werk ERVAREN TELEXISTEN lichamelijke oefening (para)medisch Textiles BK medewerker onderdelenadministratie magazijnmedewerker aankomend plaatwerker assistente voor de kantinedienst vertegenwoordiger grootverbruik VanNelle Grootverbruik medewerker interne controle groepsleid(st)ers financieel administratief medewerker met MBA/SPD Billiton International Metals B1 ZATERDAG 22 SEPTEMBER 1979 PAGINA 22 LEIDSÈ COURANT psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In genoemd gemeenteziekenhuis, gelegen in Oegstgeest kan worden geplaatst een DIËTIST(E) Dagelijks worden in het ziekenhuis ongeveer 650 maaltijden verzorgd, waarvan ca. 180 dieetmaaltij- den. Funktie-informatie: A. op de afdeling: - controle op verstrekkingen uit de keuken en dis tributie van de maaltijden aan de patiënten; - samenstelling van diëten; - begeleiding van de dieet-patiënten. B in de keuken - adviezen inzake samenstelling en bereiding dieet-voeding. - algemene voedingsadviezen. Funktie-eis: opleiding diëtetiek Arbeidsvoorwaarden: - salariëring volgens landelijke regeling; - pensioenregeling: Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds - ziektekostenregeling: IZA. Informatie: Voor nadere informatie kan men zich wenden tot de internist, mevr. dr. M C. van der Plas. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40' De Lasso 4. Roclofarendsveen, Holland Importeur van dames-, heren- en kinderkleding uit het Verre Oosten, heeft plaatsingsmogelijkheden voor Onze telexafdeling onderhoudt het dagelijks contact met onze relaties in Europa en onze kantoren in het Verre Oosten. Zij heeft daarbij de beschikking over rechtstreekse telex verbindingen met het Verre Oosten. Wij zoeken dan ook telexisten met een ruime ervaring In het internationale telexverkeer. Een goede kennis van de Engelse en Duitse taal Is voor deze functie noodzakelijk. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan afd. Personeelszaken. Telefonische inlichtingen worden u gaarne verstrekt onder tel. nr. 01713-9013. Aan de Rembrandt-scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Schubertlaan 133, worden gevraagd voor het vak: a. voor het tijdvak van 1 oktober 1979 tot 15 januari 1980, een lerares voor 4 lesuren op 1e graads niveau b. met ingang van 1 december 1979, een leraar voor 27 lesuren op 1e, 2e en 3e graads niveau. In verband met de verdeling van de zalen dient het bestaande les rooster te worden geaccepteerd. Inlichtingen worden verstrekt door de ree- trix, mevrouw J.L. de Boer-Pino, tel. 071 - 768202 (school) en 071 - 767706 (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacatu renummer OND 634 zo spoedig mogelijk te zenden aan de afdeling Onderwijs der Gemeentesecretarie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Alura in Noordwijkerhout heeft een bekende naam In hekken. Wij fabriceren en monteren volgens moderne methoden hekwerken voor velerlei doeleinden. Door toename van het aantal orders kunnen wij op korte termijn plaatsen een: MEDEWERKER/STER MONTAGEPLANNING Werkzaamheden: - telefonisch kontakt met cliënten en montageploegen - expeditieplanning - montage- en expeditiebegeleiding Funktie-elsen: - organisatievermogen - kostenbewustzijn - goede kontaktuele vaardigheden Geboden: - een dynamische funktie in een groeiend bedrijf - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan onze bedrijfsleider, de heer Th. C. Straathof. Hij kan u ook telefonisch nog verdere inlichtingen geven, ook 's avonds, na 20.00 uur. 01726-11258. Alura Hekwerk B.V. Leidsevaart 162 2210 AA Noordwijkerhout Tel. 02523-2141 Datsun Nederland is de importeur van de bekende Datsun automobielen uit tv ,se Datsun Nederland zorgt met haar dealers voor de verkoop van de bekende Datsun auto's in Nederland. Met sukses: dit jaar zijn er 35% meer Datsuns verkocht (de grootste stijging in de top-10 automerken), waarmee Datsun het grootste Japanse automerk in Nederland werd. Onze organisatie moet natuurlijk meegroeien en daarom zoeken wij kontakt met gegadigden voor een van de volgende funkties: Hij1 verricht samen met zijn kollega's de administratieve werkzaamheden die te maken hebben met de in- en verkoopregistratie/informatie en de onderdelen- vergelijking. Iemand met de opleiding of de ervaring op het niveau van 2de auto monteur, gevoel en interesse voor administratief werk en een leeftijd tussen de 20 en 35 jaar zal zich snel thuis voelen op deze afdeling. Hij verricht diverse werkzaamheden in het magazijn, waar het een druk verkeer is van binnenkomende en uitgaande onderdelen. Bij voorkeur heeft hij enige ervaring op dit punt en heeft hij een leeftijd tussen 20 en 40 jaar. In de plaatwerkerij zal hij assisteren bij eenvoudige reparaties aan karrosserieèn, bijvoorbeeld uitdeuken en lassen. Het is de bedoeling dat onze nieuwe man al snel zelfstandig karweitjes voor zijn rekening neemt. Een LTS-opleiding is wel nodig, tenzij hij ervaring heeft. Leeftijd 18-25 jaar. Zij draagt samen met een kollega de verantwoording voor de kantine, waar een groot deel van onze medewerkers de lunch gebruikt, en zorgt 's morgens voor koffie en 's middags voor thee. Voor deze volle dagtaak denken wij aan een vlotte juffrouw tussen de 18 en 25 jaar. Voor nadere informatie over deze banen kunt u bellen met de heer F.A. Bussen, telefoon (02521) 1 90 20. Een schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar Datsun Nederland b.v., Vennestraat 13-15,2161 LE Lisse, t.a.v. de afdeling personeelszaken. Binnen 14 dagen mag u bericht van ons verwachten. Datsun Nederland BV Van Nelle is een snelgroeiend bedrijf, dat een groot aantal vooraanstaande,merkartikelen op de markt brengt. Voor de fegio Haarlem zoekehwij een Van Nelle Grootverbruik fjeéft een eigen pakket merkartikelen, waaronder uiteraard koffie en theé. maar ook rijst, jus d'orange en koffie-auto- maten De verkoop van dit interessante pakket vindt plaats aan kantoren, bedrijfskantines, zie ken- en bejaardentéhuizen, horecabedrijven en andere instellingen. Wij menen dat voor deze funktie een gedegen verkoopervaring vereist is, waarbij zelfstandig werken geen probleem mag opleveren. De leef tijd dient zo rond de 30 jaar te liggen. De opleiding tenminste MULO Rijbewijs B E. spreekt voor zich- In eigen bedrijf wordt voor een intensieve opleiding gezorgd. De honore ring evenals de sociale voorzieningen voor deze funktie zijn goed. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer J.B.Th. Jurgens.chef afdeling Personeels zaken. Van Nelle-Lassie B V.. Van Nelleweg 1 3044 BC Rotterdam. Sikkens bv ontwikkelt, produceert en verkoopt lakken voor ambach telijke, industriële en partikuliere doeleinden. Op onze lokatie te Sassenheim zoeken wij een medewerker voor de afdeling interné controle. Deze afdeling is belast met: het onderzoeken en beoor delen van de juistheid van de vastlegging en rapportering door de administratieve afdelingen, het controleren en toetsen van de toepassing van procedures door de diverse bedrijfs afdelingen, het er op toezien dat bij het wijzigen en invoeren van admi nistratieve procedures en systemen voldoende de aspek- ten van interne controle zijn verzorgd. Funktie-eisen: middelbare schoolopleiding, SPD-niveau, zelfstandig kunnen werken, ruime administratieve ervaring, leeftijd 30-35 jaar. Belangstellenden kunnen zich richten tot de heer G. Abendanon, hoofd Personeelszaken van Sikkens bv, lokatie Sassenheim, Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim. (01711)820 83. VOORGEEST is een inrichting voor zwakzinnigen! gelegen in Oegstgeest Wij zoeken nog een aantal enthousiaste voor de begeleiding en verzorging van onze bewo ners binnen de leefgroepen. In Voorgeest wonen ongeveer 120 pupillen in de leeftijd variërend van 23 tot 57 jaar in 2 oude pavHj joens. Op korte termijn zal voor hen een betere huisves ting worden gerealiseerd. Op het "Meisjespaviljoen" bestaan vacatures voor de "Papaver" een leefgroep van 11 vrouwen, waarvan enkeier dubbelgehandicapt zijn - 2 Z-gediplomeerden of MBO-V met ervaring ir de zwakzinnigenzorg de "Narcis" een leefgroep van 11 vrouwen met geringe zelfred zaamheid - 1 zwakzinnigenzorgassistente met opleiding Z.A. of OPM de "Sneeuwklok" een leefgroep van 18 vrouwen waarvoor begelei ding nodig is om de zelfredzaamheid te bevorderen - 1 Z-gediplomeerde of MBO-V met ervaring in de zwakzinnigenzorg Op het "Jongenspaviljoen" bestaan vacatures voor "het Drijvende dorp" een leefgroep van 17 mannen waarvan enkeier dubbel gehandicapt zijn - 2 ziekenverzorgenden of zwakzinnigenzorgassis tenten met opl. ZV. ZA of OPM Kandidaten dienen eventueel zelf in huisvesting te voorzien Informatie: Voor nadere informatie kan men zich wenden totl mevr I Kegel, tel 071 - 151840 tst 346. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd: Personeelszaken ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* Turfmarkt 11 2312 CE LEIDENVoorstraat 70 tel. 071-149745 2225 ES KATWIJK (Administratief en (Para)medisch) tel. 01718-74044 Luba heeft ook vestigingen in: Alphen a/d Rijn, Gouda. Zoetermeer. Leidschendam. Lisse. Woerden, Uithoorn. Vakaturelijn voor banen tel. 071-130636 I.uba Uitzend» BimW Billiton International Metals B.V. te 's-Gravei is de servicemaatschappij voor de Groep van Billiton-ondernemingen werkzaam op het geb van exploratie, mijnbouw, metallurgy en han metalen, in Nederland en over de gehele were Voor ons centraal kantoor te 's-Gravenhage. Louis Couperusplein 19 vragen wij op korte termijn een met vooropleiding HAVO/MULO en goede k< van de Engelse taal. Enige kennis van de Wet de Jaarrekening van Ondernemingen is gewen Leeftijdsindicatie 25 tot 35 jaar. De functie omvat onder meer de volgende werkzaamheden: - de controle van door werkmaatschappijen ingediende kwartaalverslagen; - het samenstellen van financiële kwartaal verslagen van werk- en holdingmaatschapp - het instrueren en begeleiden van werkmaat schappijen met betrekking tot genoemde rapportages; - het samenstellen van statutaire jaarverslag! voorts: - het samenstellen van de basisgegevens voor managementrapportages; - het medewerken aan de ontwikkeling van relevante computerprogramma's. Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden, inclusief o.a.: - 8% vakantietoeslag - 13e maand salaris - tegemoetkoming woon/werkverkeer - gunstige spaarregeling Uw sollicitaties gaarne richten aan: Billiton International Metals B.V., Postbus 190, 2501 AS 's-Gravenhage. U kunt zich desgewenst telefonisch in verbind stellen met Mevr. E. G. J. Janssen van onze afdeling Personeelszaken, telefoon 070-7372 of met de heer H. J. Merki, Chief Accountant, telefoon 070-737350 (desgewenst na kantoort 010-341694).

Leidse Courant | 1979 | | pagina 22