,Debreuk is nu jon h err o ep eli}k. 99 In ere herstelde streekderby is direct een zaterdagtopper Juffermans doorbreekt zegereeks Koosjardin: 3-2 Ons Eiland doet gooi naar titel Oosterduinloop Noordwi jkerhout Boxers ten onder tegen Ladies SPORT LEIDSE COURANT DONDERDAG 22 NOVEMBER 1979 PAGINA 19 ^ZC-COACH GEORGE GEURTSEN NEEMT ONTSLAG: iLPHEN AAN DEN RIJN - George Geurtsen is defi- ïitief weg bij Nederlands vaterpolo-kampioen AZ- VUnique. De trainer/coach lie AZC zes jaar heeft bege- eid, en ook driemaal de na- ionale titel met de Alphen- club veroverde, bood gis- eravond het bestuur van de 1 Vlphense club zijn ontslag b tan. De leiding van AZC Verleende dat ontslag met nmiddellijke ingang. Over de redenen van deze ontslagname waren beide partijen gisteravond overi gens weinig mededeelzaam. Een woord voerder van de Alphense waterpoloclub meldde desgevraagd dat het ontslag voor hem als een „bom was gekomen. Geurt sen daarentegen wilde wel kwijt dat zijn vertrek zeker niet onverwacht kwam. „Er bestaan al geruime tijd verschillen van in zicht tussen mij en een aantal spelers. Verschillende gezichtspunten die afgelo pen weekeinde tijdens de halve finale van de Europa Cup in Belgrado escaleerden tot een echt conflict. Voor mij restte toen de keus impopulaire maatregelen te ne men. of gewoon op te stappen. Ik heb voor dat laatste gekozen, ook al omdat ik zes fijne jaren bij AZC heb gehad." Geurtsen. die aan het begin van dit sei zoen overigens ook al opstapte naar aan leiding van problemen met de nationale ploeg, stelt dat zijn vertrek dit keer echt definitief is. „Ik ben weg bij AZC, ik blijf nu weg. De breuk is onherroepelijk." Als interim-coach zal voorlopig oud-speler en huidige trainer van BZ&PC Hans 't Hart optreden, 't Hart staat direct voor een bijzonder belangrijke periode met AZC. In de komende dagen dienen de Al- phenaren een drietal competitieontmoe tingen te spelen. Eerst komt zaterdag het Leidse De Zijl/LGB op bezoek in De Dil len, vervolgens trekt AZC naar De Gou we en dinsdag moeten de Alphenaren aantreden tegen de koploper van de va derlandse hoofdklasse, ZIAN/Vitesse. Een programma waar zelfs een AZC in z'n beste dagen het moeilijk zou hebben ge had.... George Geurtsen: kiezen tussen vertrekken of impopulaire maat regelen... QUICK BOYS - ftIJNSBURGSE BOYS: de d dat j,EIDEN In normale om- s^w«andigheden zou het duel 8erKhssen Quick Boys en Rijns- hebtyurgse Boys al garant staan ntmQoor een druk bezet Nieuw 1 me\uid. Zou de wedstrijd onge- uitsl{wijfeid ai veei emoties los- V 6-ijaken bij de voetbalsuppor ter ers uit beide dorpen. Zoals 2-6.Je zaken er nu voorstaan, De Vlooft het treffen dat het Uitskatwijkse Quick Boys en de loys uit het naburige Rijns- lurg zaterdag op sportpark "ieuw Zuid zullen „uitvech- :n" helemaal een aparte be- •venis te gaan worden. De 'oor het eerst sinds jaren reer op het hoogste compe- itieniveau plaatsvindende lerby kent direct twee deel- icmers die zich in de top an de zaterdagse eerste Xasse B hebben genesteld. Dp vier verliespunten achter fdgeheel zaterdagkampioen 4CV uit Assen, spreken zo- Vel Rijnsburgse Boys als taick Boys dit seizoen hun voordje dapper mee. Iets vat beide teams ook in het irerdere vervolg van de wed- (trijdenreeks gaarne willen loen... bm lijstaanvoerder ACV met enige kans te kunnen achter volgen, lijkt het overigens nu al duidelijk dat elk verliespunt dat wordt geboekt er al één te veel is. De Asser formatie mag dan nog niet echt hebben ge ïmponeerd dit jaar, twee ver liespunten in negen wedstrij den duidt toch wel op een erg sterke ploeg die aan een erg sterke competitie bezig is... Eén van die verliespunten liep ACV op bij Quick Boys. De ongeslagen Katwijkse elf die overigens juist dat treffen win nend had willen afsluiten. Van Quick Boys wordt nu eenmaal elk jaar erg veel verwacht. En nu de blauwwitten dit jaar hun zestigjarig bestaan vieren en daarbij ook nog eens een minder sterk vorig seizoen moeten goedmaken („slechts" vijfde), lijkt een eerste plaats eigenlijk absoluut noodzaak voor de Katwijkers. Een nood zaak die Katwijkse trainer Arie Lagendijk niet direct beaamt, al wil ook hij wel kwijt dat er veel van hem en de jongens wordt verwacht. „Handhaven" In Rijnsburg ligt dat, aan de vooravond van het treffen met de Katwijkse buur, (nog) iets anders. Gebles seerde oefenmeester Her man Wijnands (spierscheu- ring in de dij. een tijdens het werk opgelopen blessu re) heeft het woord „hand haven" nog altijd hoog in het vaandel staan. Wijnands over dat motto ..handhaven" dat bij de in de eerste klasse debuterende for matie zo sterk leeft: „Als je als nieuwkomer in de hoogste af deling komt, moet je je doel niet te hoog stellen. Wij heb ben bij aanvang van de com petitie gezegd dat we in princi pe op „handhaven" zouden mikken, alles wat we meer be reiken is meegenomen. Zo denk ik er nu nog steeds over. De competitie is nog veel te jong om je doelstellingen te gaan verleggen, al staan we er met Rijnsburgse Boys op dit moment zeker niet slecht voor. En vervolgend: „Daarom is verliezen voor ons op zich niet schadelijk. Al proberen we vanzelfsprekend wel elke wedstrijd te winnen. En is een wedstrijd tegen Quick Boys staat voorop, maar we proberen voor sommige jongens uit onze ploeg wel duidelijk een „ande re" wedstrijd dan normaal." Quick Boys heeft dan ook, naar de mening van Wijnands. „meer te verliezen" dan Rijns burgse Boys. ,.In Katwijk is vooraf duidelijk gesteld dat hoog meedraaien het doel moest zijn. Dat een kampioen schap eigenlijk best wel prettig zou zijn. Bij ons speelt dat op dit moment nog niet, de com petitie duurt nu eenmaal ze sentwintig wedstrijden. Maar als we bijvoorbeeld over tien wedstrijden nog zo hoog zou den staan, dan zou het bij ons wel degelijk ook gaan spelen. Zouden we wél over erg hoog eindigen gaan praten." Met welke elf spelers die hoge klassering dan zou moeten worden bereikt, is voor Wij nands minder belangrijk. De oefenmeester schroomt ook niet gevestigde namen binnen het team te vervangen. Zo werd eerst Anne Ouwersloot buiten de eerste elf gelaten en kent nu Will Groenendijk geen vaste plek. „Onze selectie is erg breed, volwaardige ver vangers staan voor vrijwel elke speler klaar. Jongens die ook een kans krijgen op het moment dat een basisspeler niet- voldoet in mijn ogen. Dat zoiets bij de jongen die ver vangen wordt weieens wat minder valt, is triest. Maar het is niet anders." Voor het duel met Quick Boys heeft Wij nands weer de beschikking over spits Piet Haasnoot en doelverdediger Cees Star. Of beide spelers inderdaad een plek in het team krijgen toebe deeld. is evenwel nog de vraag. Wijnands maakt vana vond pas de selectie bekend. ISSE/LEIDEN Juffermans de Engel leeft de zegereeks van Koosjardin doorbro- cen. De zaalvoetbalploeg uit Lisse won met 2 van de Leidse kampioen. Een wat geflat- eerde zege, Koosjardin was het spelbepa- ende team maar via enkele counters eiste uffermans de overwinning voor zich op. In e Leidse hoofdklasse bedwong Fer van )uuren De Taverne: 2-2. Oegstgeest had het noeilijk tegen Van Gerven de Jong maar von uiteindelijk toch met 4-3. Roodenburg ilijft ook na de vijfde speeldag zonder winstpunten. Ditmaal werd met 5-1 verloren ran Van Rooyen Kaas. uffermans de Engel en' tegenstander Koos- ardin kozen gisteravond beiden voor een 'oorzichtige speelwijze. Vooral de Lisser ploeg peelde een behoedzame partij zaalvoetbal, 'ock Slingerland, zojuist als wisselspeler in het 'eld, doorbrak na tien minuten tenslotte de ban loor keihard raak te schieten. Koosjardin rachtte vervolgens door te drukken. Maar >eeh weerhield de Leidse ploeg van meer doel- tunten. Bart van der Weyden (twee keer) en toos Bekooy zagen na hun schoten de bal te len de paal belanden. Vlak voor rust kwam uffermans op gelijke hoogte. Na een hoek- chop van Jan Schoen nam Harrie van der -wet de bal ineens op de slof en liet doelman Vim Visser kansloos. >Ja amper twee minuten spelen in de tweede lelft kwam Juffermans op voorsprong. Een chitterende combinatie tussen Jos Faas en Jan Schoen werd knap afgerond door Theo Godyla. luffermans trok zich terug in de verdediging :n stelde Koosjardin daarmee voor bijzonder [rote problemen. Koos Bekooy zat volledig^ in de tang bii de routiniers Godyla en Faas. Een gelukstreffer bracht de Leidse ploeg terug in de race. Cees de Roode gaf een harde voorzet van rechts. Doelman Leo Dols en verdediger Faas gingen in de fout en de bal verdween in het doel. Een overtreding van Ger Nagtegeller lei- de de ondergang van Koosjardin in. Nagtegeller maakte een overtreding tegen de doorbrekende Godyla en dat leverde Juffermans en vrije trap op. Nagtegeller verdween voor twee minuten naar de strafbank en mocht toezien hoe René Griffioen de Lisser ploeg naar de volle winst schoot. Oegstgeest had het niet gemakkelijk tegen Van Gerven de Jong. De Lisser ploeg kwam via Leén Sppor en Gerard van Beek op een 0-2 voorsprong. Voor rust verkleinde Ron van der Kolk de marge tot een doelpunt. In de tweede helft zorgde Peter Hoogewoning voor de gelijk maker. Nadat Van der Kolk de bal twee keer tegen de paal van het van Gerven-doel had ge schoten was het toch de Lisser ploeg die ander maal een voorsprong nam. Frank van der Zan- de scoorde. Maar opnieuw kwam Oegstgeest op gelijke hoogte, Van der Kolk was de doelpun tenmaker. Jack van Ruiten raakte voor Van Gerven het houtwerk. Hoogewoning bezorgde Oegstgeest tenslotte de volle winst. Met Van Rooyen Kaas bezet Oegstgeest verrassend de eerste plaats van de ranglijst van de Leidse hoofdklasse zaalvoetbal. Fer van Duuren leverde een knappe prestatie door De Taverne een 2-2 gelijkspel af te dwin gen. Voor rust was het Lugdunum-trainer Ruud de Groot die De Taverne op een 1-0 voor sprong zette. Fred van Haarlem, met tien doel punten topscorer van de Leidse hoofdklasse bracht beide ploegen weer op gelijke hoogte. De Taverne kwam weer op voorsprong, Wim Op- pelaar was verantwoordelijk voor dat doelpunt Maar andermaal was het Van Haarlem die Fer van Duuren naar de gelijkmaker schoot en zijn ploeg een punt bezorgde. De Groot (Taverne) en Gallert (van Duuren) schoten de bal tegen de paal. Van Rooyen Kaas kende in Piet Gubier een zeer belangrijke speler. Gubier had met drie doelpunten een belangrijke aandeel in de pro- duktie van Van Rooyen. Even had Roodenburg een kans op de gelijkmaler, bij de stand 2-1 in het voordeel van van Rooyen (Bram van Ei- genm scoorde) raakten Sam van os en Peter Schouten het houtwerk. Frans Sjardijn en John Jansen waren verantwoordelijk voor de twee overige treffers van Van Rooyen. Uitslagen: maandag gespeeld: Voetbal International - Glasbergen de Best 8-1; Rozet - FV Snoekie 6-3; Huug van Es Benco 6-5; Sporthuis de Bron - Concordia 3-4 Gis teren: Juffermans de Engel - Koosjardin 3-2; Chess Z'75 - Rotterdamse Studenten 2-2. Stand interregionale hoofdklasse: 1 Voetbal International 2 De Rozet Poelshop 3 Koosjardin 4 Juffermans de Engel 7 Huug van Es 5 Sporthuis de Bron 6 Glasbergen de Best 8 Rotterdamse Studenten 9 FV Snoekie 11 Concordia 10 Uitzendbureau Benco 12 Chess Z'75 (R) 11 9 2 (R) 12 9 2 (L) 12 9 0 (LI 117 2 (G) 11 5 3 (G) 11 5 2 (L) 11 4 1 <R) 11 2 4 (H) 113 0 (H) 11 2 1 (G) 11 2 0 (H) 11 0 1 0 20 99-20 1 20 65-31 3 18 63-44 2 16 38-26 3 13 46-50 4 12 42-41 5 11 54-54 5 8 29-39 8 6 33-57 8 5 30-62 9 4 3 Koos Bekooy van Koosjardin (rechts) had gis teravond weinig in te brengen tegen Juffermans de Engel. Vooral Theo Godyla (links) maakte hem het leven zuur. Uitslagen: Maandag gespeeld: Van der Plas BMW - Be- melman 3-1, EKL Boys - Landwer JMB 4-0 Gisteren: Oegstgeest - Van Gerven de Jong 4-3, Fer van Duuren - De Taverne 2-2; Van Rooyen Kaas - Roodenburg 5-1. Stand Leidse hoofdklasse: 5 4 0 1 8 22-13 5 4 0 1 8 19-16 5 3 1 1 7 21-13 5 3 0 2 6 17-17 5 3 0 2 6 20-21 5 2 1 2 5 15-15 5 2 0 3 4 16-14 5 113 3 15-14 5 113 3 14-20 5 0 0 5 0 6-22 1 Van Rooyen Kaas 4 Landwer JMB 5 Van der Plas BMW 6 Fer van Duuren 7 EKL Boys 8 Van Gerven de Jong 9 Bemelman 10 Roodenburg 10 1 29-76 Topscorers: 1 Fred van Haarlem (Fer van Duuren) +2 10; 2 Frans Sjardijn (Van Rooyen) +1 9; 3 Piet Hooger- vorst (Landwer JMB); Hans Braat (Taverne) .Gerard van Beek (Van Gerven de Jong) +1 alledrie 7. (Van onze korfbalmedewer ker) LEIDEN In tegenstelling tot de topclubs klinken er bij de tweede- en derdeklassers wel optimistische geluiden. Zowel Crescendo, afgelopen seizoen gedegradeerd uit eer ste klasse, als Ons Eiland, miste titel in beslissingsduel, rekenen erop in de bovenste regionen van de tweede klasse mee- te kunnen draaien. Om vervolgens misschien wel de kampioensvlag te kunnen hij sen. Ook Fluks hoopt op een snelle rentree in de tweede klasse. Voor debutanten Fiks Velocitas staat handhaven voorop. „We gaan dit seizoen zeker weer een gooi doen naar de ti tel", vertelt Ons Eiland coach Piet Weerheim met grote stel ligheid. „Om nu al te stellen dat we zeker kampioen wor den is echt nog wat te vroeg. Het is een heel lange weg". Als grootste obstakel ziet Weerheim Albatros, maar ook het eerste optreden van Vites se, een 1711 overwinning, was een grote verrassing. De selectie van Ons Eiland kende in eerste instantie geen wijzi gingen. Nu echter Julia Arnol- dus geblesseerd is geraakt heeft Weerheim een beroep gedaan op Cobie Deegenaars. In het verdere verloop van de competitie zal de ploeg door wintervakanties nog wel eens van samenstelling veranderen. Gezien de breedte van de se lectie denkt Weerheim dit vrij eenvoudig op te kunnen van gen. „Ik ben wat kwaliteit kwijtge raakt door het stoppen van Piet l'Ami, maar ik heb er een brok vechtlust voor terug ge kregen", vertelt coach Frans de Haas over Crescendo. De Haas dehkt Crescendo een plaats toe bij de eerste drie in de tweede klasse D. „Dat ze ker en met een beetje geluk in de uitwedstrijden zit er wel licht nog meer in. Vooral de Dordse- en Rotterdamse ploe gen en in het bijzonder Mer- wic zijn thuis wel erg moeiliik te bespelen". Als veld-eerstek- lasser verwacht Frans de Haas van dat Merwic ook de meeste concurrentie. De thuis-over- winning op Merwic van het afgelopen weekeinde (118) was dan ook erg belangrijk. RIA Baak en Carolien Brag- gaar zijn afgevallen uit het veldteam en worden vervan gen door of Tessy Burgerhout of Marlies Brouwers. Door een strenger beleid op het gebied van beschikbaar heid voor wedstrijden en trai ningen heeft de ploeg van de tweede klasse debutant Fiks grote wijzigingen ondergaan. Alleen Ineke Kooy, Aad Knetsch en Robert van der Kraan bleven over van de kampioensploeg van vorig sei zoen. Van de zes overigen ma ken alleen Ab Knetsch en Je roen Huizing voor de eerste maal deel uit van het eerste team. Voornaamste doelstelling van coach Herma Tobé, vorig sei zoen zelf nog meespelend, is natuurlijk handhaving in de tweede klasse. Gezien de be zetting van IIA op papier een zware opgave, maar Herma Tobé ziet wel degelijk moei lijkheden. Publiek Debutant Velocitas zal als de verwachtingen van coach Co Vavier uitkomen vooral thuis veel punten gaan vergaren. „De Munnik, waar Velocitas haar thuiswedstrijden speelt, kan je vergelijken met de Dee- toshal. Velocitas is de enige ploeg die er speelt, het is als het ware een „eigen" hal. Voor bezoekende ploegen zal het een hele verrassing zijn. Geen tribunes, want de Mun nik is doordeweeks een tennis- hal, het publiek staat tot aan de lijnen van het speelveld". Hoe het voor bezoekers moet zijn in een dergelijke entoura ge verzeild te raken merkte Velocitas afgelopen weekeinde in Zeeland. „We speelden daar tegen negen man van All Re ady, acht speelsters en speler* en het publiek. Met zoveel gejoel en gekrijs is het dan be grijpelijk dat iemand in de laatste minuut een strafworp mist". Het kostte Velocitas wel het eerste competitiepunL All Ready won nu met 54. Slechts op een plaats is het kampioensachttal van vorig seizoen gewijzigd. Margot van Heiningen raakte haar plaats kwijt aan Carla van Evert. Over de kansen om het eerste jaar in het district te overleven is Vavier erg duidelijk. „Er is erg weinig kwaliteitsverschil in deze klasse. Er zitten wel veel ploegen bij die op het veld hoger spelen, maar die redden het meestal niet de fa- vorietenrol waar te maken. We hebben bovendien het voordeel onbekend te zijn voor elke ploeg met SEV als uitzon dering". Coach Cees Zuurmond denkt Fluks een plaats bij de eerste twee toe. De start van Fluks tegen Ventura Sport (88) was daarom in de ogen van Zuurmond wat teleurstellend. „Wat is .nsu Ventura Sport, zou je zeggen. Toch moet je daar ook weer niet te veel waarde aan hechten. Er zijn meer kampioenen geweest die in het begin van de competitie puntenverlies leden. Waarmee ik niet wil zeggen dat we een twee drie kampioen worden. Laten we eerst maar een paar weekjes wachten". Zuurmond baseert zijn prognose, toch een schril contrast met de situatie op het veld, voornamelijk op het feit dat het achttal van Fluks vrijwel niet gewijzigd is. Ditte van der Meulen, „wat sneller en wat trefzekerder bij doorbraken dan Corrie van Hoek, die op haar beurt weer een beter schot heeft", is de enige debutante. Wie van de zeven tegenstanders de groot ste concurrent van Fluks gaat worden wil Zuurmond niet kwijt. „De ploeg heeft zich in het verleden veel te veel angst in laten boezemen door de „naam" van de tegenstander. Ze moeten het zelf doen en het maakt niet uit van welke grote naam je wint Als ik nu rlamen noem kan ik dat in de wed strijd weer merken". Programma voor de Leidse regio: Zaterdag Universitaire Sporthal. 18.00 uur Fides Pacta—Dalto. 19.15 uur PernixVES; Northgo. 15.05 uur Fluks—Hoekse SV; de Munnik. 18.00 uur VelocitasOranje Wit. Zondag: 5 Meihal. 14.15 uur De Da naïden—ZKV, 16.40 uur Zuider kwartierOSCR. Indeling microkorfbal competitie: Zuid West II A Actief. Blauw Wit *51. DKC, Fiks, de Meervogels, de Regenboog. Rozen- burg. Snel. Zuid West II C Albatros. KOAG, Kwiek (R). Merwe- de, NIO, Ons Eiland. Swift (M). VI- Zuid West II D Crescendo. DES. DKV, Eureka. Mer wic. ONDO, De Overkanters, Ten Donck. Zuid West III C Bolnes. Fluks. Hoekse SV, Jodan Boys, RWR, Valto, Ventura Sport Zuid West III D All Ready. DVS '69. ODO (M). Olym- pia. Oranje Wit, SEV, Velocitas. LEIDEN De NSL organiseert zondag opnieuw de Ooster duinloop. De start zal dit jaar om 11.00 uur in Sportpark De Boekhorst (VVSB) in Noordwijkerhout plaats vinden. Belangstellenden kunnen zich vanaf 9.00 uur aanmelden. Er .worden drie afstanden gelopen. De twee kilometer is bestemd voor de jeugd tot 12 jaar en trimmers. Op de vijf kilometer zal de wat oudere jeugd van start gaan samen met de trimmers, die wat meer getraind zijn. Het inschrijfgeld voor deze afstanden bedraagt drie gulden. De derde afstand is de tien kilometer, be stemd voor de senioren. Het inschrijgeld hiervoor is vijf gulden. Voor inlichtingen kan men terecht bij de heer Kaptein, telefoon 02523-3940 jEIDEN Het bowlingtreffen tussen Ie nummers één en drie van de dins- lagtrioleague in Holiday Inn verliep rol spanning. Uiteindelijk lukte het de -adies koploper Boxers op de kniëen e krijgen. Door deze 4-0 winst werd de eidersgroep weer zo goed als herenigd. Vooral Wanninkhof profiteerde mee. )oor de eigen zege van 3-1 op Lions itaat het bakkersteam nu nog op ilechts één punt van de lijstaanvoer der. Spaarbankteam 2 won ternauwer nood van 'collega-team' nummer 3. Met ninieme verschillen kon de leider van de dinsdagvijfmanscompetitie tijdens alle games de winst juist naar zich toe 'rekken. Bixby Mode 1 blijft goed vol len. De volle puntenwinst tegen Bak kerij Raaphorst toont, dat de mode- [>loeg weer de stabiele vorm heeft ge bonden. De opmars van het maandagtrio Spaar bankteam 6 zet zich voort. De overwin ning op team 7 van dezelfde vereniging (4-0) bracht 'het zesde' van Tettero op de tweede plek achter het sterke Havanna huis. Formule BvM (Hans Menken dins- dagvijfmans) zag weer de hielen van de tegenstander. Scarabee nam de tweede plaats over van de 'Baronnen' door ze met 3-1 terug te wijzen. Pentagoon kon daar door uitlopen naar een puntenvoorsprong van 6.5. Door het verlies van Red Eagles tegen Pinners (3-1) raakte het arendteam de koppositie kwijt Spijkerbak staat nu eerste als gevolg van de winst op JIL (0- 4). Individueel was Kees Verboon (BC Sport) bij Menken weer goed bezig. Als eerste bowler van de Menkenleagues wierp hij een serie boven de 600-grens. Zijn serie van 605 was tevens een fraaie bijdrage aan het sterke teamtotaal van 1672. Sa men met Jos Tims en Arnaut van Lunte- ren (allen nieuwkomende sportbowlers) is Verboon de sterke leider van de dinsdag- trioleague (voorsprong van 9 punten). Louis Petitjean (Bixby Mode 1) is zijn in- zinking te bóven. Na een zwakke periode bowlde hij dinsdag 607. Michel Weenink (Panthers) was in de jeugdleague zeer goed op dreef, getuige zijn totaal van 603. Uitslagen: Hl maandag tnos: Oliva's - Eagles 2-2. Spaarbankteam 5 - Spaarbank team 4 2- 2. Flying Arrow - Havannahuis 1-3, Euro Coiffeur - Spaarbankteam 8 3-1, Spaarbankteam 7 - Spaarbankteam 6 0- 4. Hl maandag vijfmans: Wanninkhof - Lior* 1-3. Kwekkers - Missfits 2-2, Labor Vincit - Boxers 1-3. Bruine Boon - Treffers ,0-4. Hl dinsdag trio's: Ladies - Boxers 4-0, Treffers - Plezierboys 4-0. YNCT - Bixby Mode 3-1, Lions - Wanninkhof 1-3, AZL - Driftkikkers uitgesteld wegens baanstoring. Hl dinsdag vyfmans: Diamonds 3-1, Bakkerij Raaphorst - Bixby Mode 1 HM dinsdag trio's: Pin-set - BC Sport 0-4. Calamares - Formule LBV 1-3. Formule Florentijn - Galliërs 3-1. HM dinsdag vijfmans: Splits - BC Sport 3-1, Scarabee - Formule BvM 3-1, Formule Pink Panther - Formule Pentagoon 0-4. HM woensdag trio's: Red Eagles - Pinners 1-3, Red Arrow - Tracks 3-1, JIL - Spijkerbak 0-4. Jeugdleague: Pulletje - Challengers 2-2, Flinging Ladies - Water buffels 0-4. Unbeatables - Salty Dog 1-3, Panthers - BC Knudde 3- 1. Bowling Standen: Maandag 5-mans HI: 1. Boxers 24,5-11,5 2 Treffers 3. Lions 4. Wanninkhof 5 Rabbits 6. Missfits 7. Bruine Boon 8. Labor Vincit 9. Kwekkers 21 - 7 20 -16 19 -13 15,5-16,5 12 -24 10 -26 7 -25 Dinsdag 5-mans HI: 1. Spaarbankteam 2 2. Bixbv Mode 1 3. Les ïmbattables 4. Spaarbankteam 11 5. Bixby Mode 2 6. Bakkerij Raaphorst 7. Blue Diamonds 8. Spaarbankteam 3 9. Yellow Tigers Maandag trio's HI: 1. Havannahuis 2. Spaarbankteam 6 3. Spaarbankteam 4 4 Oliva's 5. Spaarbankteam 8 6. Euro Coiffeur 7. Flying Arrow 8 Spaarbankteam 5 9. Spaarbankteam 7 10. Eagles Dinsdagtrio's HI: 1. Boxers 2. Wanninkhof 3. Ladies 4. YNCT 5. Lions 26 - 6 23 - 9 19 -17 14 -14 14 -18 13 -19 13 -19 11 -21 11 -21 31 - 9 22.5-1-7.5 21,5-18,5 21 -15 19 -21 19 -21 18 -22 18 -22 13 -23 13 -27 23 -13 22 -14 21 -15 18 -14 17 -15 6. Driftkikkers 7. AZL 8. Bixby Mode 9. Plezierboys 10. Treffers Dinsdag 5-mans HM: 1. Formule Pentagoon 2. Scarabee 3. Formule BvM 4 Splits 5. BC Sport 6. Formule Pink P Dinsdag trio's HM: 1. BC Sport 2. Calamares 3. Formule Florentijn 4 Pin-set 5. De Galliërs 6. Formule LBV Woensdag trio's HM: 1. DDD 2. Red Eagles 3 Pinners 4. Red Arrows 5. Tracks 6. JIL 16 -16 15.5-16.5 15.5-20,5 22 -10 17.5-10,5 17 -15 17 -15 12.5-19.5 6 -22 25.5-6.5 16.5-15.5 15 -17 13 -19 13 -19 13 -19 16 -6 15.5-8,5 14 -10 11 -13 8,5-15,5 7^17

Leidse Courant | 1979 | | pagina 19