reyenoord en Ipswich Town inalisten Rotterdam-toernooi I Vieuwe blessure voor Gerard Tebroke Lubberding de sterkste en strijdlustigste in Pijnacker litzege Jan Kaas in inde van Duitsland Huub van Boeckel in topvorm Energie besparen in 'Het Kraanven' LEIDSE COURANT/ !£22I ZATERDAG 11 AUGUSTUS 1979 PAGINA 9 ban tafels ibelen idulea e olina auto o- en ei ouder dd ITTERDAM - Het tweede k tterdamtoernooi heeft de echte finalisten gekregen: swich Town en Feye- ord. De Engelsen bereik- de eindstrijd door een van 3-1 op het zwak spe lde PSV. Feyenoord speel- met en tegen RWD Mo- ;i ibeek een veel interessan- en boeiender wedstrijd, pas enige minuten voor definitief in het voor van de Rotterdammers rd beslist: 2-0. Een stijlvolle actie van RWD Molenbeek doelman en Neder lander Ruiter in de ontmoeting tegen Feyenoord. V.l.n.r.Ben Wijnstekers en Michel de Wolf. ider de weer geblesseerd aakte Wim Jansen moest iner Jezek zijn toevlucht nen lot het formeren van middenlinie die bestond Albertsen, Stafleu en Van een linie waarin vooral in eerste helft Albertsen een ke rol vertolkte. RWDM rd vooralsnog bijna omver peeld door het gebruikelij- hoge aanvalstempo van .-noord, dat evenwel geen ement opleverde. Daar- waren de acties in de (val te ongecontroleerd en succes te veel af van het ■al. Zo ontstond ook het ite doelpunt. Een voorzet Van der Lem na een su- me pass van Albertsen (rd door doelman Ruiter keerd beoordeeld en Jan Iers kon inkoppen: 1-0. Pal de rust schoot Albertsen It voorlangs. De Belgische natie werkte wel hard en Boskamp was nog steeds centrale figuur op het mid- eld, maar de aanval faal- ook ex-Feyenoorder Nico isen, die in het stuk nauwe- rkwam. Het moest ook bij de Belgen uit de ■de lijn komen. De Cubber 'g een ideale kans, maar oot naast. Het leek een Istrijd te worden die ver zandde in vruchteloze pogin gen aan beide zijden. Jezek verving Van der Lem (gespaard voor de finale) voor Notten en later Peters (bloed uitstorting) voor Budding, er vanuit gaande dat de 1-0 een weliswaar schamele beloning was voor het betere spel, maar in elk geval recht gaf op een finaleplaats, die door een felle eindsprint van RWDM toch nog onzeker bleef. Tot twee minuten voor tijd Notten met een prachtige schijnbeweging de bal vrij kreeg en Van Til in staat stelde de strijd definitief te beslissen: 2-0. Dat was de stand die Ips wich Town in de eerste wed strijd tegen PSV al na drie minuten had bereikt. De En gelsen, met een excellerende Arnold Mühren, stonden al na één minuut op 1-0 door Eric Gates. Toen Terry But cher twee minuten later de voorsprong op 2-0 had ge bracht, leek het statisch, tempoloos en brokkelig spe lende PSV rijp voor een af straffing. Zo simpel ontrafelde Ipswich de onzuivere combinaties van PSV. waarin alleen Michel Valke tot een aanvaardbare prestatie kwam, en zo eenvou dig werden de persoonlijke duels gewonnen, dat PSV ge woon voor aap werd gezet. Na ruim een kwartier bracht Os man met een enorm schot, waarna Van Beveren alleen maar kon kijken, de stand op 3-0. Die score had al voor de rust hoger kunnen zijn, als Mühren niet via de handen van Van Beveren de lat had geraakt - wet overigens Lubse bij de schaarse aanvallen van PSV rechtstreeks deed - en de Eindhovense doelman niet een fout (bal weg laten springen) op het laatste nippertje had ge corrigeerd. Ipswich, zeker van de finale tegen dit ontstellend rommelig spelend PSV, nam de zaken na de rust minder se rieus. Coach Rijvers probeerde nog door Smits te wisselen voor Koster wat meer vaart in zijn aanval te brengen, maar dat zette geen zoden aan de dijk in zijn totaal uit vorm zijnde ploeg. Kansen Ipswich, nonchalant om springend met de kansen, liet PSV rustig komen, wat mogelijkheden opleverde voor Koster en Lubse, maar de in een merkwaardige stijl spelende doelman Coo per tipte beide malen de bal net voldoende aan. Het diep tepunt in de aanval van PSV was René van de Kerkhof, die zelfs kans zag om pal voor doel nog het zijnet op te zoeken. De onzeker optre dende Eindhovense defensie moest zich meermalen staande houden met fors spel, en toen Brandts dat al te opvallend deed ten op zichte van de voor hem on grijpbare Gates mocht Ar nold Mühren de strafschop nemen, wat hij zo onzorgvul dig deed, dat Van Beveren het schot kon stoppen. Ipswich volhardde in te ge makkelijk spel en Koster kon daarvan profiteren: 3-1, een uitslag die het klasseverschil in geen enkel opzicht uitdruk te, ook niet in aanmerking ge nomen dat Willy van der Kuylen nog op de lat schoot. Coach Rijvers doelde daarop wel met zijn uitspraak: „Het had een gelijkspel kunnen zijn" en „beter nu een neder laag dan in de competitie". Hij sprak wel tegen beter weten in. Overigens is het toernooi financiëel al geslaagd met de 30.500 toeschouwers die er gis teravond waren. Morgen is de finale om acht uur en de strijd om de derde plaats om zes uur. HERMAN VAN BERGEM Opstellingen: Feyenoord: Van Enge len; Wijnstekers. Nielsen. Van de Korput. Van Deinsen; Albertsen. Sta fleu. Van Til; Van der Lem( Notten), Peters! Budding) en Petursson. RWD Molenbeek: Ruiter; De Friese. De Cubber. De Saeyere. De Wolf; Boskamp. Gorez, Olsen; De Bolle. Cnops(Luyckx). Ipswich Town: Cooper; Mills. But cher. Osman, Hunter; Thijssen, Wark(Parkin), Mühren, Mariner, Ga tes. Woods. PSV: Van Beveren; Wildschut, Van Kraay. Brandts. Poortvliet; Willy van de Kerkhof. Van der Kuylen. Valke; Rene van de Kerkhof. Lubse, Smits< pRTH Jan Raas heeft ,e dateren de vierde etappe m mtn de Ronde van West- uifsland gewonnen. Het ot as de tweede Nederlandse ,a|zege na die van Aad van i Hoek in de eerste etap- Na 254 kilometer tussen d Homburg en Hürth bij uien had Raas op de eind- 24 eep een voorsprong van meter op het peloton. Belgen Patrick Sercu en ;1 de Jonckheere bezetten weede en derde plaats. De tduitser Didi Thurau be- d de leiding in het alge- 'in klassement, utslag: 1. Jan Raas (Ned) 260 km uur. 59 min. 36 sec.; 2. Patrick Sercu (Bel) op 2 sec.; 3. Noel de Jonckheere (Bel) z.t.; 4. Sean Kelly (Ier) z.t.; 5. Klaus-Peter Thaler (WD1) z.t.; 6. Aad van den Hoek (Ned) z.t., 7. Francesco Moser (Ita) z.t.; 8. Wladi- miro Panizza (Ita) z.t.; 9. Fridolin Keiler (Zwi) z.t.; 10 Gerrie Kneteman (Ned) z.t.; 11. Bert Scheuneman"(Ned) z.t.; 24 Didi Thurau (WD1) z.t.; 35. Cees Priem (Ned) z.t.; 40 Fedor den Hertog (Ned) z.t.; 41 Martin Havik (Ned) z.t.; 46. Bert Pronk (Ned) z.t. Algemeen klassement: 1. Didi Thu rau (WD1) 22 uur. 42 min. 13 sec2. Aad van den Hoek (Ned) op 1 min. 18 sec.; 3. Francesco Moser (Ita) op 2 min. 35 sec.; 4 Danny Clark (Aus) op 4 min. 15 sec.; 5. Gerrie Kneteman (Ned) op 4 min. 28 sec6 Ludo Pee lers (Bel) op 4 min. 31 sec.; 7. Ferdi van den Haute (Bel) op 4 min. 41 sec.; 3. Gody Schmutz (Zwi) op 4 min. 50 >ec.; 9 Eric van de Wiele (Bel) op 4 min. 56 sec.; 10 Fedor den Hertog (Ned) op 4 min. 56 sec. liljoen dollar subsidie »an IOC voor atleten USANNE Het Internationaal Olympisch Comité zal 1 miljoen dollar beschikbaar stellen als subsidie voor at- eitn die volgend jaar zullen deelnemen aan de Olympische Helen in Moskou en Lake Placid. C-directeur monique Berlioux verklaarde gisteren dat het de (jzi ste keer is dat het IOC in staat is meer atleten voor de Spelen te nodigen, maar waarschuwde dat de bijdrage niet als een cendent mocht worden beschouwd. „Voor het eerst hebben genoeg geld gespaard om de nationale Olympische comités uni lelpen hun beste atleten naar de Spelen af te vaardigen. Maar eel wil niet zeggen dat wij altijd in staat zullen zijn dit te doen", mevrouw Berlioux. verklaarde dat het besluit om het bedrag van een miljoen Ig lar terzijde te leggen, genomen was door de solidariteitscom- isie van het IOC, maar ze zei niet precies te weten wie met e maatregel gebaat zullen zijn. Het zal aan de nationale comi- worden overgelaten om te beslissen wélke atleten van de sidie zullen profiteren. Wi\ ANGEWEG OP KOP 1REN Na het uitspelen de afgebroken partijen or de achtste ronde van het laaktoernooi om het open derlands kampioenschap men in Dieren nog slechts tr spelers voor de .titel in nmerking. Kick Langeweg «rt het klassement aan met half punt voorsprong op trio Van der Wiel, Hof- nd en Lith. uitslagen van de gisteren uitgespeelde afgebroken par tijen voor de achtste en voor laatste ronde zijn: Langeweg Dennis Dieks 10; Borm Van der Wiel 1/2—1/2; Ne- met Pliester 10; Van der Sterren- Kuyf 1—0; Vogel Van Baarle 1—0; Van Riemsdijk Bohm 1/2 1/2. Stand na acht ronden: 1. Langeweg 7 punten. 2. Hofland. Van der Wiel en Lith 6 1/2, 5/12. Borm. Janssen. De Roode, Van der Linde. Dennis Dieks. Van der Ster ren, Vogel en Nemet 6. Zoentjes van de Miss voor de winnaar van de Ronde van Pijnacker, Henk Lubberding. Roelof Groen (rechts) en Jacques Verbrugge kijken toe. PIJNACKER Zo'n kleine twintigduizend toe schouwers zijn gisteren in Pijnacker getuige geweest van een uitstekende Ronde voor beroepsrenners die tenslotte werd gewonnen door de man die er de meeste aanspraak op kon maken en zelfs de extra premie van vijfhonderd gulden kreeg als de strijd lustigste renner: nationaal kampioen Henk Lubber ding. Zestig professionals kwamen er voor een afstand van honderd kilometer aan de start. Het verwachte vuur werk van Joop Zoetemelk, Hennie Kuiper, Michel Pollentier en streekfavoriet Leo van Vliet, bleef uit. De favorieten reden rustig in het peloton mee. Tempo was er wel en al heel snel was er een ontsnapping. Zeven renners sprongen weg en bleven ongeveer veertig kilometer aan de leiding. Zij bouwden een be hoorlijke voorsprong op, maar met nog 38 van de 62 ronden te gaan, was het gehele veld weer compleet. Het werk van Gerrie van Gerwen, Jan van Houwe- lingen, Piet van Katwijk, Nidi den Hertog, Jan Hor dijk, Hans Langerijs en Wim de Ruiter was voor niets geweest. Vijf ronden later ging Henk Lubberding samen met de Belg Paul Verschuere op avontuur. Het koppel bouwde met nog 26 ronden te gaan een voorsprong op van 43 seconden. Maar met nog zo'n kleine twintig kilometer te rijden vielen beide renners terug in het peloton, dat door het hoge tempo behoorlijk werd uit gerekt. Twee ronden voor het eind sprong Henk Lub berding weer weg in gezelschap van Roelof Groen en Jacques Verbrugge. Op de streep versloeg Henk Lub berding Roelof Groen. „Het ging lekker vanavond. Een fijn parcours en de weersomstandigheden in het voordeel", aldus Henk Lubberding die bij afwezigheid van Jan Raas en we reldkampioen Gerrie Knetemann de eerste viool mocht spelen in de ploeg van Peter Post die slechts uit vijf renners bestond. Er kwamen ook veel baan renners aan de start in Pijnacker. En daar mocht de organisatie blij mee zijn, anders was het rennersveld te klein geweest. Maar wat wil je, als een gedeelte van de Nederlandse profs rijdt in de Ronde van Duitsland. Bij de amateurs over tachtig kilometer een verras sende winnaar in de vorm van Wim van Montfoort uit Lopik. Een paar ronden voor het eind sprong hij uit de grote groep weg. Wat Dries van Wijhe en Bram Jouvenaar eerder niet lukte, ging bij Wim van Montfoort echter wel. Wim Gomes won de sprint van het peloton voor Ron Borst. De uitslag bij de amateurs; 1. Wim van Montfoort. 2. Wim Go- mes. 3. Ron Borst, 4. Gerrit Ratterman, 5. Martin Visser, 6. Ger Slot, 7. Barend Huveniers, 8. Jac Pieters, 9. A.Kraan, 10. Bram Uitslag profs: 1. Henk Lubberding. 2. Roelof Groen, 3. Jacques Verbrugge. 4. Gerrie van Gerwen, 5. Guido van Calster (Belg). 6. Hennie Kuiper. 7. Piet van Katwijk, 8. Fons van Katwijk. 9. Bu- kacki en 10. Frits Pirard. ARTHUR VAN RIJSWIJK Goodlass nog niet rond met FC Den Haag (Van onze sportre dactie) DEN HAAG FC Den Haag heeft gisteravond nog geen overeen stemming kunnen bereiken met Ron Goodlass. Na langdurige bespre kingen wenste de Britse aanvaller, die ook in Enge land nog enige aanbiedingen heeft, enkele da gen bedenktijd, zodat de beslis sing op zijn vroegst maandag zal vallen. Ook FC Den Haag en NAC, de club waarvoor Good lass 1 1/2 seizoen speelde en niet tot overeenstemming kon komen, be staat nog een be hoorlijk gat in de vraag- en aanbod- prijs. Nederlaag Oranjeplein DEN HAAG Het Rijswijkse RVC zegevierde gisteravond met 3- 0 in de strijd om de Dries Nieuwen- burgbokaal tegen Oranjeplein. Maandagavond om 19.00 uur komt Oud-Holland Sport op Ocken- burgh in actie te gen S.V.DH.B. Voor oud Holland Sport komen uit: Sjaak Roggeveen, Theo Verlangen, Martin van Via- nen, Hans Dorjee, Paul Roodnat en Joop van Maurik. Coach is Cor van der Hart en scheidsrechter Frans Derks. JMEGENGerard Tebroke i gisteravond op de eerste dag \lïide stri-id om de nationale atle- "kampioenschappen in Nijme- n een aanval willen doen op de id niet, die het NOC vraagt voor 'Ineming op de Olympische tien lometer van Moskou. Die eis Jn 27 minuten en 55 seconden is een Tebroke in normale doen 0 probleem. De Aaltcnaar heeft net verleden herhaalde malen frezen tot een dergelijke presta- aelfs in een solorace - in staat «In. "roke, vorig jaar bij de wedstrijden 1 de Europese kampioenschappen in Praag zesde in de nationale re cordtijd van 27 minuten en 36,6 se conden, komt door chronische rugpij nen, die een wintertraining vrijwel onmogelijk maken, pas laat in vorm. Dit seizoen werd de Nederlandse re cordhouder op vijf en tien kilometer ook nog geplaagd door andere blessu res. Pas enkele weken geleden kon Tebroke weer voluit trainen en daar om wilde hij nu zijn aanval op de NOC-eis doen. Het gevolg was dat het veld snel uiteengerukt werd en alleen Klaas Lok kon volgen. hij wegens een spierscheuring in het rechterbeen de strijd staken. „Nu is die blessure in mijn linkerbeen net genezen en gebeurt dit. Veel geluk neb ik ook niet". Toch hoopt Tebroke voor het einde van het seizoen nog de NOC-eis te halen. De uitslag van de 3000 meter da-, mes is: 1. Tineke Kluft (Thor) 9.16.9; 2. Carla Beurskens (Festina) 9.22.6; 3. Marga Wiegman (AV'55) 9.31.3;. 4. Joke van Gerven (De Spartaan) 9.49.1; 5. Mari an van Schie (De Bataven) 9.56.1; 6. An Rindt (HAC) 9.58.3. Hinkstapspringen: 1. Roy Sedoc (AAC) 15.89 meter, 2. Peter van Leeuwen (Thor) 15.59; 3. Eddy IJzerman (Thor) 15.02; 4. Anne-Jan van der Veen (AAC) 14.48; 5. Ron Sehijfs (DJA) 14.34; 6. Joep Elenbaas (Sparta) 14.29 10.000 meten 1. Klaas Lok (Phoenix) 28.44.4; 2. Ge rard Nijboer (Davontria) 29.12.8; 3. Hugo van Duyse (Rkhav) 29.18.9; 4. Piet Vonck (Rkhav) 29.25.0; 5. Harry Patist (Sprint) 29.25.6; 6. Cor Vriend (Hac) 29.26.8; 7. Tonny Luttinkholt (ASV) 29 39.7; 8. Henk Mentink (Da- ventria) 29.41.4. Voor de finale 400 meter hebben zich geplaatst: Heren: Koen Gijsbers (Bataven) 48.90; Harry Schulting (Prins Hendrik) 49.26; Hugo Pont (Sisu) 49.27; Heivin Felix (Nijmegen) 49.58; Henk Kraayenhof (AAC); Rob Mahieu (VENLTC) 50.48. Tilly Verhoef (sparta) 54.97; Liane Mandema (Olympiad) 55.41; Conny Vermazen (Sparta) 56.84; Olga Com mandeur (ADA) 57.93; Jacqueline Spaans (ADA) 57.55; Asü Oskam (De Bataven) 57.81. Geplaatst voor de finale 800 meter Elly van Hulst (Olympia'48) 2.09.5; Saskia Brouwer (Daventria) 2.09.6; Rona Keller (Parthenon) 2.10.4; Ka rin de Nijs (Sparta) 2.10.7; Maaike Persoons (AAV36) 2.11.0; Margreet Verbeek (Olympus'70) 2.11.4; Riet Kruiswijk (AV 40) 2.12.0; Fieke Kamps (Sagitta) 2.12.0. Geplaatste voor de finale 800 me ter heren: Ronald mercelina (AAC) 1.54.2; Jan Ruvter (AV NOP) 1.54.5; Arno Koer- •meling (SISU) 1.54.6; Arie Ruyter (AV NOP) 1.55.0; Wibo Lelieveld (De Bataven) 1.56.1; Jan Eversdijk (AV'56) 1.56.4; Andre Fenneman (AV Nijmegen) 1.54.9; Kees Eigenhuis (AVA'64) 1.55.3. (Van onze sportredactie) LEIDSCHENDAM Nie mand op het tennispark Leeu- wenbergh was nog verbaasd toen gisteren na de uitschake ling van Paul van Min en. Marc Albert, ook Theo Gorter beduusd de baan verliet. Fried Schmitz stond hem slechts zes games toe: 6—2, 61. Het A- toernooi in Leidschendam had daardoor in de tweede ronde al drie van de vier hoogst ge plaatsten verloren. De mooiste overwinning kwam op naam van de 19-jari- ge Huub van Boeckel, die, ein delijk geconcenteerd, Paul van Min op diens eigen park dek lasseerde met de cijfers 61, 64. Paul van Min werd om ver gekegeld door de hard en De 19-jarige Huub van Boeckel deklasseerde Paul van Min met de cijfers 6—1, 6—4. diep geslagen ballen van Huub van Boeckel. Gebrek aan con centratie was totnogtoe het enige dat de grote doorbraak van de zeer getalenteerde spe ler van Thor RW in.de weg stond. Favoriet Louk Sanders zal Van Boeckel meer moeten vrezen dan Fried Schmitz, die Theo Gorter op vastheid ver sloeg, en ook meer dan Martin Koek. De laatste won welis waar van Marc Albert door eindelijk beheerst te tennissen, maar Albert maakte opnieuw veel fouten en had bovendien de scheidsrechter niet mee. Uitslagen tweede ronde: Louk San dersGriffith Bloxham (GB) 61. 6—0: Huub van BoeckelPaul van Min 61. 64; Martin KoekMare Albert 61 26 64; Fried SchmitzTheo Gorter 6—2, 64. NEW YORK De Amerikaanse maatschappij Col gate-Palmolive trekt zich na ja nuari 1980 terug als sponsor van het Grand-Prix tenniscircuit voor heren en enkele golftoernooien. Keith Crane, de president van de firma, zei giste ren dat het be sluit was geno men na een evalu atie van de ge sponsorde evene menten als een Grootste sponsor GP-tenniscircuits trekt zich terug onderdeel van za kelijke investe ringen. De maatschappij, die jaarlijks twee miljoen in tennise- venementen stak is wel tevreden over de resultaten van de sponsoring van damestennis. Een bestuurslid van de associatie van beroepstennis- sers deelde mee, dat men deze ont wikkeling wel had verwacht. Er wor den al onderhande lingen gevoerd met kandidaat-sponsors in Amerika, Japan en ten minste één in Europa. ADVERTENTIE Uw krant met VVV Hart van Brabant „Energiebesparende Brabant-trippertjes voor energieke mensen". Onder dit motto biedt uw krant in samenwerking met de VVV Hart van Brabant de mogelijkheid onbekom merde dagen door te brengen in het bungalow- en recreatie park „Het Kraanven" te Loon op Zand. In de periode van 20 augustus tot en met 24 september 1979 zijn daar riante bun galows, compleet met open haard, speciaal voor onze lezers beschikbaar op basis van midweek- of weekend-arrange ment (duur. drie dagen). Gezellig toeven rond de open haard met barbecue in de leefkuil van het hoofdgebouw van „Het Kraanven". Maar... deze dagen moeten energiebesparend zijn, hetgeen inhoudt, dat autorijden taboe is. U komt óf met de trein naar Tilburg (koffers afgeven bij VVV; fiets staat klaar) óf met de auto rechtstreeks naar „Het Kraanven", waar fietsen gra tis beschikbaar worden gesteld. Uiteraard biedt het „Het Kraanven" tal van faciliteiten, zoals een verwarmd buitenz wembad en midgetgolf- en tennisbanen. Voor het maken van fiets- of wandeltochten en de mogelijkheden tot andere excursies (o.m. de Efteling) ontvangt iedere deelnemer een voorlichtingspakket van de VVV Hart van Brabant. In het hoofdgebouw, waar naast de leefkuil met open haard, een gezellige bar is, wordt in het uitstekende restaurant 's avonds een drie-gangen diner geserveerd. MIDWEEK-ARRANGEMENT Op basis van 3x logies, 3x ontbijt en 2x diner, berekent „Het Kraanven" u voor een midweek-arrangement beginnend op een maandag of een dinsdag en eindigend op respectievelijk een donderdag of vrijdag met een bungalow bezetting van; 2 personen: 240,-- p.p. (4 tot 12 jaar) 220,-- p.p. 3 personen: 200,— p.p. (4 tot 12 jaar) 180,-- p.p. 4 personen: 185,- p.p. (4 tot 12 jaar) 165,- p.p. 5 personen: 160,- p.p. (4 tot 12 jaar) 150,- p.p. 6 personen: 155,- p.p. (4 tot 12 jaar) 145,- p.p. Kinderen tot 4 jaar gratis. Inbegrepen zijn verder het gebruik van een heren- of da mesrijwiel voor de duur van het verblijf, onbeperkte toe gang tot het ontspanningspark „De Efteling" te Kaatsheu vel, èèn welkomstdrankje, twee glazen rode, witte of rosé wijn of spa bij het eten, vruchtensap bij het ontbijt, doku- mentatiemap, wandel- en fietsroutes, gebruik van lakens, handdoeken en zeep. WEEKEND-ARRANGEMENT De prijzen zijn voor een weekend-arrangement met een bungalow bezetting van: 2 personen: ƒ270,— p.p. (4 tot 12 jaar) 240,— p.p. 3 personen: 220,-- p.p. (4 tot 12 jaar) 200,- p.p. 4 personen: 200,— p.p. (4 tot 12 jaar) 180,— p.p. 5 personen: 185,- p.p. (4 tot 12 jaar) 165,— p.p. 6 personen: 180,- p.p. (4 tot 12 jaar) 160,- p.p. Kinderen tot 4 jaar gratis. Het weekend-arrangement geldt van vrijdag na 15.00 uur tot en met maandagochtend na het ont bijt Voor alle informaties en boekingen kunt u terecht bij de VVV Hart van Brabant, Spoorlaan 440 Tilburg, tel. 013- 436131. Vragen naar Bcrna Trommelen of Hannie Romme laar.

Leidse Courant | 1979 | | pagina 9