de periode van 29 juli t/m 11 augustus 1980 op werkdagen van 9.00 uur tot 16.00 uur worden ingeleverd ter secretarie van het waterschap ot door toezending aan de dijkgraaf van het water schap De Oude Veenen, Postbus 26, 2370 AA Roelofarendsveen. Iedere opgave kan slechts éên kandidaat vermelden en dient te worden ondertekend door tenminste tien stemgerechtigde Ingelanden irf de desbetreffende categorie ongebouwd of gebouwd en uit het desbetref fende district, de kandidaat daaronder niet begrepen. Niemand kan In een kiesdistrict voor meer dan één vacature kandidaat worden gesteld. Oe opgave bevat een door de kandidaat ondertekende verklaring, waaruit blijkt dat hij In zijn kandidaat stelling bewilligt. Zittingen onderzoek kandidaatopgaven Op 14 augustus 1980 om 10.00 uur onderzoeken dijkgraaf en heemraden in êen zitting alle ingeleverde opgaven en besluiten daarin omtrent de geldigheid van deze opgaven. Ongeldig moeten worden verklaard de opgaven, die: a. niet uiterlijk op de dag der kandidaatstelling (11 augustus 1980) zijn ingeleverd; b. betrekking hebben op een persoon, die voor meer dan één vacature binnen hetzelfde district kandi daat is gesteld: c. meer dan één kandidaat vermelden; d. niet door tenminste tien bevoegde stemgerechtigde ingelanden zijn ondertekend; 'e. niet de verklaring bevatten dat de kandidaat in zijn kandidaatstelling bewilligt; f. niet zijn ingericht overeenkomstig het door de dijkgraaf en heemraden vastgestelde model; g. kandidaten vermelden van wie vaststaat dat zij niet kunnen voldoen aan de eisen van verkiesbaar heid; Dijkgraaf en heemraden stellen de eerste ondertekenaar van de in sub b, c, d, e en f genoemde ongeldig verklaarde opgave onverwijld bij aangetekende brief van de beslissing in kennis. In sub b t/m f genoemde gevallen kunnen gedurende twee dagen na de dag van ontvangst van het aan getekend schrijven waarbij van de onvolkomenheid aan de eerste ondertekenaar is kennis gegeven, door een of meer ondertekenaars van de desbetreffende opgave, een verbeterde opgave ter secretarie van het waterschap worden ingediend. Op 21 augustus 1980 te 10.00 uur onderzoeken dijkgraaf en heemraden In een openbare zitting de inge leverde verbeterde opgaven en besluiten daarin omtrent de geldigheid van deze opgaven. Wanneer een verbeterde opgave opnieuw als ongeldig moet worden aangemerkt is geen herstel meer mogelijk. Nadere informatie Voor nadere informatie kan men zich wenden tot het secretarie van het waterschap De Oude Veenen, Sotaweg 122 te Roelofarendsveen, telefoon 01713-4713. Roelofarendsveen, 28 juli 1980. Dijkgraaf en heemraden voornoemd, G. C. J. v.d. Geest, dijkgraaf. D. de Blaeij, secretaris.

Leidse Courant | 1980 | | pagina 10