ydetcbrp hoofd WMD medewerk(st)er rechtspositie stafmedewerk(st)er in algemene dienst Sekretaresses TeJexistes Ervaren Typistes Telefonistes Receptionistes Boekhouders Datatypistes Adverteren doet verkopen! KIPPER CHAUFFEUR vakaturelijn 071-130636 medewerker voor het bureau der examens de koning b.v LEIDSE COURANT ZATERDAG 22 SEPTEMBER 1979 PAGIf Bij het bureau Personeelszaken Onderwijs van de gemeentesecreta rie wordt gevraagd een De aan te stellen functionaris zal in hoofdzaak worden belast met de behartiging van de rechtspositionele belangen van het aan de scho len voor voortgezet onderwijs aangestelde onderwijzende en (ge deeltelijk het) niet-onderwijzende personeel. Bij de uitvoering van deze taak behoort het veelvuldig plegen van overleg met de leiding en de administratie van de scholen, het corres ponderen, het voorbereiden van raads- en collegebesluiten en de uit eindelijke administratieve verwerking. De volgende eisen worden aan de sollicitant gesteld: - opleiding op niveau Havo/Meao/Bestuursschool; - kennis van het Rechtspositiebesluit WVO en de Salarisregeling VO; - ruime administratieve ervaring; - goede contactuele eigenschappen. Het salaris kan bij deze functie, afhankelijk van leeftijd, opleiding er> ervaring, maximaal f 3.039,— bruto per maand bedragen. Voor een zeer ervaren kracht is maximaal f 3.535,— mogelijk. Nadere inlichtingen omtrent deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer P.G.J.N. Kop, telefoon: 071-145344, toe stel: 350. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het vacaturenummer 79062 binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan Burgemeester en Wethou ders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Gevraagd een ervaren C. J. van Rool]en Leidseweg 259, Voorschoten, Tel. 071-764767 of 766863. LubapQ Uitzend)—^ Buro—J Voor alle uitzendkrachten! Gevraagd MEDEWERKER of MEDEWERKSTERl op bloemisterijbedrijf Fa. Gebr. v.d. Zwet Westeinde 34a, Roelofarendsveen Tel. 01713-3748 of 3215 of 3701 DE WERKGEVERSVERENIGING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING is een adviserende en vertegenwoordigende organisatie voor werkgevers in de maatschappelijke dienstverlening, die de belangen behartigt van de leden op het gebied van arbeidsverhoudingen, arbeidsrecht en sociale wetgeving. die o.m. met de volgende taken zal worden belast: advisering aan de aangesloten instel lingen over zaken m.b.t. arbeidsrecht en sociale wetgeving, opstellen van beleidsadviezen ten be hoeve van zowel de eigen organisatie als van de Federatie van Werkgevers verenigingen in de welzijnssector, waarin de WMD participeert, deelnemen aan werkgroepen en over leggroepen-soms als ambtelijk secretaris-die zowel intern als extern zijn of worden ingesteld, optreden als ambtelijk secretaris van de werkgeversvereniging Sociaal Cultureel Werk en verrichten van de daaruit voortvloeiende taken Voor deze functie gaat de voorkeur uit naar een JURIST met afstudeer richting arbeidsrecht, of een SOCIAAL-BEDRIJFSECONOOM met juridische specialisatie, of een HEAO-er met afstudeerrichting B en J. Een zelfstandige werkinstelling en goede kontaktuele kwaliteiten zijn onont beerlijk. Kennis van arbeidsrecht en arbeids verhoudingen is noodzakelijk, terwijl ervaring m.b.t. het subsidiebeleid van de overheid gewenst is. Salariëring afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring tot maximaal f 4.700,- per maand. De CAO voor het Welzijnswerk is van toepassing. Goede pensioenvoorziening (PGGM). Ons bureau verhuist in het najaar naar de regio Den Haag. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de directeur, mevrouw mr. G.H.J. den Otter, telefoon (030) 52 12 16. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de WMD, Ramstraat 23, 3581 HC Utrecht De meeste opleidingen/cursussen van de Leidse Onderwijsinstellingen kunnen worden afgesloten met een examen, waarbij de oplei ding zich kan richten op landelijke examens, maar ook op door de Leidse Onderwijsinstel lingen zélf te organiseren en onder Rijkstoe- zicht af te nemen examens. Voor deze activiteiten is ons Bureau der Exa mens verantwoordelijk. Op dit bureau bestaat thans behoefte aan een accurate Onze voorkeur gaat uit naar een kandidaat van 24 a 25 jaar. met een algemene ontwik keling op ten minste HAVO niveau en enige administratieve ervaring. De functie verlangt enig organisatie-vermo gen. terwijl in verband met het bijwonen van examens, vergaderingen van examencommis sies e d ook eisen worden gesteld aan de persoonlijke representatie. Belangstellenden wordt verzocht een schrifte lijke sollicitatie, met uitvoerige informatie be treffende opleiding en ervaring, te richten aan onze afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2. Postbus 200 2350 AE Leiderdorp. Telefoon (071)89 92 55* ^^Aa^de Koningin Julianaschool voor open baar gewoon lager onderwijs in Leiderdorp bestaat momenteel een vacature van Van het te benoemen hoofd wordt verwacht, dat hij/zij - beschikt over goede pedagogische- en didactische kwaliteiten; - ervaring heeft met moderne onderwijs methoden; - beschikt over goede contactuele- en organisatorische eigenschappen en in staat is een stimulerende leiding te geven aan het team. De school is gehuisvest in een onlangs grondig verbouwd en gemoderniseerd gebouw. Momenteel zijn aan de school naast het hoofd nog vier leerkrachten verbonden. Ook deze school kan gebruik maken van de diensten van het plaatselijk onderwijsadvies centrum, alsmede van de hulp van de logo pediste. Nadere informatie omtrent deze functie wordt gaarne verstrekt door: - het hoofd van het bureau Onderwijs, ge meentehuis (tel. 071 - 899261, toestel 215) - de heer H.J. Verdier, wethouder van onder wijs (tel. privé 071 - 892524). Sollicitaties te richten aan het college van Burgemeester en Wethouders van Leiderdorp, Postbus 35, 2350 AA Leiderdorp binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei derdorp kan worden geplaatst een 1e VERPLEEGKUNDIGE op de afdeling Keel-, Neus- en Oorheel kunde/Longziekten met 33 bedden. Verlangd: - diploma ziekenverpleging A; - goede verpleegtechnische vaardig heden en goede leidinggevende en contactuele eigenschappen. Aanstelling in de rang van 1e verpleeg kundige Salarisgrenzen van f 2.474,44 tot f 2.993.55 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, ad junct directrice/hoofd verpleegkundige dienst. Tel.: 071-899250. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de afdeling Perso neelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071-131710 je hebt er bij die je rustig aan de hot-line met Washington kunt zetten die even snel en sekuur zijn als een Saturnus raket, doch aanmerkelijk minder prijzig die ze „aan de andere kant" al kennen wegens haar foutloze aanslagen die nooit vergeet de laatste telex van de dag met „Doeg" af te sluiten DIE zoeken wij je hebt er bij die op alle machines los zijn, de ouderwetse opwindkarren en de electronische met letterkogel die zelfs een doktersrecept kunnen ontcijferen die hun baas.alles kunnen vertellen over „d" en „dt" die allergisch zijn voor „IN"-bakjes waar nog wat in ligt DIE zoeken wij je hebt er bij die er altijd uitzien of ze jarig zijn die kalm blijven als iedereen gek wordt die iedere vertegenwoordiger onwillekeurig de buik doen inhouden die niettemin every inch a lady zijn, in spraak en gedrag DIE zoeken wij je hebt er bij die kunnen stenoen in het Nederlands en de drie moderne talen die het dan ook nog kunnen teruglezen en uitwerken die zelf óók de weg weten in de jungle van„den"en„dem" die het ook wel eens rustig vinden om een hele maand niet ten huwelijk gevraagd te worden- DIE zoeken je hebt er bij die ruiken welke debiteuren dubieus beginnen te worden die horen welke boekingen om korrektie schreeuwen die voelen welke afnemers ongefaktureerd door het leven gaan die géén smaak van hun borrel hebben zolang die laatste cent verschil er niet uit is DIE zoeken wij je hebt er bij die altijd even goed zijn, ongeacht de datum die niet voor één ponsgaatje te vangen zijn die met innige ponsbanden met hun werk verstrengeld zijn die net zo sekuur ponzen als hun wimpers op kleur borstelen DIE zoeken wij De emancipatie is bij ons i volle opmars, want steeds meer mannen tonen belangstelling voor functiesdie tot voor kort veelal door vrouwen werden vervuld. Regelmatig - maar nog steeds veel te weinig - stappen ze daarom bij ons binnen. Even rusti praten bij een kopje koffie. Op eet rijtje zetten wat zij te bieden hebben aan opleiding en ervaring! Afstemmen met de wensen van ot opdrachtgevers. Samen met ons neuzen in de lijst van bedrijven di werk te bieden hebben. Ook even wat dieper ingaan op hun persoonlijke toekomstplannen. Als u dus vandaag denkt: Toch eens gaan praten met De Koning, dan zien wij u graag morgen binnen stappen.

Leidse Courant | 1979 | | pagina 18