Riker laboratories zoekteen artsenbezoek(st)er. "Kom ik terug van m'n huwelijksreis, zegt m'n baas: "Sorry maarikheb geen werk meer voorje..." planner 3M aankomend ontwerper/ werktekenaar mba/maeo-niveau voedingsassistente LEIDSE COURANT ZATERDAG 8 DECEMBER De Hoofd Produkt Groep Telecommunicatie onderdeel van NKF Groep BV. is leverancier van telecommunicatie systemen in binnen en buitenland met vestigingen in Waddinxveen en Delfzijl. Op het bedrijfsburo van de vestiging Waddinxveen bestaat de vakature van Zijn taken zullen zijn: - het bepalen van grondstoffenbehoefte en bestelgrootte - het bewaken van levertijden en voorraadnivo - het kontroleren van de administratieve verwerking van de totale goederenstroom. Funktie-eisen: - HAVO of MEAO-opleiding - bij voorkeur enige ervaring in een dergelijke funktie - leeftijd niet boven 30 jaar - goede kontaktuele eigenschappen Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring, terwijl ons bedrijf mede gekenmerkt wordt door gunstige arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie zenden aan NKF KABEL B.V.,^ afdeling Personeelzaken Vestiging, Noordkade 64, Postbus 85, 2740 AB Waddinxveen. Indien u nadere informatie wenst kunt u kontakt opnemen met de heer N. M. Pol, chef Personeelzaken, telefoonnummer 01828-2644. NKF DmiMILJ In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei derdorp, met een capaciteit van 440 bedden, heeft de operatie-afdeling de beschikking over zes operatiekamers. Het team van specialisten, verpleeg kundigen en assistenten kan o.a. de vol gende chirurgische programma's uit voeren: algemene chirurgie, orthopae- die, oogheelkunde, urologie en gynae cologie. Om tot een optimale personeelsbezet ting te komen kan geplaatst worden een OPERATIE- VERPLEEGKUNDIGE of een O.K.-ASSISTENTE met differentiatie chirurgie Het salaris afhankelijk van opleiding en ervaring, ligt tussen f 2.048,73 en f 2993,55 bruto per maand. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door het hoofd van de Operatie afdeling, Zr. M. Janssens, tel.: 071- 899250. Schriftelijke sollicitatie richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220. 2350 AE Leiderdorp. Een boeiend vak! Voorlichting geven over farmaceutische preparaten aan artsen, apothekers en ziekenhuizen. Maar geen eenvoudig vak. Want er komt meer bijkijken dan een snelle babbel en een goed voorkomen. Niet voor niets spreken we over informateurs. Zij dienen over een gezonde dosis zakelijk inzicht te beschikken en weten wat dóórzetten is. Zij weten ook dat bij de introduktie van nieuwe preparaten en het aanboren van nieuwe relaties, een behoorlijke portie pioniersgeest vereist is. Voor het rayon Zuid-Holland (excl. Rotterdam) zoeken we voor de funktie van artsenbezoek(st)er een jonge man of vrouw, tussen de 23 en 30 jaar oud en met een voltooide HBS, HAVO of Atheneum opleiding. Hij/zij zal gezien de leeftijd al wat ervaring hebben, maar strikt noodzakelijk is dat niet. We stellen meer prijs op de eigenschappen die we al eerder noemden en die onontbeerlijk zijn om tot een goede artsenbezoek(st)er uit te groeien. Belangstelling voorde medische wetenschap is wel nodig. De artsen- bezoek(st)er zal intensief getraind worden in produktkennis en aanverwante zaken. Bovendien moet hij/zij bereid zijn om doelgerichte cursussen te volgen. 3M Riker Laboratories. Een wereldomspannend bedrijf, dat een grote faam in de farmaceutische wereld heeft verworven met kwalitatief hoogstaande produkten. De Nederlandse tak van Riker is gevestigd in Leiden. Geïnteresseerd? Een informatief gesprek, zoveel mogelijk in de buurt van uw woonplaats, kan verhelderend werken. Neem even kontakt op onder vermelding van HC 239 met de afdeling Personeelszaken, Rooseveltstraat 55, 2321 BL Leiden, tel.: 071 - 76 93 30 (tussen 09.00 en 12.00 uur) of schriftelijk t.a.v. Mevr. F. de Vette. De afdeling Vormgeving van de Leidse Onder wijsinstellingen ontwerpt velerlei soorten drukwerk. Zij bepaalt het "gezicht" van onder meer de LOI-studiegidsen, brochures, mailings, advertenties. Op deze actieve afde ling is op korte termijn plaats voor een (leeftijd: 23 jaar) Zijn taak zal bestaan uit: het ontwerpen van gevarieerd reclame-en publiciteitsdrukwerk; het maken van werktekeningen: het verzorgen van de lay-out van periodie ke uitgaven. De functie verlangt nauwkeurigheid en het ver mogen om zelfstandig te werken. Grafische kennis is gewenst, zodat een geheel of gedeel telijk voltooide opleiding aan b.v. een acade mie voor beeldende kunsten tot aanbeveling strekt. Belangstellenden wordt verzocht hun schrifte lijke sollicitatie te richten aan afdeling Perso neelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2, Postbus 200 2350 AE Leiderdorp. Telefoon: (071) 89 92 55* De Stichting Nutsspaarbank te 's-Gravenhage is een zelfstandige bankinstelling met een balanstelling van ca. 2.3 miljard gulden. 80 kantoren en 450 medewerkers. De spaarbank richt zich met een breed assortiment bankdiensten tot particulieren in de regio Den Haag, Leiden en Zoetermeer. Zij is aangesloten bij de Nederlandse Spaarbankbond. De bewaking van de negatieve saldi van bankgiro- en spaarrekeninghouders en de incassowerkzaamheden betreffende andere onderdelen van onze dienstverlening - hypotheken, persoonlijke leningen, e.d. - zullen binnenkort worden ondergebracht in een nieuwe afdeling DEBITEUREN BEWAKING. Voor de leiding van deze afdeling, die voorshands uit vier medewerkers zal bestaan, zoeken wij contact met kandidaten met een opleiding op (administratieve richting) Behalve een goede administratieve ondergrond, zijn voor een goede vervulling van de functie van belang: - goede schriftelijke taalbeheersing, bij voorkeur blijkend uit het behalen van het diploma Nederlandse Bedrijfs- correspondentie - goede contactuele eigenschappen - leeftijd vanaf 25 jaar. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken van onze instelling, postbus 620, 2501 CP 's-Gravenhage. NUTSSPAARBANK 5 Jan Hendrikstraat 4, 2512 GL Den Haag, tel. 070-469490. Van Wiickersloolh ie Oegst- geest is een modern R K verpleeghuis voor soma tisch zieken met een capa citeit van 108 bedden ver deeld over vier atdelingen en beschikt als reactive ringscentrum over een uit stekend ingerichte revahda- tie-afdelmg Langdurige zieken en revahdalie- patienten vinden hier een prettig woon- behandel en leefklimaat Het verpleeg huis is gemakkeli|k met openbaar vervoer te berei ken en beschikt bovendien over een personeelsflat met 32 appartementen. verp!^URN LLUQCÜËH 5LUUTM In de Civiele Dienst is per 1 januari 1980 de volgende funktie vakant Deze medewerkster draagt zorg voor de distri butie van spijzen en dranken t.b.v. de patiënten op de afdelingen. Gegadigden met een voltooide INAS-- of gelijk waardige opleiding genieten de voorkeur. 1 x per 14 dagen wordt weekenddienst verricht. De werkweek omvat 40 uur. Voor verdere informatie kunt u bellen de heer G.M.W. Beckers, Hoofd Civiele Dienst, tel. 071-156956 Schriftelijke sollicitaties onder bijvoeging van recente pasfoto gaarne zenden aan Postbus 34,2340 AA Oegstgeest. J Geen Werk? Kom nou! Volop werk bij het N.D.B. Zowel mensen met een lagere tech nische opleiding als ongeschoolden kunnen wij plaatsen als medewerker aan één van onze offsetrotatie persen. Bij gebleken geschiktheid bieden wij de mogelijkheid om te worden opge leid tot 2e drukker. Leeftijd tussen 18 en 50 jaar Salaris f 2.580,- per maand Heeft u belangstelling, neem dan snel telefonisch of schriftelijk contact op met de afdeling Personeelszaken. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In ons gemeente-ziekenhuis is in oktober jl. een nieuwe centrale keuken in gebruik genomen. Da gelijks worden er ongeveer 700 maaltijden bereid. Ten behoeve van de versterking van het keuken team kan er worden geplaatst een instellings-kok Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het di ploma instellingskok en over enige ervaring te be schikken. Salaris:maximaal f 2.148,- per maand, te verhogen met een toeslag voor de weekenddiensten (éénmaal per 2 weken van 7.30 -14.00 uur). Pensioenfonds: Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds Ziektekostenverzekering: I.Z.A. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot de heer J.B. van Hees, hoofd van de keuken. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* A. van Norde, 5 jaar in dienst bij Fokker Schiphol: „Van huis uit ben ik autoplaat werker. Ik had een aardige job. Maar toen ik terugkwam van m'n huwelijksreis kreeg ik ineens te horen dat m'n baas geen werk genoeg meer had. Nou, toen ben ik bij Fokker terechtgekomen. Eerst een tien- weekse opleiding, en toen aan de slag. Het aardige hier is datje van alles doet: plaatwer ken, bankwerken, lassen. Veel variatie dus. Op het ogenblik sta ik veel te lassen, argonarc-lassen is dat, dat is met lichtmetaal zoals aluminiumlegeringen die veel gebruikt worden in vliegtuigen. Je bent hier erg zelf standig in je werk, dat vind ik een groot voor deel. Ik heb hier ook veel geleerd in die 5 jaar dat ik hier nou zit Nee, voor het werk zou ik hier nooit meer wegwillen. Waarvoor dan wel? Nou, misschien voor die rot-file hier voor de deur, als om kwart oVer vier Fokker uitgaat En ze moeten straks in januari natuur lijk ook wel behoorlijk over de brug komen, met een hogere toongroep bijvoorbeeld..." Goeie job. Bij Fokker Schiphol. Fokker zoekt mensen voor de afd. Plaatwerkerij. Vakmensen met een metaal opleiding of -ervaring (bijv. LTS plus Bemetel)ofwel mensen met een andere achtergrond die toch snel een goed vakman zouden kunnen worden. Voorop staat dat u over voldoende technisch inzicht beschikt Fokker zorgt dan voor een korte, gerichte opleiding. Vanaf de eerste dag gaat u het volle salaris verdienen. Het werk is in het algemeen erg afwisselend en gevarieerd. Binnen het bedrijf heerst ook een goede sfeer. Bij de meeste banen wordt in een gewone dagdienst gewerkt, van 7.45 uur tot 16.15 uur. Fokker biedt behalve een goed salaris, allerlei voordelen, zoals: een goede pensioenregeling, financiële steun bij studie, reiskostenvergoeding, mogelijk heden om vooruit te komen, etc. Bent u geïnteresseerd? Belt u dan eens op voor een gesprek. Of stuurt u onderstaande coupon even in. COUPON Ik zou best eens een gesprekje willen hebben over een funktie op de plaatwerk-afdeling bij Fokker. Naam: Adres: Plaats: L. Invullen, uitknippen en (in envelop zonder postzegel) opsturen aan: Fokker VFW, afdeling Personeelszaken, Antwoordnr. 1496,1110 VG Schiphol. FOKKER-WFW

Leidse Courant | 1979 | | pagina 8