SIJTHOFF PERS BU r inspekteur (para)medi$ch vr werk? Unitleidster "ÏC F® boekhouder (m/v) a-typotechnikus b-2ervaren opmakers FBTO randstad uitzendbureau PERKIN-ELMER LEIDSE COURANT ZATLrvJAG iLtL MAmm i psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Ten behoeve van de bezigheidstherapie voor lang durig verblijvende patiënten kan worden geplaatst een BEZIGHEIDSTHERAPEUT (E) Taken: - bezigheidstherapie met verschillende materialen met wisselende groepen mannen en vrouwen van uiteenlopende leeftijd en niveau; - meehelpen aan de opzet van aktiviteitenbegelei- ding op de woonafdelingen; - in een team van drie kollega's bijdragen aan be leid en ontwikkeling van de bezigheidstherapie. Eisen en wensen: - diploma "Norel" of "Princenoord" of gelijkwaar dige opleiding aangevuld met handvaardigheid; - het bezit van de leid(st)eraantekening'strekt tot aanbeveling; - ervaring in de psychiatrie of psychogeriatrie is ge wenst; - bereidheid tot samenwerken in teamverband en multi-disciplinair overleg. Informatie: Voor nadere informatie kan men zich wenden tot de kreatieve therapie "de Ekster", toestel 336. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoo'd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071115 18 40' Randstad Uitzendbureau is een internationale onderneming in de dienstverlenende sektor. Deze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk personeel in verschillende sektoren. Ter versterking van onze organisatie hebben wij in Leiden dringend behoefte aan een voor een van onze units, die zich bezighoudt met de uitzending van tijdelijke krachten in de administratieve sektor. Haar taak zal zijn: - leidinggeven aan een team van 2 a 3 mede- werk(st)ers dat sollici tanten ontvangt en selekteert en dat veel vuldig kontakt heeft met bedrijven - meewerken in dit team - het voeren van een beperkte administratie - het onderhouden van kontakten met bestaande kliënten middels bedrijfs bezoeken. Wij verwachten: - leeftijd 23-29 jaar - minimaal een VWO- opleiding - gevoel voor diplomatie en kommercieel inzicht - buitendienstervaring. Wij bieden: - een goed salaris - een gerichte opleiding - goede secundaire arbeidsvoorwaarden w.o. een 13e maand, gratifikatie en B/ffo vakantietoeslag - representatie- en onkostenvergoeding - studiekosten vergoeding. Uw schriftelijke sollicitatie met volledige personalia, opleiding en ervaring en vergezeld van een recente pasfoto, kunt u richten aan Randstad Uitzendbureau bv. t.a.v. de heer H. Metselaar. Breestraat 4,1941 EJ Beverwijk. SUTHOFF PERS B.V. uitgeefster van o.m. de dagbladen Haagsche Cou rant, Het Binnenhof, Rotterdams Nieuwsblad, Goudsche Courant, Leidse Courant en Economisch Dagblad, vraagt t.b.v. haar sector Techniek: voor de afdeling Groot-Montage ZETTERS/OPMAKERS (vakaturenummer TO-79) die belast zullen worden met de micro- en maeromontage van fo'tozetael voor onze uitgaven. Ervaring is niet vereist Wij denken hierbij aan kandidaten op MAVO-niveau. die hun dienstplicht hebben vervuld of hiervan zijn vrijgesteld en die bereid zijn via het Leer lingwezen een volledige beroepsopleiding te volgen. - voor de afdeling Interne Expeditie een HULPVAKARBEIDER EXPEDITIE (vakaturenummer TO-30) Zijn werk bestaat voornamelijk uit: bundelen, pakken en uitzetten. Hij maakt gebruik van eenvoudige transportmiddelen en verricht daaraan het dagelijks onderhoud. De kandidaat dient over een LTS-niveau te beschikken en de dienstplicht te hebben vervuld. - voor de afdeling Hoogdrukrotatie een nmikifFP HOOGDRUKROTATIEPERS (B- of 2e drukker) (vakaturenummer TO-32) Zijn taak bestaat uit het instellen, bedienen en kontrole op de werking van een drukwerk en (mede) kontrole op de produktie. Hij dient in het bezit te zijn van het diploma rotatiedrukken. - voor de afdeling Hoogdrukrotatie HULPVAKARBEIDERS HOOGDRUKROTATIEPERS (vakaturenummer TO-33) Hun werkzaamheden bestaan voornamelijk uit transporteren en schoon maken t.b.v. instellen van en drukken met hoogdrukpersen. Naast een LTS-niveau is enig machinegevöel een vereiste. Voor genoemde vakatures geldt een wisselende dag- en avonddienst en eens per twee weken wordt op zaterdag gewerkt. Wij bieden een aantrekkelijk salaris, een gratificatie ter grootte van een extra maand, een tegemoetkoming in de reiskosten en uitstekende pen sioenvoorzieningen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: A. Sijthoff B.V. afdeling Personeel en Organisatie Postbus 16050 2500 AA 's-Gravenhage t.a.v. dhr. J. W. M. Bekkering. Gaarne op brief en enveloppe het bij de vakature behorende nummer vermelden. WAGENSTRAAT 37. 's-GRAVENHAGE 2312 CE LEIDEN tel. 071-149745 (Administratief en (Para)medisch) Voorstraat 70 2225 ES KATWIJK tel. 01718-74044 Luba heeft ook vestigingen in: Alphen a/d Rijn, Gouda, Zoetermeer, Leidschendam, Lisse. Woerden, Vakaturelijn voor banen tel. 071-130636 LubaCQ Uitzend^ Buro—I werken bij het gevangeniswezen als bewaarder of bewaarster Een baan in een gevangenis of huls van bewaring (penitentiaire inrichting) is een „job" waar je je nauwelijks een voorstelling van kunt maken. Het Is dan ook belangrijk dat je goed op de hoogte bent voordat je echt solliciteert Er worden diverse INFORMATIE-DAGEN georganiseerd waar je over dit weinig bekende beroep allerlei informatie kunt krijgen. Als bewaarder of bewaarster ga je om met mensen die zich in een moeilijke situatie bevinden; je moet hen mentaal opvangen en begeleiden en je draagt zorg voor de goede gang van zaken binnen de inrichting. Om dit zo goed mogelijk te kunnen doen. wordt er in diensttijd een opleiding gegeven. Een MAVO- of lagere beroepsopleiding biedt hiervoor een goede basis. Gezien de aard van het werk gaat onze voorkeur uit naar mensen tussen 25 en 45 jaar. Het aanvangssalaris is f2128,- bruto per maand. Daar komt nog bij een eventuele onregelmatigheidstoelage en 8% vakantie- uitkering. Na een voltooide opleiding is er een uitloopmogelijkheid aanwezig tot max. f 2682,- bruto per maand. Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput. voor bewaarster te Den Haag en Amsterdam voor bewaarder te Den Haag en Amsterdam Rotterdam en Haarlem In de maand april worden INFORMATIE-DAGEN georganiseerd op: 12 april te Den Haag 19 april te Amsterdam (reiskosten 2e kl. NS en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting worden vergoed). Je kunt op verschillende manieren reageren: 1. onderstaande bon invullen en opsturen, waarna je een uitnodiging krijgt voor een informatiedag. 2. een briefkaart sturen met naam en adres, waarna je een informatiepakket thuis krijgt. 3. je telefonisch opgeven voor een informatiedag of telefonisch het informatiepakket aanvragen. Schrijf of bel naar het .Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP Den Haag, tel. (070) - 46 93 81, tst. 217 of 210. (tijdens de kantooruren). De heer/mevrVmej. adres: woonplaats: (s.v.p. postcode vëVmelden) geb.datum: brilsterkte: vac. nr.: bewaarder 9-1783/0167 vac. nr.: bewaarster 9-2151/0167 zou graag een uitnodiging ontvangen voor de Informatiedag op Nederland B.V. The Perkin-Elmer Corporation, waarvan het hoofdkantoor is gevestigd in Norwalk. Conn.. U.S.A.. fabriceert in Amerika. Engeland en Duitsland ondermeer wetenschappe lijke analytische instrumenten, mini-computers en randapparatuur, produktie-appara tuur voor halfgeleiders en ultra-hoog vacuumapparatuur. De sedert 1965 ook in Nederland gevestigde onderneming telt thans 65 medewerkers, verspreid over drie vestigingen: Delft. De Meern en Schiphol. Medio 1980 worden de aktiviteiten gecentraliseerd in een nieuwbouw-kantoorpand te Gouda (Den Uitert). Voor de momenteel nog in Delft gevestigde administratie van de vijf verschillende divi sies, zoeken wij een die in een klein, jong team. onder leiding van het hoofd van de boekhouding, de financiële rapportage aan het Amerikaanse hoofdkantoor verzorgt. De verwerking van de admini stratieve gegevens geschiedt nu nog handmatig, doch binnenkort zal een eigen com puter in gebruik worden genomen. Voor deze groeifunktie is boekhoudkundige kennis op minimaal P.D.-niveau alsmede redelijke kennis van de Engelse taal. vereist. Verdere studie op boekhoudkundig en/of automatiserings- gebied wordt door de onderneming zowel in materiële als immateriële zin gewaardeerd. Bij deze funktie behoort een goed salaris en naast de gebruikelijke secundaire voorwaar den kent men n.», pen 13e maand, reiskostenvergoeding en een pensioenregeling. Interesse? Bel dan voor meer informatie en/of het aanvragen van een sollicitatie-formulier met: ADVIESBUREAU VOOR PERSONEELSZAKEN A.V.P., Zijl 10B, Rotterdam, tel. 010 -114140 (Dhr. T.Th. Kout). Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan: A.V.P., Antwoordnummer 1439 (geen postzegel), 3000 WB ROTTERDAM. Het Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf verzorgt de produktie en de uitgave van publikaties van de Rijksoverheid. In de sektor vormvervaardiging, waar met moderne elektronische apparatuur wordt gewerkt, bestaan er plaatsingsmogelijkheden voor gediplomeerde grafische vaklieden, liefst handzetters of monotype tikkers, die opgeleid willen worden tot: Deze funktie omvat 3 deeltaken, die bij toerbeurt worden verricht, zijnde: het technisch voorbereiden van kopij, het bedienen van een Linotron-toetsen- bord en het opmaken van papier en films. Een geschiktheidsonderzoek voor het volgen van de interne opleiding, behoort tot de selektieprocedure. Tevens kunnen geplaatst worden: Deze zullen tot taak krijgen het opmaken van diverse periodieken en Staatscourant, enz. Het salaris, evenals de overige arbeidsvoorwaarden volgens Rijksregeling, is afhankelijk van leeftijd en ervaring voor A tot max. f 2337,- en voor B tot max. f2199,- bruto per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Wanneer U in deze funktie geïnteresseerd bent kunt U voor nadere informatie kontakt opnemen met de heer A. P. Bol, chef Zetterijen, nr. 789330. Sollicitaties kunt U inzenden vóór 23 april 1980 en richten aan de afdeling Personeelszaken. Christoffel Plantijnstraat 2515 TZ 's-Gravenhage. De FBTO is een middelgrote onderlinge verzekeringsmaat schappij, met ruim 220 mede werkers en een omzet die in 1979 f 80 miljoen bedroeg. In een rechtstreekse relatie met het publiek wil de FBTO alle schade- en levensverzeke ringen kunnen bieden die voor het Nederlands gezin van belang zijn (direct-writing). Ter versterking van onze buitendienst komen wij graag ii kontakt met kandidaten voor de funktie van il alle verzekeringen veilig onderdak (ZUID-HOLLAND) De taak Ondersteund door een aktief marketingbeleid en binnen dl* direct-writing organisatie, het onderhouden van bestaandl relaties en ontwikkelen van nieuwe relaties in zijn rayon J1, Persoonlijke inzichten en kommerciële feeling krijgen daar bij ruim baan. lit De man Onze toekomstige inspekteur zal, op basis van een midde bare schoolopleiding, beschikken over een ruime ervarinj»e in de verzekeringsverkoop. Representativiteit en organisatievermogen herkent hij aCü essentiële voorwaarden voor een juist funktioneren. Op d =he ruggesteun van een aktieve binnendienst kan hij rekenei IJ" Informatie of sollicitatie Hebt u belangstelling voor deze zelfstandige funktie me J vast salaris en goede sekundaire arbeidsvoorwaarden de staan u 3 mogelijkheden open: 1 u kunt een informatiemap over de funktie aanvrage^1-' door te bellen 05100-97212, 2 u kunt telefonisch nadere informatie inwinnen bij d i distriktsinspekteur, de heer A. Soeters (02518 - 56662 3 ook kunt u uiteraard direkt uw sollicitatie richten ai jj® het Hoofd Personeelszaken. FBTO verzekeringen postbus 318 8901 BC leeuwarden tel. 05100-97911*

Leidse Courant | 1980 | | pagina 26