Sb 1 e (para)medisch werk! Rabobank INSPECTEUR M/V Bejaardenhelpsters F® a) medewerkers b) medewerkers part-time museum bedienden m/v RUISTBN BURGH medewerkers staatsdrukkerij en uitgevmjbnlif LEIDSE COURANT ZATERDAG 15 MAART 1i psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In het psychiatrisch ziekenhuis Endegeest ca., gele gen in Oegstgeest is plaats voor een PART-TIME E.E.G. LABORANT M/V De werktijden (20 uur per week) kunnen in overleg worden vastgesteld. De werkzaamheden zullen be staan uit het opnemen en beschrijven van E.E.G.'s. Telefonische informatie wordt u verstrekt door drs. K J. Bemelmans. neuropsycholoog. tst. 248 en ing. P. Heydanus. tst. 417. Schriftelijke sollicitaties richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40' 2312 CE LEIDEN tel 071-149745 (Administratief en (Para)medisch) Voorstraat 70 2225 ES KATWIJK tel. 01718-74044 Luba heeft ook vestigingen in: Alphen a/d Rijn, Gouda, Zoetermeer, Leidschendam. Lisse. Woerden, Vakaturelijn voor banen tel. 071-130636 LubaCO Uitzend^ Buro~] Energiebedrijf Het Energiebedrijf Rijnland re Leiden ver- n«« j zorgt de distributie van gas en elektriciteit Hljniano in 22 Zuidhollandse gemeenten. Bij de afdeling Installatie is op korte termijn plaats voor een De te benoemen functionaris zal worden belast met het geven van adviezen met betrekking tot elektriciteitsinstallaties in de ruimste zin van het woord, alsmede de controle op de juiste uitvoering van de door installatiebedrijven aangelegde installaties. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het H.T.S.-diploma Elektro techniek en over goede contactuele eigenschappen te beschikken. Enige ervaring in de installatietechniek, alsmede het bezit van het rij bewijs BE wordt op prijs gesteld. Voor de vervulling van deze functie is het noodzakelijk dat de kandi daat in Leiden of in de naaste omgeving woont of gaat wonen. Aanstelling zal bij wijze van proef geschieden in tijdelijke dienst voor de duur van één jaar. De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toe passing. Sollicitaties kunnen onder vermelding van nummer ER/80004/2 bin nen 10 dagen na verschijning van deze advertentie worden gericht aan de afdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden. bejaardencentrum In ons R.K. verzorgingshuis RUSTENBORCH met 152 bewoners, is op korte termijn plaats voor GEDIPLOMEERDE of zij die hiervoor een opleiding willen gaan volgen. In full-time dienstverband. Alleen schriftelijke sollicitaties te richten aan mej. W.C.P.M. Geenen, postbus 34, 2340 AA OEGSTGEEST. Katholieke Stichting Huize st-bernardus verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis De direktie van bovengenoemd verpleeghuis roept voor haar afdelingskeukens sollicitanten op voor de funktie van voedingsassistente De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit het serveren van koffie, thee en dranken, alsmede het voorbereiden van de broodmaaltijden e.d. Salariëring nader overeen te komen. Zij die interesse hebben voor deze funktie kunnen verdere inlichtingen inwinnen bij het Waarnemend Hoofd van de Verplegingsdienst, Zr. A.B. Wildoër-v.d. Werff. Het Ministerie van Economische Zaken vraagt Lb.v. het Directoraat-Generaal voor Prijzen, Ordening en Regionaal Beleid, Directies Prijzen, Regionale Economische Politiek en Mededinging en Fusies Zi' (mnl./vrt.) m, i Directie Prijzen Geven van vorm en Inhoud aan het beleid Inzake de ontwikkeling van prijzen en tarieven. Uitvoeren van dit beleid en coördi neren van de uitvoering, wanneer andere departementen daarbij betrokken zijn. Mee vormgeven aan het Inkomensbeleid vanuit het prijsbeleid. Uitvoeren van de Prijzenwet Behandelen van hiermede samenhangende Juridische aangelegenheden, alsmede van agrarische ordeningszaken, ook op EEG- niveau. medewerker vac. nr. 9-2903/0167 De taak van de Stafafdeling bestaat uit de juridische begeleiding van het prijsbeleid, o.a.: het in samenspel met de beleids afdelingen van de Directie Prijzen, andere onderdelen van het Ministerie van Economi sche Zaken en betrokken departementen, voorbereiden, opstellen en toelichten van door de regering op basis van de Prijzenwet te nemen prijsmaatregelen; behandelen van vraagstukken van interpretatie van de Prijzen wet en haar uitvoeringsmaatregelen; mee werken bij de presentatie en verdediging van het prijsbeleid tegenover de Staten-Generaal, daaronder begrepen de beantwoording van Kamervragen; coördineren van het prijs beleid met andere wettelijke voorschriften dan de Prijzenwet, waarin regelingen m.b.t. tarieven zijn of worden opgenomen; de voor bereiding en redactie van voorschriften over prijsbekendmaking en specificatie van rekeningen. Salaris: max. f5314,- per maand. medewerkers vac. nr. 0-4163/0167 Functie-informatie: meewerken aan de uit voering van het prijsbeleid in sectoren van dienstverlening dan wel in sectoren van industrie en van handel. In het kader daarvan: meewerken aan de totstandkoming/wijziging van sectorenprijzenbeschikkingen. behandelen van individuele ontheffingsverzoeken, alsmede van meldingen van prijswijzigingen. Gevraagd: diploma HEAO of een hiermee vergelijkbare opleiding; goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. medewerker vac. nr. 0-5313/0167 voor de Afdeling Agrarische Prijzen Functie-Informatie: werkzaamheden op het gebied van het nationale prijsbeleid in de gehele bedrijfskolom van sectoren van de voedings- en genotmiddelen; beoordelen van het landbouwbeleid voor zover betrekking hebbende op genoemde sectoren die terzake zowel nationaal als internationaal advies uitbrengen aan de departementsleiding; deel nemen als lid van de Nederlandse delegatie aan werkgroepen en beheerscomité's voor deze sectoren van de EEG, teneinde aldaar zoveel mogelijk rekening te doen houden met de algemene beleidstaken van het Ministerie van Economische Zaken o.a. op het gebied van prijzen, ordening en mededinging; ver tegenwoordigen van de Minister in publiek rechtelijke bedrijfsorganen voor die sectoren. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding b.v.k. economie, landbouweconomie of rech ten met economische studievakken; belang stelling voor het EEG-landbouwbeleid. f 5314,- per maand. Direclie Regionale Economische Politiek Voorbereiden en uitvoeren van het regionaal economisch beleid, l.h.b. ter stimulering van de werkgelegenheid In daartoe aangewezen gebieden, alsmede bevorderen van een doel matige spreiding van de industrie en de dienstensector. Uitvoeren van en leiding geven aan onder zoek op het gebied van de sociaal- economische ontwikkeling van de regio's; verzamelen van gegevens over vestigings mogelijkheden. Behandelen van economische aangelegen heden in het kader van het ruimtelijk beleid en het zeehavenbeleid, alsmede stimuleren van de economische infrastructuur in daartoe aangewezen gebieden. Behandelen van economische vraagstukken, verband houdende met bestrijding van water-, lucht- en bodemverontreiniging en de voor bereiding c.q. uitvoering van andere maat regelen op het terrein van de milleuhygiine. Coördineren en adviseren La.v. de voor bereiding en uitvoering van de Wet Selectieve Investeringsregeling. Behandelen van regionale aangelegenheden in Europees communautair verband, alsmede van premie-aanvragen voor de vestiging en uitbreiding van bedrijven. Uitvoeren van een integraal structuurplan voor het Noorden des lands en een perspectieven- nota voor Zuld-Llmburg. beleidsmedewerker vac. nr. 0-5245/0167 voor de Hoofdafdeling Milieuhygiëne De Hoofdafdeling is belast mete de behande ling van economische vraagstukken, die verband houden met o.m. de bestrijding van water-, lucht- en bodemverontreiniging en de voorbereiding c.q. uitvoering van andere maatregelen op het terrein van de milieu hygiëne. Functie-informatie: meewerken aan de vorm geving van het milieubeleid; oplossen van specifieke moeilijkheden op onderdelen van het milieubeheer als ook het oplossen van allerlei concrete problemen, die bepaalde bedrijfssectoren of bedrijven als gevolg van het milieubeleid ondervinden. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding. Goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid. B.v.k. belangstelling voor een functie op het raakvlak van economisch- en milieubeleid. Salaris: max. f5314,- per maand. beleidsmedewerker vac. nr. 0-5246/0167 De Hoofdafdeling is belast met de behande ling van algemene problemen rond de sociaal-economische ontwikkeling van de regionale gebieden in ons land. Functie-informatie: zelfstandig leveren van een bijdrage aan de uitvoering van de werk zaamheden v?n de Hoofdafdeling; meewerken aan de opstelling van beleidsvoorstellen m.b.t. het regionale beleid; voeren van (inter)departementaal overleg; onderhouden van contacten met bestuursapparaten van lagere overheden. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding b.v.k. economie. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; belang stelling voor maatschappelijke ontwikkelingen. Enige kennis van moderne informatiesyste men strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f5314,- per maand. beleidsmedewerker vac. nr. 0-5247/0167 voor de Afdeling Ruimtelijke Ordening De Afdeling is belast met de behandeling van economische aangelegenheden in het kader van het ruimtelijk beleid en het infrastructuur- beleid. Functie-Informatie: volgen en analyseren van ruimtelijk-economische ontwikkelingen in een aantal streekplangebieden; opstellen van een gecoördineerd EZ-commentaal In de diverse streekplanstadia; voorbereiden c.q. deel nemen aan (voor)overleg inzake een aantal structuurschema's, alsmede individuele infra- structuurprojekten; meewerken aan de opstelling van het structuurschema buis leidingen; voorbereiden van het EZ-standpunt in de Interdepartementale Coördinatie commissie voor de Waterhuishouding. Vereist: voltooide universitaire opleiding b.v.k. economie; enige jaren ervaring In de bestuurlijke sfeer. Salaris: max. f5314,- per maand. beleidsmedewerker vac. nr. 0-5248/0167 Functie-informatie: verrichten van beleids- werkzaamheden verbonden aan de uitvoering van de Wet SIR. Deze Wet betreft o.m. de toetsing van investeringsvoornemens aan de doelstellingen van het ruimtelijke ordenings- en het regionale sociaal-economische beleid. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding, b.v.k. economie. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; belang stelling voor maatschappelijke ontwikke lingen. Salaris: max. f5314,- per maand. Directie Mededinging en Fusies Beleidsvoering t.a.v. mededingingsregelingen en economische machtspositie op basis van het bepaalde In de Wet Economische Mede dinging en toepassing van ter uitvoering van die wet vastgestelde voorschriften. Aanpassen van het wettelijk kader aan gewijzigde mede- dlnglngspolitleke Inzichten. Beheer van het kartelreglster. Behandelen van Internationale kartelaangelegenheden (EEG, Benelux, OESO, Unctad), alsmede van fusieaangelegenheden. Behandelen van andere zaken met mededlngingspolltleke aspecten, waaronder PBO-zaken met uit zondering van agrarische en zaken betref fende het ordelijk economisch verkeer. Behandelen van zaken op het gebied van het ondernemingsrecht. medewerker vac. nr. 0-5249/0167 Functie-informatie: behandelen van juridische vraagstukken die samenhangen met de uit voering van de Wet Economische Mede dinging; behandelen van juridische proble men, die samenhangen met melding van mededingingsregelingen; toetsen van mede dingingsregelingen aan bepalingen Wet Economische Mededinging inzake discipli naire rechtspraak; redigeren van beschikkin gen op grond van de Wet Economische Mededinging; behandelen van beroeps procedures voor het College van Beroep voor het bedrijfsleven; behandelen van benoe mingsprocedures leden van de Commissie Economische Mededinging en de Kamer van Mededingingszaken van hét College van Beroep voor het bedrijfsleven; behandelen van juridische problemen in verband met uitvoering/toepassing Bedrijfsvergunningen- wet; verzorgen van jaarverslagen over de toepassing van de Wet Economische Mede dinging en van de Bedrijfsvergunningenwet. Gevraagd: diploma HEAO juridisch- economische richting of een hiermee ver gelijkbare opleiding en ervaring. afdelingshoofd vac. nr. 0-5250/0167 tvs. plaatsvervangend Hoofd van de Hoofd afdeling beleidsmedewerker vac. nr. 0-5251/0167 De Hoofdafdeling Economische Mededinging is belast met de uitvoering van de Wet Economische Mededinging en met het voor bereiden van wijzigingen daarvan. Het beleid richt zich op de beoordeling van de toelaat baarheid van mededingingsregelingen (kartels) en op de beoordeling van de ge volgen van overheersende posities op de markt (economische machtsposities). Functie-informatie: een belangrijk onderdeel van de werkzaamheden bestrijkt het behan delen van klachten die tegen de hierboven aangegeven verschijnselen worden Inge bracht. Voor het oordeel hierover is een belangrijk vereiste dat inzicht wordt ver kregen in de concurrentieverhoudingen op de verschillende markten en in de gevolgen die deze hebben voor de marktdeelnemers en voor derden. vac. nr. 0-5250/ Gevraagd: voltooide universitaire opleiding economie met gedegen kennis van de nationale mededingingswetgeving, van het gevoerde beleid en b.v.k. van prijstheorie; industrial organisation, externe organisatie en/of bedrijfskunde dan wel voltooide univer sitaire opleiding rechten ordeningsrecht met ir Si gedegen economisch keuzepakket; ambtelijke I") ervaring. IS V Salaris: max. f6141,- per maand, vac. nr. 0-5251/ Gevraagd: voltooide universitaire opleiding economie b.v.k. prijstheorie, industrial organisation, externe organisatie en/of bedrijfskunde dan wel voltooide universitair* opleiding rechten, ordeningsrecht met gedegen economisch vakkenpakket. Salaris: max. f 5314,- per maand. Voor genoemde functies geldt: Standplaats: 's-Gravenhage. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer L. H. van der Meer. onder nr. (070)-81 4011, tst. 3441. Sollicitaties inzenden vóór 12 april 1980. lordi Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw hulsadres met postcode, zenden de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. „Ter Aar en Omstreken" W.A. te Nieuwveen vraagt voor spoedige indiensttreding EERSTE MEDEWERKER ADMINISTRATIE leeftijd 18-21 jaar. Deze houdt toezicht op Voor deze functie is de uit te voeren muta- een opleiding op Meao- ties en controleert de of Havo-niveau vereist, computer input. aangevuld met gerichte Hij assisteert het hoofd vakstudies (b.v. prak- van de afdeling bij het tijkdiploma boekhou- samenstellen van de den of hiervoor stude- verslagleggingstukken rende) alsmede begrotingen Enige ervaring met een en statistische werk- geautomatiseerde ad- zaamheden. ministratie is daarbij wenselijk. De Rabobank biedt naast een goed salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een pre miespaarregeling en studiefaciliteiten. Geïnteresseerden worden verzocht zich schriftelijk in verbinding te stellen met de directie van de bank, postbus 3007, 2440 AA Nieuwveen. Het Staatsdrukkerij- en Uitgeverij bedrijf te 's-Gravenhage verzorgt de produktie en uitgave van publikaties voor de Rijksoverheid. In het bedrijf zijn ongeveer 1200 per soneelsleden werkzaam verdeeld over de sektoren drukkerij, uitgeverij en administratie. De sektor administratie is onder verdeeld in onder andere bedrijfs- financiële en uitgeverij-administratie en afdelingen in de bedrijfseconomi sche richting. In genoemde afdeling bestaan op midden-, hogere of leidinggevende niveaus, vakatures zowel in de boek houdkundige als bedrijfseconomische richting zoals (mnl./vrl.) n MEAO (administratieve richting), of MBA of SPD, opleiding. Deze zullen worden belast met onder Toelichting op de Balans en Verlies andere subadministratie debiteuren en crediteuren, het inputeren van journaalposten voor het grootboek, voorbereiding input ten behoeve van de verwerking van de computer. i Winst rekening met behulp v kostenoverzichten. Salaris: afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring tussen f 1803,- en f2818,- per maand. Promotiemogelijk heid is aanwezig. (mnl./vrl.) i HBO (HEAO). Universitaire (Bedrijfseconomische richting) of volledige SPD opleiding. Deze zullen zich in een team van specialisten bezighouden met het uit brengen van adviezen in de beginfase van automatiseringsprojecten. Daarbij zal vooral aandacht worden besteed aan het verrichten van toepasbaar- heidsonderzoek. Zij zullen door hun werk en Inzicht mede de koers van de automatise- ringsactivitelten voor de komende jaren bepalen. Salaris: afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring tussen f 2058,- en f3105,- per maand. Promotiemogelijk heid is aanwezig. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. (Telefonische Informatie te verkrijgen bij het Hoofd Administratie drs. C. Verton, toestel nr. 555). Chrlstoffel Plantijnstraat 2515 TZ 's-Gravenhage tel. 070-78 9911 Beide functies géiden voor 25 uur per week. De werkuren zullen zijn of van 9.00-14.00 uur of van 12.00-17.00 uur. Eens per 5 weken zal weekend-dienst moeten worden gedraaid. De werkzaamheden bestaan uit het toezicht houden op één of meer dere museum-afdelingen en het schoonhouden van die afdeling(en). We zoeken hiervoor gegadigden met verantwoordelijkheidsbesef en gevoel voor een dergelijke functie. Er wordt samengewerkt in een klein team. Het salaris bedraagt maximaal f 1.374,— bruto per maand. Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de direc teur of de administrateur van het Museum, telefoon 071-144044, irlei Ut Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het vacaturenummer 80.034 binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad te zenden aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100^2300 PC Leiden. Bij de gemeente L°]^eS™" touwen, ties open voo ejsen voldoet. I leSTdZmnedrMem^oMte solliciteren. --

Leidse Courant | 1980 | | pagina 22