ABN Bank Koopavond dezeweekop donderdag Als u vóór 15 april as. bij ons een luxe herenhuis koopt, bent u dezelfde dag al van uw oude huis af. Reym koopt het van u. Tegen taxatiewaarde! A WONEN IN PIJNACKER 315 m2 BEDRIJFSRUIMTE "Ik ga dus in de verpleging. Als ik geld verdien ga ik zorgen voor de zielige poezen en honden die weggelopen zijn. Maar ik wil ook een heleboel disco-jurken. En roller skates waarmee ik harder kandanWilleke" ABN Junior-spaarrekening. LblUSE OUUHmni WÜtNbÜAu L APHIL iatsu Op de afdeling Anaesthesie van het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider dorp bestaat plaatsingsmogelijkheid voor een ANAESTHESIE- VERPLEEGKUNDIGE (NZR of NAV) of een VERPLEEGKUNDIGE met belangstelling voor het specialisme anaesthesie, voor wie de mogelijk heid bestaat de theoretische cursus voor anaesthesie verpleegkundige te volgen. een ANAESTHESIE- ASSISTENTE (NZR) De werkzaamheden bestaan uit het assisteren van de anaesthesisten op de operatiekamer. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleeg kundige dienst. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp. Burgemeester van Sanders Meubelstad beslist: Omdat het vrijdag Goede Vrijdag is, heeft de burgemeester van Sanders Meubelstad zijn wekelijkse koopavond een dagje vervroegd. U bent dus al donderdagavond welkom, om te genieten van het vele meubelmoois dat hij speciaal voor de Paasdagen in huis heeft gehaald! BERKEL/RODENRIJS, Industrieweg 31 (achter bet veiling gebouw/. tel. 01891-3137. voorzien van TL-verlichting en luchtverwar- ming. Goed bereikbaar gelegen in het cen trum van de stad met de mogelijkheid'om een woning te realiseren. Vraagprijs 159.000.- k.k. Inl. MAK. v. BEUKERING Zonnebloem 72, Leiden Tel. 071—134341 In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan worden geplaatst op de afdeling NEU ROLOGIE/UROLOGIE een 1e VERPLEEGKUNDIGE Wij verlangen van deze verpleeg kundige dat hij/zij beschikt over het diploma Ziekenverple ging A, goede verpleegtechnische vaardigheden en goede contactu ele eigenschappen. Aanstelling in de rang van 1e verpleegkundige. Salarisgrenzen van f 2474,44 tot f 2993,55 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Volle bregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst. 1 Tel. 071-899250 Schriftelijke sollicitatie te richten aan Personeelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp Als u uw nieuwe thuis kiest in Pijnacker, in één van onze luxe herenhuizen, dan kopen wij de komende weken uw oude huis. Als alternatief kunnen wij u voor vijf jaar vast een lage hypotheekrente bieden. Als welkomstkado leggen wij in ieder geval gratis uw tuin aan. Een uniek woonaanbod waarover we u graag wat meer vertellen. Welkom in Pijnacker. Wie van landelijke rust. van buiten wonen houdt, maar graag één of meer grote steden dicht bij de hand heeft, zal zich in Pijnacker onmiddellijk thuis voelen. Met de auto bent u in een wip op één van de grote snelwegen richting Den Haag of Rotterdam. De verbindingen per trein en bus met Den Haag. Delft, Rotterdam en ook Zoetermeerzijn uitstekend. Pijnacker met zijn karakteristieke dorpskern telt vele scholen en heeft een bloeiend verenigings leven op sociaal en sportief gebied. Veiligheid en privacy voorop in "Koningshof". Plan "Koningshof" is geheel door sierwater omgeven. Binnen dit gebied is alles als woonerf aangemerkt. Een veilig idee voor gezinnén met kleintjes. In dit plan bouwt Reym een aantal luxe herenhuizen in een tweetal typen. De opzet is zo gekozen dat elke bewoner een maximale privacy geniet.^" "2 Luxe herenhuizen Type 9M. Om te beginnen zal de gevelaanblik en ruime opzet u meteen al aanspreken. Op de begane grond vindt u keuken, eetkamer en de woon kamer met een open haard. Tussen de keuken en garage ligt de bijkeuken. Op de eerste verdieping drie slaapkamers plus een luxueus "sanitairblok" bestaande uit bad kamer met twee wastafels, aparte douche en tweede toilet. Op de tweede verdieping dan nog een vierde kamer plus ruime berging. c Luxe herenhuizen Type 6M. Ook een huis waarin u zich door de gezellige opzet meteen thuis zult voelen. Via de entree met garderobe komt u in de keuken annex eetkamer. De woonkamer is bijzonder sfeer vol door het verlaagde plafond. Een open haard is aanwezig. Op de eerste verdieping drie slaapkamers plus luxueuze badkamer met twee wastafels, aparte douche en tweede toilet. Op de tweede verdieping een ruime hobbykamer. Aan de afwerking van beide typen is uiterste zorg besteed. Van hardhout tot mechanische ventilatie, van betegeling tot keuken-komfort. DRIE UNIEKE KOOPVOORDELEN 1. Het Reym-koopt-uw-huis-plan. Wie een huis koopt, zit altijd met de angstige vraag: hoe snel zal ik mijn huis kunnen verkopen7 En tegen welke prijs? Dat bracht Reym op een uniek idee. Wij kopen uw oude huis. mits u van ons een duurdere woning koopt. In overleg met ons kiest u uw taxateur. Zijn taxatie is voor ons de bindende aan koopsom van uw woning. Geen maanden lang wachten dus. maar zekerheid meteen. Dat vergemakkelijkt uw beslissing op een belangrijk punt enorm. Zoals gezegd: dit aanbod geldt t/m 15 april '80. 2. Vijf jaar lang lage, vaste rente. Als u van ons Reym-koopt-uw-huis-plan geen gebruik maakt, dan is dit wellicht iets voor u: met de huidige hoge rentestand is een aanbod voor een hypotheekrente die een paar procent lager ligt bijzonder aan trekkelijk. Ondanks de snelle schommelingen van de rentevoet op dit moment, bieden wij u een rentepercentage van 8.9% aan. Dat gaat u de komende vijf jaar een flink stuk schelen. 3. Gratis tuinaanleg onder architectuur. Reym heeft een bekende tuinarchitect gevraagd enkele ontwerpen te maken. U kunt daaruit een keus maken. Aanleg en beplan ting zijn ons welkomstkado voor u. Dat zorgt meteen voor een stukje sfeer rond uw huis. Hoe liggen de prijzen? Als u de voordelen van ligging, plan. opzet van het huis en de luxe afwerking bij elkaar optelt, zal de prijs die voor het type 6M varieert tussen f 352.000,- en f 381.000,- en voor het type 9M tussen f 474.000.- en f 499.000.- u ongetwijfeld meevallen. Natuurlijk is het geen kleinigheid, maar het gaat per slot om een luxe herenhuis van bijzondere allure. Welkom in onze modelwoning. Kom een dezer dagen eens een kijkje nemen. Onze modelwoning aan de Rivierenlaan 3 in Koningshof staat vanaf Paas-zaterdag 5 april a.s. dagelijks van 13.00 tot 17.00 uur welkom- wijd voor u open. Ook in de weekends en uiteraard op de beide Paasdagen. Kom met eigen ogen ontdekken hoe luxueus afgewerkt, hoe komfortabel deze heren huizen zijn. Bovendien kunt u dan meteen ook met Pijnacker kennismaken. Wenst u nadere informatie of wilt u een afspraak maken, wendt u zich dan tot één van beide makelaars hieronder. Delfstreek Makelaardij BV Emmapark 13 2641 EJ Pijnacker Tel. 01736- 5544 Makelaarskantoor Rijnland BV Veurseweg 143, 2251 AB Voorschoten Tel.'01717-7940 REYM BOUWONTWIKKELING BV Kleine of grote wensen, voor direct oflater, ze kosten allemaal geld. Sparen is misschien wel net zo belangrijk als al dat andere wat kinderen moeten leren. Daarom is het een goed idee om ook kleine centjes bij een grote bank te brengen. De ABN heeft speciaal voor kinderen van 0 tot 15 jaar de Junior-spaarrekening. Met aantrekkelijke rente en een extra premie van 5% als uw kind 15 wordt Vraag eens een folder. Opgroeien met geld.

Leidse Courant | 1980 | | pagina 20