J Skala ~@5F J De beste KTV-monteurs zitten goed bij Skala. En u? jVSA^at hoofd (m/v) onderwijzer MEDEWERK(ST)ER GEMEENTEMUSEUM eerste groepsleidster assistent groepsleider bedrijfsleider woningbouw technisch ambtenaar ARTSENBEZOEKERS UPJOHN-NEDERLAND LEIDSE COURANT ZATERDAG 12 JANUARI 1980 PAGINA Door vertrek naar elders is de vacature ontstaan van die zal worden belast met: de educatieve taken van het museum; het voorbereiden en inrichten van exposities; de vervanging van de conservator bij diens afwezigheid; het optreden als gastvrouw/heer. Vereist zijn: middelbare opleiding, kunstacademie, of gelijkwaardige opleiding; typevaardigheid. De kandidaat dient bovendien te beschikken over goede contactuele eigen schappen en moet kunnen functioneren binnen een klein team. Eén a twee maal per maand dient men bereid te zijn tijdens de openingstijden van het museum in het weekeinde (14.00 uur - 17.00 uur) dienst te doen. Ervaring in een soortgelijke functie kan tot aanbeveling strekken. Bij het zoeken naar huisvesting zal, indien gewenst, bemiddeling worden ver leend. Salaris is afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de conserva tor van het gemeentemuseum, de heer J. Rohn, tel.: (01899) - 13813, of de chef van de hoofdafdeling Welzijnszaken, de heer J.M. Deursen, tel.: (01899) - 19111. Sollicitaties dienen binnen twee weken na het verschijnen van dit blad schriftelijk te worden gericht aan de chef van de afdeling personeelszaken ter gemeentesecretarie van Maassluis, Postbus 55, 3140 AB Maassluis, onder vermelding van vakaturenummer 10.01 MAASSLUIS eerste stad aan de waterweg Maassluis, gelegen aan de Nieuwe Waterweg, is een levendige gemeente, met ruim 32.000 inwo ners en met adekwate voorzieningen op kultureel, maatschappe lijk en rek rea tie f gebied. De gemeente is met eigen en openbaar vervoer goed te bereiken. U kent Skala de nog steeds jonge TV-verhuurorganisatie met een snel groeiend aantal winkels overal in het land. Het geheim van ons sukses: moderne toestellen, fraai van vorm, een organisatie die staat als een huis plus een betrouw bare. snelle service ervaren KTV-monteurs zitten dus goed bij Skala Leerlingen trouwens ook want die krijgen naast hun werk een aanvullende, op de praktijk gerichte opleiding op Skala's eigen bedrijfsschool Wie bij Skala werkt verdient uitstekend, kan snel klimmen en profiteert bovendien van een pakket prima arbeidsvoorwaarden zoals een bedrijfsauto ook voor huiselijk gebruik. Voor ons filiaal in Leiden zoeken wij zulke beste monteurs. Wie denkt dat een zakelijk gesprekie geen kwaad zou kunnen, belt direkt voor een afspraak: 030-611846. Vraag naar mejuffrouw M. de Ouack. En wedden dat ook u straks goed bij Skala zit? Seinedreef 1-3. Utrecht. Veel studenten leren tijdens hunstudiehetbedrijfslevenkcnnendooreen tijdelijke baan. Een wat rui mere beurs en een wijdere blik zijn het resultaat. De A.S.A. is als geen ander gespecialiseerd in tijdelijk werk voor studenten en scholieren. Omvraagenaanbod optimaal opel kaarafte stemmen, waarbij wij ernaarstreven dat de student zoveel mogelijk werk krijgt aangeboden dataansluit bij zijnstudierichting,zijnonze vestigingen bemand door volledig op elkaar ingespeelde teams. Onder de inspirerende leiding van een bureaumanager opereren per kantoor 2 tot 3 fulltimers die hun stad door en door kennen en die nauw verbonden zijn met de studentenwereld. Deze A.SA-intermcdiairs hebben een verantwoordelijke taak met vrij veel ruimte voor ei gen initiatief. Na een jaar of wat praktijkervaring op een van de AS A-kantoren duiken zij, doorgaans gerijpter, terug in hun studie. Er zijn dan ook regelmatig vacatures. Wil je je studieroutine enige tijd ruilen vooreen baan waarbij je toch de band met de studentenwereld niet verliest, neem dan snel contact met ons op. Na de (korte) sollicitatieprocedure kan dan een aanstelling volgen met onmiddellijke ingang of per 1 maart a.s. Er zijn op dit moment de volgende vacatures: Assistent-bureaumanager (salarisniveau f28.000,- a f30.000,-). De assistent-bu reaumanager is een „zware" bureaumedewerker. Hij vervang; de bureaumanager tijdens diens afwezigheid en heeft de dagelijkse leiding over de binncndicnstmedcwcrkers. Hij is verantwoorde lijk voorde kwaliteit vandcdienstverlening, wcctzich immcrcor- rcct en servicc-minded op te stellen en heeft administratieve ga ven. Hij mag, wat ons betreft, best een „Pietje Precies" zijn. Van zelfsprekend is de assistent-bureaumanager de eerste kandidaat in de opvolging van de bureaumanager. Het rijbewijs B.E zal zijn nut regelmatig bewijzen. Vestigingsplaats: Rotterdam. Balie-assistent Representant (salarisniveau f 23.500,- a f 27.500,-) De balie-assistent staat de student te woord, 1 icht hen over A.S.A. en de bedrijven voorenschathenop verschillende banen in.Ook wordt telefonisch met de bedrijven overlegd, terwijl daarnaast wordt verwacht dat je een bcctie typen kunt, de archieven bij- tuecl vermogen houdt en getalenteerd meedenkt. Vcstigingsplaatsen: Leiden, Den Haag, Delft en Amstelveen. De representant is de A.S.A.-buitendicnstmedcwcrkcr. Hij legt contacten met potentiële opdrachtgevers, die nog niet eerder met ASA. werkstudenten hebben ge werkt. Hij doet dit te lefonisch ofdoor middel vaneen bczockaan inovcrlcgmct de bu reaumanager vast te stellen bedrijvenof instellingen. Hij stelt of- fertes samen, verzorgt het schriftelijkvoorlichtingsmateriaal ten behoeve van de student, cn rapporteert over beloningenarbeids voorwaarden aan de binnendienst. De representant wordt gedu rende de eerste maand van het dienstverband zowel intern als ex- Belangrijk is een commerciële instelling, gespreksvaardigheid, enige ervaring in correspondentie of goede stylistischc capacitei ten, representatief uiterlijk, goede telefoonstem, njbewijs B.E Vestigingsplaats: Ronerdam. Het profiel van de A.SA. medewerker is opgebouwd ui zichL lm1 teamgeest is onontbeerlijk, evenals kennis van liet studentenleven. Ben je 20 a 25 jaar en wil je je studie minimaal Ijaar vertaler dan isreagercnzinvoL Be! dan ons secretariaat 030-333444voor cenaj spraak. Heb je minder liaast dan kun je schrijven naar: Algemene Studenten Arbeidsvcrlening Postbus 13100 3507 LC Utrecht ta.v. de afdeling Personeelszaken v^ebeter? AMSTELVF.F.N. 020-456626 AMSTERDAM, 020- 228444 /ARNHEM.085-452092 DEUT.0I5-I42S42 DEN HAAG. 070-651844 /EINDHOVEN. 040-449395 GRONINGEN. 050-130500 LEIDEN, 071-132245 ROTTERDAM, 010-139030 TILBURG, 013-321271 UTRECHT, 030-314924 BESTUUR EN ADMINI STRATIE, 030- 333444. Burgemeester en Wethouders van Leiden roepen sollicitanten voor de betrekking van aan de school voor elementair buitengewoon onderwijs,verbonden aan het Gemeentelijk Pedologisch Instituut, Bloemfonteinstraat 1. Indiensttreding per 1 juni 1980 of zo spoedig mogelijk daarna. Functie-eisen: - ervaring als schoolleider bij het buitengewoon onderwijs; - bereidheid en vermogen tot samenwerking met de multidisciplinai re staf van het instituut; - kennis van de problematiek en behandeling van kinderen met ernstige leer- en gedragsstoornissen. Functie-informatie: - de leerlingen zijn verdeeld over 6 groepen van circa tien leerlingen; - voor extra didactische hulp zijn twee part-time leerkrachten be schikbaar; - in verband met de coördinatie van alle activiteiten in het kader van de multidisciplinaire observatie en behandeling, nemen de leerling begeleidingsrapportage en planning van behandeling een centrale plaats in; - het schoolhoofd is ambulant met het oog op de contacten met scholen en instanties, alsmede zijn coördinerende en begeleidende taken binnen de samenwerking tussen school en instituut. Inlichtingen worden verstrekt door de heer J.J. van Riesen, gemeen telijk inspecteur van het onderwijs, tel. 071 - 14 53 44 (toestel 312) en het hoofd der school, de heer G.W. van Ginkel, tel. 071 - 12 23 10 (school) en 071 - 13 24 37 (privé). Sollicitaties onder vermelding van vacatu renummer OND. 650 binnen 14 dagen te zenden aan de afdeling Onderwijs der Ge meentesecretarie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND De Stichting houdt zich bezig met het beheer van voorzieningen voor gehandicapte mensen. Binnenkort is er plaats voor 2 groepsleid(st)ers binnen twee van onze dagverblijven voor oudere geestelijk gehandicapte mensen, die in leeftijd variëren van 29 tot 65 jaar. Op de dagverblijven wordt hen een gevarieerd aktiviteitenpakket aangeboden. Voor het dagverblijf "de Oude Post" te Sassenheim (Hoofdstraat 99), dat wordt bezocht door 40 deelnemers verdeeld over 5 groepen van 8, zoeken wij kontakt met kandidaten voor de funktie van Voor het dagverblijf "de Schakel" te Oegstgeest (Prins Hendrik- laan 2), dat wordt bezocht door 32 deelnemers, verdeeld over 4 groepen van 8, zoeken wij kontakt met kandidaten voor de funktie van We verwachten van alle kandidaten een positieve instelling voor het werken met geestelijk gehandicapte mensen. Kandidaten voor bovenstaande funkties moeten aan één van de vol gende opleidingseisen voldoen: Eerste groepsleiding: O.P.M.; M.B.O. I.W.; Kinderbescherming A B; Z; Pedagogische Akademie. Tweede groepsleiding: MAVO; MHNO; Kinderbescherming A; 3 jaar HAVO; Atheneum. Inlichtingen over deze funkties worden gaarne verstrekt door Jaap Ouwerkerk, hoofdleider van het dagverblijf te Sassenheim, telefoon: 02522 12 9 49 en door Duke de WittHamer, hoofdleider van het dagverblijf te Oegstgeest, telefoon: 071 15 16 48. Schriftelijke sollicitaties binnen 7 dagen te richten aan het Centraal Bureau van de Stichting, Rijnsburgerweg 158, 2333 AJ LEIDEN. Smit s Bouwbedrijf B.V. te Beverwijk is een middel groot aannemingsbedrijf dat zijn produktie organi satorisch heeft ondergebracht in de regio's NOORD- HOLLAND-NOORD, NOORD-HOLLAND-ZUID EN ROTTERDAM. In deze gebieden worden utiliteitswerken en grote woningbouwprojekten gerealiseerd. Voor de regio ROTTERDAM zoeken wij een met als standplaats het regiokantoor te Rotterdam. Deze funktionaris is verantwoordelijk voor de reali satie van meerdere projekten. Tot zijn taak behoren mede de inkoop van de hiervoor benodigde mate rialen en het afsluiten van kontrakten met onder aannemers. In de organisatie wordt hij geplaatst onder de regio-direktie en ondersteund door de cen trale stafafdelingen te Beverwijk. De afdeling woningbouw omvat zowel hoog- als laag bouw, bestemd voor alle sektoren van de woning markt. De nieuw aan te stellen bedrijfsleider moet een ruime ervaring hebben in een overeenkomstige funktie en bekend zijn met de in hoofdzaak in giet- bouw uit te voeren woningkomplexen. Een voltooide H.T.S.-opleiding Bouwkunde is vereist. Kandidaten, die over de gevraagde kwaliteiten be schikken, bieden wij een goed salaris, tantième- regeling, autokostenvergoeding, opname in de premievrije pensioenverzekering en andere bij komende gunstige voorwaarden. Een informatiebrochure over ons bedrijf wordt op aanvraag toegezonden. Sollicitaties gaarne aan het Hoofd van de Afdeling Personeelszaken. a Tl smit's bouwbedrijf bv Parallelweg 8 1948 NM Beverwijk Telefoon (02510)2 90 41* laffe GEMEENTELIJKE BRANDWEER L "W VAN'S-GRAVENHAGE Bij de Afdeling Preventie en Voorlichting is plaats voor een: Funktie-informatie: - het verstrekken van adviezen en inlichtingen betreffende voorgeschreven of voor te schrijven brandveiligheids voorzieningen; - het toezien op de beoordeling van vergunningsaanvra gen en het behandelen van ontheffingen of wijzigingen van vergunningsaanvragen van bouwtechnische aard; - het samenstellen van systemen voor een statistische ver werking van binnenkomende gegevens en het uitwerken en kanaliseren van deze gegevens; - het opstellen van preventieboeken met brandveiligheids voorschriften t.b.v. de inspecteurs in de buitendienst en voor de interne dienst; - het opzetten en begeleiden van onderzoeken naar brandoorzaken e.d.. Vereisten: a. het bezit van een diploma H.T.S.-bouwkunde; b. goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid; c. goede contactuele eigenschappen. Ervaring in de gevraagde vakrichting is gewenst. Salariëring: Afhankeli|k van leeftijd, opleiding en ervaring wordt een salaris geboden van ƒ2.487,- tot ƒ3.981per maand. Vakantietoelage 8°/. van de genoten bezoldiging. Van de gegadigden wordt bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hier van wordt - zo mogelijk direkt nja afloop - door de psycho loog met de sollicitant besproken. Rapport zal slechts wor den uitgebracht na toestemming van de kandidaat. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer Ing. R. H. Esveld, Hoofd van de Afdeling Preventie en Voor lichting, telefoon 94.94.00. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van de volle dige personalia binnen 14 dagen onder no. B 45 zenden aan de Commandant van de Brandweer, Wilhelmina van Pruisenweg 50.2595 AN 's-Gravenhage. Gemeente 's-Gravenhage fine pharmaceuticals since 1886 Wij zijn de Nederlandse vestiging van THE UPJOHN COMPANY of Kalama (U.S.A.). één der belangrijkste ondernemingen op het gebied van de rese* en produktie van geneesmiddelen, zoals antibiotica, corticosteroïden. hy| tica. antidiabetica, contraceptiva en oncologica. Nieuwe geneesmiddelen, voortgekomen uit een modern en groots opge research programma, moeten - óók in Nederland - bij artsen en apotheitt bekend gemaakt worden. O.a. wegens interne promoties zoeken wij thans voor rayon Groot-Rotterdam j Belangstellenden, die niet ouder zijn dan ongeveer 35 jaar en tenminste cl opleiding hebben genoten op HAVO-nivo (met exacte vakken), kunnen schf telijk of telefonisch reageren. Ook voor ERVAREN ARTSENBEZOEKERS met doorgroeicapaciteiten zijn i intéressante mogelijkheden aanwezig. Reeds tijdens de interne opleiding wordt een auto ter beschikking gesl (óók voor privégebruik); salaris en overige voorwaarden zijn in overeenstemrrv met de belangrijkheid van deze funktie. Morsestraat 15 - 6716 AH EDE - Tel.: 08380-16912 Aan de school "De Twee Sleutels", openbare school voor elemental buitengewoon onderwijs aan kinderen met leer- en opvoedingsmoe lijkheden, Rijnsburgersingel 55, wordt zo spoedig mogelijk gevraag een Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar ee mannelijke collega. Functie-eisen: - bezit van de akte van bekwaamheid als volledig bevoegd onderw zer met de aantekening J en r; - b.o.-diploma of met bereidheid tot studie; - ervaring bij het buitengewoon onderwijs; - bereidheid tot samenwerken in teamverband; - bereidheid tot deelneming aan buitenschoolse activiteiten. Inlichtingen worden verstrekt door de heer J.J. van Riesen, gemeej telijk inspecteur van het onderwijs, tel. 071 - 14 53 44, (toestel 311 en het hoofd der school, de heer G. Schrikkema, tel. 071 - 12 67 (school) en 02526 - 4354 (privé). Sollicitaties onder vermelding van vacatu renummer OND. 651 binnen 10 dagen te zenden aan de afdeling Onderwijs der Ge meentesecretarie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. leide

Leidse Courant | 1980 | | pagina 16