Bij Hoogovens liggen honderden mogelijkheden dus zeker een voor u. 139.- HOOGOVENSv 40.-Voordeel Algemene vergadering van de Rabobank te Leiden PAGINA 22 LEIDSE COURANT DONDERDAG 4 OKTOBER 18 Bekendmaking De dijkgraaf van het hoogheemraadschap van Rijnland maakt bekend, dat de verenigde vergade,- ring van het hoogheemraadschap op woensdag 10 oktober 1979, aanvang 10.30 uur, in de grote zaal van het kantoorgebouw Technische Dienst, Breestraat 48 te Leiden, in vergadering bijeen zal komen ter behandeling van de volgende onder werpen. I Notulen van de op 29 augustus 1979 gehouden vergadering. II Mededelingen: aantwoord vraag hoofdingeland Vergeer m.b.t. situering monsterpunten; b. antwoord vraag hoofdingeland-plv. Meskers terzake van vergunningverlening t.b.v. bronbemalingen; c. aangaan geldlening; uitvoering machtigingsbesluit; d. van onderscheiden aard. III a. Aanbeveling benoeming dijkgraaf i.v.m. periodiek aftreden; b. Aanbeveling benoeming hoogheemraad i.v.m. periodiek aftreden. IV Machtigingen i.v.m. een afwikkeling schade bij bouw afvalwaterzuiveringsinstallatie te Hazerswoude-dorp. V Aankoop grond c.a. van H. Luyben en M. Luyben-Pepping i.v.m. bouw afvalwater zuiveringsinstallatie Zwaanshoek. VI Grondruil Rijnland - gemeente Katwijk betref fende percelen langs Noordwijkervaart en Uitwateringskanaal te Katwijk. VII Heruitgifte/splitsing recht van opstal te Spaarndam. VIII Polderafdelingen Middengeest/Zuidgeest. a. ontwerp-begroting 1979 Middengeest; b. ontwerp-'begroting 1979 Zuidgeest. IX Krediet t.b.v. aanpassing van het wiskundig model van Rijnlands boezem. X Rondvraag. De dijkgraaf, J. van Knobelsdorff. Hoogheemraadschap ruwijzer in staal. Het gaat om nogal precies werk, omdat al In deze fase de kwaliteit van de walsprodukten wordt bepaald. Bedieningsman word je in de praktijk. Aangevuld met theorielessen 3. Walser Een walser walst met behulp van installaties het staal tot bruikbare formaten voor onze atnemers. Gevoel- voor-techniek en teamgeest zijn de juiste basis voor een aspirant-walser. Wie een LTS opleiding heeft krijgt voorrang. 4. Havenwerker Een havenwerker lost de schepen met grondstoffen (ertsen en kolen) en zorgt voor het transport naar de verschillende opslagen. Plaats van handeling: modern geoutilleerde eigen havens van Hoog ovens. Hier worden ook de eind- produkten verladen vóór de export 5. Produktinspecteur Om de kwaliteit van onze eind- produkten perfect te krijgen, controleert de produktinspecteur tussentijds het staal in alle produktiefasen. Hij beoordeelt de materialen, keurt de gewalste produkten, en komt met suggesties voor het verbeteren van de kwaliteit. Verantwoordelijk werk zogezegd. Een lagere beroepsopleiding is de vereiste ondergrond. 6. Nog honderden andere functies Met vijf banen heeft u al een beetje kennisgemaakt. Typische ploegen dienstfuncties omdat wij in de produktie continu moeten draaien. Maar, uw keus hoeft zich met tot deze vijf te beperken. Wij hebben letterlijk honderden banen. Ook voor vrouwen. En zeker niet alleen in de administratieve sector. Zo is een vrouwelijke kraandrijver bij Hoogovens allang geen bezienswaardigheid meer. De juiste man op de juiste plaats Eerst praten wij met elke kandidaat over zijn voorkeuren en bekwaam heden. Brengen een bezoek aan de werkplek. Vervolgens wordt iedereen medisch gekeurd. En soms psycho logisch getest. Daar is niks griezeligs aan. Het voorkomt bijvoorbeeld dat iemand met hoogtevrees als kraan drijver zou worden aangesteld. Zo komen de nieuwe mensen op een plaats die bij hen past. En daar gaat het ons om. En als u later iets anders wilt? Stel, u wilt na een paar jaar van baan veranderen. Of solliciteren naar een hogere functie. Dat kan allebei binnen Hoogovens. In zo'n geval helpen onze personeelsmensen u op weg. Waarbij als stelregel geldt dat bij het vrijkomen van hogere functies eerst eigen mensen een kans krijgen. U bent welkom Misschien bent u inmiddels benieuwd naar uw eigen mogelijk heden bij ons. In dat geval leidt een telefoontje of de ingevulde bon tot een eerste kennismaking. Ons telefoon nummer is: 02510 - 9 40 00. De bon kunt u in een envelop zonder postzegel sturen naar: Hoogovens, Antwoordnummer 94000, 1970WB IJmuiden. Ja, ik wil nader kennismaken met Hoogovens O Stuur mij algemene informatie over het bedrijf O Ik wil nadere inlichtingen over de beschikbare banen O Zend mij vrijblijvend een sollicitatieformulier. O Ik wil komen kijken naar het werk bij Hoogovens (aankruisen wat u wenst) woonplaats leeftijd Hoogovens in IJmuiden is een van de modernste staalbedrijven van Europa. In een keten van installaties (o a. hoogovens, staalfabrieken en walserijen) wordt staal gemaakt, dat over de hele wereld wordt toegepast in de bouw en bij de fabricage van auto's, schepen, huishoudelijke artikelen, blikjes, etc. Hoogovens maakt met het Duitse staalbedrijf Hoesch deel uit van het ESTEL-concern. OKTOBER MET DE NIEUWSTE HERFSTMODE ÈN 'N VOORDELIG AANBOD. Voordelig aanbod: vier 5-matenpatronen voor f 10,-. Maak uw hoogstpersoonlijke keus uit alle modellen van het oktobernummer. Voor de vier door u uitgezochte 5-matenpatronen betaalt u nu slechts f 10,-. U verdient dan minstens f 9,-. Is dat geen goeie reden om Knip te kopen, deze maand? Haarlemmerstraat 115-117, Leiden Rozemarijn 19-23, Leidschendam Bij Hoogovens is in principe plaats voor iedereen die werken wil. Dagtaken, ploegendiensten, parttime werk en tijdelijk dienstverband behoren tot ons gevarieerde aanbod. Een veelzijdigheid die je ook merkt aan de honderden verschillende functies die bij ons worden uitgeoefend. Het moet wel gek lopen wil iemand bij ons zijn draai niet vinden. Wel is het natuurlijk zo dat je eerst een job moet proberen vóór je weet of het bevalt. Op dit moment hebben wij een aantal vacatures. Wij zetten ze in 't kort even op een rijtje. 1. Smelter Een smelter organiseert, helpt en controleert het proces van bereiding van ruwijzer in een hoogoven. De praktijk opleiding tot leerlmgsmelter duurt 6 maanden. Na een adjunctperiode en een 3-weekse cursus in dagdienst ben je officieel smelter. 2. Bedieningsman staalfabriek Een bedieningsman in de staalfabriek begeleidt het omzettingsproces van Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern i metuitritsbare Ie all-weather jas. ïuren: zwart of Sportieve trenchcoat met uitritsbare borgvoering. De ideale all-weather jas. Polyester/katoen. Kleuren: zwart of beige, mt 46-56 van 179,—voor Hierdoor roept de Coöperatieve Rabobank „Leiden-Oegstgeest" W.A. haar leden op tot het bijwonen van de algemene vergadering die gehouden wordt op maandag 15 okto ber 1979 om 20.00 uur in Holiday Inn. Verkorte agenda- 1 Opening 2 Aanwijzing secretaris en stemopnemers 3 Notulen vorige vergadering 4 Aanwijzing leden, belast met voorlopige vaststelling notulen 5 Balans en winst- en verliesrekening 1978 6 Bestuursverkiezing 7 Verkiezing Raad van Toezicht 8 Rondvraag 9 Sluiting Na afloop van de vergadering is er gele genheid tot het nemen van afscheid van de aftredende bestuursleden. De volledige agenda, alsmede de jaarreke ning over 1978 liggen vanaf heden op het hoofdkantoor van de bank voor de leden ter inzage. Het Bestuur, Th. C. Deckers, voorzitter A. P. van Egmond, secretaris Alle kinderkleertjes nu in 3 maten op 't raderblad Dat betekent drie maal zoveel keus in kin derpatronen. Dus ook in deze sportieve en prakti sche kombinaties van rib fluweel en ruitstofjes. Volop keus in 'Kleintje Knip'; voor moeders die op de kleintjes passen. Rechte rok met bijpas send jasje. Maak voor dit najaar deze modieuze rechte rok met plooi middenvoor; perfekt te kombineren met een kort jasje met opgevulde schouders. Deze herfst volop in de mode. NU 0VERALTE KOOP!

Leidse Courant | 1979 | | pagina 22