mededelingen gemeentebestuur leiden 15ttn19okt.79 WMBMnaiSMÊ ICOATHIBU aaaa Vbor ruimtezoekers en rijgenieters 1 inkoper HdNSViNK-ras, ad sanctos 'N LEVEN HEB JE ZO GERED. FiatRitmo f13.559,- Uw Fiat is een goede service waard bij: leiden TROUWRIJDEN MANAUHAL B.\ LEIDSE COURANT Heden ging na een ernstige ziekte mijn beste vriend uit dit leven van mij heen DIRK TURNHOUT Mien Turnhout-van der Slot De H. Eucharistieviering zal voor hem worden ge houden op maandag 15 oktober a s. des v.m. 10.00 uur in de St. Victorkerk, Victorlaan 11 te Noordwij- kerhout. waarna wij hem zullen begraven in het fa miliegraf op het parochiële kerkhof aldaar. Wij bidden voor hem op zondag 14 oktober a s. 's avonds om 7.30 uur te zijner huize 's-gravendam- seweg 3, waar Dirk ligt opgebaard en tevens gele genheid is tot condoleren BOWLING RESTAURANT 5 Meibad Boshuizerlaan Tel. 765041 - Leiden Alle dagen geopend van 9.00—24.00 uur. Onze kleding is: Tijdloos Niet aan mode onderhevig Van uitstekende kwaliteit Gemaakt door topontwerpers uit Finland, Denemarken, Zweden en Nederland. GROOTKEUKEN EN SANITAIR Ico/Athibu bv is toonaangevend als importeur van grootkeuken-apparatuur voor de gezondheidszorg (ziekenhuizen, verpleegtehuizen en bejaarden centra), maar ook als leverancier in de horeca-sektor en bedrijfskantines. Dat kwaliteit een belangrijke rol speelt blijkt uit de gezonde groei binnen onze organisatie. In verband met deze expansie, zoeken wij op korte termijn voor onze afdeling Inkoop een die verantwoordelijk zal zijn voor de vlotte doorstroming van kleine tot zeer grote projekten t.b.v. onze afdeling Grootkeuken. Indien u belangstelling hebt voor deze funktie en hiervoor in aanmerking denkt te komen, dan kunt u bij Ico/Athibu bv rekenen op afwisselend werk, dat in hecht teamverband en een prettige werksfeer in een moderne omgeving wordt verricht. Uw schriftelijke sollicitatie zal even diskreet als vlot afgehandeld worden. Ook kunt u tijdens kantooruren telefonisch reageren. U kunt dan vragen naar de heer C A. van Schagen. Ico/Athibu bv Hcge Rijndijk 25 Postbus 149 2300 AC Leiden Tel. 071-141741 begrafenissen crematies kantoor en aula lange mare 69 leiden 071-126618 ELKESECONDETELT -cCo Met in elegante, eigentijdse en vooral uiterst doelmatige vormgeving biedt de Ritmo een zee van ruimte, zowel voor als achterin. Het rijden In de Ritmo is een waarlijke verademing. Whnt de krachtige, alert reagerende motor Is nauwelijks' hoorbaar door de zeer ver doorgevoerde isolatie, hetgeen het rijkomfort nog eens extra verhoogt. De Ritmo is voor in prijs een werkelijk ideale auto die weinig onderhoud vergt en uiterst zuinig rijdt. Ontdek het zelf met een proefrit. Keuze uit diverse typen. Vanaf Vaste afleveringskosten f 275,- Prijzen incl. BTW. Leiden: KOREVAARGARAGE B.V. Korevaarstraat 19. ïel. 071-142146 Leiden: AUTOMOBIELBEDRIJF H. HUISMAN B.V. Levendaal 80. Tel. 071-143345/071-122962 Katwijk aan Zee: AUTOMOBIEL- GARAGEBEDRIJF SEINPOST B.V. Showroom: Nassaudreef 38. Tel. 01718-71135 Noordwijk: AUTOBEDRIJF BEUK B.V. Golfweg 19. Tel 01719-19213 Voorhout/Sassenheim: AUTOBEDRIJF BEUK B.V. Loosterweg 2. Tel. 02522-12488 Dichtkunst in open Waag Ter gelegenheid van de opening van de verboiw Waag worden van 18 oktober tot en met 10 novj ber allerlei culturele activiteiten in het Waaggeba Commissie vergaderingen Commissie voor algemene en bestuurlijke aan gelegenheden. Meandag 15 oktober a.s. om 20.00 uur in kamer 234 van het stadhuis. Agenda. Wijziging verordening op de bedrijfstechnische school Wijziging statuten Korte Vlietschool Ontwerp gemeenschappelijke regeling ambulance vervoer Voorontwerp Wet gemeenschappelijke regelingen Herindeling stadhuis. Commissie voor economische aangelegenhe den en personeelszaken Commissie voor financiën Commissie voor algemene bestuurlijke aange legenheden Gezamenlijke vergadering op dinsdag 16 okto ber om 20.00 uur in de raadzaal van het stad huis. De vergadering van de commisie voor Financiën zal zonodig worden onderbroken. Agenda; Informatieve discussie over de organisatie van de ambtelijke top. De te bespreken stukken zijn: "Eenheid naast verscheidenheid" - Nota over de coördinatie in de top van de toekomstige ambtelijke organisatie van de gemeente Leiden - april 1979; Brief van B. en W. van 19 september 1979, nr. 12076, betreffende: Voortzetting discussie over Nota "Eenheid naast Verscheidenheid". Commissie voor financiën Dinsdag 16 oktober a.s. 19.00 uur in kamer 204 van het stadhuis. In deze vergadering zullen voorstellen worden besproken welke onlangs in diverse vergaderin gen van andere commissies aan de orde zijn ge= weest en waarvan nu in hoofdzaak de financiële aspecten zullen worden bezien en verder: Subsidie "Tafeltje-dek-je". Kredietaanvraag door de Gemeentelijke Dienst So ciale werkvoorziening t.b.v. vervanging van de stadskwekerij. Verstrekking hypothecaire geldleningen door de ge meentelijke Kredietbank. Commissie voor ekonomische aangelegenhe den en personeelszaken dinsdag 16 oktober, na afloop van de gezamen lijke commissievergadering, in de koffiekamer van het Stadhuis. Agenda; uitgiftegrond erfpacht de Waard, aan aannemers bedrijf du Prie; Uitgiftegrond hoek Morssingel/Stationsweg' Begeleidingscommissie uitbreiding Diamantplein, Huisvesting van de Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoorziening; Mededeling - opheffing stichting waarborginstituut voor de tuinbouw in Zuid Holland. Commissie begeleiding totstandkoming millieu- nota Donderdag 18 oktober a.s. van 16.30 - tot 18.00 uur in kamer 234 van het stadhuis. Agenda; Bespreking hoofdstuk luchtverontreiniging. Commissie voor ruimtelijke ordening, openbare werken en verkeer. Op donderdag 18 oktober om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda; Verhuur van grond aan de Schubertlaan t.b.v. de vestiging van tijdelijke bejaardenwoningen met dienstruimten. (gemeenschappelijk met de commissie voor maat schappelijke aangelegenheden en volksgezondheid) Afwerking Koetshuis van het Heerenlogement, (gemeenschappelijk met de commissie voor maat schappelijke aangelegenheden en volksgezondheid) Aanvraag bouwvergunning van Proper beheer b.v. inzake de bouw van 20 garages op een terrein aan de van Beuningenlaan. Bezwaren tegen de aanleg van een fietspad langs de Zijl in de Merenwijk. Wegsleepregeling. Asfaltering noordelijk gedeelte van de Stationsweg en aanleg vrijliggend fietspad, alsmede verbetering van de oversteek t.b.v, fietsers bij het station. Ontwerp-brief aan de Rijksuniversiteit Leiden inza ke het huisvestingsplan 1979. Nieuwbouw politiebureau aan de Langegracht. Aankoop van panden in de Camp. Kredietbewaking onderhoud bestratingen (de eco nomisch adjunctdirecteur van de dienst gemeente werken zal een toelichting geven). Krediet voor het bouwrijpmaken van de terreinen in Groenoord-noord. Verbouw van de panden Aalmarkt 5 en 6 tot hore cabedrijf, zomede het onttrekken aan de woon ruimtebestemming van die beide panden Verhuur kantoor Os en Paardenlaan 45 aan het In stituut voor Multidisciplinaire Psychotherapie (I.M.P.). Verkoop van een perceel grond gelegen aan het Kasteelhof. Belanghebbenden, die naar aanleiding van één van de bovengenoemde punten het woord willen voeren, wordt aangeraden dit uiterlijk één dag voor de verga dering aan de adjunct-secretaris van de commissie voor ruimtelijke ordening, openbare werken en ver keer, de heer G.F. theo Schwartzenberg, telefoon 769241 toestel 337, kenbaar te maken. Bestemmingsplan Parkeerlokatie Sanders Met ingang van 15 oktober 1979 ligt gedurende een maand in kamer 213 van het Stadsbouwkantoor, Langegracht 72 voor een ieder ter inzage het bestem mingsplan Parkeerlokatie Sanders. Dit plan werd door de raad op 10 september 1979 vastgesteld; het heeft betrekking op het gebied tussen de Sint Joris- steeg, het Levendaal, de Korevaarstraat en de Kaar- desteeg. In vergelijking tot het ontvyerp van dit plan zijn in de voorschriften, de toelichting en de plankaart wijzigin gen aangebracht. Gedurende de hierboven genoemde termijn kan een ieder die zich tijdig met bezwaren tot de gemeente raad heeft gewend, of die bezwaren heeft tegen de wijzigingen, welke bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht, schriftelijk bezwaren tegen het vastgestelde plan indienen bij het college HinOGrWGt van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland. Goed idee doe mee Ideeënbusaktie energiebesparing. In de periode van 21 september tot 30 oktober kan iedereen in Leiden meedoen aan een ideeënbusaktie voor energiebesparing. Als u denkt dat u een waar devol idee heeft om energie te besparen moet u dat zo uitvoerig en duidelijk mogelijk op papier zetten en met vermelding van naam en adres, inleveren in één van de ideeënbussen. Deze lichtblauwe bussen (50 stuks) zullen tijdens de aktie verspreid door de stad worden opgehangen op opvallende plaatsen in voor het publiek goed toegankelijke en drukbezochte ruim ten van verschillende gemeentelijke gebouwen zoals, stadhuis, stadsbouwhuis etc. Zo zal er een tentoonstelling met werk van kun?' naars uit Leiden en omgeving (de Triënnale) te zijn. Tijdens de expositie zullen Leidse culturele o nisaties op de koopavonden en zaterdagen progi ma's van zang, dans, muziek en toneel presente Voor suggesties en inlichtingen kan men terech Buro Culturele Raad, Waaggebouw, Aalmarkt 21^( lefoon 071-149145. Op 25 oktober (donderdagavond 19.00 - 22.00 wordt een Leidse gedichtenavond gehouden. leder die een gedicht op Leiden heeft gemaakt kaïL komen óf laten voordragen in de Waag. De voorwaarden voor deelname zijn: - het gedicht moet over Leiden gaan - minstens eenmaal moet het woord Leiden in gedicht voorkomen - het gedicht moet uiterlijk 12 oktober in gefrank de enveloppe zijn ingezonden naar het Waa< i bouw, Aalmarkt 212311 EC Leiden, onder ven ding van naam, adres, woonplaats, telefoonn 1 mer en leeftijd van de dicht(st)er. Prijzen Alle ideeën, groot óf klein, op het werk, in de stad of thuis zijn welkom en zullen door een deskundige jury beoordeeld worden. Er is een systeem bedacht om de ideeën te kunnen waarderen en prijzen vast te stellen. Daarbij kan het om flinke bedragen gaan. Er zal geke ken worden naar de besparingen die de ideeën op de gemeentelijke energierekening opleveren. Afhankelijk van de hoogte van dat bedrag zal de prijs een percen tage van de besparing bedragen. Dat kan oplopen tot bedragen van omstreeks (een paar) duizend gulden. Ook voor waardevolle ideeën die energiebesparing opleveren die niet "direct meetbaar" is worden prij zen uitgeloofd. Hiervoor is een puntenwaarderings systeem met prijzen tot maximaal f 1.600, Daar naast zijn er, in natura, nog enkele energievriendelijke prijzen beschikbaar. Alle prijswinnaars zullen nog voor kerstmis 1979 worden bekend gemaakt. Tenslotte. Oktober 1979 is uitgeroepen tot internationale ener- giebesparingsmaand. We hopen dat u allemaal probeert mee te doen door het inleveren van goede ideeën. Wilt u meer inlichtin gen hierover neemt u dan contact op met de heer G. in 't Veld, lid van de energiecommissie, tel. 76 92 41 toestel 231 of met buro Voorlichting van het stadhuis. Burgemeester en Wethouders maken bekend, het volgende verzoek om een vergunning ingevo de Hinderwet is ingediend: C.V. ELVE/Labor Vincit, mede namens Cloe B. alhier Oprichten van door elektromotoren gedreven insta ties ten behoeve van de offset- en boekdrukken het perceel Vestestraat 1E. ledereen kan tegen het verlenen van de gevraaj vergunning schriftelijk bezwaren inbrengen bij College van Burgemeester en Wethouders, Stadf Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedurende VIER WEK na dagtekening van de openbare kennisgeving, we,en: 12 oktober 1979 Men kan mondeling bezwaren indienen en wel soonlijk of bij gemachtigde op een openbare hc zitting, die zal worden gehouden op; dinsdag 30 oktober 1979, te 14.30 uur, in kamer van het Stadsbouwhuis. Het verzoek om vergunning met de bijlagen en eventueel ingediende bezwaarschriften liggen ter zage op het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, af ling V.O.W., kamer 104 (1e verdieping). De aandacht wordt erop gevestigd, dat beroep te< een beschikking daarna alleen kan worden ingest door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierbo aangekondigde zitting zijn verschenen; b. niet op de openbare zitting zijn verschenen, t nen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren h ben ingediend, maar niet woonachtig zijn in I den of een aangrenzende gemeente, waar de a vraag om vergunning is openbaar gemaakt. Grofvuilop- haaldienst Volgende week zijn aan de beurt; i Wijk 17 en 19 maandag 15 oktober, Wijk 18 en 22 woensdag 17 oktobe Wijk 21 en 23 donderdag 18 oktobe Wijk 20 en 26 vrijdag 19 oktober. en jubileumritten in Leiden en omstreken heeft ons bedrijf de grootste collectie brulds-coupé's o.a. moderne wit en zwarte Chryslers, ANTIEKE! BENTLEY CITROcN DELADERRA "LONDEN CAB-COUPÉS met originele Londorvtaxl-cabs of moderne Chryslers als volgauto's. Kom eerst kijken, bepaal dan uw keuze in onze showroom. Wij hebben geen filialenl I Inlichtingen uitsluitend v/h Zeemanlaan DE JONG Lammenschansweg 49 recht t.o. Petruskerk LEIDEN, tel. 071-123055-131288 -120210 kant. Lammenschansweg dag.: 9.00-22.00 u. DE SHOWROOM BOOMMARKT 2-3 is geopend dond. (koopavond) 18.00-21.30, zat 13.00-17.30 uur. MANAUDRAAIFAUTEUIL (blank) 32 MANAUFAUTEUIL (gevlochten rug) 29 SALONTAFELS v.a. 29 Let op!!!... SHOWROOMMODELL "SV-y 10 TOT 20% KORTING o.a. Manaukasten, fauteuils, 2-zits ,4i"T^ranati1ial t Aalmarkt 4 - leiden - Tel. 071-T4C

Leidse Courant | 1979 | | pagina 6