Wat is er nog ekonomischer dan 'n gewone Opel? Financieel/administratief assistentie) SOME Regionaal konsulent f1BBHBB st'bernardus nachthoofd De NVSH roept sollicitanten op voor de funktie van in Zuid-Holland. Werksoort: opbouwwerk. Taakomschrijving: het bevorderen van de zelfwerkzaamheid en denk- en aktie-kreativiteit van re gionale aktie- en kadergroepen in Zuid-Holland het bevorderen van de kommunikatie tussen de verschillende groepen de advisering en informatieverstrekking aan het bestuurlijk en vrijwillig kader de begeleiding van en assistentie aan bestaande kaders/afdelingsbesturen, ak- tiegroepen en nieuw te vormen groepen binnen de organisatie het stimuleren van samenwerking tussen NVSH-kaders en externe aktiegroe- pen het inventariseren van behoeften en (subsidie)mogelijkheden in het werkveld Samenwerkingsvelden: de afdelingsbesturen de regionale begeleidingsgroep staf Verenigingskantoor i.e.: O Verenigings-Ondersteunings-Groep O Bibliotheek/Dokumentatie O Leerstoel Seksuologie R.U. Leiden O Algemeen Bestuur Opleiding en ervaring: Sociale Akademie, bij voorkeur specialisatie Soc. Kult. Werk, Groepswerk werkzaam in opbouwwerk/ervaring in groepswerk/ervaring in werken met ak- tiegroepen en -organisaties zo mogelijk ervaring met/in het werk van de NVSH redaktioneél vermogen (nota's en verslag) Salaris: volgens LOAC-regeling. Sollicitatiebrieven - evt. met stageverslag of werkrapport - kunnen tot a.s. Pasen ingediend worden bij de NVSH, t.a.v. Begeleidingscie Zuid-Holland, Postbus 64, 2501 CB DEN HAAG. Telefonische informatie: 070-469709, de heer v.d. Plas. Voor Shell Onroerend Goed B.V. te Den Haag zoeken wij een financieel/administratief assistentie). De functie houdt in het assisteren bij de financiële administratie van bouwprojecten door onder meer. het controleren van de rekeningen van contactors en vergelijken met de contract-condities; het voorbereiden van betalings opdrachten; - het verwerken van de tijdrapportage; - het voorbereiden van de financiële voortgangsrapportage gedurende de bouw. Voor de vervulling van deze vacature zoeken wij kandidaten (leeftijd 21 - 30 jaar) met een MEAO-diploma of een HAVO-diploma, aangevuld met het Praktijkdiploma Boekhouden. Van de gegadigden wordt verwacht dat zij eveneens in het bezit zijn van het MBA-diploma of bezig zijn met de studie hiervoor. Wij bieden een goed salaris en verden - 8% vakantietoeslag; - een 13e maand salaris; - ten minste 24 vakantiedagen; - een aantrekkelijke premie spaarregeling; - een tegemoetkoming in de kosten woning-werkverkeer. Inlichtingen worden in een persoonlijk gesprek (na telefonische afspraak 070 - 773500) gaarne verstrekt door de heer R. H. Kooij. Schriftelijke sollicitaties te richten onder nr. 208/2433 aan Shell Internationale Petroleum Maat schappij B.V.,afdeling PNMH/521, Postbus 162, 2501 AN Den Haag. SHELL INTERNATIONALE PETROLEUM MAATSCHAPPIJ B.V. Carel van Bylandtlaan 30, Den Haag Hoofdstraat 2 f 960.000,— Op zeer representatief punt gelegen kapitale vrijstaande villa aan de Oude Rijn. Grote, fraai aangelegde tuin met terrassen, vijver, waterput e.d. In de tuin een bijgebouw, geschikt voor diverse doeleinden. Afsluitbare oprit en parkeerplaats. Indeling van De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux Geversstraat 63 Oegstgeest. 071 - 15 25 40 Direktie J.N. Lancel, makelaar i.o.g. de koning b.v. Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071-131710 Voor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel Dure dagen als deze vragen om passende maatregelen. Vandaar dat wij u met enige nadruk opmerkzaam willen maken op de kombinatie van Opel en L.P.G. Zoals u zonder twijfel bekend is, staat Opel te boek als een zéér ekonomische auto. En L.P.G. als een zéér ekonomische brand stof. Kunt u zich indenken hoe treffend zuinig het samengaan van deze twee is? Rest u nog de vraag: Hoe rijdt een Opel op L.P.G.? Het antwoord: Voortreffelijk! Grootver bruikers en adviserende organisaties weten al jaren dat Opel-motoren zonder voorbehoud zeer geschikt zijn voor LPG. En natuurlijk blijft de volle garantie van een jaar op uw nieuwe Opel gehandhaafd, mits de LRG.-installatie door een Opel-dealer wordt ingebouwd. Maar was u dat toch al niet van plan? Katholieke Stichting Huize VES|B I verpleegtehuis H__ reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis Hoofdstraat 82, Sassenheim. T.el. (02522) 19004 De direktie van bovengenoemd verpleeghuis (3 afdelingen van 38 bedden) roept sollicitanten op voor de funktie van in de rang van 1e verpleegkundige A, voor 7 nachten per 2 weken. Gegadigden voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van het diploma A of A en B. Tot de taak behoren o.m.: De totale verantwoording tijdens de nacht voor het gehele verpleeghuis; De zorg voor alle patiënten; De begeleiding van de leerlingen 's-nachts. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Opname in het pensioenfonds P.G.G.M. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij het Waarnemend Hoofd van de verpleging Zr. A.B. Wildoër-v.d. Werff* Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de Direktie.

Leidse Courant | 1980 | | pagina 8