Kunst met degroteK van Kinderspaarplaa. Rabobank Q M.B.A.-niveau hglfwasslggers winkelmeisjes en slagers- leerlingen Maaknueenproefrit in deVolvo343/345 NUTSSPAARBANK vakaturelijn 071-130636 Zandbergen zo'n slager g Ja, dat was leuk. Komt die moeder de bank binnen en zegt: mijn dochter wordt ballerina. Aangezien kunst met een grote K geen vetpot schijnt te zijn, begin ik nu maar vast voor haar te sparen. Mevrouw, zeiden wij, voor u en uw dochter maakten wij het Kinderspaarplan met een grote K: hoge rente, bovendien tot f 250,- vrij opvraagbaar per jaar, voor het geval dat... En met haar elfde kunt u het hele bedrag zó opne men of overhevelen naar ons speciale Grijp 5-plan, want dat sluit er lekker op aan. Doen zegt ze. En wij waren twee elegante spaarders rijker... Bank voor ballerina's. De Stichting Nutsspaarbank te 's Gravenhage, met een balanstotaal van 2,3 miljard gulden, is een van de grote spaarbanken in Nederland. De dienstverlening wordt verzorgd door ruim 450 medewerkers, verspreid over 80 kantoren in Den Haag en omliggende gemeenten. Zowel ten behoeve van de grootboekadministratie als voor de meeste sub-administraties wordt van computers gebruik gemaakt. Het balie-verkeer wordt afgehandeld met behulp van een geavanceerd on-line systeem. Het assortiment bankdiensten ten behoeve van particulieren is aanzienlijk toegenomen en de daarmee gepaard gaande administratieve vastleggingen dienen adequaat verder ontwikkeld te worden. Daarom zoeken wij, voor verschillende functies op het hoofdkantoor, contact met gegadigden op De werkzaamheden, die in klein teamverband, maar zeer zelfstandig verricht moeten worden, liggen op uiteenlopende terreinen, o.a. hoofdboekhouding, hypotheekadministratie, debiteurenbewaking en interne controle. Onze totale arbeidsvoorwaarden zijn als zeer goed te kwalificeren. Belangstellenden nodigen wij uit om schriftelijk te reageren t.a.v. de afdeling personeelszaken op onderstaand adres. Indien u informatie vooraf wenst over een functie op een van bovengenoemde afdelingen, dan kunt u zich telefonisch tot ons wenden onder nummer 46 94 90, via toestel 423. Jan Hendrikstraat 4, 2512 GL DEN HAAG LubapQ Uitzend Bun>— Voor alle uitzendkrachten LEIDSE COURANT Wegens uitbreiding van onze diverse vestigingen vragen wij voor Leiden en omstreken Heeft u interesse in een van deze functies met aantrekkelijk salaris, neemt u dan con tact op met Jan Zandbergen vleesverwer kende bedrijven aan de Produktieweg 40 te Zoeterwoude. Telefonisch 071 - 899358 met Mej. Hoogenboom, toestel 5. A. Mulder B.V. Rijnsburgerweg 86 b en 103 a, Rijnsburg, tel. 01718-29302. V.A. Reys en Zn. Hoge Rijndijk 352, Leiden, tel. 071-899307. voor aanstaande ballerina's. Ga naar de Rabo bank in de buurt of vraag informatie per bon. Adres: Centrale Rabobank, antwoord nummer 700,5600 VB Eindhoven. Naam: Postcode: Woonplaats: -

Leidse Courant | 1980 | | pagina 12