Zuster Judith Nijmands kiest de Nutsspaarbank voor haar Persoonlijke Lening. De nieuwe stoomstrijker vanTefol heeft iets dubbel wat andere enkel hebben. En straks óók voor haar salarisrekening! DatisTefal's dubbele stoomstoot. Beter strijken bestaat gewoon niet. 59-! LEIDSE SPAARBANK NUTSSPAARBANK Judith Nijmands is jong en wil naast haar fiets 'n autootje. Dat kan. Want met haar inkomen als verpleegkundige kan ze zich best iets veroorloven. Ze wil dat autootje wèl liever vandaag dan morgen; haar nieuwe baan is ruim 10 kilometer verderop en vooral na de wacht wil ze bij 't krieken van de dag snel en veilig naar huis. Maar, Judith gaat niet over één nacht ijs. Zeker als 't om geld gaat kan, halsoverkop beslissen, geld gaan kosten. Na wikken en wegen besluit ze de Nutsspaarbank te kiezen voor haar Persoonlijke Lening. Gelijk heb je, Judith! 'n Veilig gevoel, dacht ze, omdat de Nutsspaarbank onderdeel is van een groter geheel. Dat zag ze meteen aan die S. En toch had ze 't gevoel bij haar eigen persoonlijke bank te zijn: Klopt. Want alle 80 kantoren in en rond Den Haag hébben die persoonlijke tint als ze hun diensten verlenen. En diensten verlenen is 't vak van de Nutsspaarbank. We doen dat in werkelijk alle facetten van het geldverkeer: salaris rekeningen, Persoonlijke Leningen, hypotheken, verzekeringen, vreemde valuta, speciale rekeningen voor jongeren en u kunt bij ons óók op 'n aantal verschillende manieren sparen en beleggen. Kijk, en Judith Nijmands had dat toch wel snel door.Da's ook de reden dat ze straks ook voor ons kiest inzake haar salarisrekening. Dan kunnen wij haar betalingen doen en hoeft ze zich niet meer zelf met die rompslomp bezig te houden. En verder zullen we haar, als ze wil, in de loop der tijd nog op veel manieren van advies kunnen dienen. Persoonlijk advies. Even binnenwippen kan op elke werkdag van negen tot kwart voor vijf, op koopavond en in sommige kantoren ook nog wel op zaterdag. Inmiddels heeft ze de papieren voor haar persoonlijke lening al getekend. Administratief gaat 't razendsnel bij de Nutsspaarbank. Kwestie van modern zijn Ja, metallic groen lijkt ons best 'n mooie kleur. Dag Judith! Inlichtingen: Douzastraat 35-37 2311 HA Leiden Tel. 071-141846 Andere? Als u denkt aan een strijkijzer schiet u misschien niet direkt Tefal te binnen. Nog niet. Maar dat wordt anders. Nu Tefal met trots zijn nieuwe Super Stoomstrijker met dubbele stoom stoot lanceert Dubbele stoomstoot?Ja,da's een idee van Tefal waar- .ZELFSDt DIKSTE EN lastigste stoffen door u beter stnjkt dan u ooit gedaan heeft Zelfs de dikste en lastigste stoffen (denkt u maar 's aan jeans) zijn geen enkel probleem meer. Maar óók extra gekreukte stoffen zijn binnen de kortste keren spiegelglad. Allemaal dankzij die dubbele stoom stoot, die overigens bepaald niet het enige bewijs is dat Tefal's Super Stoomstrijker vandaag de dag het vernuftigste apparaat is om probleemloos mee te strijken. Kijk, dat bedoelen we nou als we zeggen: Tefal, kwaliteit voor je goeie geld. DUBBELE STOOMSTOOT. Met dubbele stoomstoot voor 'nH beter resultaat Te gebruiken met gewoon leiding water dankzij de mogelijkheid om te ontkalken. Met sproeier om snel en perfekt te persen. Met rechter-of linkerhand te gebruiken. Handzaam ook, want hij weegt maar 1,65 kg. Met knoopgleuven, voor extra gemak. Met kontrole-lampje en regelbare thermostaat KEMA-keur, dus abso luut veilig. Deze winter zitten de broeken héél comfortabel. Lekker wijd van boven en met diepe steekzakken. De pijpen lopen iets nauw toe. EnP&C heeft deze nieuwe collectie nu al sterk afgeprijsd! Zoals bijvoorbeeld deze flannel multicolor broek. In de herfsttinten. - 896 succes oogstten o weet niet half hee hudig 'n dagblad-advertentie

Leidse Courant | 1979 | | pagina 12