Luba, groot in't hart van Holland. If Alsi j vóór 15 april as. b ij ons een I uxe herenhuis koopt, bent u dezelfde dag al van uw oude huis af. Reym koopt het var u. legen taxatiewaarde! WONEN N PUNACKER <T> Eén van de twee isVi Luba-telefbniste. Wie? PQLuba Uitzend h^Buro zoetermeer opzichter (m/v) rayonopzichter (m/v) Bekendmaking LEIDSE COURANT VRIJDAG 11 APRIL 198Q Als u uw nieuwe thuis kiest in Pijnacker. in één van onze luxe herenhuizen, dan kopen wij de komende weken uw oude huis. Als alternatief kunnen wij u voor vijf jaar vast een lage hypotheekrente bieden Als welkomstkado leggen wij in ieder geval gratis uw tuin aan. Een uniek woonaanbod waarover we u graag wat meer vertellen. Welkom in Pijnacker. Wie van landelijke rust. van buiten wonen houdt, maar graag één of meer grote steden dicht bij de hand heeft, zal zich in Pijnacker onmiddellijk thuis voelen. Met de auto bent u in een wip op één van de grote snelwegen richting Den Haag of Rotterdam. De verbindingen per trein en bus met Den Haag, Delft. Rotterdam en ook Zoetermeer zijn uitstekend. Pijnacker met zijn karakteristieke dorpskern telt vele scholen en heeft een bloeiend verenigings leven op sociaal en sportief gebied. Veiligheid en privacy voorop in "Koningshof". Plan "Koningshof is geheel door sierwater omgeven. Binnen ditgebied is alles als woonerf aangemerkt. Een veilig idee voor gezinnen met kleintjes. In dit plan bouwt Reym een aantal luxe herenhuizen in een tweetal typen. De opzet is zo gekozen dat elke bewoner een maximale privacy geniet. Luxe herenhuizen Type 9M. Om te beginnen zal de gevelaanblik en ruime J. opzet u meteen al aanspreken. Op de begane grond vindt u keuken, eetkamer en de woon kamer met een open haard. Tussen de keuken en garage ligt de bijkeuken. Op de eerste verdieping drie slaapkamers plus een luxueus "sanitairblok" bestaande uit bad kamer met twee wastafels, aparte douche en tweede toilet. Op de tweede verdieping dan nog een vierde kamer plus ruime berging. Luxe herenhuizen Type 6M. Ook een huis waarin u zich door de gezellige opzet meteen thuis zult voelen. Via de entree met garderobe komt u in de keuken annex eetkamer. De woonkamer is bijzonder sfeer vol door het verlaagde plafond. Een open haard is aanwezig. Op de eerste verdieping drie slaapkamers plus luxueuze badkamer met twee wastafels, aparte douche en tweede toilet. Op de tweede verdieping een ruime hobbykamer. Aan de afwerking van beide typen is uiterste zorg besteed. Van hardhout tot mechanische ventilatie, van betegeling tot keuken-komfort. DRIE UNIEKE KOOPVOORDELEN 1. Het Reym-koopt-uw-huis-plan. Wie een huis koopt, zit altijd met de angstige vraag: hoe snel zal ik mijn huis kunnen verkopen? En tegen welke prijs? Dat bracht Reym op een uniek idee. Wij kopen uw oude huis. mits u van ons een duurdere woning koopt. In overleg met ons kiest u uw taxateur. Zijn taxatie is voor ons de bindende aan koopsom van uw woning. Geen maanden lang wachten dus. maar zekerheid meteen. Dat vergemakkelijkt uw beslissing op een belangrijk punt enorm. Zoals gezegd: dit aanbod geldt t/m 15 april '80. 2. Vijf jaar lang lage, vaste rente. Als u van ons Reym-koopt-uw-huis-plan geen gebruik maakt, dan is dit wellicht iets voor u: met de huidige hoge rentestand is een aanbod voor een hypotheekrente die een paar procent lager ligt bijzonder aan trekkelijk. Ondanks de snelle schommelingen van de rentevoet op dit moment, bieden wij u een rentepercentage van 8,9% aan. Dat gaat u de komende vijf jaar een flink stuk schelen. HU 3. Gratis tuinaanleg onder architectuur. Reym heeft een bekende tuinarchitect gevraagd enkele ontwerpen te maken. U kunt daaruit een keus maken. Aanleg en beplan ting zijn ons welkomstkado voor u. Dat zorgt meteen voor een stukje sfeer rond uw huis. Hoe liggen de prijzen? Als u de voordelen van ligging, plan. opzet van het huis en de luxe afwerking bij elkaar optelt, zal de prijs die voor het type 6M varieert tussen f 352.000.- en f 381.000,- en voor het type 9M tussen f 474.000.- en f 499.000,- u ongetwijfeld meevallen. Natuurlijk is het geen kleinigheid, maar het gaat per slot om een luxe herenhuis van bijzondere allure. Weikon in onze modelwoning. Kom een dezer dagen eens een kijkje nemen. Onze modelwoning aan de Rivierenlaan 3 in Koningshof staat dagelijks van 13.00 tot 17.00 uur welkomwijd voor u open. Ook in de weekends. Kom met eigen ogen ontdekken hoe luxueus afgewerkt, hoe komfortabel deze herenhuizen zijn. Bovendien kunt u dan meteen ook met Pijnacker kennismaken. Wenst u nadere informatie of wilt u een afspraak maken, wendt u zich dan tot één van beide makelaars hieronder. Makelaarskantoor Rijnland BV Koningshof 32 Veurseweg143 2541 GV Pijnacker 2251 AB Voorschoten Tel. 01736-2184 Tel. 01717-7940 Delftstreek Makelaardij BV Emmapark 13 Oude Delft 78 2641 EJ Pijnacker 2611 CD Delft Tel. 01736-5544 Tel. 015-14 29 48 REYM BOUWONTWIKKEUNG BV Carolien Feenstra, 22 jaar (op de foto links) "Mijn persoontje. En't bevalt me prima zo. Wint dat gebonden zijn is niks voor mij. Ik ga nu eenmaal graag vier keer per jaar met vakantie. Doe dat maar eens als je bij 'n baas zit Nee, geef mij maar een uitzendburo. Bij Luba wordt alles prima voor me geregeld. En 't is er altijd gezellig. Hartstikke goed, toch? Carolien wist wat ze deed, toen ze bij Luba binnenstapte. Met zijn 14 ves tigingen is Luba één van de grootste uitzendburo's in het hart van Holland. Een Luba-konsulent(e) kent de instellingen en bedrijven in de regio van haver tot gort. En kan daardoor snel en efficiënt inspelen op vraag en aanbod van tijdelijk werk. Opdrachtgevers krijgen bij Luba wat ze zoeken. Uitzendkrachten het werk datze graag willen. Goedbetaald werk. Carolien Feenstra is tenminste best tevreden met wat ze bij Luba verdient Bovendien zijn haar sociale zekerheden gewaarborgd. Zolang Carolien via Luba werkt Zolang t bijvoorbeeld, zit ze gewoon in 't Ziekenfonds. En een snipperdagje krijgt ze van Luba doorbetaald. Is er dus wel zoveel verschil tussen een Luba- telefoniste en een vaste? Wat Luba betreft niet. Zoek je een tijdelijke baan? Kom dan eens langs bij Luba. Geschoold of ongeschoold, jong of niet meer zó. Je bent altijd welkom. Tijdelijk werk vind je bij Luba. Alphen a/d Rijn. De Aarhof 67. tel. 01720-94645. Capelle a/d Hssel. Koperwiek 20, tel. Nieuwe Rijn 35. tel. 071-140341. Leidschendam. Winkelcentrum Leidsenhage. Wei; Schiedam. Rotterdamsewijk 238c, tel. 010-264511. Spijkenisse, Spuistraat 1, tel. 010-513630. Gouda. Lage Gouwe 12. tel. 01820-23311. Katwijk, Voorstraat70, tel. 01718-74044. Leiden. Turfmarkt 11. tel. 071-149745 sage 5, tel. 070-209361. Lisse. Eerste Poellaan 59, tel. 02521 -11987. Rotterdam. Weena 146, tel. 010-142733 Pleinweg 222d, tel. 010-861888. ■14233. Woerden. Van Slingelandtlanen128, tel. 03480-11989. Zoetermeer. Winkelcentrum Palenstein, Croesinckplein 19, tel. 079-311515. gemeente zoetermeer dorpsstraat 10 2712AK zoetermeer telefoon (079)169966 De gemeente vraagt bij de dienst gemeen tebedrijven, ten behoeve van de afdeling weg- en waterbouw, onderhoud, een (vac.no. B02.403.03) Taak: - verzamelen en verwerken van inventa- risatiegegevens - maken van onderhoudsbestekken - behandelen van klachten van bewoners - vervangen van rayonopzichters Vereist: - diploma MTS(w.w.) - ervaring met soortgelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling Zij die in 1980 afstuderen kunnen ook solliciteren Salaris: - afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot maximaal f 2.818,- bruto per maand (vac.no. B02.402.04) Taak: - voorbereiden van en toezichthouden op alle voorkomende werken op het gebied van wegen, rioleringen, waterbeheersing etc. in een rayon - behandelen van vragen en klachten van bewoners Vereist: - minimaal diploma MTS(w.w.) - ervaring met genoemde werkzaam heden, bij voorkeur in de onderhouds- sektor Salaris: - afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bij aanstelling tot maximaal f 3.609,- bruto per maand Sollicitaties onder vermelding van de vakaturenummers en naam van dit blad binnen 14 dagen zenden aan burge meester en wethouders van Zoetermeer. De dijkgraaf van het hoogheemraad schap van Rijnland maakt bekend, daf de verenigde vergadering van het hoogheemraadschap op woensdag 16 april 1980, aanvang 10.00 uur, in de grote zaal van het kantoorgebouw Technische Dienst, Breestraat 48 te Leiden, in vergadering bijeen zal komen ter behandeling van de vol gende onderwerpen. I Notulen van de op 23 januari 1980 gehouden vergadering. II Mededelingen: a. beantwoording vraag hoofdingeland Vergeer inzake situering monster plaatsen; b. funktiewaardering ambtelijke dien sten hoogheemraadschap; c.V.U.T.-regeling; d. voormalig waterschap Elleboogsche- en Stompwijksche verlaten; intrekking Statenbesluit; e. aangaan geldleningen; uitvoering machtigingsbesluit; f. roosters aftreden leden afdelings raden Middengeest en Zuidgeest; g. van onderscheiden aard. III Toelating hoofdingeland (vacature Hoffmann). IV Vaste commissies uit de V.V.; voorziening in vacatures. V Rijnlandse verkiezingen 1979. VI Verzoek Heineken Brouwerijen B.V. om financiële tegemoetkoming ingevolge art 23, lid 1. onder c. W.v.o. VII Toepassing artikel 111, lid 2, Rijnlands reglement Machtiging onderhandse aanbestedingen. VIII Krediet automatische niveaumeting waterstand Gouda IX (mogelijk) Verkoop voormalig kantoor/dienstwoningen Halfweg. X Krediet kostenverdeling voortgezet onderzoek kanaal Waddinxveen- Voorburg. XI Aangaan overeenkomsten tot vestiging van zakelijke rechten persleidingen afvalwaterzuiveringsinstallatie Zwaanshoek. XII Overname zuiveringtechnische werken gemeente Wassenaar. XIII Krediet verbeteren c.q. uitbreiden mechanische en electrische installatie hoofdrioolgemaal Zoetermeer. XIV Krediet verleggen lozingspunt Spaarndam-Oost. XV Wijziging Bezoldigingsverordening; salarismaatregelen per 1 januari 1980. Hoogheemraadschaf van Rijnland

Leidse Courant | 1980 | | pagina 16