vrijdag^ zaterdagvoordeel I Exporteren en importeren is meer dan zakendoen met het buitenland. CHAUFFEUR -ttiyatil/eeti 70.- Gemeente Katwijk Gemeente Katwijk 199.- 85.- De NMB denkt met u mee. LEIDSE COURANT DONDERDAG 17 APRIL 1980 PAGIN Herenkamerjas Sjaalkraagmodel, opgestikte zakken. In twee kwaliteiten: 100% katoen badstof en arnelvelours. Kleuren: marine, rood. bruin en camel. HENKVAN BERKEL in de leeftijd van 36 jaar. 17 april 1980 Kerkweg 2 5096 BK Hulsel (N.Br.) Fam. van Berkel Corr.adres: Noorderhemweg 47 Roelofarendsveen De burgemeester van Katwijk maakt ter voldoe- i het gestelde in artikel 34, lid 2, juncto artikel 22, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 27 maart 1980 heeft besloten te dat voor het gebiedsdeel 't Heen een herz-iening van het voor dat gebiedsdeel geldende bestemmingsplan wordt voor bereid. Het betreffende besluit met de daarbij behorende kaart ligt met ingang van 21 april 1980 voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie (kamer 108/109). Katwijk, 17 april 1980. speciaal voor het oudere kunstgebit.... kleefpasta met geld-terug garantie pasta voor het oudere kunstgebit. Bij veel gebitten ontstaan nameli|k op den duur ernstige ruimteproblemen. Tandvlees en kaakbeen zi|n dan zodanig geslonken dat ze geen aanslui ting meei hebben op het gebit. Veel te weinig tenminste. Normale kleefpasta helpt dan niet meer. want die is bestemd voor een goed. althans redelijk sluitend gebit. Nu moeten er echter giotere holten worden opgevuld En dat kan alleen maar met Calox speciaal voor het oudere kunstgebit. Calox .speciaal heefteen biizonder uitgekiende samenstelling. Het vocht. Sterker nog. speeksel bevor- Bestemmingsplan Rijnsoever De burgemeester van Katwijk maakt ter voldoe ning aan het gestelde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 21 april 1980, gedurende één maand ter, secretarie (kamer 108/109) voor een ieder ter inzage ligt het besluit van de raad dezer gemeente van 27 maart 1980, inhoudende de vaststelling a. de 2e herziening van de voorschriften behorende bij het door de raad op 1 november 1973 vastgestelde en door gedeputeerde staten van Zuid-Holland bij besluit van 18 december 1974, G.S. nr. 722/1. gedeeltelijk goedgekeur de bestemmingsplan Rijnsoever welk plan - althans voor dat gedeelte waaraan gedeputeer de staten wel hun goedkeuring hechtten - voor de eerste keer is herzien bij besluit van de raad op 28 september 1978 en goedgekeurd door gedeputeerde staten op 20 februari 1979, nr. B 19602; b. een herziening van de voorschriften behorende bij het door de raad op 28 september 1978 vastgestelde en door gedeputeerde staten van Zuid-Holland bij besluit van 20 februari 1979, nr. B 19602 goedgekeurde bestemmingsplan voor het gedeelte van het bestemmingsplan Rijnsoever, waaraan gedeputeerde staten aanvankelijk bij hun besluit van 18 december 1974, G.S. nr. 722/1, goedkeuring hebben onthouden. Tegen de ontwerpen voor genoemde herzieningen zijn bij de raad geen bezwaren ingediend. Bij de vaststelling is in de betreffende ontwerpen door de raad een wijziging aangebracht. Deze wijziging heeft betrekking op de hoogte van de in het plangebied te plaatsen lichtmasten (maxi maal 8 meter). Aangezien tegen genoemde ontwerp-herzieningen geen bezwaren bij de raad zijn ingebracht, kan alleen tegen de door de raad aangebrachte wijziging door een ieder gedurende de hierboven genoemde termijn bij gedeputeerde staten van Zuid-Holland schriftelijk bezwaar worden ingediend. Katwijk, 17 april 1980. De burgemeester van Katwijk, C.A. Bos. Damesslips 100% Katoen. Prima pasvorm. Groot assortiment dessins en kleuren. Maten 40t/m 52. 3 stuks voor mededelingen van artsen G. E.J. PIETERSE arts PRAKTIJK HERVAT DeTK-NHWOLF Cadett Geluidsarme elektro- er. Speciaal voor kleinere gazons. Gras maaien en opvangen tegelijk. Sterke 700 Watt motor. 10-Voudige isolatie Kunststof chassis.3-Voudi- ge maaihoogte-instelling: 3.5 tot 5 cm. Van f 472,- f 398,- W. P. HARTWIJK IJZERHANDEL Nwe. Beestenmarkt 7-11 Noordbuurtseweg 15 Zoete rwoude Gemakkelijk te leg gen. Tijdelijk Stanleymes ca deau bij aankoop van min. 20 tegels. Smits Woninginrichting, Mare 98, Vrouwensteeg 9. Tel. 123913. lampen. Fa. De Lange, Molenstraat 49, Noordwijk. Tel. 01719-11500, levering door de gehele Bollenstreek. Uw TROUWREPORTAGE in kleur, één feest om naar te kij ken. Foto van Bemmelen, Ker- klaan 2. Zoeterwoude (dorp), tel. 01715-1353. Met spoed gevraagd: nett< Broodverkoper Rijbewijs BE vereist: sollicitaties bij: H. G. van der Hoeven, Brood en Banket b.v.. Vrouwenweg 53, 2322 LM Leiden, tel. 01715- 1392. Met spoed gevraagd Brood-en Banketbakkers Sollicitaties bij: H. G. van de: Hoeven Brood en Banket b.v Vrouwenweg 53, 2322 LM Lei den. Tel. 01715-1392. Gevraagd Net meisje )r de snackbar. Geen avond weekenddienst. Tevens vrl. «hulp voor de woensdag- donderdagavond. Persoonlijk aanmelden: Petit Restaura „de Koperwiek", Papiermolen 5, Leiden. LESSEN EN CLUBS Zoeterwoude YOGA. MASSAGE. ZONNE BANK. Inl. Alice v.d. Poel, Watertje 37, tel. 01715-1800. v zoekt e huis Student vraagt kamers te huur. Tel. 055-213950. kamer Aluminiumfolie Praktische rollen van 25 meter lang en 30 cm. breed 3.50 Elektrische gazonmaaier Suffolk Rapide korfmaaier met 35 cm snijbreedte dubbel geïsoleerd vermogen 300 Watt kompleet met grasvangbak eenvoudige bediening schakelaar in duwboom Van 235.- voor Damespyama Van fijne batist met charmante kantgar nering. Diverse kleuren en dessins. Maten 40t/m 50 Leren kussentjes Vierkant 40x40 cm. of rond 0 40 cm. Diverse bruintinten 15.- Schoolklok Bijzonder origineel. Massief hout. wijzerplaat beschermd door glas. Natuurlijk met een zeer nauwkeurig kwarts uur werk. Loopt op batterijen. 12 Maanden schriftelijke garantie! Van 99.- voor VROOM \3> DREESM ANN ook geldig op de plaatselijke koopavond Handelsgebruiken en overheidsbcpalingen kunnen van land tot land sterk verschillen. Uzult merken dat er veel haken en ogen a Met het vinden van een interessante afnemer of leverancier en het maken of krijgen van een aantrekkelijke offerte bent u erecht nogniet.Dat heb ben wij als bank die speciaal is opgericht voor het midden-enkleinbedrijfwelondervonden.Wantveel van onze klanten hebben we vanaf de eerste dag dat ze buiten 's lands grenzen handel dreven begeleid, financiële ruggesteun gegeven, geadviseerd..kort om, we hebben meegedacht over de toekomst van hun bedrijf. Zo maakten we klanten wegwijs in allerlei Ian- Deze gratis boekjes geven u een inzicht in alle zaken die met import en export samenhangen. den en leerden de uiteenlopende handelsgebruiken en -voorschriften kennen en hoe je bepaalde moei lijkheden moet overwinnen. We leerden waar je als im- en exporterend bedrijf op moet ietten, welke gevaren je loopten hoe je je daartegen kunt indekken. Allemaal' zaken waar u ook mee geconfron teerd kunt worden. Bedenk dat de NMB veel vragen en problemendie dan kunnen rijzen al eerder heeft beantwoord en opgelost. U kunt als im- of exporteurvan die ervaring, die know-how gebruikmaken. U kunt uw specifieke pro bleem aan ons voorleggen of er eerst in algemene zin iets over lezen. Neem bijvoorbeeld ons boekje Jdet documentaire krediet voor export en import". Het geeft u enig inzicht in hoe je als exporteur je geld krijgt en als importeur moet betalen, welke docu menten er nodig zijn en wat bijvoorbeeld de rol van de bank is. Het boekje .Export en het midden- en kleinbe drijf geeft o.a. de beginnende exporteur praktische informatie over zakendoen met het buitenland. Ui teraard zijn deze boekjes niet volledig maar geven antwoord op een groot aantal vragen waar u nu of in de toekomst mee te maken kunt krijgen. Exporteren en importeren is meer dan zakendoen met het bui tenland, maar een bank als de NMB is ook meer dan een winkel in geld. De NMB denkt met u mee. Daarom zijn we niet tevreden met standaardoplossingen, maar bekijken we in nauw overleg met u iedere keeropnieuwhoewe 't het beste kunnen aanpakken.En samen komen we er wel uit. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK n Coupon: Ik ben geïnteresseerd in het boekje: „Het documentaire krediet voor export en import". „Export en het midden- en kleinbedrijf. Bedrijf: Adres: ~^0i Plaats: T.a.v. Postcode: Deze coupon kunt u in een gesloten envelop zonder postzegel zenden aan: NMB, Stafgroep Midden- en Kleinbedrijf, Antwoordnummer 131, 1000 PA Amsterdam. 'Maak hokje zwart kij wal van totpassing is. De schaduwrijke oplossing voor elke situatie. De 'Luxaflex' zonneschermen bieden u voor elke situatie een oplossing. U heeft keuze uit 7 verschil lende typen. Of u nu een zonnescherm wilt voor het "raam, het terras of het balkon, bij 'Luxaflex' slaagt u altijd. Met een keuze uil 12 effen kleuren of dessins, met een frame in aluminium of bronsbruin. En.van een onverwoestbare kwaliteit. De 'Luxaflex' zonneschermen worden door uw dealer exact op maat gemonteerd. Een «mg godepoew.nl nandewerww van© Huntwr Oouglae UW WONING- EN MOOEADVISEUR Noordeinde 17 - Telefoon 2494 - Roelofarendsveen Beatrix Bloemen Nederland b.v. Import/Export snijbloemen en planten zoekt op korte termijn: In bezit van groot rijbewijs. Voor goed betaalde bijverdienste op de vrijdagavond/zaterdag. Geïnteresseerden kunnen schrijven of bellen naar: Beatrix Bloemen Nederland b.v. Sotaweg 99 - 2371 GC Roelofarendsveen Telefoon 01713-4775 (vraagt u naar N. Slot)

Leidse Courant | 1980 | | pagina 6