consulent muzikale vorming (m/v) SIJTHOFF PGRS BU r SIJTHOFF PERS SU r 85 J Doe mee met de natuur CHAUFFEUR ASSISTENT GROUP CONTROLLER CUSTOMS CLERK De Leidse Courant op uw vakantie adres FUNKTIE AAN DE BALIE Kindermishandeling bestaat, £eidóe<Somant SIRE LEIOSE COURANT ZATERDAG 16 JUN11979 GEMEENTE STOKDIJKKADE 2 NAALDWIJK. TEL. 01740-28941 Ten behoeve van het onderwijs in de muzikale vorming aan de leerlingen van de openbare en bijzondere lagere scholen in deze gemeente (3 openbare en 10 bijzondere scholen, die verspreid zijn over de kernen Naaldwijk, Maasdijk en Honselersdijk) vragen wij een De taak van deze functionaris zal bestaan uit het coördineren en stimuleren van het onderwijs in de muzikale vorming op de lagere scholen. Daartoe behoort o.a. het begeleiden van leerkrachten, het opzetten van leerplannen in overleg met de onderwijsteams en het geven van bijscholingscursussen. Binnen het kader van deze functie zal betrokkene tevens voorbeeld-lessen moeten kun nen verzorgen. Van de kandidaten wordt verwacht, dat zij: - beschikken over pedagogische kwaliteiten, blijkende uit onderwijservaring; - in het bezit zijn van tenminste de akte Gehrels en/of Orff- getuigschrift; - in staat zijn de samenwerking met de onderwijsteams gestalte te geven; - ervaring hebben in het muziekonderwijs aangezien het muziek onderwijs in deze gemeente nog van de grónd moet worden gebracht; - in staat zijn adviezen uit te brengen aan de schoolbesturen en het gemeentebestuur. Het salaris zal in nader overleg worden bepaald en is afhankelijk van leeftijd, bevoegdheden en ervaring. De consulent zal worden aangesteld in dienst van de gemeente Naaldwijk. Een psychotechnisch onderzoek behoort tot de selectieprocedu- Naaldwijk is een gemeente (plm. 25.000 inwoners), die een cen trumfunctie vervult in het Westland. Bij het vinden van huisves ting in deze aantrekkelijke woongemeente zal medewerking wor den verleend. Belangstellenden kunnen zo nodig nadere informaties omtrent deze functie inwinnen bij het bureau onderwijs, telefoon 01740- 28941 toestel 252. Sollicitanten worden uitgenodigd hun brief in te zenden aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Naald wijk, Stokdijkkade 2, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. Sijthoff Pers is een modern geoutilleerd drukkerij/uitgeverijbedrijf. Vervaardigd worden o.a. de Haagsche Courant. Binnenhof, Goudsche Courant, Leidse Courant. Rotterdams Nieuwsblad, Economisch Dagblad en een dertigtal huis-aan-huisbladen. De paginaproduktie geschiedt met behlup van special-purpose computers beeldschermen, harris-apparatuur en fbtozetmachines. Op de afdelingen Advertentie- en Paginaopmaak zijn wegens voortgaande uitbreiding van het orderpakket enige vacatures voor JONGE MENSEN die belast zullen worden met de micro- en macromontage van fotozetsel voor onze uitgaven. Ervaring is niet vereist. Wij denken hierbij aan kandidaten met LTS-diploma of op Mavo niveau, die hun dienstplicht hebben vervuld of hiervan zijn vrij gesteld en die bereid zijn via het Leerlingwezen een volledige beroepsopleiding te volgen. Er wordt gewerkt in een wisselende dag- en avonddienst en eens per twee weken op zaterdag van 7.00-9.30 uur. Naast een goed basissalaris kent Sijthoff Pers een kerst- en paasgratificatie. een winstdeling en een tegemoetkoming in de reiskosten. De grafisch-technische cao is uiteraard van toepassing. i Sollicitaties gaarne richten aan Sijthoff Pers B.V.. Personeel I Organisatie (t.a.v. de heer J. W. M. Bekkering), postbus 16050, I 2500 AA 's-Gravenhage. WAGENSTRAAT 37,'s-GRAVENHAGE 3M Op de afdeling Cost Accounting, die in nauw overleg met de ver- koopgroepen en marketing-afelingen het prijsbeleid ontwikkelt en het rendement kritisch beziet, hebben wij plaats voor een Tussen 19 en 24 jaar met een HAVO-opleiding, bij voorkeur aan gevuld met praktijkdiploma Boekhouden. Belangstelling? Belt u dan even voor het maken van een afspraak of schrijf een brief naar 3M Nederland B.V., Rooseveltstraat 55, 2321 BL Leiden, tel. 769330, tst. 245. Wij zoeken voor onze cliënt, een snel groeiend bedrijf, op het gebied van de tentoonstellingsbouw annex ateliergebeuren, op korte termijn een bedrijfsleider Gegadigden dienen te beschikken over managers capiciteiten. Tot zijn taak zal o.a. behoren Het organiseren van het bedrijfsgebeuren Toezicht houden op de werkvoorbereiding en de afdelingen Contact onderhouden met cliënten Het houden van een strikte nacontröle. Geboden wordt: Salariëring in verhouding tot het gevraagde. Voor deze functie is vereist: Ervaring in een soortgelijke functie. Leeftijd 30-40 jaar. Bekendheid op het gebied van het reclamewezen strekt tot aan beveling. Geïnteresseerden kunnen hun sollicitaties richten aan: Accountantskantoor Chaudron en Co., Postbus 65 te Gouda. Een strikt vertrouwelijke behandeling van uw sollicitatie wordt Sijthoff Pers B.V., uitgeefster van o.m. Haagsche Courant, Het Binnen hof, Leidse Courant, Rotterdamsch Nieuwsblad. Goudsche Courant, Economisch Dagblad en een dertigtal huis-aan-huis bladen. vraagt t.b.v. haar Afdeling Expeditie een: CHAUFFEUR Leeftijd: 20-40 jaar. Kandidaten moeten in het bezit zijn van de rijbewijzen BE, CE en DE en dienen bereid te zijn in ploegendienst te werken. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Sijthoff Pers B.V. Afdeling Personeel en Organisatie (t.a.v. dhr. V J.W.M. Bekkering), Postbus 16050, 2500 AA 's-Gravenhage. Gaarne op brief en enveloppe het vacaturenummerTO-10. i vermelden. WAGENSTRAAT 37. 's-GRAVENHAGE DISTRIBUTION SERVICE INTERNATIONAL (D.S.I.) B.V. is een dochteronderneming van Minnesota Mining Manufacturing Company. D.S.I, is gevestigd in Leiden en verzorgt de distributie van 3M produkten voor Europa, Midden-Oosten en Afrika, Wij zoeken hiervoor een Zijn/haar werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het afhandelen van inklaringsprocedures voor goederen die geïmporteerd worden door 3M Nederland B.V. Wij denken aan iemand met MAVO/HAVO opleiding, een behoorlijke ken nis van de Engelse taal in woord en geschrift en bij voorkeur enige erva ring met deze werkzaamheden. Iemand in de leeftijd van 20 tot 26 jaar zal het beste in ons team passen. Heeft u interesse? Bel dan mevr. V. van Steenbergen tussen 9.00 en 12.00 uur, tel. 071-769351, voor en afspraak of schrijf naar de afdeling Personeelszaken van D.S.I. Rooseveltstraat 64, 2321 BM Leiden. verplhiü UHN LU'JCGÈR 5LUUTM bejaardencentrum RU5T5N SQRCM Oegstgeest, juni 1979. Voor uw komst naar "van Wijckerslooth" en "Rustenborch" ter gelegenheid van de officiële ingebruikstelling op 27 april j.l. alsook voor uw bloemen en cadeaux, danken wij u zeer hartelijk. Het Bestuur van de R.K. Stichtingen Sint Elisabeth Gasthuishof en Huize Roomburgh. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Deze medewerker heeft de dagelijkse leiding over een kleine administratieve groep, welke is belast met de loon administratie, boekhouding en debiteuren-crediteuren administratie. Daarnaast verricht hij ZELFSTANDIG alle aktiviteiten in verband met periodieke verslagregging en budgettering. Voor een ca. 30-jarige man met tenminste SPD-I en enige ervaring, dan wel voor een zeer ervaren in de praktijk geschoolde kracht, biedt deze funktie goede ontwikke lingsmogelijkheden. Geïnteresseerden wordt verzocht een korte samenvatting van persoonlijke gegevens te zenden aan onderstaand adres, onder vermelding van ref.: AML. 2106 BT heemstede, zandvoorter alJee 5. Welke jongeman van ongeveer SS jaar, met een MTS- of HTS-opleiding, dan wel HAVO of Atheneum plus technische belangstelling, voelt iets voor een van Luba Uitzend Buro, voor de industriële en technische uitzendingen. Aan de balie worden uitzendkrachten geïnterviewd en geselekteerd. De kriteria daarvoor worden afgeleid van de ontvangen omschry vingen van de open staande tydeUjke funkties, b\j voorkeur gesteund door eigen waarnemingen van werk en werkomstandigheden. De uitzend krachten moeten uitvoerig geïnformeerd worden over hun rechtspositie en over de tydelyke baan die hen wordt aangeboden. Het kontakt met de opdrachtgevers geschiedt vooral per telefoon, maar wordt aangevuld met persoonlijke bezoeken. Tarieven, funktie-omschrijvingen en selektiekriteria z\jn hier onder andere de gesprekspunten. De werkzaamheden vragèn administratief inzicht, rijbewijs BE en kontaktuele eigenschappen. Om alle ins en outs van het uitzendvak te leren, zal de nieuw aan te trekken medewerker zich op verschillende afdelingen moeten oriënteren, en in- en externe opleidingen volgen, zoals de basis cursus uitzendmedewerker van de stichting Beroepsopleiding Uitzend- branche. Voordat een uiteindelijke aanstelling als uitzendkonsulent kan volgen, moet er in de praktijk heel wat geleerd worden. Geïnteresseerden in deze niet eenvoudige, maar zeer boeiende funktie worden uitgenodigd een brief, voorzien van revelan- te gegevens omtrent opleiding, ervaring en motivering van de sollicitatie te zenden aan de direktie van LubaBeheerB.V., postbus 327,2300 AH Leiden. De ont vangst van uw brief wordt met twee dagen bevestigd. Het streven is om de hele procedure binnen zes weken af te handelen. LubapQ Uitzendh-J BuI'Om Een origineel Nederlands natuurboek, voor jongeren (en ouderen) die in hun vrije tijd met plezier en zinvol willen lezen, kijken en doen. Die spelenderwijs de natuur willen leren kennen. 176 pagina's 28 x 21 cm, rijk en kleurig geïllustreerd, boordevol veelsoortige informatie en adviezen. Een inspirerend boek dat zegt: "Doe maar, pak maar beet, ruik, proef en voel". Samengesteld door een groot team van deskundige èn enthousiaste mensen, met steun van het Instituut voor Natuurbeschermingseducatie. U kunt dit prachtige boek bestellen door overmaking van f 29,50 op GIRO 67685 t,av. Sijthoff Pers Extra den Haag onder vermelding van „Doe mee". Kindermishandeling.daar praten we liever niet over in Nederland. Dat is jammer. Want met dood zwijgen help je geen enkel probleem uit de wereld. Aan het probleem van kindermishandeling kan een hoop gedaan worden. Ook door u. Hoe. dat staat te lezen in een speciale folder. Die kunt u aanvragen bij de Nederlandse Vereniging tegen Kindermishandeling. Koningsplein 27 in Den Haag. telefoon: 070-631923. Publicatie aangeboden door dit t>lad in samenwerking met de Stichting Ideele Reclame. Ook dit jaar is het weer mogelijk uw krant toegestuurd te krijgen op uw vakantieadres. Aan een dergelijk verzoek uwerzijds willen wij graag zo goed mogelijk vol doen, reden waarom wij u de volgende noodzakelijke 'spel regels' moeten voorlëggen. ♦Opgave van vakantieadressen zal. ook voor weekabonnees, uitsluitend mogelijk zijn door inzending van bijgaande bon. Telefonische opgaven kunnen helaas niet worden geaccepteerd. ♦Voor een korrekte uitvoering van uw opdracht is het noodzakelijk dat de bon uiterlijk één maand voor uw vertrek in ons bezit is. ♦Uiterlijk 14 dagen voori vertrek ontvangt u van ons bevestiging van de opgave. Mocht u deze niet tijdig on vangen, dan verzoeken wij u kontakt op te nemen met onze abonnementenafdeling telefoon 071-122244. De aan toezending van uw krant ver bonden kosten zijn: 2.10 per week voor Nederland en België: 2,- per dag voor overige Europese landen. Buiten Europa dagtarief. •Voor betaling van de verzendkosten wordt u een acceptgirokaart toegestuurd. Bij de weekabonnees zal het voor de vakantieperiode verschuldigde abonne- i mentsgeld in het op de acceptgirokaart aangegeven bedrag zijn opgenomen. De gebruikelijke betaling aan de bezorger vervalt dus. Wij moeten u erop wijzen dat er - alle goede zorgen ten spijt - toch ernstige stagnatie in de bezorging kan optreden. Zelfs komt het, in het bijzonder in de zuidelijke landen, voor dat de krant in het geheel niet op de plaats van bestem ming terecht komt. Voor gebeurtenissen die zich voordoen nadat uw krant is ver zonden kunnen wij uiteraard geen ver antwoordelijkheid dragen. -66 Datum binnenkomst Svp in blokletters invullen. In ieder vakje een letter. Vakantieadres postcode stad land postcode Datum vanaf Datum t/m Ik ben jaar/kwartaal/weekabonnee. 1 1111111111

Leidse Courant | 1979 | | pagina 24