Titels verdeeld over het gehele land Clubs sceptisch tegenover vernieuwingen van sporttotalisator Ook paardeschandaal aan licht in Italië VI via Glasbergen naar kampioenschap BOKSSCHEIDSRECHTER BLUNDERT OP AVOND VAN FINALES Tips voo; Duindig SPORT LEIDSE COURANT DINSDAG 25 MAART 1980 PAGINA DEN HAAG Een onver geeflijke blunder van de scheidsrechter ontsierde de slotavond van het toernooi om de Nederlandse boksti- tels. Het gebeurde in de fina le van het zwaarwelterge- wicht tussen de Amsterdam mer Pedro van Raamsdonk en de Rotterdammer John Smit, boksers uit steden die elkaar per traditie al niet liggen. Desondanks was er nog niets aan de hand, tot in de tweede ronde scheidsrech ter Jan van Ooijen een black out had. Smit werd getrof fen door een rechtse maar Van Raamsdonk kreeg acht tellen rust Leen Jansen, met broer Aad instructeur van John Smit, werd een ronde later van de ring ge stuurd door Van Ooijen om dat hij constant aanwijzin gen gaf. Een duel derhalve waarin het een en ander ge beurde, dat natuurlijk ook zijn weerslag had op de bok sers, van wie Van Raams donk niet aan zijn gebruike lijke hoge peil kwam maar zijn vorig jaar veroverde ti tel royaal prolongeerde, hoe wel er een jurylid was dat de zege aan Smit toekende. Het jurycorps maakte op deze avond trouwens meer malen geen eensgezinde in druk. De zege van Van Raamsdonk was ondubbelzinnig. In de eer ste ronde scoorde Smit welis waar met zijn linkse in deze snelle partij maar toen de Am sterdammer daarna ook zijn langere reach te gelde ging brengen en hij bovendien toonde de technisch veruit be tere bokser te zijn, was er voor Smit geen beginnen meer aan. Door al die toestanden rondom het duel was het publiek in de smoorhete, overvolle sporthal De Houtzagerij in Den Haag tot het kookpunt geraakt en het bleef een heksenketel. Het publiek kreeg dan ook al les wat het van zo'n finalea vond verwacht, zelfs de eerste en enige k.o.in het gehele toer nooi, dat over het algemeen matig boksen te zien gaf, enige uitzonderingen daargelaten. Van Raamsdonk - Smit was zo'n partij maar ook die tussen de welters Leo v.d.Aa (Den Bosch) en de Rotterdammer Gerrie Sloof, ook een van de boksers die over een goede techniek beschikt. Sloof bokst bijna professioneel maar daar door wel wat emotieloos. Met zijn geperfectioneerde stoten, zijn sterke dekking en knap overzicht toonde hij zich de uitblinkende bokser in deze gewichtsklasse, die de door de Limburger Matthieu Willems „achtergelaten" titel overnam met overmacht. Maar ook hier was weer een jurylid dat zo waar de zege schonk aan v.d.Aa, met 60-58 nogal liefst Jubileumtitel In het middengewicht kreeg gaststad Den Haag zijn, ver wachte, kampioen in Henk van der Tak, die zijn vijftig ste wedstrijd bokste en der halve dit jubileum zelf be kroonde. Tegen de Braban der Jos van Agtmaal bokste v.d.Tak op de enig juiste ma nier aanvallend, geen risico nemend, goed verdedigend. in de klasse zwaar-welter ging de strijd tussen Raamsdonk en Smit Raamsdonk (rechts) werd Nederlands kampioen In de tweede ronde liet de Hagenaar zich even verlei den tot wat slordiger boksen toen hij Van Agtmaal had vastgezet maar hij hervond zichzelf snel. En hoewel de in de derde ronde hij moest wel - zeer agressieve Bra bander nog wat punten van zijn achterstand afknabbel de, werd hij verliezer met een eensluidende juryscore. De aanhang van Van der Tak bestormde de ring en het werd bijzonder op prijs gesteld dat mevrouw Te Pas, de echtgeno te van v.d.Taks instructeur, de sportieve Van Agtmaal ook bedacht met een fraaie ruiker. Overigens verloor Den Haag ook een Nederlands kampioen. V.d.Tak had de titel overgeno men van de gestopte Magielse maar Ruben la Cruz slaagde er niet in zijn vorig jaar verover de kampioenschap in het half- zwaargewicht te prolongeren. De Amsterdammer Ramon Voorn is waarlijk geen groot bokser maar La Cruz, die vrij wel niet heeft kunnen boksen omdat niemand tegen hem wilde uitkomen, heeft een ge daantewisseling ondergaan. Van - soms te - fel boksen heeft hij teruggeschakeld naar bezadigder boksen en dat blijkt hem niet te liggen. Zijn stoten hebben aan kracht inge boet en zijn vooral onzuiver der geworden. Voorn scoorde ook niet overmatig maar de jury, die tevens, volgens af spraak, lette op techniek koos unaniem voor Voorn. Als troostprijs werd La Cruz als nog het Zuid hollands kam pioenschap toegewezen. Hij was de enige in zijn gewicht en daarom gold zijn eerste par tij in dit kampioenstoernooi als maatstaf. En ditmaal slaagde hij wel. Er was overigens kans op een vreemde situatie want in het vedergewicht kwam de bij Ar- vos te Dordrecht boksende Louis Beijnen uit. Hem was wegens een te onvoldoende •prestatie de titel van Zuidhol lands kampioen in het lichtge wicht niet toegekend. In de landelijke titelstrijd kwam hij een gewicht lager uit maar te gen de Amsterdammer Lahcen (Van onze sportredactie) WASSENAAR Acht <tyz< verijen en drie rennen stqsi er morgenmiddag op programma van de Wa$k naarse renbaan Duindiïv De eerste start is om l(|b; uur en onze tips zijn: DUINHORSTPRIJS: Tiranames, mara Rita en Sablier du Bois. GROENENDAALPRIJS: Shit Mac, Soriy H en Sanko. Van der Tak, de juichende winnaar Oumghar was hij kansloos in een slechte partij, die een eindstrijd onwaardig was. Dat was trouwens ook het geval in het bantamgewicht waar Sjef Zwakhalen door een zege op Fons Delmotte (Breda) een ti tel naar Maastricht bracht en in het lichtgewicht waar Cees Prozee (Jutfaas) de met een betere techniek uitgeruste Wim Dieckmann (Breda) met 3-2 overwon, een uitslag die bepaald niet de goedkeuring van het publiek kon wegdra gen. Veel verwacht Er was voorts veel verwacht van de finale lichtwelterge- wicht tussen Erik Huigen voort (Den Bosch) en Gil bert Hallie (Amsterdam), twee jeugdige talenten uit de ploeg van Jong Oranje. Hallie kon evenwel de vorm van de eerdere Wedstrijden niet benaderen, bokste slor dig en hing veel waardoor ook Huigenvoort, ondanks beter boksen dan twee da gen tevoren in Eindhoven, evenmin tot een prestatie van niveau kon komen maar wel de vacante titel (vorig jaar Cor Eversteijn die nu prof is in de wacht sleepte. Hallie kon de succesvolle school Albert Cuyp uit Am sterdam dus niet nog een titel schenken na die van Oumghar en Van Raamsdonk. Eveneens twee kampioenen leverde school De Voltreffer uit Jut faas met Prozee en zwaarge wicht Mike Krol, die een snel le eindstrijd bokste. Tegen stander Gerard Kramer (Schiedam) werd in de eerste ronde door een korte stoot, half hoek half opstoot, getrof fen en ging voor het volle pond neer, de enige k.o.in dit toernooi. School Doorenbosch (Den Bosch) had zijn kampioen in Huigenvoort, MTS Maastricht in Zwakhalen, Crooswijk uit Rotterdam in Sloof,Te Pas uit Den Haag in v.d.Tak, ABOV uit Amsterdam in Voorn en Bisschop uit Amsterdam in Ben Tiben, de superzwaarge wicht uit Hoorn die technisch stukken sterker was dan Henny van Bruggen (Jutfaas) en rustig en bekwaam naar prolongatie van zijn titel bok ste. Tiben bleek een van de weinigen te zijn - met o.m- v.d.Tak en Sloof - die zijn mo gelijkheden terdege kent en daarnaar te werk gaat. Dat is bij lang niet alle finalisten het geval, zodat voor de instruc teurs nog veel werk te doen valt. Dat is in dit toernooi waarin de heren Guitiens, Krijger en de restauranthou der van De Houtzagerij, Harry de Wolff, de gouden bonds- >peld ontvingen wegens veer tig of meer jaar lidmaatschap van de boksbond, wel geble ken. Het is in feite een trieste zaak te moeten constateren dat, vergeleken met vorig jaar, het peil wederom is gezakt HERMAN VAN BERGEM Mac, Sorry H en Sanko. LANCASTERPRIJS: Royal ChaiD Sparkling Image en Davina Rfit CLINGENDAELPRIJS: Red Sebastiaan en Rinsky Tefka. ROGGEWONINGPRIJS: Ralf meiaar, Saskia Sandra en Sai Judson. WAALSDORPPRIJS: Ramze», 1 nier Gallant en Raymond. LINCOLNPRIJS: King Empt Great Hero en Lady Maxine. DUINDALPRIJS: Rocky Marcii Star Laguna en Rakker T. MARLOTPRIJS: Regina Hanoi Pacemaker W en Kaballus. LANGHOLMPRIJS: Moiselle, thes Rika en Une de Roi. DUINHORSTPRIJS: Sir White, van Hiddum en Stefano Hanover. SASSENHEIM In de H vormde Dorpskerk vindt vrijdag 28 maart het la Goldtfusz-concert plaats. 'Concentum Vocum' ensera voert werken uit van Pales na, Sweelinck en Gabrieli, lemann en Bach. Cor de J< opent het concert met een voering van Franzesca Trat op orgel. De uitvoering beg om 20.15 uur. Sportwereld UDINE - Het Nederlands t< gewichtheffen is als ach geëindigd in het EEG-land Kampioenschap in Ud Frankrijk werd winnaar. TIFLIS - Nona Gaprinda plaatste zich voor de halve nales van het kandidat schaaktoernooi door een st van 6-3 te forceren tegen h landgenote Nino Goerieli. GRONINGEN - Maarten Gent wordt komend seia coach van eredivisiebasketl ploeg Donar, waar hij Kamman opvolgt. Van Gei nu coach van Rowic. TOKIO - De Japanner Sh Nakajima verloor zijn wei titel boksen papiergewicht de Panamees Hilario Zapa VAN MARLE: ..TELEBINGO BEWUST DAT ER GENOEG GELD IS' DEN HAAG De sporttotalisator is zelden zo geconfronteerd met de eigen beperkingen toen Telebingo een enorm succes werd. Terwijl lotto/toto met een stilstand te maken heeft, bleek de gok lust van de Nederlanders bij Telebingo in dertien weken goed voor 33 miljoen gulden. Ter vergelijking: dit jaar is er uit lotto en toto ongeveer 48 miljoen besteedbaar voor de sport. Geen bedrag waarmee erg veel mogelijk wordt (het bestedingsplan gaat uit van 55 mil joen), dus logisch dat er naar nieuwe wegen wordt gezocht om daar verande ring in te brengen. Vooral sportclubs hebben met deze materie te maken heb ben. Liefst 79 van de formulieren gaat via de clubs en/of hun ophalers, 21% via de middenstand. Bovendien is de lotto/toto een belangrijke bron van inkomsten voor diezelfde clubs. Begrij- peleijk dat de Haagse Raad voor Sport en Recreatie (waarin vertegenwoordi gers van clubs) dat onderwerp gisteren uitgerbeid op de agenda had tijdens een plenaire vergadering. Jo van Marle, voorzitter amateurvoetbal en bestuurslid van de sporttotalisator, kon uitgebreid over de ontwikkeling van de lotto/toto praten om uiteindelijk te belan den bij een ombuigingsoperatie. De zegels, die nu nog op de formulieren worden ge plakt, zullen verdwijnen en op 1 januari 1982 wordt begonnen met het gebruik van registreermachines. Van Marle kon ver tellen, dat daarmee dertien miljoen gul den gemoeid is. Veel clubs stonden en staan nog steeds sceptisch tegenover die verandering. Zij zijn bang voor omzetver- laging en (nog) meer administratieve rompslomp. Van Marle: „We moeten van die zegels af, al was het alleen maar omdat jaarlijks tot vierhonderdduizend gulden aan zegels zoek raakt. Met die nieuwe machientjes, waarvoor een vereniging slechts 35 gul den per jaar betaalt, wordt dat verlies zon dermeer teruggebracht Daarnaast denken we aan de invoering van kleine prijzen, een eigen geldje en zo. Daar blijkt veel be hoefte aan te bestaan. Ook zie ik interna tionale mogelijkheden. Bij een wereld kampioenschap bijvoorbeeld een Europese toto. Tenslotte hebben in Europa alleen Polen, Spanje en Nederland nog het ze gelsysteem, alle andere landen werken al met machines. De omzet van lotto/toto heeft de tendens gelijk te blijven, maar er is genoeg geld. Telebingo bewijst dat Maar er gaan ook kapitalen naar de West- duitse lotto, al mag dat dan niet officieel. Acties als Telebingo hebben veel meer mogelijkheden. Wij moeten echt blij zijn met wat we hebben, die paar minuten te levisie op zondag. Als ik de mogelijkheden van Telebingo had, ja...." Van Marle waakte er voor over omzetver- hoging van lotto/toto te praten, maar Drs. J.P.Th. Zwartjes van de sporttotalisator wenste zich niet in te houden. „In het nieuwe systeem verwacht ik een inlegver- groting van ongeveeer 25 zei hij wel erg optimistisch. De vergadering reageer de niet enthousiast. De heer Stoop, dis trictsvoorzitter van de volleybalbond, woordde de kritiek als volgt: „De lotto/to to is inpopulair, maar de oorzaken daar van liggen ergens anders dan bij de zegel tjes. Het komt door de toenemende luiheid van de Nederlandse bevolking en het af nemend aantal vrijwilligers. De presenta tie is inderdaad bedroevend en de prijzen zijn niet meer interessant. In de lotto le vert drie goed met het reservegetal iets van elf gulden op. De jus is er at. Als we dan nóg kleinere prijzen gaan invoeren, wordt het alleen maar erger." Nog afstandelijker behandelde de verga dering het voorstel om te komen tot een administratiekantoor voor de Haasge sportverenigingen. Initiatiefnemer en ge meenteraadslid Drs. J.A.R. Heemskerk probeerde de geringe interesse aan te wakkeren, maar veel uitwerking had dat niet. De HRSR zal niettemin over enige tijd met een nota over het onderwerp ko men. Aan het slot van de bijeenkomst, voor het eerst onder leiding van de nieuwe voorzit ter Nico den Doelder, stak de irritatie over de subsidie aan FC Den Haag nog even de kop op. De heer van Nierop van de korfbalbond goot zijn ongenoegen daarover in de door het bestuur gevolgde procedure. Het advies was uitgebracht zonder inschakeling van de leden. Den Doelder: „Het bestuur beslist alleen. Echte inspraak in deze zaak is niet mogelijk. Commentaar vragen aan de volledige raad zou niets anders zijn dan schijndemo- cratie, dus kan het maar beter achterwege blijven." (Van onze correspondent) ROME - Behalve een voet balschandaal, het schandaal- -Sindona waarbij onder an dere het Vaticaan voor hon derden miljoenen is opge licht, het schandaal der drie gebroeders Caltagirone, die 600 miljoen gulden van Ital- -casse hebben verduisterd, het schandaal der 39 gearres teerde bankdirekteuren, het schandaal rond minister Evangelisti ,die moest aftre den wegens het aannemen van steekpenningen en nog wat kleinere schandalen, heeft Italië nu ook nog een paardenschandaal. De rech ter van instructie te Paler mo, dr. van Barrele, heeft arrestatiebevelen uitgevaar digd tegen acht Sicilianen, die verdacht worden van on- regelmatighednen tijdens paardenkoersen. Ze zouden de hand hebben gehad in het drogeren van renpaarden, die deel namen aan de koer sen op de renbaan La Motta te Palermo. De paarden, stuk voor stuk kanshebbers op de overwin ning, hielden tijdens de koers plotseling in, waardoor outsi ders de overwinning behaal den. Op deze outsiders waren door de verdachten wedden schappen afgesloten voor hon derden miljoenen lires. De po litie was van te voren getipt dat er onregelmatigheden zou den plaats hebben. Tijdens de koers bevonden zich tientallen politiemensen en paardendes- kundigen op en rond de ren baan. Eén jockey sprong door een stalraam en verdween. De oudste gearresteerde is 77 jaar. Tot de verdere gearresteerden behoort een apotheker, die er van wordt verdacht het pre paraat te hebben samenge steld, waarmee de favoriete paarden zijn gedrogeerd. KATWIJK Glasbergen de Best heeft streekgenoot Koosjardin niet kunnen hel pen. In een afgeladen Cleijn Duin hal werd de Rijns- burgse ploeg gisteravond door Voetbal International met 2-5 verslagen en nam het team van coach Joop Niezen zo definitief afstand van achtervolger Koosjar din. De interregionale hoofdklasse zaalvoetbal kent derhalve zijn eerste kampioen, Voethal Interna tional, een ploeg die met 39 punten uit 22 wedstrijden en een doelsaldo van 182-52 de competitie (succesvol) af sloot In de Leidse hoofd klasse deelde EKL Boys een flinke tik uit aan Van Ger- ven de Jong. Door de 4-3 overwinning die EKL be haalde heeft de ploeg zich 'nagenoeg verzekerd van nog een jaar hoofdklasse-voet bal. Van Gerven de Jong daarentegen is door die ne derlaag nog vaster op de voorlaatste plaats van de ranglijst gedrukt Een posi tie die, wanneer er geen Leidse ploeg naar de interre- Nieuw hotel in Noordwijk NOORDWIJK De bad- plaatsvernieuwing is gister middag weer een stap dich terbij gekomen. Toen werd namelijk aan de Quarles van Uffordstraat het hotel- restaurant „De Admiraal" geopend. Het moderne, mid denklasse hotel is gebouwd op de plaats van het vroege re pension „Mikedejo", dat eveneens door de heer Piet Hein Admiraal werd geëx ploiteerd. Het nieuwe hotel telt twintig tweepersoonskamers en drie éénpersoonskamers, alle voor zien van badkamer en toilet. Tot de accommodatie behoort verder een sauna, een solari um, een restaurant en een ge zellige bar. Een markant on derdeel in het geheel is het .jachtzaaltje". Het dankt de naam aan de hobby van Admi raal en kan voor allerlei doel einden gebruikt worden. Het is de bedoeling van de heer en mevrouw Admiraal om de voorzieningen in het hotel ook open te stellen voor Noordwijkers. „De Admiraal" is een creatie van het Noord- wijkse architectenbureau Brandt Korbee. Aannemer Van Duin bouwde er een half jaar over. De opening werd ge vierd met een „open huis". gionale klasse promoveert, degradatie betekent Voetbal International trekt volle zalen. Sporthal Cleijn Duin vormde dan ook geen uitzondering. Ruim vijfhon derd toeschouwers waren zeer benieuwd naar de ver richtingen van de Rotterdamse ploeg. Die toeschouwers zagen VI binnen zes minuten een 0-2 voorsprong nemen. Arie Rie- dijk en Arie Damsma (recht streeks uit een vrije trap) scoorden. Glasbergen de Best herstelde zich echter goed. Na dat Gé Perfors de bal op de paal had geschoten werd de toesnellende Piet Haasnoot door Hans Venneker gevloerd. Strafschop, besliste de goed leidende scheidsrechter Van Holsteijn. Anne Ouwersloot gaf doelman Hans Sint Nico- laas geen kans. Zestig secon den later, in de negende mi nuut, was de (schitterende) ge lijkmaker een feit. Uit een pass van Ouwersloot schoot Haasnoot uit een onmogelijke hoek raak. Vier minuten later, Ouwersloot verbleef op de strafbank, was het Venneker die VI opnieuw aan een voor sprong hielp. Vanaf dat do bergen de toon achttiende minuut van de tweede helft schiep de Rijns- burgse ploeg zich tal van fraaie kansen. Achtereenvol gens waren het Haasnoot, Wil Groenendijk, John Manuputty en Lijs van Egmond die wel zeer riante scoringsmogelijk- heden onbenut lieten. Hadden de Rijnsburgers in die fase hun zenuwen wat beter in be dwang gehouden dan had Glasbergen VI op een ruime achterstand kunnen zetten. VI reageerde zoals het een kampioensploeg betaamt en sloeg zeven minuten voor tijd toe. Uitblinker Riedijk tilde zijn ploeg naar 2-4. Glasbergen vocht nog wel terug maar ver der dan inzetten van Haasnoot (Sint Nicolaas stopte) en Groe nendijk (de paal stond succes in de weg) kwamen de Rijns- burgers niet. Frans Bouwman bracht VI tenslotte voorgoed in veilige haven. Ondanks uitstekend keepers werk van doelman Hans Kor-, tekaas heeft Van Gerven del Jong het niet kunnen redden tegen EKL Boys. Kortekaas stopte maar liefst twee straf schoppen. Eerst reageerde de Lisser goalie goed op een inzet van Jan Pijnakker, vervolgens maakte hij op fraaie wijze een strafschop van Pim van der Meer onschadelijk. Leen Spoor schoot Van Gerven de Jong naar een U-l voorsprong, Gijs Collé zorgde voor de gelijkma ker. Van der Meer verzilverde een knappe pass van Sjaak Matters en zette EKL op 2-1. Nog voor rust kwam Van Ger ven langszij. Uit een lange pass van Gerard van Beek ver dween de bal ineens in het EKL doel. Na overleg met de "grensrechter besloot scheids rechter Molleman tot het toe kennen van een doelpunt Van Gerven-speler Hennie van Eeuwijk zou de bal toch nog een laatste tikje hebben gege ven. In de tweede helft drukte EKL door. Wim de Roo en op nieuw Collé zorgden voor een 4-2 voorsprong. Van der Meer raakte het houtwerk. Van Gerven besloot daarna zijn verdedigende stelling te gaan verlaten en dat had tot resul taat dat Spoor de Lisser ploeg dichter bij, EKL bracht. Dat slotoffensief werd echter te laat ingezet om de Katwijkse ploeg nog in echte problemen te brengen. Uitslagen: interregionaal: Glasbergen de Best - VI 2-5; Benco - Huug van Es 7-8; Rot terdamse Studenten - Chess Z'75 9-2; FV Snoekie - De Ro zet 2-4. Digros naar Hazerswoude? H AZE RS WOU DE-DO RP De middenstand van Has woude is ongerust dat grootwinkelbedrijf Dig 1 zich in de gemeente zal j tigen. Deze mededeling d 1 CDA-er M. de Boer in de langs gehouden commi 1 Algemene Zaken en Fu| cien. De Hazerewoudse burgervi J. ten Heuvelhof bleek niet op de hoogte te zijn deze nieuwe ontwikkelin] 'zijn' winkeliers. „Het vest van winkels in de Dorpsst kunnen we niet voorkoi Maar getracht zal worden het college om een groot kelbedrijf te weren. Ec voor zover het in onze m lijkheden ligt", aldus Ten velhof. Wassenaarse politie houdt open huis WASSENAAR In samen werking met het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Veilig Verkeer Nederland houdt de Wassenaarse ge meentepolitie zaterdag 29 maart open huis. Tijdens de open-huis dagen zal in het politiebureau aan de Hofcampweg een kleine ten toonstelling zijn ingericht over onderwerpen als drugs, vuur wapens en inbraakpreventie. Voorlichtere van de politie zullen de gehele dag aanwezig zijn om de bezoekers over ver schillende aspecten van het werk van de politie te infor meren. Tevens worden er ver schillende films vertoond. Het politiebureau is van negen tot vijf uur geopend. HAZERSWOUDE De Cul turele Raad Hazerswoude houdt vanavond haar algeme ne ledenvergadering. De ver gadering vindt plaats in het Gemeentehuis en begint om acht uur. Op de agenda staat onder meer de bespreking van de viering rond het 700-jarig bestaan van de gemeente Ha zerswoude. KORTWEG AARLANDERVEEN ruitereportvereniging De Zi de, hield dit weekeinde t haar vijfjarig bestaan, de li ste wedstrijden van de 2e c< petitie. De winnaars over wedstrijden waren: le li Wieben, 2e René Wieten, werd Helga Kreft LISSE Het symfonieor in de bloembollenstreek g donderdag 27 maart een eert in de Pauluskerk aan Ruishoornlaan in Lisse. O) leiding van dirigent Wim Duijn worden werken van dermeer Schubert, Haydn Mozart uitgevoerd. Het t eert, dat om 20.00 uur beg wordt afgesloten met een deelte van Moessorgski's sc derijententoonstelling. ZILK De besturen vai supporterevereniging Nispen en van de 'Duinl nen' organiseren op vrijda maart een kienavond in 'Duinpan' in De Zilk. 20.00 uur vindt de treki l van de loterij plaats wai Zj direct begonnen wordt mei kienen. Aan de avond v. ondermeer medewerking leend door de Boerenblaa pel 'De Stropers'. A 'iO ZOETERWOUDE In menwerking met de stich Gemiva zal donderdag L maart het vrouwenpraat leë (achter het gemeentehuis) ch bezighouden met gehand.1 tenzorg. Er zullen enkele t sen van huize „de Weipcwlj aanwezig zijn en er wordt film vertoond. Na de film er over het vertoonde ge|r n worden. De toegang is lei alle Zoeterwoudse vrou ;e open. Zelfs is er kinderop' [es aanwezig. De aanvang isL^ tien.

Leidse Courant | 1980 | | pagina 16