Clein Zwitserland tart met forse zege Combine kost Hinault trui Midzomertrip naar Mallorca Weer herrie in schaatsbond Harry de Boer kan niets meergebeuren in IWAZ are Nije favoriet in districtskampioenschap Corruptiezaak ontdekt in Spaans voetbal Legering beraadt ich over stappen Lzake boycot urki je niet naar Spelen an der Wal koploper ORT LEIDSE COURANT ZATERDAG 24 MEI 19S0 PAGINA If ELONA De Neder- hockeyploegen zijn mooi om de Europa oor clubteams goed ge- Bij de heren won Zwitserland meer dan ligend met 11-2 van het e Racing en Amster- zette het Engelse da- :am Penarth met 4-0 ,elJle kant Een positieve derhalve op de eerste .nderzijds mag achter sde resultaat wel een kening geplaatst wor- >e tegenstand van Ra- Club de France was zo dat alleen Ties Kruize |de eerste helft vijfmaal iffend kon toeslaan, irdam kon pas in het bedrijf overtuigen iToos Bax dan eindelijk ijfgeen straf comer had toe fen. Conclusies kunnen na één dag nog niet ikken worden. Zeker omdat nog niet alle n aan bod kwamen. 'oorbereiding van Klein erland, dat met deze djvinning een record ves- dl was ronduit ideaal te djlen. Donderdag waren de len van coach Joost Bel- reeds gearriveerd waarna i^irainingen op het prachti- iportcomplex van Real de Polo volgde. Alleen Borstlap (hij werd in irland door Dick van de laatste vier dagen id^ceer per dag behandeld) tiJander Tiedeman (studie) kwamen een etmaal later aan. Voor Joost Bellaart toch geen reden om beide spelers uit de ploeg te laten. Tjeerd Borstlap speelde een sterke eerste helit en Sander Tiedeman kon op een uitstekende tweede helft bogen. Heel Klein Zwitserland speelde overigens op een rede lijk niveau. Maar zoals gezegd, boden de Fransen de Hage naars daar alle gelegenheid toe. Keer op keer sneden de aan vallers van Klein Zwitserland door de vijandelijke defensie. Het laatste redmiddel bleek dan vaak een overtreding, waardoor Ties Kruize de gele genheid kreeg met een straf- corner doeltreffend uit te ha len. Overigens was het Ron Steens die in de 8ste minuut voor Klein Zwitserland de sco re opende. Vanuit een vrije positie op de rand van de cir kel verschalkte hij een kanslo ze doelman Frank Monin. Na hem kwam Ewout van Asbeck aan het woord door na een met de voet gestopte lange cor ner van Ties Kruize de bal uit een strafbal langs de Franse doelman te pushen. Racing Club de France was daarmee reeds geslagen. De vraag was in hoeverre Klein Zwitserland wenste door te gaan. Dat bleek een heel eind. Vier strafcor- ners en een lange corner van Ties Kruize (wat waren ze hard!) en een tegentreffer van Francois Lafonta bepaalden de ruststand op 7-1. „Toen heb ik de opdracht ge geven de zaken wat rustiger aan te pakken", aldus Joost Bellaart, die, als men de ge ruchten in de Haagse hoc- keykringen wil geloven, hoe genaamd zeker ook het vol gend seizoen zal pogen met Klein Zwitserland de landsti tel binnen te slepen. „Ik vond het bovendien ver standig Ties en Tjeerd uit het veld te halen. Ze hebben de afgelopen periode met blessu res gezeten en er komen toch voor ons nog belangrijkere wedstrijden". Voor Borstlap kwam Sander Tiedeman in het veld terwijl Hidde Kruize de plaats van zijn broer innam. Dat de Hagenaars het inder daad rustiger aan deden bleek wel uit de score. Alleen de laatste vijf minuten vielen nog enkele aantrekkelijke momen ten te noteren, maar voor de rest was het allemaal niet groots meer. Alles ging boven dien over de rechterkant Voor de neutrale toeschouwet die de Nederlandse cracks nooit aan het werk ziet, was het wel aardig maar de kriti sche insiders verveelden zich wel degelijk. Het vierkantje van Joost Bel laart met Ties Kruize en Pim Steens als hangende midden velders en Maarten van Grim bergen en Peer van der Horst als aanvallend ingestelde spe lers, was uiteengevallen. De enige vermeldenwaardige voorvallen die nog volgden, waren een succesvolle en een falende strafbal van Van As beck, twee treffers uit straf- corners van de in eigen krin gen als opa betitelde Edo Buma, een prachtig velddoel- punt van Maarten van Grim bergen en een gele kaart voor Tim Steens. Een tweede gele kaart betekent voor hem een schorsing van een wedstrijd. Waarschijnlijk vanwege dat feit en die tweede helft was Joost Bellaart niet zo tevreden na afloop. „Nee, van een aan tal spelers had ik toch meer verwacht. Die Fransen vielen me overigens bitter tegen. De jongens beperkten zich louter tot verdedigen en harde acties. Je vraagt je wel af wat zo'n ploeg hier eigenlijk komt doen". Dat was in feite ook de grote vraag. Volgend jaar worden de zaken in ieder geval beter aan gepakt Dan zijn er twee pou les van vier ploegen en niet zoals nu het geval is vier van drie. Excessen als gisteren kunnen dan voorkomen wor den. Nu proeven de Fransen in ieder geval nog wat van de heerlijke sfeer die op het Spaanse complex heerst. Een zeer luxueus sportoord met polo- en tennisbanen in over vloed aanwezig, vormen het prettige decor van een inter nationaal sportieve confronta tie. In zo'n omgeving is ont spanning troef, hoewel de be langen toch groot zijn. Amsterdam had het tegen Pe narth Ladies HC opmerkelijk Ties Kruize kon zich weer eens geweldig uitleven met zijn straf- corner. moeilijk. De Nederlandse ploeg, die de Europa Cup reeds vijfmaal veroverde, kon niet door de defensief ingestelde vijandelijke linie komen. Een gemis was de afwezigheid van Maijolijn Bianchi, die vanwe ge een enkelblessure door coach Spits bij de aanvang uit het veld werd gelaten. En doordat de strafcorner van Toos Bax ook niet naar beho ren verliep bleef het na de eerste 35 minuten 0-0. Maar als zo vaak kwam Am sterdam ook nu pas in haar element toen de strafcorner van Bax wel op de plank van Pamela Williams belandde. Want hierna liep ineens alles wel perfect en de ingevallen Maijolijn Bianchi, Toos Bax en Liesbeth Zegers gaven de sco re een aantrekkelijker aan zien. DENNIS MULKENS Overige uitslagen: heren poule A Basler HC(Zwi)-Egara HC(Spa) 0-3. poule B: Glasgow(Sch)-RC Polo(Spa) 4-0; AMERSFOORT De lande lijke technische commissie (LTC) van de schaatsbond (KNSB) heeft besloten en bloc op te stappen. Aanleiding was het daags ervoor geno men besluit van het dagelijks bestuur, dat Egbert van 't Oe ver belast werd met de techni sche leiding van Jong Oranje heren. Het fondsbestuur schaarde zich donderdag avond achter de visie van het dagelijks bestuur. Het dage lijks bestuur was de mening toegedaan, dat Van 't Oever, die al negen jaar als ijstrainer functioneert, niet zonder meer aan de kant moest worden ge zet, omdat hij niet zou passen in het plan van de LTC. De afgetreden commissie wil het tweetal Floor van Leeu wen/Ben Scheperkamp de taak geven de training van de heren-kernploeg en Jong Oranje-heren te gaan leiden in het advies, dat aan het dage lijks bestuur werd uitgebracht, was ook bij de dames en bij de sprinters de naam van Van 't Oever niet ingevuld. De invulling van het trai- ningscoördinatorschap had al eerder problemen opgeleverd, omdat Leen Pfrommer zich na een aanvankelijke toezegging terugtrok. Henk Lamberts zal nu worden verzocht mede op advies van de LTC het coördinatorschap op zich te nemen. Tjaart Kloosterboer zal in overleg met de nieuwe coördinator gesprekken voe ren met de toekomstige trai ners, van wie Floor van Leeu wen en Egbert van 't Oever kandidaat zijn voor de allroun- ders (heren), Jorrit Jorritsma voor de sprinters en Henk Boer als opvolger van Ab Krook voor de dames. MADRID De Spaanse voetbalbond zon over voldoende bewijzen beschikken, dat tijdens de competitiewedstrijd Malaga-Salamanca van 27 april onregelmatigheden zijn ge beurd. Dit heeft Antonio Martinez Lafuente, voorzitter van deze organisatie, verklaard. De wedstrijd, die eindigde in een overwinning van 3-0 voor Sa lamanca, zou door bepaalde spelers gebruikt zijn om zich te ver rijken. Zij zouden zich hebben laten omkopen om de ontmoeting ten gunste van Salamanca te beïnvloeden. Het gaat hier om verscheidene spelers, onder wie de Argentijn Castronovo en de Spanjaard Orozco. Een Griekse rechtbank heeft de voorzitter van de Griekse eerste divisie-club Iraklis uit Thessaloniki veroordeeld tot drie jaar gevangenisstraf wegens omkoping. Twee andere beklaagden kregen elk twee jaar. onze parlementaire redactie) HAAG Minister Van der Klaauw (Buitenlandse i) en staatssecretaris Wallis de Vries (Sport) bereiden iotitie voor de ministerraad voor over de mogelijke .quenties die het kabinet zou moeten trekken uit het te- zijn zin genomen besluit van het NOC toch naar de npische Spelen in Moskou te gaan. Premier Van Agt ft dat gisteren meegedeeld. minister-president benadrukte geen dreigement te willen ui- na het door hem „bar slecht" genoemde NOC-besluit Toch het kabinet zich beraden op de vraag of er niet meer maat- len genomen moeten worden tegen de Spelen. Tot nog toe onden die maatregelen uit het niet afvaardigen van een spe- i man naar de Nederlandse ambassade in Moskou en de wei- ng van extra faciliteiten, zoals betaald verlof voor het deel- len aan de Spelen. N HAAG - Turkije heeft besloten geen ploeg af te vaardigen r de Olympische Spelen. Inmiddels is het aantal Europese den dat wel naar Moskou gaat op 27 gekomen. West-Duits- d staat als voorstander van een boycot nogal geïsoleerd, want :hts Monaco, Noorwegen, Turkije, Liechenstein en Albanië in op hetzelfde standpunt. Gisteren maakten Spanje, Costa a, Venezuela, Equador en Nepal bekend wel naar de Spelen [aan. TA TERME In de ze de ronde van het kwalifi- I e-damtoernooi (Westeuro zone) in de Italiaanse Arta Terme heeft Jannes der Wal koploper Ver st uit België achterhaald, der Wal- won zijn partij in Claessens, terwijl Ver st remise moest toestaan Schvazman uit IsraëL zevende ronde: Cordiër (Fra)-Gregoire (Bel) 2-0; Ber- te (Ita)-Kazemier (Zwi) 1-1; Schva zman (Isr.)-Verpoest (Bel) 1-1; Van der Wal (Ned)-Claessens (Bel) 2.-0; Clerc (Ned)-Tschudin (Zwi) 2-0; Janssen (Ned)-Issalene (Fra) 1-1; Drost (Nèd)-Affafati (Ita) 2-0. Stand: 1/2 Verpoest en Van der Wal 12 pun ten; 3. Clerc 11; 4. Janssen 10; 5/6/7. Drost, Cordier e'n Kazemier 9; 8. Issa- lene 8; 9. Schvazman 6; 10. Berte 5; 11/12. Claessens en Affafati 3; 13. Gregoire 1; 14. Tschudin 0. van de Meent naar Amsterdam ITERDAM Pim van de Meent keert terug als trainer van rste divisieclub FC Amsterdam. Van de Meent tekende gis- een contract voor twee jaar. Als voorwaarde voor zijn ;t liet hij in de overeenkomst opnemen, dat FC Amsterdam competitiewedstrijden speelt op een aangepast bijveld van het ,1 tapisch stadion. n de Meent was de laatste twee jaar in dienst van De Graaf- lap. Daarvoor was hij reeds verbonden aan FC Amsterdam. ERLIES VOOR UEFA-JEUGD LLE Her Nederlands UEFA-elftal is gistermiddag in het stduitse Halle in de halve finales van het toernooi om de Eu- >e titel uitgeschakeld. Voor 5000 toeschouwers verloor ije met 1-0 van Engeland. Het doelpunt werd in de 67e mi- gescoord door English. In de tweede halve eindstrijd ver- Polen met 2-0 Italië. Sllvano Contini is blij, hij heeft de zevende etappe van de Giro gewonnen: ORVIETO Roberto Visentini, in de karavaan viel stil, waarvan de een 22-jarige Italiaan, de playboy kopgroep dankbaar profiteerde. Wat van het wielerpeloton en zoon van de tweevoudige winnaar van de ronde een zeer rijke begrafenisonderne- van Frankrijk in de laatste kilometers mer, heeft in de zevende etappe van ook probeerde, hij stuitte op de tegen- de ronde van Italië de leiderstrui werking van de Italianen, die liever tot ieders verrassing overgenomen een landgenoot (Visentini) dan een van de Fransman Hinault. buitenlander het rose leiderstricot zien dragen. Bernard Hinault werd gisteren het Uitslag zevende etappe: 1. Contini (Ita) 193 slachtoffer van een Italiaanse combi- hm in 6.10.46, 2. Fernandez (Spa) op l sec.. 3. ne. De Italiaanse renners, inclusief de Ruperez (Spa) op 5 sec., 4. Battaglin (Ita) op 11 o sec.. 5. Chinetti (Ita) z.t., 6. Schmutz (Zwi) z.t., vedetten Moser en Saronni, weiger- 7 visentini (Ita) z.t., 8. De Witte (Bel) op 32 den in de zevende etappe enig werk sec„ 9. Arroyo (Spa) op 59 sec.. 10 Natale (Ita) te doen om het gat met aanvankelijk op 1.19. dertien en later zeven coureurs te Algemeen klassement: 1. Visentini (Ita) Hirhtpn Zii eineen er van uit dat de 29 11 29« 2' Contini (Ita) op 44 sec.. 3. Ruperez dienten. z.ij gingen er van uit aai ae g ug 4 Batta lin (Ita) 213 5 Pa. leider in het algemeen klassement zelf n£za fa} op 2.27.6. De Witte (Bel) op 2.31. 7. zijn trui maar moest verdedigen. Vijf- Schmutz (Zwi) op 2.56, 8. Hinault (Fra) op tig kilometer voor het einde werd een 2.58, 9. Fernandez (Spa) op 3.16, 10. Knudsen lekke band Hinault fataal. Het tempo (Noo> °P 330- Sportwereld BERLIJN - De Nederlandse tennisdames verloren in de halve finale van het troost- toernooi van het Federation Cupevenement van Canada met 2-1. In het hoofdtoernooi plaatsten West- Duitsland. Au stralië, Ameri ka en Tsjecho- Slowakije zich voor de semi- eindstrijd. LUXEMBURG - De jeugdbil- jarters Van der Ven en Arkes- teyn verloren in de tweede ronde van het EK libre van resp. De Raes- (Bel) en Zanet- ti(Ita). BUGOJNE Jan Timman is met zes punten derde in Bugoj- ne na zijn schaakneder laag tegen me dekoploper Karpov, die ze ven punten heeft Larsen is nu met 6,5 en een afgebroken partij tweede. LUGO - Jan Arnouts verloor in de derde ronde van het EK biljarten li bre van de Westduitser Wirtz: 500-197 in twee beur ten. Arnouts, die in de twee de ronde vrij was, is in de stand nu vierde met twee pun ten. Leider is de Fransman Bourezq met zes uit drie. CARDIFF Noord-Ierland veroverde het Britse voetbal kampioenschap door met 1-0 van Wales te winnen. MOSKOU Rusland won een vriend schappelijk voetbalduel te gen Frankrijk met 1-0. ETAPPEZEGE VOOR GERRY GROENWEGEN DEN HAAG In de voor laatste etappe van de Inter nationale Wieier Avond Zes daagse! IWAZ) was er einde lijk eens geen winnaar van de formatie De Wit/Vrolijk. Gerry Groenewegen van De Markthof versloeg op de meet de leider in het alge meen klassement, de Hilver summer Harry de Boer. Al leen een wonder kan De Boer vanavond in de Scheve- ningse Keizerstraat nog van de eindoverwinning afhou den in deze zesdaagse. De kopman van De Wit/Vrolijk heeft 42 punten. Op de twee de en derde plaats staan zijn ploeggenoten Ron Borst met 34 punten en Gerrit Pronk met 31 punten. In het alge meen ploegenklassement is het ook een bekeken zaak voor De Wit/Vrolijk. De A- ploeg heeft 196 punten en de B-ploeg 194 punten. Het is dat de bloemenman van de Leyweg een behoorlijke niet veel voor over en dat is elders in de zesdaagse en zeker vanavond in de Keizerstraat wel anders. De renners van de formatie De Markthof waren erg strijdlustig en daarom kon succes voor de ploeg van ma nager Henk Plat niet uitblij ven. Na vijftien ronden was er een kopgroep van vijf renners. Dat waren Peter Koppert en Peter Hulst van De Markthof, Ron Borst(De Wit/Vrolijk), de Pool Santysank en Johan van der Weide van Van Eyk/Fongers. Toen even later Ron Borst met pech terug viel had De Wit- Vrolijk geen man meer in de kopgroep. Een kopgroep die een voorsprong opbouwde van ruim een minuut. Iedereen dacht dat het een bekeken zaak was. Harry de Boer en zijn vriend Cor Schuurman echter niet en zij gingen sa men met Bram Jouvenaar en Gerry Groenwegen in de ach tervolging. Elke ronde pakten duit in de premiepot voor de deze renners wat seconden te- renners wilde doen, anders rug en met nog twaalf van de was er op de Leyweg en omge- zestig ronden te gaan was de ving voor de ruim 75 renners voorsprong van de vluchters teniet gedaan. Met nog vijf ronden te gaan waren er drie nieuwe leiders in de wedstrijd. Harry de Boer, Gerry Groenewegen en Peter Koppert. Harry de Boer moest de overwinning laten aan de talentvolle Gerry Groenewe gen. Op de derde plaats kwam de gastrenner in De Markthof- 'ploeg Peter Koppert voor Jo han van der Weide en de Lei- denaar Peter Post De winnaar van de vierde etappe, Ron Borst, pakte voor zijn clubge noot Bram Jouvenaar de zesde ARTHUR VAN RIJSWIJK Uitslag vijfde etappe: 1. Gerry Groe newegen* Amsterdam), 2.Harry de BoerfHilversum), 3. Peter Koppert- (Monster), 4. Johan van der Wei- de<Arnsterdam), 5. Peter Post(Lei- den), 6.Ron Borst(Zwanenburg). 7.Bram JouvenaarfDen Haag). 8.Pe- ter Hulst(Breukelen),9. Gerard Koop( Den Hoorn), 10. Ron Kok(Leiden), 11. Ron SmiÜPurmerend), 12 Dick de Lange(Scheveningen), 13.WiIIian» van Rijswijk(Riiswijk). 14.Bas Lange- veld(Lisse), l5.Piet Franken(Ooster- hout). Algemeen klassement: 1. De Boer 42 punten, 2.Borst 34 punten, 3.Pronk 31 punten, 4-Walstok en Koppert 22 punten. Algemeen ploegenklassement l.D» hof A 152 punten, 4. De Markthof B 140 punten en 5. Van Eyk/Fongen 115 punten. Wil Hartog is voorlopig uitgeschakeld ABBEKERK Het motor sportseizoen is voor Neder lands topcoureur Wil Hartog wel zeer ongelukkig van start gegaan. Na in de eerste Grand Prix in Misano met machine pech uitgevallen te zijn, ging Wil Hartog afgelopen zondag in de Spaanse Grand Prix on deruit. Aanvankelijk leek de Suzuki-fabriekscoureur er met lichte verwondingen afgeko men te zijn, maar nader on derzoek bij de Belgische chi rurg Johan Derweduwen leer de, dat Hartog een ingedeukte ruggewervel had opgelopen. De komende twee weken dient de Abbekerker plat te blijven liggen, waarna hij een gipsharnas aangemeten zal krijgen. Hartog zelf hoopt op een fitte terugkeer op de cir cuits voor de TT van Assen. (Van onze tennismedewerker) iSTGEEST Op de districts jeugdkam- nschappen, die vanaf gisteren tot en Tweede Pinksterdag op de banen van ttispark OLTC worden gehouden, is de Dte favoriet voor de titel in de oudste jon- isgroep niet van de partij. Twee dagen >or het toernooi verstuikte Hans Tönjann t tennissen zijn enkel en daarmee zijn Qsen op een waarschijnlijke overwin- Nu staat Mare Nije bovenaan de lijst Ie jongens tot en met 18 jaar. Twee we- [o geleden verloor Nije echter nog met ttr liefst 6—2 6—3 van Tönjann. De di- dkampioenschappen zijn dit jaar vooraf gegaan door regionale tcampioenschappen, omdat het aantal deel nemers anders te groot voor een weekeinde zou worden. Op de OLTC spelen nu alleen de sterksten van de drie regionale kam pioenschappen. Mare Nije werd op de eerste dag al meteen met zware tegenstand geconfronteerd en wel van zijn ex-clubgenoot Jasper van Marwijk. De eer ste set ging met 64 naar een sterk spelende Van Marwijk, waarna de duisternis Nije in de tweede set voorlopig bij de stand 12 redde. Freek van de Capellen en Peter Leyten zijn tweede en derde geplaatst. Volgens de plaatsing zullen deze laatste twee ook de dienst uit gaan maken bij de jongens tot en met 16 jaar. Freek won hier zijn eerste ronde met 6—2 6—2 van Mark van Bourgondië en Peter met tweemaal 61 van Marcel Gerritsen. Bij de meisjes staat een heel jong gezelschap als favoriet genoteerd. Zowel in de groep t/m 18 als t/m 16 jaar worden Petra Wessels, Jacqueli ne van Wijk en Astrid Veenman als de kans hebbers beschouwd. Jacqueline moest gisteren verrassend een set' prijsgeven aan Marlies van Balen (67). maar eenmaal goed geconcen treerd snelde zij vlot orde op zaken: 61 6—1. Astrid Veenman versloeg Marijke Guyt opval lend gemakkelijk (60 63). Bij de jongens t/m 14 jaar moet Ivar de Jong uit Alphen de titel moeiteloos kunnen grijpen. De nummer twee op de nationale indoorkampioen schapen wist in zijn eerste partijen in ieder ge val te imponeren. Bart Krans bracht het tot één game, terwijl Michiel Wols de eer zelfs niet kon redden. In de halve finale moet De Jong het opnemen tegen Rien Booy. Booy verraste een, ieder door de nummer vier geplaatste Erik van Doorn uit te schakelen en in de tweede ronde rekende hij af met Michael v.d. Berg, eerste ge plaatst bij de jongens t/m 12. Bij de meisjes t/m 14 is Ingelise Driehuis de favoriete en in de leeftijdsgroep daaronder Eveline Krul, dochter PAUL THEUNISSEN Van Zanten uit functie AMSTERDAM Jack van Zanten zal na het toernooi om het Europees kanpioenschap voetbal zijn functie als begelei der van het Nederlands elftal neerleggen. Jack van Zanten, kan een en ander niet meer combineren met zijn werk zaamheden. Midlotto DEN HAAG De gegevens van mid-lotto 20a van de afge lopen woensdag zijn: Eerste prijs 2x bruto ƒ170.011,30; Tweede prijs: 6x bruto ƒ16.191,50; Derde prijs: 151x ƒ965,Vierde prijs: 6626x ƒ29,30; Vijfde prijs: 11.824* ƒ16,40. Uw krant samen met Tetetours Zomeren op zonnig Mallorca. Dat biedt uw krant u. in sa menwerking met Teletours, van zondag 15 tot en met zoo dag 22 juni 1950. Een heerlijke strandrels met een verblijf in het middenklasse hotel ORIENT. Dit goede toeristenhotel ligt midden In het duingebied langs de boulevard op ongeveer 400 meter van de zee. Een heer lijk oord met keuzemaaltijden uit de Europese keuken in het fraaie restaurant. De kamers zijn met badkamer, balkon, zi tje, telefoon en radio. In het hotel Is voldoende amusement om zich In de avonduren niet te behoeven te vervelen. Aanwezig Is ook de Teletours-relsleidlng, die u met raad en daad ten dienste staat. En om helemaal In de sfeer te komen wordt u bij aankomst onthaald tijdens een welkomstparty met sangrla. Gevlogen wordt met een Boeing 737 van Transavla vanaf Schiphol. Op het vliegveld van Parma staat een Nederlands sprekende reisleidster klaar om u naar uw hotel te brengen. De prijs van deze midzomertour is op basis van vol pension en 2-persoonskamer ƒ575,- per persoon. Toeslag 1-per- soonskamer 50,-. Indien gewenst zijn af te sluiten: annule ringsverzekering ad 26,- p.p. en/of reisverzekering ad 12,- P P. Inlichtingen en boekingen uitsluitend telefonisch bij Sijthotf Pers Reisorganisatie te Den Haag, telefoon 070-635913.

Leidse Courant | 1980 | | pagina 11