bang voor Nashua OASE zet zegereeks voort onbegrijpelijk Parker is 1 DI0K klopt Malmö Reserves Scylla veilig Doek valt voor Nijssen Trotters TOCH WEER BESLISSENDE ROL VOOR KEES AKERBOOM SPORTTRIBUNE UITGESPEELD LEIDERDORP DICHT BM PROMOTIE LEIDSE COURANT MAANDAG 31 MAART 1980 PAGINA Een achterwaartse dunk, zoals men die in topwedstrijden vrijwel nooit ziet. Ervin Gid- dings poogt bij Parker de vlam in de pan te doen slaan toen nog alles mogelijk was. LEIDEN De enkele suppor ter die zijn teleurstelling niet kwijt kon ramde een reclame bord en vond vervolgens geen enkele bijval. Van de aan Parker Leiden toebe dachte thuisoverwinning in de play-off-finale kwam niets terecht. Ook de supporters voelden dat er geen enkele reden tot woede was. Slechts een diepe teleurstelling was op zijn plaats. Nashua Den Bosch bleek verreweg de uit gekooktste ploeg in een wed strijd die lang spannend was, maar die uiteindelijk - vooral van Parkerzijde - een teleur stellende vertoning oplever de. Op de 69-74 overwinning van Den Bosch viel niets af te dingen. Nashua mocht zich dan wel een beetje op de borst kloppen, Parker moest zich afvragen hoe het na alle opgedane ervaring nog mo gelijk was om zo diep te zak ken. Zelfs de gebruikelijke redder in de hoogste nood - Mitchell Plaat - deelde in de Leidse malaise en produceer de meer foutieve passes en missende schoten dan men ooit van hem had gezien. En toch is Parker nog niet kans loos voor de titel. Dan moet er vanavond in Den Bosch wel worden gewonnen. Een steun in de rug moet daarbij ongetwijfeld zijn dat het nor maal gesproken niet meer zo slecht kan gaan als in de eer ste ontmoeting. De nederlaag van Parker was zeker ook de verdienste van Den Bosch. Zonder tot weer galoos spel te komen wist de ploeg de wedstrijd na verwer ving van een vijf-punten-voor- sprong, vier en een halve mi nuut na rust, beheerst naar de hand te zetten. En ook de ma- BASKETBAL nier waarop Kees Akerboom aan de lopende band werd vrij- gespeeld (hij maakte zijn schuttersfaam weer eens volle dig waar) mag knap worden genoemd. Dat de Bossche winst uiteindelijk slechts vijf punten bedroeg mag tekenend worden genoemd: Nashua wenste te winnen, desnoods met slechts één punt; derhalve mocht tegenstander Parker nooit en te nimmer in zijn spel komen. De opzet slaagde, maar vergeet niet hoeveel ge heel onvrijwillige Parker-mede- werking daaraan bijdroeg. Parker opende overigens over rompelend. In een kleine vijf minuten werd Den Bosch, met name door razendsnelle breaks richting Jimmy Woud stra, voorbljgestoven: 12-6. Onmiddellijk werd Kees Aker boom door Den Bosch in posi tie geschoven. Hij bleek nu eens geen tijd nodig te hebben om het vizier scherp te stellen en plofte met zijn nog steeds onmogelijk aandoende 'elle- boogknikken' haarzuiver. Hier door kwam Den Bosch soepel terug naar 12-12 om direct via Lister, Dekker en Kirkland naar 16-20 door te stoten. Kort daarop kwam Sid Bruinsma voor Giddings (derde persoon lijke fout na een goede acht minuten) in het veld en volgde, mede door het kwistig wisselen aan Bossche zijde, het scorelo- ze tijdperk. Ron Kruidhof (ten nadele van Bruinsma In de ba sis gestart) trok hierna het eerst aan de score-bel en In spireerde daarmee tot een ho gere versnelling. Mitchell Plaat blufte Theo Kropman af en De zone van Den Bosch maakte zelfs van Mitchell Plaat een matige speler. De onbegrijpelijke angst voor Nas hua heeft ook hem gegrepen. bracht Parker weer aan de lei ding: 24-22. Het tumult binnen de lijnen kreeg steeds meer gestalte en al was het dan geen fraai basketbal, span nend bleef het wel. De terug gekeerde Ervin Giddings wen ste Nashua terecht te wijzen voor zo veel tegenstand en le verde na een interceptie een steenharde achterwaartse dunk af: 31-29. Het publiek was danig onder de indruk, maar Den Bosch liep stilletjes - via droge schoten van Al Faber -naar een voorsprong van 37- 40 bij rust. Na veertig seconden in het tweede bedrijf was Parker - in de hoogste versnelling gestart - weer helemaal in de race (41- 40) en kwam vervolgens de heen-en-weer-score op gang. Totdat Den Bosch voelde dat er meer mogelijk was en weer consequent het eindstation Akerboom zocht om naar een 47-52 voorsprong uit te lopen. Het antwoord van Parker bleef uit en toen Ervin Giddings zijn Ui M I I r E' vijfde fout Incasseerde bij 51*' 58 (met nog ruim elf minuter te gaan) stortte het team zelfr' volledig In. Chris Plaat was eer' verrassende, maar niets opleM verende noodwissel. Dannf' Cramer wist van de Bosset# kant te gaatjes te vinden, maafl' het werd al met al (nog) nieie meer dan een voorsprong var^l negen punten: 53-62. Via eew serie gemiste vrije worpen vaijc Kirkland en afstandstrefferL van Woudstra keerde Parke^ nog één keer terug in de wed}j( strijd (57-63 met nog zes minu^ ten te gaan). Toen Nashua dkn reet naar 57-68 sprong wa£ het gedaan. Het controleerde de wedstrijd volledig en ve™ overde vrijwel elke rebound zelfs in de aanval. En daarme^ was de inleiding van het kleinifl Parker-drama onderstreept: dje rebound was een matig ve£ zorgd onderdeel in de opc^c ningsfase, tegen het eind wai, het ronduit bedroevend. Nofo, afgezien van de steeds angstfei ger aanval tegen de toch ver», trouwde Bossche zone, war^ dat had tegen dit Nashua nify eens dodelijk hoeven zijn. |e Dat Ron Kruidhof aan het einfei nog een serietje van grote i stand in petto had tijdens periode van een halfslachtig! press van Parker mocht niaj meer baten, Den Bosch haf het feestje al Ingezet en ginj met een zeer dure 69-74 na^ huis. Kan Parker deze volktf men off-play nog goed maken] Scores Parker: Kruidhof M. Plaat, Woudstra en W« hington 12, Giddings Bruinsma 9. Scores Nashua: Akerboom Z Cramer 12, Kirkland 11, FabcE 10, Lister 8, Dekker 4, KrofL man 2. LEJO BUC (Van onze handbalmedewerker) LEIDEN In de veldcompeti- tie handhaafden de dames van HVS hun koppositie in de landelijke eerste divisie, mid dels een ruime 619 zege op het Haagse Hellas. Planten- hoek/Foreholte bleef in de zelfde klasse met 6—7 in de meerderheid tegen Westlan- dia. OASE lijkt in de tweede divisie regelrecht op het kam pioenschap af te stevenen. Na de 125 overwinning op de reserves van Hercules heeft de Alkemadese formatie nu (met nog vier duels voor de boeg) vier punten voorsprong op naaste concurrente De Hollandiaan. In de afdelings eerste klasse verstevigde MMO haar koppositie via een nipte 89 zege op Egac Ondo. Het verschil met de naaste belaagsters HEC en AHC'28 bedraagt thans vijf punten. Bij de heren doet de butant Olga/Saturnus het in de landelijke tweede divisie uitstekend. In eigen huis boekten de Leidenaren een onbedreigde 147 overwin ning op het Rotterdamse De Meeuwen. DAMES Hellas heeft het Stompwijkse HVS tot 34 redelijk kunnen bijhouden. Daarna was het echter alles HVS wat de klok sloeg. Met snel en doordacht spel werden de Haagsen schijnbaar moeiteloos op grote achterstand gespeeld. Via 3 4 stoomde de ploeg van trai ner/coach Jan Mackaay door naar een 38 ruststand. Ook na de veldwisseling een opper machtig HVS. Zowel in aanval lend als verdedigend opzicht staken de Stompwijkse dames torenhoog boven hun tegen standsters uit. Hellas kreeg te gen dit HVS werkelijk geen „poot" aan de grond. Via de tussenstanden 312, 414 en 616 werd het .uiteindelijk 619 voor de Stompwijkse formatie. Marja van de Helm en Anja van Geylswijk stonden in het HVS-doel (uiteraard om de beurt) hun „mannetje". Voor de Stompwijkse score zorgden: Leny van de Bosch 7x, Ank van de Bosch 4x, Ge- rda van de Bosch 3x, Mieke van Santen 2x, Ankie van der Helm, Sjanie Waayer en.Ans Luiten. Foreholte, in de veldcompetitie tot nu toe uitkomend met de tweede garnituur, is duidelijk van plan het eerste divisie schap zeker te stellen. Daartoe heeft de ploeg de medewer king ingeroepen van een aantal speelsters van het eerste team. Deze zondag waren het Hannie Boskamp en Marian Mens die Foreholte de winstpunten moesten bezorgen. In de eer ste rondgang deden beide teams weinig voor elkaar on der. De 33 ruststand gaf de verhouding dan ook juist weer. In de beginfase van de tweede speelperiode dicteerde West- landia het spel. De ploeg uit Naaldwijk drukte door naar een 53 voorsprong. Via Mar- leis Turenhout kwam Foreholte echter met nog zo'n twaalf mi nuten te gaan weer op gelijke hoogte, 55. Westlandia pro beerde daarna door middel van een stevigere aanpak de zaak te forceren. Foreholte Het zich daardoor echter niet uit het spel brengen en via twee treffers op rij van Hannie Bos kamp namen de Voorhoutsen een beslissende 57 voor sprong. Vlak voor het eindsig naal kwam Westlandia nog tot 67. De Voorhoutse doelpun ten kwamen op naam van: Marlies Turenhout 3x, Hannie Boskamp 3x en Marian Mens. OASE had in de eerste speel periode moeite het tweede Tot ver in de tweede helft werd het spel door het gemotiveerde Egac Ondo gemaakt, na de 33 ruststand liep de ploeg uit 's-Gravenzande in de twee de rondgang geenszins onver diend weg naar een 53 voor sprong (het was overigens jammer dat daarvoor twee du bieuze strafworpen nodig wa- team van Hercules op afstand ren). MMO veerde echter tijdig te spelen. Dat kwam niet zo- op en sloeg via vier treffers zeer vanwege het tegenspel achter elkaar hard terug, 57. van de Rijswijksen, maar meer Egac Ondo gaf zich echter nog door het eigen falen van Helma niet gewonnen. Met vereende Stigter c.s. Vooral in defensief krachten werd MMO onder opzicht gingen de Alkemadese druk gezet. De Hoogmadese dames een paar maal lelijk in ploeg wankelde, maar hield net de fout. Met een matige 43 genoeg over om de zege veilig voorsprong voor OASE werd te stellen, 89. gerust. In de tweede rondgang Verantwoordelijk voor de doel- stelde OASE duidelijk orde op punten van MMO waren: Leidy zaken. De verdediging sloot weer als een bus, en in aanval lend opzicht draaide het bij OASE weer als vanouds. Her cules kwam er na rust dan ook in het geheel niet meer aan te pas. Met 125 ging tenslotte de winst naar OASE. Voor de Alkemadese ploeg scoorden: Lydia van de Poel 3x, Helma Stigter 3x, Marian van der Geest 3x, Corrie Strijk 2x en Riet Broesterhuizen. MMO had van Egac Ondo uit 's-Gravenzande weinig tegen stand verwacht. Het tegendeel was deze zondag echter waar. Vink 4x, José Elstgeest 2x, Elly van Leeuwen, Gerrie van der Meer en Margré Volwater. Mede dénkzij een uitblinkende Paula van der Hulst in het doel van Olga/Saturnus won de Leidse ploeg met 78 van het tweede team van Westlandia. Ook bij rust had Saturnus één doelpunt voorsprong, 34. De Leidse score werd verzorgd door: Marion Blansjaar 3x, Lia Kok 3x, Monique Plouvier 2x, Inge Perquin en Marja de Graaf. Olympia boekte een 132 overwinning op het derde team van Westlandia en behield daarmee haar ongeslagen sta tus in de afdelings derde klas se B. De eerste helft werd af gesloten met een 31 voor sprong voor de Wassenaarse dames. HVV'70 ondervond weinig te genstand van de reserves van Duinoord. Na een reeds duide lijke 17 ruststand zegevier den de Voorschotensen uitein delijk met 111. MSV speelde tegen het derde team van Hellas een matige wedstrijd en moest met een 76 nederlaag genoegen ne men. Ook Rijnsoever had niet direct haar beste dag. Tegen Ver- burch 3 werd het een 91 verlies. Bij rust stond Rijnsoe ver al met 30 achter. Het enige Katwijkse doelpunt werd gescoord door Marijke van de Koppel. HEREN Olga/Saturnus verstevigde in de landelijke tweede divisie zijn koppositie door een ruime 147 zege op het gerenom meerde De Meeuwen. Het be gint er naar uit te zien dat de Leidenaren na het eclatante succes in de zaalcompetitie ook in het veldgebeuren hoge ogen gaan gooien. De Meeu wen werden van meet af aan door een bij tijd en wijle gran dioos spelend Saturnus op achterstand gespeeld. De 7—4 ruststand geeft het verschil in die eerste speelperiode duide lijk te summier weer. Ook na de veldwisseling een op alle fronten sterker Saturnus. De Rotterdammers moesten ver terug en mochten uiteindelijk nog blij zijn met het 147 ver lies. Voor de Leidse treffers te kenden: Wim van Leeuwen 3x, Hans Blansjaar 3x, Anton Klok 2x, Jan Wolter IJssel de Schepper 2x, Henk Verwey en Benno Nieuwenhuizen. MSV trad in het duel tegen het tweede team van Quintus aan zonder wisselspelers. En dat heeft de Noordwijkers, die de eerste helft hadden afgesloten met een 58 voorsprong, in de tweede helft duidelijk pay- ten gespeeld. Quintus won op de valreep met 1110. HVV'70 had geen moeite met het door blessures en schor singen danig verzwakte Olym pia. Na een 122 ruststand werd het een 258 overwin ning voor de Voorschotenaren. Paul Adema was in het Voor- schotense doel weer goed op dreef. Northa kon het zonder Ton Vogels en Jacques Comman deur niet bolwerken tegen het Delftse EDH. Na een nog rede lijke 34 ruststand moest de overwinning met 612 aan EDH worden gelaten. De zes doelpunten van Northa kwa men op naam van: Cor Bader 3x, Hans van Rijn, Jaap Kooy en debutant Renè Vrolwijk. Rijnsoever trok met 1416 aan het langste eind tegen het derde team van Hermes. Na het verstrijken van de eerste helft keken de Katwijkers nog tegen een 96 achterstand aan. In het Katwijkse doel ver tolkte Frans Swinkels een meer dan betrouwbare rol. LEIDEN De DIOK-brigade van William Mellet, dit seizoen niet zo sterk opererend in de vaderlandse competitie, was gis teren duidelijk de sterkste (33-25) in de vriendschappelijke wedstrijd tegen het Malmö R.C. uit Zweden. Dit hoekige Zweedse team draait al jaren In de top van de eerste divisie mee. Het afgelopen seizoen werd de derde plaats op de ranglijst gerealiseerd. Beide ploegen speelden uitermate fanatiek wat vooral in het voorwaartsenwerk tot uitdrukking kwam. De spelers schuwden het lichamelijk contact niet. Hierdoor ontstane irritaties en reacties bleven echter nog binnen acceptable gren zen. DIOK ging de rust In met een 7-6 voorsprong, goals werden gescoord door Ab Huisman en Gideon van den Born. Voor Mal mö was Pelle Möhle succesvol. De grote verdienste van DIOK In de tweede helft was vooral de beheersing die men opbracht bij een door de Zweedse spelers nogal vaak toegepaste verkeerde tackel. Met deze overigens goed gecamoufleerde tackel werd de tegenstander met het dij been uit balans gebracht. Het mocht de Scandinaviërs allemaal niet baten want de Leidenaars scoorden constant door Altink, Dreef en Van der Bom en stonden de voorsprong dan ook niet meer af. Wel kwam Malmö door goals van Möhle en oud-interna tional Per Johannisson telkens dichtbij maar de 33-25 overwin ning was de Kikkerpolderbewoners niet meer af te nemen. (Van onze tafeltennismedewerker) LEIDEN In voorbereiding op de Europese kampioen schappen te Bern over een week, was dit weekeinde vrij voor de hoogste twee klassen van zowel de heren als da mes. Bij de heren stelde Scyl- la 2 zich veilig onder leiding van Theo Bakker. Eén klasse lager namen de Avanti-reser- ves de op één na laatste hin dernis naar het hoofdklasse schap met speels gemak. MIZU revancheerde zich te gen Steeds Hoger/TSB. Scylla 2, dat de eerste helft kampioen werd, maar niet mocht promoveren naar de promotie-ereklasse, omdat team 1 zich in de ereklasse handhaafde, startte de tweede helft derhalve met de nodige kampioensaspiraties. Snel werd echter duidelijk, dat Frits Kantebeen niet zo sterk en re gelmatig speelde om iedere week drie maal te scoren. Al met al droeg dit er toe bij, dat er de laatste wedstrijden nog hard geknokt diende te wor den. Daarom kwam het niet slecht uit, dat Tafeltennishuis al kampioen was en met twee invallers speelde. Bij Scylla viel bovendien trainer Theo Bakker in, die bewees nog steeds een goede pot te kunnen verdedi gen. Hij bleef ongeslagen, ter wijl zijn teamgenoten Peter van Schie en Hans de Roode ieder Van Dijk voor lieten gaan; uit slag 82 en Scylla 2 veilig. Avanti2metéén been in hoofdklasse TAFELTENNIS Het derde, dat reeds gedegra deerd was en voortdurend ge plaagd is dit seizoen door ver schillende blessures, redde het ook dit keer niet tegen Quick'32. Slechts de eer was weggelegd voor Sjaak van Veen. die het enige tegenpunt scoorde, en de invallers Wim Turk en Erik Lepelaar Bij de promotie-hoofdklassers zette Avanti 2 zijn zegereeks voort, en is nu al de laatste vier wedstrijden zonder verlies- punten. Als Robert de Groot, broer Peter en Alje Kamphuis, waarvan de laatstgenoemden ambities gestart was aan de competitie, is dan ook gede gradeerd. Wel moet gezegd worden, dat een zeker niet on verdienstelijke overwinning op de hoofdmacht van MIZU op de lijst van wapenfeiten staat, maar daar is het dan wel bij gebleven, behalve wat per soonlijke successen. Eén daar van was deze week de over winning van Paul van Wetten op de immer driftige Fred van Oostenrijk. Bovendien was Van Wetten ook nog invaller Koot de baas, zodat de eindstand bepaald werd op 28, omdat Renè van Wetten en Leon van der Werft de positieve zijde van de score niet bereikten. In dezelfde poule nam MIZU re- overigens beiden net niet aan vanche op Steeds Hoger/TSB, na de smadelijke 73 neder laag in de uitwedstrijd. Friso Reitsma was bijzonder goed op dreef met een hattrick, ter wijl ook Thomas van Nes met twee zeges niet onverdienste lijk speelde. Jaap Polak, die zich tijdens de wedstrijd pijnlijk blesseerde, scoorde het nood- een hattrick toekwamen, volgende week kunnen aanvul len met de vijfde wedstrijd op rij, mogen zij zich hoofdklas sers noemen. Iets wat onte genzeggelijk een bewijs zou zijn voor de kracht van Avanti in de breedte en ook voor trai ner Gerard Bakker, broer van Theo, de ook al zo succesvolle zakelijke zesde punt. trainer van Scylla. In tegenstel ling tot het tweede opereert In de overgangsklasse speel- het derde van Avanti. Dit team den MIZU en Scylla twee maal dat toch al niet met al te veel tegen elkaar en wel Scylla 5 MIZU 2 en het zesde tegen het derde. Beide wedstrijden ein digden zonder bijzondere noe menswaardigheden in een 8 2 zege voor de Oegstgeestena- ren. Voor Scylla kon het vier de wel winnen en wel van Combi'67. Erik Noest, Johan Wessels en Karei van Schie namen ieder een evenredig deel van de 73 voor hun re kening, samen met het dubbel. Overige uitslagen: Docos 2 St. Laurens 82; Docos 3 Middelburg-Zuid 3 91; Pit'54Gouda 46; Treffers 2—AMVJ 2 8—2. DAMES Ook bij de dames lag de com petitie voor het grootste deel stil. Alle aandacht was daarom gericht op de reserves van Avanti» die in de overgangs klasse bij NMB/VDO twee kostbare punten binnenhaal den voor de promotie naar de hoofdklasse. Irene Schmidt en het dubbel maakten de enige foutjes, iets waar Guidi van Griethuizen en Liesbeth Smits niet voor waren te vinden. Eveneens in de overgangsklas se deelde Play Fair uit Leimui- den zusterlijk de punten met het Haagse Steeds Ho ger/TSB. BASKETBAL LEIDEN In de afgelopen week werd op het bureau van Nederlandse Basketbal Bond bepaald dat de topsportliga oif juist had beslist door het algemeen scoresaldo te laten beslit sen over de tweede play-off-plaats. Het resultaat van de on derlinge wedstrijden tussen Nijssen Trotters en Bemisse zd bij gelijk eindigen de doorslag moeten geven. Omdat derf verandering van inzicht wel erg laat en wat al te rigoureus r verwachting (van Nijssen Trotters) zou doorbreken werd t een compromis bèsloten: bij gelijk eindigen een beslissinf swedstrijd. Zo ver komt het echter niet. Berniese won het la-' ste competitie-duel met 74-80 van Boxtel en Nijssen Troth kwam één punt te kort tegen De Germaan: 74-73. Sinds de spelers van Nijssen Trotters voelen dat de technl leiding, in feite coach Ben van Cleef, een groot voorstander van een sterkere ploeg is men nooit meer aan het niveau van eerste competitie-maanden gekomen. Kennelijk is men angr voor een 'ander' Trotters, waarbij ongetwijfeld een aantal spel van de huidige formatie zouden afvallen. Dit onzekere gevoel de teleurstelling over de bonds-beslissing (niet automata tweede door scoresaldo) bleek voor Trotters ook tegen De rmaan (Amsterdam) teveel. Weliswaar bedroeg de neder slechts één punt (pa een snelle 12-2 achterstand kwam men ge malen terug én op voorsprong), dat ene punt doet alle ki op eredivisie-basketbal tenminste een jaar verdwijnen. Of Ti ters in het volgend seizoen weer hoge ogen gaat gooien zal ste afhangen van de team-samenstelling. Dat Ben van Cleef opniei coach zal zijn is allerminst zeker. De Parker dames zijn volledig bezig met het uiterst belangrij x duel tegen concurrent Juventus (12 april). Tegen Racing A dl |g| werd een matige generale afgeleverd die desondanks zeer ru(^ werd gewonnen. Via een 19-32 ruststand werd het 40-68. Si Parker: Miriam van Schaik 22, Ria de Wit 16, Els Vijfvinkel Rayon Een zwaar gehavend Luba (zonder Jaap de Waard, Rolf van O en Ton Kallenberg en met de allerminst fitte spelers Geert Zandwijk en Lodewijk Devilee) is tegen het Soestse Red Stai de eerste helft kopje onder gegaan: 51-25. In de tweede helft dat niet bij te spijkeren: 101-83. Sedelaar MSV rekende in een weinig Inspirerende en erg har wedstrijd simpel af met SSTD. Met de jeugdige Gijs Gordijn Ton Schlagwein in de hoofdrollen werd het na een 37-53 ru stand 72-100. Gordijn scoorde het honderdste punt door de bound van een zelf gemiste strafworp te verzilveren. Tegen BV Charlois kende Blitz een bliksemstart en pakte i ee voorsprong van twintig punten. De uiteindelijke winst, na een 33 ruststand, was geringer: 93-82. Opvallende prestaties lev den de twee topscorers Peter de Weijs (28) en Heinl Hakker i alsook Hans Koenen. H In de rust (45-34 achter tegen Gymnova) heeft coach Kallenb het team van BVO hartig toegesproken. Vla een forse inspanr kon men toen toch nog met een 78-81 zege naar huis. Absol topscorer was Ton van der Werft met 34 punten. Leiderdorp heeft het stoute staaltje uitgehaald om koploper hlbbe land te verslaan. Bij een 17-37 achterstand(l) kwam Clem iter Kriek bij de Leiderdorpers in het veld en hij stuwde het tt ine naar een zeer snelle inhaalmanoeuvre: twaalf punten op rij. rust (47-52) vielen Chiel Neervoort, Christiaan Uhlenbeck vooral Gerard de Wolf op. Clemens Kriek scoorde twintig se< id den voor tijd één maal uit vrije worpen en dat bleek net voldo iipi de: 97-96. De tweede plaats en promotie van het uitgespe gen Leiderdorp hangt nu nog af van het duel Midland-Racing. Lek r dorp moet in het ongunstigste geval een beslisslngswedsl Ide spelen. r s LEJO BI

Leidse Courant | 1980 | | pagina 20