Toon ons üw vakmanschap en maak kans op f2500,-. mz Vakmanschap is Meesterschap Wij wachten met spanning op üw Grolsch pijpjes. Intussen blijven wij ons best doen op onze pijpjes Grolsch. PAGINA 14 LEIDSE COURANT WOENSDAG 13 FEBRUA Maak n Grolsch pijpje Vakmanschap is Meesterschap. Door de jaren heen is die slagzin onverbrekelijk verbonden met Grolsch bier. En niet voor niets. Want al meer dan 3 eeuwen wordt Grolsch bier op natuurlijke en ambachtelijke wijze gebrouwen. Vakmanschap is Meesterschap. Dat is nu óók het thema van een grote wedstrijd die Grolsch organi seert. Een wedstrijd voor mensen met een artistieke vaardigheid of hobby, een ambachtelijk talent. Een uitdaging voor creatief Nederland. Wat wij van u vragen is: maak een Grolsch pijpje.Laat uw fantasie j de vrije loop en maak het op uw manier. Maak een Grolsch pijpje. Haak het. Houw het. Bouw of vouw het. Knip, kleur, klos of kneed. Emailleer, boetseer, aquarelleer, lithografeer. Ets, bak, hak, las of lak. Draai of naai. Macramé, teken, schilder, weef, zaag, snijd. Gips, borduur, blaas, punnik, etc. Kortom, maak een Grolsch pijpje op üw manier. Wij vragen echt geen meester werken. Wèl verwachten wij van u een origineel en ambachtelijk stukje vakmanschap. En dat Grolsch uw inspanningen weet te waarderen, blijkt wel uit de prijzen: 1 hoofdprijs: f2500,—. Extra: het winnende werkstuk zal worden afgebeeld in de advertentiecampagne van Grolsch. 2 tweede prijzen: 1000,— 3 derde prijzenf500,--. 4e t/m 100e prijs: abonnement voor 1 jaar op een hobby- of kunsttijdschrift. 101e t/m 200e prijs: het Grolsch kookboek "Van Soeter Cokene". 201e t/m 300e prijs: set Grolsch glazen. Wedstrijdreglement: De werkstukken dienen vóór 19 mei 1980 in een goede verpakking te worden gezonden aan: Grolsche Bierbrouwerij B.V, Fazantstraat 2,7523 EA Enschede. De inzendingen worden beoordeeld door een jury bestaande uit: A.L. Hulshoff (directeur Rijksmuseum Twenthe), Anneke Schat (edelsmid) en Paul Huf (fotograaf). De beslissingen van de jury zijn bindend. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. Prijswinnaars krijgen persoonlijk bericht. De eerste 3 prijzen worden uitgereikt tijdens een feestelijke bijeen komst op 20 juni in Enschede, waarvoor de 6 winnaars - samen met hun partner-worden uitgenodigd. Alle inzendingen worden eigendom van de Grolsche Bierbrouwerij B.V., die daarover zonder enig recht van de inzender naar eigen goeddunken kan beschikken; ook om ze te verveelvoudigen of openbaar te maken. Medewerkers van de Grolsche Bierbrouwerij B.V. en Reclame Adviesbureau De Zuil B.V. zijn van deelname uitgesloten.

Leidse Courant | 1980 | | pagina 14