'!Je krijgt hier hartstikke veel \rijheid in je werk. Behalve natuuriijkalsje staat te klooien..." werkvoorbereider/ lay~outman tijdschriften m/v Bsamsom Samsom Uitgeverij bv V Academisch Ziekenhuis Leiden EEN MEDEWERKSTER medewerker cursistenbegeleiding medewerkster A. een medewerk(st)er B. een medewerk(st)er leiden vakaturelijn 071-130636 \fertegenwoordiger grootverbruik Luba vraagt met spoed: AUTO- EN TRUCKVERHUUF LEIDSE COURANT ZATERDAG 24 NOVEMBER 197) Samsom Uitgeverij bv te Alphen aan den Rijn zoekt voor haar afdeling Produktie- begeleiding een werkvoorbereider/ lay-outman. Tot zijn/haar werkzaamheden behoren: - Het zetklaar maken van kopij. Volgens een 'stramien' zal hij/zij gestalte moeten geven aan de wensen van onze redacties en uitgevers. - Het maken van lay-outs voor advertenties, plakproeven en cameraklare opname modellen. - Incidenteel het maken van werktekeningen inclusief doka-werkzaamheden. Wij zoeken een medewerk(st)er met een opleiding op MAVO-niveau en een gedegen grafische kennis. Hij/Zij bezit een grote mate van accuratesse en de bereidheid zich te verdiepen in de mogelijkheden van een modern zetsysteem Sollicitaties kunt u richten aan de heer Mr. C.W. Fransen, Hoofd Personeelszaken, Samsom Uitgeverij bv, Stadhoudersplein 1, Postbus 4, 2400 MA Alphen aan den Rijn. Samsom Uitgeverij is een werkmaatschappij van de nv ICU. Intormatie en Communicatie Unie. waarin zijn opgenomen de activiteiten van Samsom-SijthoM. Wolters-Noordhoff en aanverwante bedreven. In het buitenland is de nv ICU act in Belgie. Groot-Brittanniè en de Verenigde Staten. De produkten en diensten van de bedrijven zijn o.a leer pakketten. opleidingen, informatieve boeken, tijdschriften. planningmiddelen, formulieren, automata en grafische activiteiten In totaal telt de nv ICU ruim 2500 n ongeveer 700 werkzaam zijn in het buitenland. xctr Informatie en Communicatie Unie De administratieve en organisatorische bege leiding van de duizenden LOI-cursisten vindt plaats op de cursistensecretariaten. Voor één van deze secretariaten zoeken wij op korte termijn een (leeftijd 21-23 jaar) Hij zal binnen het secretariaat een zelfstan dige taak gaan vervullen, die onder meer be staat uit contacten met cursisten d.m.v. cor respondentie en telefoon, met bijbehorende administratieve werkzaamheden. De functie biedt voor een enthousiaste mede werker alle kansen om zich verder te ont plooien. Als basis daarvoor is een opleiding op HAVO- niveau gewenst. De juiste kandidaat beschikt over goede con tactuele eigenschappen en is in staat zelf standig te corresponderen. Belangstellenden wordt verzocht hun schrif telijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2, Postbus 200 2350 AE Leiderdorp. Telefoon: (071) 89 92 55* Binnenkort komt op de Administratie van deze afdeling een plaats vacant. Daarvoor zoeken wij een vac.nr. 370.R.07.47.LC De afdeling biedt werk aan 4 mensen, die gezamenlijk zorg dragen voor het afhande len van alle administratieve werkzaam heden. die nodig z'ijn rondom de transfusie van bloed en bloedcomponenten Dit behelst het ontvangen van de donoren, het aannemen van aanvragen uit de kliniek, contact met vele afdelingen in en buiten het AZL. Voor deze drukke, maar afwisselende func tie is enthousiasme en doorzettingsvermo gen heel belangrijk! De minimumleeftijd wordt gesteld op 20 jaar. Een type diploma is vereist, vooroplei ding op MAVO-niveau. Salariëring overeenkomstig Rijksregeling. Inlichtingen kunt u desgewenst krijgen via de bloedbankarts,.dr. J.G. Eernisse. of het hoofd van de administratie, mw. M. van Duyvenbode, tel. 071 -147222, beiden via toestel 4818. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt De sala riëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%.. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10.2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Bij de Huishoudelijke dienst van het stadhuis is plaats voor enkele medewerk(st)ers voor de koffie- en theevoorziening en werkzaamhe den in de keuken. Wij zoeken op korte termijn voor 40 uur per week Dagelijks van 7.45 tot 12.30 en van 13.45 tot 17.00 uur voor 25 uur per week Dagelijks van 8.00 tot 13.00 uur. Het salaris bedraagt bij een volledige dagtaak, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 1.949, bruto per maand. Bij de part-time functie is het salaris afhankelijk van het aantal gewerkte uren. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van het vacaturenummer 79076 A of B, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad te sturen aan Burgemeester en Wethou ders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Sint-Niklaas-tljd is een fijne tijd. maar duur. Deze bijver dienste komtu netvanpasom een prettige bezigheid te hebben. Geïnteresseerd? Draai hetnummer of schrijf naar Mevrouw van de Werf. Hugo De Groot straat 160, 2613 TZ Delft, tel. 015-125701. NAAM ADRES LubapQ Uitzendt Buroh—3 Voor alle uitzendkrachten Ter versteking van het verkoopapparaat zoeken wij voc Hero-grootverbruik (levering voor de horecïbedrijven, instellingen) een vertegenwooriger in het rayon Den Haag De vertegenwoordiger werkt in een groep van 5 collega's.sder in een eigen rayon, onder begeleidig van een gewestelijk ver koopleider. die o zijn beurt rapporteert aan de verkoopleideNederland van Hero-groot verbruik. Een vertegewoordiger grootverbruik onderhoudt de cntacten met afnemers in de horeca, bij bedrijen en bij instellingen. Hij werkt naiy samen met de groot handel in zijn raya. Aan iemand ret ervaring als vertegen woordiger, bij vooreur in het grootverbruik, biedt Hero een aatrekkelijke en verantwoor delijke functie. Opleiding: MAO/MEAO en leeftijd van 25-35 jaar. Voor diegenendie nadere informatie wensen over deze inctie. zijn wij beschikbaar voor een persoonlij gesprek in uw omgeving. Op 28 november a. van 18.00 tot 20.00 uur in Rijswijk, Motel Hornwijck (bij de Hoorn brug). Om de gesprekken te plannen, zodat een minimum aan wachttijd ontstaat, verzoeken wij geïnteresseerden op 26/11 a.s. telefonisch een tijdstip af te spreken. Telefoon 076- 87 92 20, toestel 115. U kunt vanzelfsprekend ook schriftelijk contact opnemen. N.V, Hero Conserven Breda, t.a.v. de heer P.M. Timmers, hoofd personeelszaken, Teteringsedijk227,4817 ME Breda. NV Hero Conserven Breda. Hero is een merkartikelenfabrikant met een groot assortiment hoogwaardige levens- middelenprodukten. De belangrijkste produkt- groepen zijn Hero-confituren, Hero-groente- conserven. Hero-maaltijdsoepen, Hero- vruchtenlimonades en Hero-vruchtensappen. Hero biedt werk aan ruim 700 mede- werk(st)ers. A-verpleegkundigen instellingskok kok typistes Steno-typistes jrfmarkt 11 Luba 1071449745 Uitzend St Aagtenitraat 10-14 Lelden Tel. 071-125709-153627 HOOGHEEMRAADSCHAP VAN RIJNLAND. Bij de Huishoudelijke Dienst van het Hoogheemraadschap van Rijnland kan worden geplaatst voor het schoonhouden van de kantoren van 17.00 tot 20.00 uur. Persoonlijke aanmeldingen maandag 26 no vember en dinsdag 27 november van 19.00 tot 20.00 uur. Bij de heer A. van Noort, Langebrug 10, Leiden, telefoon 071 - 211711. Riccardo van den Berg, verspaner bij Fokker: "Als je loopt te knoeien en te klooien, en je maakt een hoop af keur, dan heb je natuurlijk zó een baas op je nek. Maar verder heb je hier hartstikke veel vrijheid in je werk. Nou, en dat bevalt me best Ik ben hier komen werken, voornamelijk omdat ik die NC- freesmachines en -kotterbanken die ze hier hebben hartstikke in teressant vind. NC, dat is Numeric Control. Dat zijn van die gepro grammeerde banken. Eigenlijk wil ik ook precies weten hoe die programma's worden gemaakt Ik weet er nou al wel wat vanaf. Maar als er nog eens een kursus voor komt, wil ik daar persé bij zijn. Een beelje hinderlijk hier vind ik wel dat 't nogal lawaaierig is, en datje nogal last hebt van koelnevel. Maar ze houden hier wel goed in de gaten dat het geen kwaad kan; daar zijn ze nogal streng op. Nou, verder hebben we hier een erg gezellige afdeling; ook een goeie werksfeer onder elkaar. En d'r is hier ook alle ruimte voor een geintje zo nu en dan Goeie Job. Bij Fokker Schiphol. Fokker zoekt mensen voor een aantal verspanende funkties, met name draaiers, NC-frezers en bankwerkers. Voor een gedeelte van deze funkties geldt een ncmale dagdienst van 7.45 uur tot 16.15 uur, enfcle andere worden verricht in een 2-ploegei- dienst (dagdienst van 7.45 uur tot 16.15 tur; avonddienst van 16.10 uur tot 00.40 uur\ Voor banen in de ploegendienst wirdt een toeslag van 15% op het salaris gegeen. Wij verwachten overigens wel dat in principe iedereen op de verspanende afdelingen bereid is in ploegendienst te werken. Ook zoeken wij mensen die na een korte interne opleiding van 4 a 10 wekei aan de slag kunnen als gereedschap-insteller. Bij Fokker Schiphol worden 2en aantal belangrijke onderdelen gefabricrerd vcor verschillende vliegtuigtypen. Dat gaat in kleine series, veelal vanaf tekening of schets, en met een grote nauwkeurigheid. Daarvoor is nodig dat u een vak gerichte opleiding hebt gehad, ofwel een ruime ervaring met verspanend werk. Fokker biedt, behalve een goed salaris, allerlei voordelen, zoals een goede pensioenregeling, financiële steun bij studie,reis kostenvergoeding, mogelijkheden om vooruit te komen, etc. Bent u geïnteresseerd? Belt u dan eens op voor een gesprek. Of stuurt u onderstaande coupon even in. r1 COUPON Ik zou best eens een gesprekje willen hebben over een verspanende funktie bij Fokker. Naam: Adres: Plaats: Invullen, uitknippen en (in envelop zonder postzegel) opsturen aan: Fokker VWF, afdeling Ftersoneelszaken, Antwoordnr. 1496,1110 VG Schiphol. FOKKER-VFW L.

Leidse Courant | 1979 | | pagina 10