a Blijvend aanbod van tijdelijke banen Sk ADminiSTMTIEF MEDEWERKSTER Luba Beheer SUTHOFF PERS BU t\ verpleegkundige Zuydftvyck Ervaren Typistes Telefonistes Receptionistes Telexistes Boekhouders Sekretaresses Datatypistes de koning b.v. ervaren chauffeur Fa. WESSELMAN vakaturelijn 071-130636 PAGINA 18 LEIDSE COURANT ZATERDAG 8 DECEMBER 191 Het verpleeghuis en reaktiveringscen- trum "ZYDTWIJCK" te Leiden (zuid- West), zoekt op korte termijn een in het bezit van het A-diploma. U zult gaan meewerken aan de verple ging van patiënten op een verpleegafde- ling met 26 bedden voor somatisch zieke patiënten. Dooreen actiefopna- mebeleid is het aantal wisselingen per bed hoog. De personeelsbezetting bestaat uit een aantal verpleegkundigen, waarvan een deel part-time werkt, een aantal gedi plomeerde ziekenverzorgenden en een groep leerling-ziekenverzorgenden. De begeleiding van de laatste groep wordt verzorgd door praktijkdocenten. Er vindt regelmatig overleg plaats, zo wel met het Hoofd van de Verpleegkun dige Dienst als met de afdelingshoofden. Ook worden er intensieve contacten on derhouden met Fysiotherapie, Bezig heidstherapie en Logopedie. U zult het afdelingshoofd gaan vervan gen tijdens haar vakantie- en verlofda gen. Wij zoeken iemand met goede contac tuele eigenschappen. Over het salaris zullen wij, met inacht neming van leeftijd en ervaring, onge twijfeld overeenstemming bereiken. Tot de goede secundaire arbeidsvoor waarden behoort o.a. opneming in het pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd van de Verpleegkundige Dienst, mw. G.E. Overdijk. Voor even tuele inlichtingen kunt u bellen naar 071 - 76 93 00. toestel I 12 of l 15. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan worden geplaatst op de afdeling Gynaecologie/Uro logie (dames) een 1e VERPLEEGKUNDIGE De afdeling telt 36 bedden. Wij verlangen van deze verpleeg kundige dat zij beschikt over het diploma Ziekenverpleging A, goede verpleegtechnische vaardigheden en goede contactuele eigenschap pen. Aanstelling in de rang van Ie ver pleegkundige. Salarisgrenzen van f 2474,44 tot f 2993,55 bruto per maand. nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Vollebregt adjunct directrice/hoofd verpleeg kundige dienst. Tel.: 071-899250 Schriftelijke sollicitatie te richten aan het Hoofd Personeelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220. 2350 AE Leiderdorp. je hebt er bij die op alle machines los zijn de ouderwetse opwindkarren en de electronische met letterkogel die zelfs een doktersrecept kunnen ontcijferen die hun baas.alles kunnen vertellen over „d" en „dt" die allergisch zijn voor „IN"-bakjes waar nog wat in ligt DIE zoeken wij je hebt er bij die er altijd uitzien of ze jarig zijn die kalm blijven als iedereen gek wordt die iedere vertegenwoordiger onwillekeurig de buik doen inhouden die niettemin every inch a lady zijn, in spraak en gedrag DIE zoeken wij je hebt er bij die je rustig aan de hot-line met Washington kunt zetten die even snel en sekuur zijn als een Saturnus raket, doch aanmerkelijk minder prijzig die ze „aan de andere kant" al kennen wegens haar foutloze aanslagen die nooit vergeet de laatste telex van de dag met „Doeg" af te sluiten DIE zoeken wij je hebt er bij die ruiken welke debiteuren dubieus beginnen te worden die horen welke boekingen om korrektie schreeuwen die voelen welke afnemers ongefaktureerd door het leven gaan die géén smaak van hun borrel hebben zolang die laatste cent verschil er niet uit is DIE zoeken wij je hebt er bij die kunnen stenoen in het Nederlands en de drie moderne talen die het dan ook nog kunnen teruglezen en uitwerken die zelf óók de weg weten in de jungle van „den" en „dem" die het ook wel eens rustig vinden om een hele maand niet. ten huwelijk gevraagd te worden DIE zoeken wij je hebt er bij die altijd even goed zijn, ongeacht de datum die niet voor één ponsgaatje te vangen zijn die met innige ponsbanden met hun werk verstrengeld zijn die net zo sekuur ponzen als hun wimpers op kleur borstelen DIE zoeken wij De emancipatie is bij ons in volle opmars, want steeds meer mannen tonen belangstelling voor functies, die tot voor kort veelal door vrouwen werden vervuld. Regelmatig - maar nog steeds veel te weinig - stappen ze daarom bij ons binnen. Even rustig praten bij een kopje koffie. Op een rijtje zetten wat zij te bieden hebben aan opleiding en ervaring. Afstemmen met dè wensen van onz opdrachtgevers. Samen met ons neuzen in de lijst van bedrijven die werk te bieden hebben. Ook even wat dieper ingaan op hun persoonlijke toekomstplannen. Als u dus vandaag denkt: Toch eens gaan praten met De Koning, dan zien wij u graag morgen binnen stappen. Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071-131710. IVoor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel I Gevraagd: voor bloemenexport naar Duitsland Bekendheid met aanhangwagen is noodzakelijk. Woensdag en zaterdag vrij. Zuideinde 46, Roelofarendsveen. Telefoon 01713-2676. In een in de provincies Noord-Holland en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha met ruim 1 miljoen inwoners, heeft het te Leiden gevestigde hoogheemraadschap van Rijnland taken op het terrein van onder meer waterkering, water beheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraadschap bestaat uit rond 450 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werk zaam op de kantoren te Leiden en de overigen op de gemalen, zuiveringsinstallaties e.d., verspreid over het gehele gebied. Binnenkort kan worden geplaatst een Medewerkster personeelszaken Taak: het verzorgen van de administratie en typewerkzaam heden voortvloeiend uit de werving en selectie; het bijhouden van de personeelsdossiers en andere administratieve en type- werkzaamheden. De functie-eisen zijn: - middelbare opleiding (H AV.O.) - goede typevaardigheid - ervaring met personeelsadministratie. Belangstellenden nodigen wij uit hun sollicitatie te richten aan de secretarisTentmeester van Rijnland en in te zenden aan het hoofd Financiële en Personele Zaken, Breestraat 59 te Leiden. Hoogheemraadschap van Rijnland 3 LubapQ Uitzend^-* Buro—2 Voor alle uitzendkrachten Luba Beheer b.v. voert de direlctde over een aantal werkmaatschappijen. De Luba Uitzend Buro's zjjn daarvan wel de bekendste. Op het hoofdkantoor aan de Beschuitsteeg 6 in Leiden, zjjn de volgende plaatsingsmogelijkheden: DIREKTIE- SEKRETARESSE Een vertrouwenspositie voor een Op het hoofdkantoor wordt hard en met enthousiasme gewerkt door ruim tien, voornamelijk jonge men sen. De taakgrenzen vervagen zodra ervaren sekretaresse, die graag zelf- er kpllega's geassisteerd moeten standig werkt, veel regelt en organi- worden en einde werktijd hangt seert, teken tot zich trekt en leiding nauw samen met de hoeveelheid kan geven. wer'c- Een dergelijke instelling Opleiding: tenminste HAVO verwachten zjj ook van hun toekom- Leeftjjdindikatie: 21-25jaar VERKOOP- ASSISTENTE Verantwoordelijk voor het admini stratieve gebeuren op de verkoop afdeling. Z(j beheert de archieven, De vakante funkties, die ontstaan zjjn door groei en fünküewijziging, Een dertiende maand, 23 vakantie- voor studie- en reiskosten zijn dan ook haast vanzelfsprekend. behulp van tekstverwerkende appa ratuur, bedient de telex, heeft regel matig telefonisch kontakt met de Luba vestigingen en houdt de agen da's b(j van de verkoopmede werkers. Opleiding: tenminste MAVO Leeftjdindikatie: 18-22 jaar TYPISTE/ RECEPTIONISTE/ TELEFONISTE Haar typemachine staat b j de tele- Bent u geïnteresseerd? Uw brief met opleiding, ervaring en motivering van uw sollicitatie, kunt u zenden aan de direktie van Luba Beheer b.v., Postbus 327,2300 AH Leiden. De ontvangst van uw brief wordt met een dag of twee bevestigd. Uiter lijk twee weken daarna ontvangt u bericht over de voorseleküe. Voor de totale procedure zjjn maximaal zes Hier verwerkt zjj brieven en rappor ten voor het sekretarlaat, verwel komt bezoekers, neemt met een glimlach de telefoon aan en brengt vasthoudend de juiste verbindingen tot stand. Zj| weet ook waar ieder een is. Opleiding: tenminste MAVO Leeftijdindikaüe: 18-25 jaar jen •pen SIJTHOFF PERS B.V., uitgeefster van o.m. de Haagsche Courant, Het Binnenhof, Leidsche Courant, Rotterdams Nieuwsblad, Goudsche Cou rant, Economisch Dagblad en een dertigtal huis-aan-huisbladen, vraagt ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER voor de afdeling BOEKHOUDING Binnen de afdeling, die uit 17 personen bestaat, maakt zij deel uit van een team van 4 medewerksters, welke zijn belast met o.a. de volgende werkzaamheden: - noteren van administratieve gegevens op de inkoopfakturen - voorbereiden en verrichten van betalingen aan crediteuren - schrijven van mutatieformulieren voor de computer - m.b.v. beeldschermen de mutaties op de magneetband zetten - sorteren en opbergen van fakturen, bank- en giroafrekeningen enz. Onze gedachten gaan uit naar een medewerkster met een LEAO- of MAVO-opleiding en in het bezit van een typediploma. Voor de verwerking van de gegevens d.m.v. de beeldschermen (waarvan SHI de opleiding op de afdeling zelf geschiedt) wordt een toeslag gegeven. Het bedrijf kent voorts een winstdelings- en gratificatieregeling, goed«ff sociale voorzieningen, alsmede een studiekostenregeling. Geïnteresseerde kandidaten kunnen zich voor nadere inlichtinge wenden tot de heer A. Bruys, chef van de afdeling boekhouding (070-624562, toestel 272). Schriftelijke sollicitaties richten aan afdeling Personeel Organisatie van Sijthoff Pers B.V., onder vacaturenummer 060, t.a.v. de heer H. L. M. Heijmans, postbus 16050, 2500 AA. 's-Gravenhage. WAGENSTRAAT 37,'s-GRAVENHAGE^ ;h

Leidse Courant | 1979 | | pagina 18