De tóch voordeliger show. Bex Busreizen Welkom op Yoga 8 daagse geheel verzorgde vakantie naarTirol voor maar GEEN GELD Vakantiebon •2*01720-21940 of01720-44948 Luba Uitzend Buro twee keukenhulpen CENTRUM '45 ADMINISTRATIEF I MEDEWERKER I GEMEENTELIJKE KREDIETBANK Dit zijn de vele excursies, allemaal gratis Uitvoerige vakantie informatie van Bex... dat is uw zekerheid en ons sterkste punt. SNEL BOEKEN IS ONS ADVIES r~— PAGINA 12 LEIDSE COURANT WOENSDAG 9 JANUARI Gevraagd: Vrachtwagenchauffeur (Oplegg. comb, boven 21 j) Transportbedrijf Vollebregt b.v. Rijndijk 206 2331 AL Leiden Tel. 071-764057-764049 Het is al geruime tijd mogelijk in Leiden yoga te beoefenen. De lessen worden gegeven in de kapel van de Verbum Dei Stichting. Plantage 16. Leidea Met ingang van 7 januari beginnen de lessen op maan- dagavond woensdagavond - donderdagavond - vrijdag avond Aanmelding en inlichtingen: Zlta Poot, yogalerarea 01S—135727 - de heer P. v. Rijn 071—122815 In de groeiende Merenwijk starten we op woensdag 16 ja nuari met een cursus in Kerkelijk Centrum „De Regen boog". Watermolen 1. Aanmelding hiervoor 071—126495 PETER DITMAR yogale- raar ('s ochtends 9—10) Ook is onze aandacht gericht op astma, angsten, fobie, hy perventilatie, zwangerschapsyoga. Privèlessen en gesprekken mogelijk. Reflexzone massage op afspraak. 2 3 Turfmarkt 11 2312 CE LEIDEN tel. 071-149745 (Administratief en (Para)medisch) Nieuwe Rijn 35 2312 JE LEIDEN tel 071-140341 Vakaturelijn voor banen tel. 071-130636 ProL Chr. Bejaardentehuis „De Schutse" Postbus 53, 2170 AB Sassen helm. Telefoon 02522-10547 Wij zoeken voor zo spoedig mogelijk liefst met ervaring. Leeftijd 18 jaar en ouder. Zij moet bereid zijn eens in de twee we ken een weekend-dienst te werken. Salaris volgens de C.A.O. voor bejaar dentehuizen. Sollicitaties zien wij gaarne tegemoet op bo venstaand adres, afdeling personeelszaken. Weekendhuis gevonden in dc Lrnr centrum voor medisch- en psychologische leiding van verzet- en oorlogsslachtoffers. Ten behoeve van de financiële administratie vi. Centrum '45 wegens een vacature per 1 maart een (mnL/vrl.) van maandag tot en met vrijdag van 8.30 17.00 uur Vereisten zijn: - Havoopleiding - enige jaren ervaring op aominisuatief ge. bied f - leeftijd niet beneden de 25 jaar Arbeidsvoorwaarden conform de CAQ-Ziekenhuis wezen. Salaris volgens de NZR-schalen (min. 1.928,18 tol', max. 2.474,44 bruto per maand) afhankelijk vai 1 leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties richten aan K.M J. Ceha, df« recteur Centrum '45. Rijnzichtweg 35, 2342 Al1 Oegstgeest. 11 Inlichtingen: A. J. M. Zwijenberg, administrateur Centrum '45. telefoon 071-155242 toestel 12. 11 succes oogstten a weet niet half hoe Woont u in Leiden, Rijnland of de Bollenstreek? Dan kunt u terecht bij de Gemeentelijke Kredietbank te Leiden voor een persoonlijke lening tot maximaal 20.000,Tegen een relatief lage vergoeding omdat deze bank geen winst hoeft te maken. De folder met alle bijzonderheden ligt voor li klaar. Stadhuis, postbus 160, 2300 AD LEIDEN, V>XCx\JC leiden O excursie naar de Olympische stad Innsbruck 0 gezellige Tiroleravond met dans en levende mu ziek excursie naar de beroemde Thurnpas (1237 me ter hoog) excursie naar de kristalslijperij van Rattenberg O excursie naar het Tiroler plaatsje Kitzbühel 0 excursie naar de oude vesting Geroldseck 0 excursie naar het bekende plaatsje Kufstein excursie naar de adembenemende Gerlospas (1486 meter hoog) 0 uitstapje naar het Tiroler bergmeer de Achensee 0 excursie naar de prachtige watervallen Krimml (380 meter) #bij terugkomst in Nederland een heerlijk af scheidsdiner Twee extra vakantiedagen bij Bex Bij de meeste reisorganisaties verliest u bij een va kantie naar Oostenrijk twee vakantiedagen door tijdrovende overnachtingen op de heen- en terug weg. Met Bex rijdt u in één keer naar Oostenrijk, zonder te overnachten. Bex gaat met twee ervaren chauffeurs in één dag naar uw vakantiebestem ming. U bent dan ook maar liefst twee extra dagen met vakantie in Oostenrijk. Wij vertrekken uitslui tend op zondag (geen vrachtverkeer op de Duitse autobanen). De bussen van Bovo Tours zijn er helemaal op in gericht. Luxe touringcars met zeer comfortabele vliegtuigstoelen en luchtgeveerd. Op de dag van vertrek arriveert u in het hotel om ongeveer 19.30 uur, waar u een heerlijk Oostenrijks diner wacht. Het afgelopen jaar waren alle Bex-vakantiegan- gers zeer enthousiast over deze tijdwinst van twee extra vakantiedagen. Bij Bex krijgt u meer vakan tie voor uw geld. Deze vakantie is alles-inclusief, geen enkele bijbetaling onderweg Alle excursies, uitstapjes en evenementen zijn bij de reissom inbegrepen. Geen onaangename ver rassingen onderweg, u betaalt alleen de reissom en verder niets. Inbegrepen is: alle maaltijden, vanaf de lunch op de heenweg tot en met het afscheidsdiner bij terugkomst in Nederland de overnachtingen, op basis van volpension de reis, per luxe touringcar van Bovo Tours (de bus blijft 8 dagen lang ter beschikking van de groep) alle excursies, evenementen en uitstapjes Bij Bex weet u precies waar u aan toe bent, geen bijbetalingen, geen „vanaf'-prljzen, geen jaji seizoentoeslagen. 488.- t zeer aantrekkelijk vakantieprogramma 4 prima hotel op basis van volpension j per luxe touringcar van Bovo Touts f alles inclusief, geen bijbetalingen Het hotel „Wildauer" in het Tirolerplaatsje Ebbs, Oostenrijkse vriendelijkheid, ruime ka mers en lekker smullen Ook dit jaar hebben wij het vertrouwde hotel „Wildauer" kunnen reserveren. De ligging is prachtig in het mooie Tiroler plaatsje Ebbs. Het hotel heeft ruime, gezellige kamers met douche en toilet. De keuken staat bekend om haar goed verzorgde maaltijden. De hotelfamilie staat ga rant voor veel gezelligheid en allervriendelijkste bediening. U bent van harte welkom in hotel Wildauer. Prachtige kalender voor snelle beslissers Als u het vakantieprogramma heeft doorgelezen en u beslist gezellig mee te gaan, boekt u dan voor 1 februari 1980. Dan krijgt u van Bex een prachtige kalender cadeau. Hierop staan voor iedere maand in het jaar 1980 schitterende kleu renfoto's van diverse vakantiebestemmingen van Bex. Gratis voor snelle beslissers. Belangrijk om te weten 25% besparing op de reissom Bex organiseert de vakanties geheel zelfstan dig. Eigen Bexmedewerkers selecteren de hotels, de excursies en de accommodatie. Niets wordt aan. het toeval overgelaten. De prijs is zo verrassend laag, omdat Bex de va kanties geheel zelfstandig organiseert, zonder tussenkomst van dure reizenmakers en zonder inschakeling van reisburo's. U boekt direkt bij de bron en niet bij de tussen personen. Wij besparen dan ook wel zo'n 25% op elke vakantie, dat komt volledig ten goede van de klanten van Bex. Bex is uw vertrouwen dubbel en dwars waard. Duizenden tevreden klanten hebben hun vertrouwen gesteld in Bex Busreizen. Sluit u aan bij de jonge reisorganisa tie! Bex Busreizen voor gezellige mensen. Bet Butrelzen It onderdeel ran RaIt- en Tourlngcarbedrllt Bovo Toert, Do Lotto 6, Boeloftrendtveen. Tol. 01713-9107 (35 plute toeringcart In algen beheer). tel. 071-120270. Uitgebreide vakantieinforma-u tie met één telefoontje in huis Het is belangrijk dat u zich goed informeert over de aangeboden vakanties. Bex heeft van iedere va kantie een volledige reisbeschrijving voor u klaar liggen. Vraagt u deze informatiefolder gerust aan. Wij sturen u het binnen 2 dagen geheel gratis en zonder enige verplichting thuis. Belt u de Bex reis informatiedienst: j Vertrekdatums in 1980 vanaf 18 mei gaat er iedere zondag een luxe touringcar naarTirol. 18 mei 13 juli 25 mei 20 juli 1 juni 27 juli 8 juni 3 augustus 15 juni 10 augustus 22 juni 17 augustus 29 juni 24 augustus 6 juli Bij Bex betaalt u geen seizoentoeslag! Deze zeer aantrekkelijk geprijsde Tirolvakantie was vorig jaar een geweldig succes. Honderden boekingen, maar oofcwele aanvragen die wij niet),' konden behandelen omdat de bussen vol waren. Laat u deze kans niet voorbij gaan en belt u snel voor het volledige vakantieprogramma, dan bent u er zeker bij dit jaar. Cl krijgt dan ook nog een prachtige kalender helemaal gratis, als u voor 1 februari uw reservering en boeking doorgeeft. (ook 's avonds en zaterdags) DE BEX REISINFORMATIEDIENST IS ER VOOR IEDEREEN Opsturen naar: Bex Busreizen, ant woordnummer 119, Alphen a/d Rijn (geen postzegel nodig) Stuurt u mij vrijblijvend en zonder enige ver plichting de uitgebreide vakantiefolder van da 8-daagse geheel verzorgde vakantie naar Tirol voor mcar 488.-. Ik ontvang deze folder geheel grati* Naam Postcode/plaats:

Leidse Courant | 1980 | | pagina 12