Laatste week Citroën voorjaarssalon, een boeiende expositie van autocomfort vinder Luit De Citroen VisaComföktabel autoruden op de zuinigste manier. De Dyane, niet veeleisend, wel zeer compleet. Autobedrijf v.d. Velde bv Bakkers Automobielbedrijf bv Hartelijk welkom op onze veelzijdige vooriaarssalon tot en met 29 maart i9so VVUtNaUMG ZO MAAH I 1980 PAGINA Familieberichten Na een geduldig gedragen lijden is op 21 maart zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve zorg zame moeder, schoonmoeder en grootmoeder MARIA VAN LEEUWEN VAN DER VOORDE weduwe van Gerrit van Leeuwen in de leeftijd van 86 jaar. Leiden: W G. van Leeuwen J. M. M. van Leeuwen-van der Wall Ter Aar: F. G. van Leeuwen W. L. E. van Leeuwen-van Schie en kleinkinderen Leiderdorp, 25 maart 1980 Verpleeghuis „Leythenrode" Correspondentie-adres: Vosholstraat 25, 2461 AB Ter Aar. De begrafenis heeft heden in stilte plaatsgevonden. Na een leven vol zorgen, vol toewijding voor haar kinderen en kleinkinderen is heden, na een kort stondig ziekbed, gesterkt door de H. H. Sacramen ten van de zieken, toch nog onverwacht van ons onze lieve moeder, schoonmoeder en VRONIKA ELDERHORST geb. Van Gerven weduwe van Adrianus Joannes Elderhorst Zij bereikte de leeftijd van 70 jaar. Kinderen en kleinkinderen Leidschendam, 25 maart 1980 Mariënpark 1 Corr.-adres: A. van Slingerland-Elderhorst Lisztrode 53. 2717 EX Zoetermeer Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer van het be jaardencentrum Mariënpark 1 te Leidschendam. Er zal een rozenkransgebed worden gehouden in de kapel van het bej.centr. „Mariënpark", Mariönpark 1 te Leidschendam, op donderdag 27 maart a.s. om 18.45 uur. Tot haar intentie zal in de kapel van bovengenoemd bejaardencentrum een gezongen H. Mis van Re quiem worden opgedragen op vrijdag 28 maart a.s. om 10.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de R.K. Begraafplaats „St. Agatha", Veurse Achterweg te Leidschendam, om 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de kapel van het kerkhof. Begrafenissen-Crematies Transporten In het rouuccntrum is gelegenheid tot opharing in on/e aula's. Koffiekamer beschikbaar. Ruime parkeergelegenheid. Willem de Zwijgerlaan I79 Postbus4.12. 2300 AK Leiden. Telefoon 071.142644* A Nog één week vindt u alles wat Citroën u aan rijcomfort te bieden heeft overzichtelijk bijeen op een feestelijke expositie. U vindt er uiteraard alle nieuwe model len, maar ook een compleet overzicht van Citroen's bewezen successen. Zoals de GS Spécial. Anno 1980 nog steeds een toonbeeld van compleet comfort. Met z'n uniek hydropneumatisch veer- systeem, z'n bekrachtigde schijfremmen op alle vier de wielen, z'n pittige, zuinige motor en z'n perfecte bedienings-en zitcomfort kost de GS Spécial toch maar f 15.120,- (basisprijs). Rijklaar komt hij op f 15.695,-. De Dyane 6 laat zich misschien het beste omschrijven als een 'luxe eend'. Hij heeft veel overeenkomstige karakteristieken zoals doelmatigheid en zuinigheid. Daarbinnen biedt hij opmerkelijk veel voor z'n prijs, zoals bij voorbeeld een vijlde deur, schijfremmen op de voor wielen en een open dak. Basisprijs vanaf f 9-7S4,-. Rijklaarprijs vanaf f 10.269,-. De Citroën Visa. Vijfdeurs met wegklapbare achterbank. Verbruik 1 op 17,5 bij 90 km/h constant (Visa Spécial en Club). Basisprijs vanaf f 12.355,- ijkk Rijklaar vanaf f 12.930,- Kennedylaan 118, hk Brahmslaan, Leiden Zijlsingel 36, Leiden Hoofdstraat 133, Sassenheim el ri

Leidse Courant | 1980 | | pagina 6