Victor Pecci schrikt van eigen kracht Beslissings wedstrijd tegen KRV toch op zondag Is De risicoverzekering met 'n aardig plakje winst toe. Concordia PARIJS' TENNISSTADION OVERVOL Taverne wint monster- zaalvoetbal toernooi VTL-VOORZITTER SMIT BOOS OVER BONDSBESLUIT a Barcelona loopt van veld I Sportwereld J Giuseppe Saronni Italiës nieuwe wieleridool KNVB en NOS lijnrecht tegenover elkaar Eenzijdige Derby Bas van Lamoen derde zege in vier dagen Bekercompetitie 1979-1980 met negen ploegen Engeland stevent op kwalificatie aan Anneke de beste op Duindigt LEIDSE COURANT DONDERDAG 7 JUN11979 PAGINA 15 Parijs Victor Pecci en Jimmy Con nors hebben zich gisteren in Parijs ge plaatst bij de laatste vier van het toer nooi om de open Franse tennistitels. Het duo schaarde zich bij Björn Borg en Vitas Gerulaitis, die zich een dag eerder in de halve eindstrijd speelden. Victor Pecci zorgde op het met 18.000 toeschouwers stampvolle centre court van Roland-Garros voor een daverende verrassing door de Argentijn Guillermo Vilas met overtuigende cijfers (6—0 6—2 7—5) te verslaan. Jimmy Connors kwali ficeerde zich geheel volgens de lijn der verwachting. In een rumoerige atmos feer bleef hij de meerdere over zijn landgenoot Eddie Dibbs: 0-2 2-0 6—4 6-2. Guillermo Vilas zwaaide na zijn neder laag Pecci alle lof toe. „Als hij zo speelt als vandaag, heeft hij niet alleen kans om van Connors te winnen, maar komt hij ook in aanmerking voor de eindze ge." De 26-jarige Argentijn, winnaar in 1977 en verleden jaar verliezend finalist tegen Borg, had in de eerste twee sets geen enkel verweer tegen de foutloos spelende Pecci. De ongeplaatste speler uit Paraguay, die op zijn weg naar de kwartfinales afrekende met Corrado Ba- razzutti en Harold Solomon, sloeg zijn eerste knalharde service vrijwel constant binnen de lijnen, bewoog zich razend snel, ondanks zijn lengte van 1.97 m over het gravel, was ongekend accuraat in zijn lobs en creëerde fabelachtige pas- seerslagen. Vilas werd er moedeloos van en binnen een mum van tijd had Pecci twee sets op zijn naam staan: 6—0 6—2. Onzeker De derde set bracht een evenwichtiger strijdverloop. Pecci: „Ik schrok van mij zelf. Ik had mij vooraf niet druk ge maakt over deze ontmoeting. Maar dat ik zou beginnen met 6—0 6—2, had ik Lang heeft het publiek in de open Franse tenniskampioenschappen op een sensatie moeten wachten maar gisteren was het dan zo ver. Victor Pecci (foto) speelde vrijwel vlekke loos op een korte inzinking na en versloeg Guillermo Vilas. niet kunnen dromen. Het maakte mij wat onzeker en dat gaf Vilas kans op herstel". De Argentijn nam op eigen ser vice een voorsprong van 5—4 na een schitterende game, die hij besloot met een fantastische, gedurfde lob die Pecci vastnagelde aan de grond. Pecci trok daarop de stand op eigen opslag gelijk (5—5). In de elfde game hervond de Pa- raguaan zijn spel uit de eerste twee sets. Hij maakte geen fout meer en Vilas was op slag weer geheel kansloos. Met 7—5 bracht de 23-jarige Pecci, die vorig jaar de laatste zestien bereikte en daarin uit geschakeld werd door de Mexicaan Ra mirez, de derde set en de partij op zijn naam. Rumoerig Daarvoor had Jimmy Connors in een ru moerige atmosfeer Eddie Dibbs uit het toernooi gespeel^. Het overvolle centre court werd voortdurend bestormd door extra toeschouwers, die ook getuige wil den zijn van de partij tussen de twee Amerikanen. De luidruchtigheid op de tribunes werd door beide spelers als hinderlijk ervaren en Connors onderbrak op een gegeven moment zelfs het duel om de toeschou wers met een hartgrondig „shut up" tot stilte te manen. In de halve finales komt Borg uit tegen Gerulaitis en Connors tegen Pecci. Betty Stöve is met de Fransman Paul Beust, doorgedrongen tot de halve fina les van het gemengd dubbelspel. In de kwartfinales versloeg de gelegenheids combinatie het Tsjechische duo Regina Marsikova en Ivan Lendl met 6—3 7—5. Overige uitslagen: Gemengd dubbelspel: l/8e finales: Marsikova/Lendl (Tsj)—Redondo (VS)/Chanfre- au (Fra) 6—1 6—3, Lovera/Deblicker (Fra)—Du- pont/Turville (VS) 6—3 7—6, kwartfinales: Ruzi- ci/Tiriac (Roe)—Durr (Fra)/Nastase (Roe) 6—4 1—6 6—3, Turnbull (Aus)/Hewitt (ZAf)—Smith- /Gonzales (VS) 6—2 6—4, Tomanova/Slozil (Tsj)—Lovera/Deblicker (Fra) 7—6 6—3. heren dubbelspel: kwartfinales: Gene en Sandy Mayer (VS)—Smith/Dupré (VS) 76 7—6, Ashe/Stockton (VS)—Gottfried (VS)/Ramirez (Mex) 67 76 waarna Gottfried en Ramirez opgaven. In het jeugdtoernooi versloeg Marjan v.d. Tor- re (Ned) in de tweede ronde de Canadese De- wis met 6-0 6—3. LEIDEN Taverne is win naar geworden van het Van Rooyen monsterzaalvoetbal- toernooi dat gisteravond werd gehouden in de Groenoordhal. Taverne behaalde deze winst door in de finale organiseren de vereniging Van Rooyen Kaas te verslaan. Een over winning die tot stand kwam na het nemen van strafschop pen. Taverne-doelman Bram Brand bewees tijdens die strafschoppenserie dat hij niet ten onrechte tot beste doel man van het toernooi werd uitgeroepen. EKL Boys eindigde op de derde plaats door een 3-1 overwinning op districtskam pioen Koosjardin. Verdere rangschikking: 5. Bemelman; 6. Glasbergen de Best; 7. Leny's Boys; 8. Roly Golf; 9. Godyla VT; 10. Inter Credit;, 11 Bax Zeefdruk; 12. Van der Plas BMW. Winnaar Taverne was met een score van veer tien doelpunten de meest pro- duktieve ploeg. Bax Zeefdruk werd door de scheidsrechters uitgeroepen tot sportiefste ploeg van het toernooi. Cees de Roode van Koosjardin sleepte de titel „beste speler van het toernooi" in de wacht. TOKIO Het Japanse mo tormerk Honda zal na twaalf jaar weer deelnemen aan ra ces. Op 12 januari starten Ka- tayama (Japan) en Grant (Eng) op Brands Hatch. LAS VEGAS - Wereldkampi oen schaken Karpov zal in september een partij spelen tegen de Amerikaan Browne met als prijs 50.000 dollar. Elke speler krijgt een uur be denktijd. LEIDEN De beslissingswedstrijd tussen de afdelings clubs KRV en VTL wordt toch op zondag gespeeld. Dit besluit werd gisteravond genomen door de KNVB afde ling Leiden. De afdeling werd gedwongen tot een beslis sing omdat beide verenigingen het niet eens konden worden over de speeldatum. VTL wilde zaterdagmiddag om vijf uur spelen, KRV daarentegen, was voorstander van de zondagmiddag. VTL-voorzitter Smit toonde zich erg teleurgesteld over deze beslissing van de Leidse bond: „Voordat wij met KRV overleg hadden gepleegd was al bekend dat die wedstrijd op zondag zou worden gespeeld. Aangezien wij in verband met eventuele festiviteiten liever op zaterdag speelden hebben we getracht die wedstrijd naar die dag te halen. KRV wilde niet omdat er vier selectiespelers op zaterdag werken". Gisteravond was het dus aan de bond om het besluit te nemen. Volgens" Smit koos de afdeling voor de zondag omdat KRV en VTL zondagverenigingen zijn. Smit: „Het hele probleem is in feite onnodig geweest. De inhaalwed strijd tussen KV en Woubrugge die afgelopen zaterdag werd gespeeld had de bond gewoon een dag of drie eer der moeten plannen. De beslissingswedstrijd hadden we dan op de zaterdag voor Pinksteren kunnen spelen. Want eindigt zo'n duel onbeslist dan moet er nog een keer worden gespeeld. Pinkstermaandag was daar een ideale dag voor geweest", aldus voorzitter Smit die zeer gepi keerd was over het bondsbesluit. Hoe het ook zij. Zon dagmiddag om half drie spelen KRV en VTL een beslis singswedstrijd met als inzet een plaats in de vierde klas se. Plaats van handeling is het ASC-terrein in Oegstgeest Strafschop afgekeurd TOULOUSE Barcelona heeft bij het internationale voetbaltoernooi in Toulouse voor opschudding gezorgd. In de halve finale stond de Catalaanse club, die de Euro pese beker voor bekerwin naars won, tegenover Bayern München. Na een doelpunt loos gelijkspel werden straf schoppen genomen. De twee de treffer voor Barcelona werd afgekeurd wegens het onderbreken van de aanloop door de speler Bio. Barcelona liep na die beslis sing van het veld en werd ge diskwalificeerd. Dat kostte de Spaanse club een plaats in de finale, waarin Bayern Mün chen zal uitkomen tegen het Franse St. Etienne, dat SK Beveren in de andere halve finale met 3-1 versloeg. DÜSSELDORF Door met 2—1 van Eintracht Frankfurt te winnen, bereikte Hertha BSC de finale van het Duitse bekertoernooi. Dat gelukte ook Fortuna Düsseldorf dat na verlenging (1—1) met 4—1 won van FC Nürnberg. BIRMINGHAM In de eer ste halve finale van het toer nooi om de wereldbeker cric ket versloeg Canada met vier wickets Bermuda. Sri Lanka [Overwon in de tweede halve eindstrijd Denemarken met 200runs. BRUSSEL Beerschot en Club Brugge zijn de finalisten van het Belgische bekertoer nooi door overwinningen op !resp. Anderlecht (2—0) en Wa terschei (41). Anderlecht had de eerste halve finale wedstrijd gewonnen met 2—0 en Brugge had al eens met dezelfde cijfers Waterschei verslagen. LEEUWARDEN Raymond de Vries (Sparta) sprong tij dens atletiekwedstrijden in ^Leeuwarden 2.10 m hoog. MEDEMBLIK De Westduit ser Griese won de vijfde race in de starklasse op het IJssel- meer. Douze (3e) was de beste Nederlander. Wagner (WD1) leidt voor Von Below (WD1), Douze en Binkhorst. DOUGLAS De Engelsman Williams werd winnaar van de race in de 250cc-klasse op Man. MILAAN - De vorm van de Westduitse wielrenner Gregor Braun is zodanig dat ploeglei der De Muer hem niet in de i Tour de France wil hebben. DEN HAAG - In de hoofd- klasse softball verloor Storks fnet 6—0 van HHC en staat laatste met een punt. UTRECHT - In het Neder- lands jeugdteam (tot 19 jaar) waterpolo dat van 8 tot en mt 10 juni aan een toernooi in Boekarest deelneemt, zijn i o.m. gekozen Martin Vreebrug (De Zijl/LGB) en John van de Bosch (ZLAN Vitesse). Routeschema Giro ,,op maatgemaakt MILAAN Italië heeft in Saronni een nieuw wieleri dool. De 22-jarige coureur schreef gisteren de 62e Ronde Van Italië op zijn naam. Op de laatste dag benadrukte hij zijn superioriteit door in de afsluitende tijdrit, van Fesa- no Maderno naar Milaan over 44 kilometer, zijn aartsrivaal Francesco Moser opnieuw een gevoelige nederlaag toe te brengen. Na zijn tweede plaats in de Belgische klassieker „de Waalse Pijl" van verleden jaar werd Saronni afgeschil derd als een zeer beloftevolle renner, die echter te veel met zijn krachten smeet. Dit jaar koerste hij evenwichtiger wat hem de zege bracht in de Ronde van Romandië en nu in de Ronde van Italië. Met de overwinning van Saronni hebben de Italiaanse organi satoren het vooraf gestelde doel bereikt. De 62e Giro moest en zou door een Itali aan gewonnen worden. Daar voor haddén zij een route- schema opgesteld, dat de in ternationale toetsing niet kon doorstaan. Vijfvoudig winnaar Eddy Merckx verklaarde vooraf dat deze Ronde van Italië in ver gelijking met de andere grote etappekoersen te licht en te eenzijdig was. Gianbattista Baronchelli, vorig jaar tweede in het eindklassement achter de Belg Johan de Muynck, vertikte het om van start te gaan omdat het parcours te licht was. Hoe licht bleek wel uit de weinige bergetappes die niet zoals in de voorafgaande ja ren de beslissing brachten. Onbetekenende renners als Ceruti en Sgalbazzi wonnen de op papier zwaarste berge tappes door de Dolomieten. Tijdritten De Giro werd derhalve be slist in de individuele tijdrit ten. Francesco Moser, die als grote favoriet vertrok, won de eerste twee, Saronni de overige drie, waaronder de laatste naar Milaan. Roy Schuiten, de enige Ne derlandse deelnemer, stapte in de negentiende en laatste etappe even uit de anonimi teit waarin hij de gehele ron de gehuld was. Hij eindigde op de zevende plaats met een minuut en 34 seconden ach terstand op rit- en rondewin naar Giuseppe Saronni. Uitslag 19e etappe: 1. Saronni (Ita) 44 km in 52.59; 2. Vïsentini (Ita) op 15 sec.; 3. Moser (Ita) op 21 sec.; 4. Braun (Wdl) op 40 sec.; 5. Johansson (Zwe) op 1.06; 6. Laurent (Fra) op 1.17; 7. Schuiten (Ned) op 1.34; 8. Contini (Ita) op 1.50; 9. Beccia (Ita) op 2.17; 10. Bertoglio(Ita)op2.21. Eindstand: I. Saronni 89.29.18; 2. Moser op 2.09; 3. Johansson op 5.13; 4. Lau rent op 5.31; 5. Contini op 7.33; 6. Beccia op 7.50; 7. Bertoglio op II.27; 8. Fuchs (Zwi) op 13.07; 9. Schmutz (Zwi) op 14.16; 10. Visen- tini op 16.11; 33. Schuiten op 1.11.44. Uitzenden wedstrijden Zeist Delegaties van de KNVB en de NOS zijn in het sportcentrum van de KNVB in Zeist, niet tot overeenstem ming gekomen over bet afsluiten van een nieuw contract tus sen de voetbalbond en de omroepstichting. In dit eerste gesprek deponeerde de KNVB twee eisen: 1. de KNVB zal de NOS het recht verlenen samenvattingen uit te zenden van ten hoogste drie wedstrijden, met een duur van 15 minuten per wedstrijd, indien er een keuze wordt gemaakt uit het weekprogramma, met handhaving van de huidige trendma tige vergoeding; 2. flitsen van de wedstrijden bij de radio moeten worden beperkt tot het laatste half uur van deze wed strijden zonder dat door de NOS een vergoeding moet worden betaald. De NOS kon zich niet akkoord verklaren met deze voorstellen en zal de raad van beheer een negatief advies geven. De KNVB zal zijn clubs van het standpunt van de NOS op de hoogte brengen. Woordvoerder Carel Enkelaar (NOS) vond deze voorstellen absurd. „Van vrije nieuwsgaring is zo geen sprake meer. Ik zie ons niet zo snel opnieuw om de tafel gaan zitten". Volgens Jan Huybregts (KNVB) wordt er niet zoveel meer ge vraagd dan voorheen. „Met die drie wedstrijden per weekpro gramma willen we voorkomen dat ook de omroepen sommige voetbalkrenten uit de pap weghalen. Het is te gek dat in een weekeinde soms vijf tot zes wedstrijden worden gecoverd. De omroepen mogen best meedraaien, maar dan zullen ze wel moeten betalen". Willie Carson, die zondag dp Duindigt zal starten, won gisteren voor 500.000 toeschouwers de 200ste Derby van Epsem met de hengst „Troy". Het was een eenzijdige race want Carsen bepaalde de gehele rit en had aan de finish zeven lengten voersprong op „Dickens Hill" met de Ierse jockey Tony Murray. HONSELERSDIJK Met het startschot van doelman Eddy Treytel gingen rond de negentig amateurs gisteravond van start in Honselersdijk. De eerste in een serie van negen West- landse criteriums bracht gelijk al een behoorlijke strijd voor de ongeveer drieduizend toeschouwers. Bas van Lamoen zege vierde over de honderd kilometers. Voor de renner uit het Brabantse Rosmalen was dit zijn derde overwinning in vier dagen. Zondag won hij in Sint Oedenrode, maandag in Ge monde en gisteren met bijna driehonderd meter voorsprong in Honselersdijk. Tijdens de ereronde bracht de 28-jarige renner de bloemen bij Goerge van der Ende, de bekende oud wielerspeaker die door familieomstandigheden de wielersport waarwei heeft moeten zeggen. Vele jaren heeft de sympatieke Van der Ende de West- landse wielerrondjes een eigen dimensie gegeven. Met nog 55 ronden van de 90 te rijden gingen Theo Hoger- vorst en Cor Schuurman aan de leiding. Ze namen zelfs een voorsprong van een halve minuut. Toen Cor Schuurman zijn "zakken" vol had met premies kon hij niet meer, liet zich te rugvallen in het grote peloton en stapte zelfs later af. Theo Hogervorst kon het alleen op kop ook niet meer bolwerken. Met nog tien ronden was een nieuwe kopgroep gevormd, be staande uit Harry de Boer, die evenals Bas van Lamoen veel in de kop van het peloton had gereden, Theo Hogervorst en Wim van Steenis uit Hoogblokland. De laatste staat sinds dins dag onder contract bij de merkenploeg van De Wit/ Vrolijk. Met nog zes ronden te rijden ging Bas van Lamoen alleen op avontuur. Hij kreeg niemand mee in zijn wiel. De drie ande ren vielen terug in het langgerekte peloton. Wim Steenis won de sprint van het peloton voor Theo Hogervorst en C-ees van Dongen. Bas van Lamoen:" Het is erg zwaar geweest. Vergeet niet dat je hier met al die bochten maar liefst 360 keer moet aanzetten. Maar de vorm is er en ik ga met de dag beter rij den" ARTHUR VAN RIJSWIJK De uitslag l.Bas van Lamoen Rosmalen), 2. Wim van Steenis (Hoog blokland), 3.Theo Hogervorst Pijnacker), 4.Cees van Dongen Oua- Gastel). 5.Barend Huveneers Amsterdam), 6.Rob Borst Zwanenburg), 7.Ger Ratterman Uithoorn), 8.Peter Koppert (Monster), 9.Mario van Vlimmeren (Hoeven), 10. Nico Toussaint Naaldwijk). DEN HAAG Pas in het weekeinde van 23/24 juni zal de laatste deelnemer aan de KNVB-bekercompetitie 1979- 1980 bekend zijn. Door het uitlopen van de gewone com petitie wordt dan de bekerfi nale van de zondagamateurs gespeeld. De winnaar daarvan zal zich direct plaatsen voor de voor ronde voor de bekercompeti tie, aangezien de zaterdaga mateurs dit seizoen geen be kerwinnaar afleveren. In een eerder stadium heeft de KNVB de bekercompetitie voor de zaterdagamateurs in zijn geheel laten vervallen, vanwege de te lange winter stop. Het totaal aantal deelnemers uit de amateurcompetitie is negen. De twee zaterdagkam pioenen uit de eerste klasse, ACV en Dovo, de drie kampi oenen uit de zondagamateur- hoofdklasse A (VUC), B (Roh- da) en C (EHC) de drie win naars uit de nacompetitie in die drie hoofdklassen en de bekerwinnaar van de zonda- Samen met de eredivisie (18) en de eerste divisie (19) zijn er 45 teams. De eredivisie is, zoals gewoonlijk vrijgesteld van de voorronde, waaruit 14 ploegen overblijven. Aange vuld met de eredivisie zal het programma daarna met in to taal 32 clubs worden af gewerkt. ADVERTENTIE Plakje? Zeg maar rustig plak, want met een reservering van goed 40% van de premie-ontvangst voor winstbijschrijving, ligt Concordia royaal boven het landelijk gemiddelde van ruim 15%. Want wat voor een verzekering u ook bij Concordia Leven afsluit, iedere verzekerde heeft recht op winstdeling. Hoe klein het verzeker de bedrag ook is. Sterker nog, bij Concordia deelt elke individuele polis,van af de eerste dag, mee in de winst! Bovendien is het zo dat bij Concordia op zuivere risicoverzekeringen winst wordt bijgeschreven. Onze tussenpersoon bij u in de buurt geeft u graag tekst en uitleg. Voor zijn adres en telefoon nummer kunt u bellen met Concordia Utrecht: 030 - 33 34 33. Ook de andere verzekeringen van Concordia Leve?: mèt winst en lekker lage premies. Concordia Levensverzekering NV, Oudenoord 10, Utrecht, Telefoon. 030-33 34 33. Voorronde E. K. Landenteams SOFIA 'Kevin Keegan, Eu ropees voetballer van het jaar, blijft zowel voor zijn club HSV als de Engelse na tionale ploeg, zeer waardevol. Hij zorgde er met een perfec te show voor dat Engeland gisteren in het Levski-stadion in Sofia Bulgarije van zich afschudde in een kwalificatie wedstrijd voor het toernooi om het Europees kampioen schap voor landenteams. Niet alleen maakte Keegan in de eerste helft het openingsdoel punt, daarnaast was hij op nieuw de grote animator van de Engelse ploeg. Dat resul teerde in een overwinning van 3-0. In de tweede helft maakten Watson en Barnes binnen een minuut de Bulga ren kansloos. Engeland kan de eindzege in groep een niet meer ontgaan. Noord Ierland verloor zijn eerste plaats door een nederlaag van 4-0 tegen Denemarken in Kopenhagen. De grote man bij de Denen was de voor het Belgische Lokeren uitkomende Preben Elkjaer. Drie maal scoorde hij, twee keer in de eerste helft en acht minuten voor het einde toen Denemarken al een riante voorsprong had omdat ook Allan Simonsen had gescoord. De stand in groep een: 1 Engeland 4-7; 2 Noord Ier land 6-7; 3 Ierland 5-5; 4 De nemarken 6-4; 5 Bulgarije 5-3. Van onze sportredactie) WASSENAAR Slechts ze ven tweejarigen kwamen gis termiddag op de renbaan Duindigt aan de start in de eerste ren van het seizoen voor tweejarige volbloeds. De meeste paardjes waren nog zo groen als gras en ook moeilijk in de startboxen te krijgen. Een prognose te maken voor zo'n ren is natuurlijk erg moeilijk. Van Royal Charlie en Anneke ging een behoorlij ke roep uit. De paarden had den het in training behoorlijk gedaan, zo wist een handjevol insiders te vertellen. Royal Charlie nam over de duizend meter in handen van Toni Bentley de leiding, maar viel daarna onbegrijpelijk terug. Of dat de schuld was van paard of rijder zal altijd wel een open vraag blijven. Anne ke met trainster en rijdster Clara Meltzer won zeer fraai voor Feuergirl en Royal Charlie. De vierde plaats was voor Cheli. Allen Jones won de tweede ren van de middag met Une de Roi en de laatste kwam op naam van Boxberger Eik. Bij de dravers zegevierde Sir van Hanegem in de openingskoers in handen van John de Leeuw. De tweede en derde plaats van Salvo Estancia en Power Regina vormden sa men met Sir van Hanegem een triouitbetaling van meer dan zesduizend gulden. De uitslagen ALGIERSPRIJS, 2100 m. 1. Sir van Hanegem (J. de Leeuw jr) km-tijd 1.24.5, 2. Salvo Estancia, 3. Power Regina. Toto: winn. 3.70, pl. 1.70 4.10 3.60, koppel 126.20, trio 6357,00. Niet gestart: Sjors Buitenzorg, SepPalin, Sprite Ro tary, Speedy Rotary en Scotch Oostwyck. TUNISPRIJS, 2040 m: 1. Sergio Fortuna (R. Pools) 1.23.2, 2. Spen cer Fortuna, 3. Rajolie Dakota. Toto: winn. 2.50, pl. 2.60 1.80 2.90, koppel 5.80, trio 75.20. CHESTERPRIJS. 1500 m: 1 An neke (mej. C. Meltzer) 1.04.7, 2. Feuergirl, 3. Royal Charlie. Toto: winn. 5.80, pl. 2.50 1.80, koppel 9.60. EGYPTEPRIJS. 2040 m: 1. Pino- chio (J. Wagenaar) 1.21.7, 2. Roe lof, 3. Pnnses Alkostis. Toto: winn. 4,00, pl. 1.40 2.30 1.50, kop pel 18.40, trio 159.50 plus Niet ge start: Pearl Heather. SPANJEPRUS, 1600 m: 1. Rainier Gallant (H. van Diik) 1.18.8, 2. Or lando, 3. Otilda. Toto: winn. 3.90, pl. 4.10 5.10, koppel 26.00. Niet ge start: Ola H. CHEPSTOWPRIJS, 1800 m: 1. Une de Roi (A. Jones) 2.00.1, 2. Magyar, 3. Partiele. Toto: winn. 2.40, pl. 1.20 1.10 1.60, koppel 3.20, trio 90.30. ITALIEPRUS. 2120 m: 1. Robin Buitenzorg (J. Wagenaar) 1.22.5, 2. dead heat tussen Ubarator en Rio Tinto. Toto: winn. 1.30, pl. 1.10 1.10 1.10, koppel 4-2 is 1.10 en 4-6 is 1.70. Niet gestart: Olympic Mar seille. LIBIEPRIJS, 2040 m: 1. Nanneke Hanover (J. de Leeuw) 1.21.7, 2. Mac Buitenzorg, 3. Maarten D. Toto: winn. 4.70, pl. 1.90 1.40 2.90, koppel 9.50, trio 241.70. Niet ge start: Martina Norma. CHELTENHAMPRLIS, 2000 m: 1. Boxberger Eik (K. Davies) 2.13.2, 2. China Station, 3. Dancing Tu dor. Toto: winn. 2.40, pl. 1.60 1.20 2.50, koppel 1.80. Niet gestart: Our Jeremy. Sir Wouter en Jan Jomo. EGYPTEPRIJS (2c af<L). 2040 m: 1. Riekie V (M. Bouwhuis), 1.21.1, 2. Poesjkin, 3. Poseidon. Toto: winn. 2.90, pl. 1.90 2.40 1.40, kop pel 11.70, brio 35.80. MAROKKOPRUS, 2600 m: 1 Star van Epse (M. v. d. Togt) 1.23.4, 2. Reine de Pomme, 3. Ro bin Despoir. Toto: winn. 3.30, pL 1.601.20,koppel 4.80. Totaalomzet 414.342 gulden.

Leidse Courant | 1979 | | pagina 15