IttNlOlK „De Heemborgh gestichtswachter Kom kijken. Nog deze zomer royaal wonen op nog geen 100 meter van het Noorawijkse strand. TIMMERLIEDEN fysiotherapeut(e) Mariëhhaven medewerker afdeling postverzending medewerker afdeling postverwerking CAFE-RESTAURANT KELNER OF SERVEERSTER Restaurant-Bodéga Bellevue ADVERTEER MEER LEIDSE COURANT In ons verpleeghuis voor 200 psycho-geriatrische bewoners vragen wij voor spoedige indiensttreding een (part-time - 70%) voor klinische behandelingen in teamverband, zowel op de afdeling fysiotherapie als aan het bed. Salaris en sekundaire arbeidsvoor waarden zijn volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de afdeling fysiotherapie, de heer H.G. Thomas, telefoon (01711) 1.93.00, oproeper 625. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie, Postbus 6, 2360 AA Warmond. De Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/monde linge opleidingen op een breed onderwijster rein. Daartoe wordt beschikt over een zeer doelmatige organisatie waarin circa 400 medewerk(st)ers ieder een eigen taak vervul len. Wij vragen voor spoedige indiensttreding: (leeftijd: 18-23 jaar) Deze afdeling is eigenlijk ons "postkantoor". Zijn werk bestaat dan ook voornamelijk uit het sorteren, wegen en frankeren van de uitgaan de poststukken (leeftijd: 18-23 jaar) Deze afdeling beschikt over conventeer- machines (enveloppe insteekmachines). adresseermachines en snijmachines voor computer outputverwerking. Na een inwerkperiode is hij in staat zelfstan dig alle voorkomende werkzaamheden met deze machines te verrichten. Een LTS-opleiding of duidelijk technische be- langsteling vormt een goede basis om op deze afdelingen met succes een functie te kunnen vervullen. Wij bieden: - een goede beloning - 23 dagen vakantie per jaar - variabele werktijden - goede studiekostenregeling Sollicitaties, mondeling of schriftelijk, kunnen worden gericht aan de afdeling Personeels- leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2 2352 BA Leiderdorp Telefoon: (071) 89 92 55* DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: Centrale Laboratoria/Toxicologisch laboratorium van de faculteit der geneeskunde analist (m/v) voor maximaal 3 dagen per week vacaturenummer 0-12611161 Taak: het bepalen van antistollingsmiddelen en metabolieten in lichaamsvloeistoffen met behulp van dunne lage- en hogedruk-vloeistof- chromatografische methoden. Vereist: HBO-A of B en ervaring met chromato- grafische analyse strekken tot aanbeveling. Salaris maximaal 2.818,bruto per maand (bij volledige dagtaak), mifs in bezit van diploma HBO-A of B. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst tot uiterlijk Tjuni 1981. Inlichtingen bij dr. F. A. de Wolff, telefoon 071-147222, toestel 2202/2255. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep Ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. *5- •i «w>»3ÊÈÊÈS& juË Op nog geen honderd meter van het wijde Noordzeestrand. Fris en gezond 't hele jaar door. In het gezellige Noordwijk. Heerlijk vrij en toch op zeer korte forens-afstand van de grote steden Amsterdam en Den Haag. Ideaal woongenot in prachtige luxueuze appartementen. En met zonnige terras-balkons. Met zeer ruime flnancierings-mogelijkheden.Voor koopprijzen, die voor zo'n lokatie en voor een dergelijk comfort bijzonder aantrekkelijk zijn. Kom kijken in één van de fraai ingerichte modelappartementen. U krijgt er alle informatie die u maar wenst. Denk u eens in. Na uw werk thuiskomen en meteen in de echte vrije-tijd sfeer zijn. Helemaal buiten. Vlak aan zee. In de gezellige bloemen- badplaats Noordwijk. Met alle sportieve mogelijkheden direct bij de hand: windsurfen, zee- zeilen, golven, tennissen, paardrijden, joggen op 't strand of lekker wandelen in de uitgestrekte duinen. Datkan. Als u gaat wonen in één van de riante appartementen van het luxueuze boulevardplan "De Heemborgh". Voor zeer bescheiden koopprijzen, die ook uit beleggingsoogpunt bepaald aantrekkelijk zijn. Een unieke propositie eigenlijk: het hele jaar door naast uw werk in de drukte van de randstad uw eigen vrije privacy van het ideale buiten wonen. Nog deze zomer kunt u er uw permanente domicilie kiezen. Maar wacht niet te lang, want het aantal nog vrij staande appartementen is zeker niet onbeperkt. Proef de sfeer van wonen in deze oase binnen de randstad: u bent daarvoor meer dan welkom in de modelwoning aan de Parallel-boulevard Noordwijk. Behalve 's zondags is die elke dag open van 12.00 tot 20.00 uuj Op zaterdag en de beide Paasdagen van 12.00 tot 17.00 uur. Deze model- woningwerdingerichtdoorldeaalWonen uit Delft. Schriftelijke informatie kunt u krijgen in de vorm van de uitgebrei "Heemborgh" brochure. Belt u dan even: 01719 -16738 (modelwoning) of 020 - 471611. m v w H Het schitterende boulevardplan van Bouwsolid. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan worden geplaatst op de afdeling NEU ROLOGIE/UROLOGIE een 1e VERPLEEGKUNDIGE Wij verlangen van deze verpleeg kundige dat hij/zij beschikt over het diploma Ziekenverple ging A, goede verpleegtechnische vaardigheden en goede contactu ele eigenschappen. Aanstelling in de rang van 1e verpleegkundige. Salarisgrenzen van f 2474,44 tot f 2993,65 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Volle- bregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst. Tel. 071-899250 Schriftelijke sollicitatie te richten aan Personeelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp E. Rooseveltlaan 106-108, bOUW SOÜCfl 118-3 CL Amstelveen. Tel. 020 - 471611, gevraagd. Steenstraat 59 - Leiden - Tel. 071-120126 Voor ons bouwobjekt 274 woningen Leiden plan „Boekhorst" vragen wij Voor goede vaklieden hoge beloning. Aanmelding kan geschieden op het werk aan de Lage Morsweg te Leiden, tel. 071-762826, of 's avonds na 19.00 uur tel. 01804-22913. Van der Vorm Woningbouw B.V. Papendrecht. Het Ministerie van Justitie vraagt t.b.v. het Korps Gestichtswacht medewerkers/sters van 20 t/m 24 jaar, die opgeleid willen worden voor een functie bij het Gevangeniswezen. Zij beginnen hun loopbaan als (mnl./vrl.) Tijdens de opleiding te Veenhuizen, die geheel in diensttijd wordt gegeven, wordt veel aandacht besteed aan sport en geniet je het volie salaris. Na de opleiding doe je de eerste jaren dienst bij één der detachementen in Nederland. Gedurende deze jaren worden beveiligingstaken verricht in en om Huizen van Bewaring. Gevange nissen en Inrichtingen voor ter beschikking van de Regering gestelden. Daarna kun je in de functie van bewaarder of bewaarster worden benoemd. Bij de selectie wordt hiermee al rekening gehouden. Een MAVO- of lagere beroepsopleiding biedt hier voor een goede basis. Het aanvangssalaris is f 1940,- bruto per maand. Daar komt nog bij een eventuele onregelmatig heidstoelage en 8% vakantie-uitkering. Na een voltooide opleiding is er een uitloop mogelijkheid aanwezig tot max. f 2545,- bruto per maand. Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput. Wil je alles weten over dit beroep, kom dan op één van de INFORMATIEDAGEN in de maand MEI op: zaterdag 3 mei te Breda zaterdag 10 mei te Den Haag zaterdag 31 mei te Amsterdam. Reiskosten 2e klas NS en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting worden vergoed. Om in het bezit te komen van een uitnodiging vooi één van de bovengenoemde informatiedagen, behoef je slechts onderstaande bon in te vullen e op te sturen naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP Den Haag. De heer/mevr./mej. Straat: geb.datum: brilsterkte: vac. nr. 9-2686/0167 (s.v.p. postcode invullen) Wil graag een uitnodiging ontvangen voor de informatiedag op

Leidse Courant | 1980 | | pagina 16