m ESfl Van der Luit De Leidse Courant £eidóe6oma/nt 1 Ontwerp- bestemmingsplan Rijnzicht V zijn bij wat u doet? systeemanalisten/analistes programmeurs/ programmeuses O *tóD LEIDSE COURANT Familieberichten 1954 10 juni 1979 Met grote dankbaarheid vervuld voor hetgeen hij voor onze St Bonifacius-parochie te Alphen aan den Rijn heeft gedaan, delen wij u mede dat pastoor J. G. M. VELTHUYSE Wij vieren dit jubileum op zondag 10 juni 1979 met een plechtige Eucharistieviering, aanvang 10.30 uur in de St. Bonifacius-kerk, Paradijslaan. Daarna zal er in de, naast de kerk gelegen. St Jozef zaal van plm. 12.30 tot plm. 16.00 uur te zijner ere een receptie worden gegeven. Gaarne nodigen wij hierbij iedereen uit die de jubi laris een warm hart toedraagt, hem dit te laten blij ken tijdens genoemde Eucharistieviering en/of de receptie Zijn mede feestvierende parochianen. 1939 Op 10 juni 1979. drievuldigheidszondag herdenken (v wij het feit. dat de z e. heer I A.H. SCHRAM A m 40 jaar geleden tot priester werd gewijd. Om 10.30 uur zal in de parochiekerk van de St. Bavo J (V te te Oud-Ade een plechtige eucharistieviering <A plaats vinden om God te danken en zijn zegen af te J smeken. 1$> •V Daarna wordt u in de gelegenheid gesteld om tij- dens de receptie uw gelukwensen aan te bieden, w De receptie is van 14.00-17 00 uur in het Dorpshuis fó naast de kerk. |j Voor de grote belangstelling en de vele bloemen en® Ij cadeau's welke wij mochten ontvangen ter gelegen- [j heid van ons 40-jarig huwelijk is het voor ons on-® ij mogelijk persoonlijk daarvoor te bedanken. Daarom® 5 langs deze weg hartelijk bedankt. In plaats van kaarten Diep bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat kalm van ons is heengegaan, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, mijn lieve man, onze zorgzame vader en ANTHONIUS BERNARDÜS VEENHOF echtgenoot van Elisabeth Maria Angevaare op de leeftijd van 73 jaar. Vader is opgebaard in het mortuarium van Huize Agnes, te Voorhout. Op zondag 27 mei is er om 19.00 uur een Eucharis tieviering voor zijn zielerust in de parochiekerk van de H. Batholomeus te Voorhout, waarna er gelegen heid is tot condoleren. De gezongen Uitvaartmis zal worden opgedragen op maandag 28 mei om 11.00 uur in bovenge noemde kerk, waarna we hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de R.K. Begraafplaats aldaar. mededelingen gemeentebestuur De Burgemeester van Leiden maakt bekend, dat met ingang van 1 juni 1979 gedurende één maand ter gemeentesecretarie (gebouw Langegracht 72, kamer 213) voor een ieder ter inzage zal liggen het ontwerp-bestemmingsplan Rijnzicht. Het ontwerp heeft betrekking op het gebied dat is gelegen tussen de Morsweg, de spoorbaan Lei- den-Utrecht, het Galgewater en de studentenflat "Pelcomplex". Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder schriftelijk bij de gemeenteraad bezwaren tegen het ontwerp indienen *04 leiden 26 mei 79 i Huwelijk/ kennismaking ..CONSTANCE" Zoekt u een le venspartner? Vraagt u eens vrij- bl. inl. over onze selectieve be middeling voor huwelijk of duur zame man-vrouw relatie. Zono dig 2de jaar zonder kosten. Voor contacten van BETER NIVEAU. Erkend door Raad van Toezicht. Inl. Alphen a d. Rijn, Handelhof 55. Tel. 01720-2310» Welke ser. WEDUWNAAR rond de 60 jaar ziet 't alleen ook niet zo zitten? Ben dito weduwe, aardige slanke verschijning, za- kenmilieu. Zou het samen mis schien beter gaan? Brieven on- dernr. 9130 bur, v.d. blad. SERIEUZE KENNISMAKING, cor respondentie, vriendschap, een zaamheid oplossen, samenwo nen. huwelijk, enz. Geheimhou ding! Vraag gratis brochure! Kontaktcentrale, Postbox 458 's- Hertoqenbosch, De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux Gevcrsstraat 63, Oegstgeest, tel. 071-152340* Dinektie: .L\. Lancel, makelaar i.04?. Nic. Beetsstraat 8. f 198.000,-- Apart verbouwd hoekhuis, diepe tuin, L-vormige woonkamer, uitge bouwde luxe houten keuken. 4 sl. kamers. CV. Rhijnenburgerlaan 1. f 245.000,-- Zeer vrij gelegen hoekhuis (2 onder 1 kap) met 3 zijden tuin en stenen schuur. Bevat o.a. woonkamer annex eetkamer, moderne keuken, 5 sl. kamers, balkon, badkamer met lig bad, veel bergruimte. Ged. dubbele beglazing. Rijndijk 126. f625.000.-- Grote vrijstaande villa, mooi gele gen en grenzend aan de Oude Rijn met ligplaats voor boot, tuinhuis, dubbele garage, CV gas. Parterre: 3 kamers, kelder, bijkeuken, eet- keuken. Ie et.: 4/5 sl.kamers, berg zolder. Geheel in stijl gerestaureerd. Valeriusstraat 13. f 175.000,- Woonhuis met diepe tuin en ach terom. Uitzicht op plantsoen. Ind.: woonkamer, keuken, terrasje, 3 sl. kamers, douchecel, zolder over het gehele huis met dakraam. van Poelgeestlaan 86. f215.000,-.- Modern hoekhuis met garage, 3 zij den tuin. Ind.: woonkamer, keu ken, 4 sl.kamers, badkamer met ligbad, 2 toiletten. CV gas. Spouw muurisolatie. Dakisolatie. Dr. Vlaandcrenlaan 64. f 207.000,-- Modern hoekhuis, uitgebouwde serre. L-vormige woonkamer, open haard, eetkamer, open keuken, 4 sl.kamers, badkamer, CV. tEIDtH Brcestraat 17. f 355.000,-- Winkel met bovenwoning in het centrum van de stad op gunstige winkelstand. Gehele pand grondig gerestaureerd: gevelreiniging, Electr. inst. CV, etc. Winkel 50 m2. Burggravcnlaan 210. f 160.000,-- 3-4 kamer-appartement gelegen .op •le 3e-elage. CV gas. Gemoderniseer de keuken, grote woonkamer, 2 sl. kamers, badkamer met douche, 2 balkons. Haagplein 43. f 119.000,-- Luxe 2-kamer-appartement met zit- balkon. Ind.: woonkamer met open keuken, slaapkamer, badkamer met douche en toilet. CV. Eigen parkeer terrein en terras a.h. water. Heemskerkstraat 95. f 139.000,-- In ruil met huurwoning of -flat in Leiden of directe omgeving. Hoekhuis, prachtige grote tuin. Woonkamer, 3 sl.kamers, zolder, douche enz. Goed onderhouden. Herengracht 122-122A. f 165.000,-- Boven en benedenhuis. Beneden ver huurd, 3 kamers, plaats, achter huis met 3 kamers, beiden met keuken en toilet. Boven leeg. 2 ka mers, keuken, badkamer. Zolder over gehele huis. Hoge Morsweg 3. f 128.000,-- Woonhuis met voor- en achtertuin en schuur. Ind.: entree, kamer en suite, tuindeuren, uitgebouwde keu ken, toilet, le et.: 2 kamers aan de voorzijde, grote zolderruimte, ge schikt voor het maken van kamer met dakkapel en douche. Hoge Rijndijk 91. f 248.000, Op centraal punt gelegen herenhuis met voor- en achtertuin (Z), schuur. Ind.: vestibule, gang met kelder kast, toilet, keuken, woonkamer (9 m). le et.: badkamer, 3 slaap kamers, balkon, toilet. 2e et.: 3 slaapkamers, vlierjng. CV' gas. Hoge Rijndijk 149. f 285.000,- Woonhuis met voor- en achtertuin op zuid. Prima staat van onderhoud. CV. Grote woonkamer, parket, open haard, zonneterras, moderne open keuken. 4 sl.kamers, moderne bad kamer. dakterras. Jacob van Campenlaan 30. f 205.000," Vrije vestiging. 4 kamer-appartement, oorspr. 5 ka mers op de 7e etage. Groot zitbal- kon. CV. Lift. Klipperwerf 2. f 242.000,-- Modern hoekhuis. 3 zijden tuin. vrij uitzicht naar alle zijden Grote woonkamer, parket, open keuken, thermopane, I sl.kamers, badkamer, 2 toiletten. CV. Krofeldlaan 18. f 550.000,- Geschakelde moderne villa met tuin aan het water, garage. CV, thermo pane beglazing, woonkamer, grote keuken met apparatuur, 4 sl.kamers, 2 badkamers. Lage Rijndijk 64 f 155.000,-- Woonhuis met plaatsje, gelegen aan water, thans in gebruik als elub- 3 kamers. Lceuwerikstraat 53. f 235.000,-- W'oonhuis met voor- en achter tuin (12 m). CV. Ind.: grote woon kamer met parketvloer, keuken, ro yale badkamer met ligbad, 2e toi let. 5 kamers, dakkapel voor- en Middelste Gracht 22a-24.f 175.000,- Winkel met afzonderlijke bovenwo ning. Ind.: winkel, 2 kamers, over dekte plaats. Woning: totaal 5 ka mers. waarvan 2 verhuurd, keuken. Oude Singel. f245.000,-- Koyaal grachtenhuis, prima staat van onderhoud. Fraaie ligging. Parterre: hobbyruimte 75m2. le el.: woon kamer met uitzicht op de gracht, achterkamer, keuken, 2e et.: 2 ka mers. badkamer, 3e et.: royale zol der." Rosmolen 112. f210.000,-- Luxe 2-kamer-terras-appartement met lift, 2e etage. Eigen parkeer plaats in garage. Lift, CV. Schubertlaan 121. f 145.000,-- 3/4-kamer-appartement gelegen op de 5e etage, prachtig uitzicht over Voorschoten, weiland tot aan de dui nen. Ruim terras op het westen. Ind.: hall, woonkamer, kamer met terras, slaapkamer, badkamer met ligbad, toilet, grote keuken. CV blokverwarming. Staal wijkstraat 2. f 155.000,-- .Ruim. sfeervol woonhuis met mooi aangelegde achtertuin. Woonkamer met schouw, aangebouwde keuken, 2 flinke slaapkamers, luxe liadka- Acacialaan 17. f355.000,-- Halfvrijstaande, exclusief verbouwde villa, tuin, CV. L-vormige woonka mer, open haard, zonneterras, open eiken keuken, 4 sl.kamers, badka- Hoofdstraat 38. f 450.000,-- Vnjstaande villa, fraai uitzicht. Vrij wel direct aan de Rijn. Kamer en suite, studeerkamer, bordestrap, 3 kamers, badkamer, grote zolder. Hoofdstraat 120. f 212.000,-- Hoekhuis van 2 onder 1 kap met kleine garage, voor- en zonnige achtertuin, achter grenzend aan jaagpad langs de Oude Rijn. Woon kamer (L-vormige), uitgebouwde keuken, le et.: 3 kamers, douche, vaste trap naar vliering. CV. Margrictstraat 5. f245.000,-. Middenhuis met voor en achter tuin (Z). Stenen schuur, achterom. Ind.: grote woonkamer met par ketvloer, open haard, keuken met CV- gas ketel, kelderkast, toilet, le etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche, toilet, balkon. 2e et.: 2 slaapkamers met dakkapel en CV. Nijcnrode 17. f258.000,- Herenhuis met voor- en achtertuin, achterom. Woonkamer, flinke keu ken, 4/5 slaapkamers, badkamer, 2 toiletteri, CV. v.d. Valk BoUifianWeg34. f 258.000,- Woonhuis met voor- en achtertuin. Grote woonkamer, eiken parket, open haard. 4 sl.kamers, badka- op het zuiden, tuinhuisje met plavui- mcr met open keuken, div. 'appa ratuur. plavuizcnvloer, berging, le haard-partij. 2e et.: 3 sl.kamers, badkamer met ligbad, 3e et.: zolder (Ie sl.kamer) CV Ind. volledige stoffering en veel extra's. Homeruslaan 12. f442.000,-- Grool halfvrijstaand herenhuis met grote garage. Ruime woonkamer onder architcktuur verbouwd met open keuken, 4 sl.kamers, royale badkamer met 2e toilet. Prachtige CV-gas. Tuin en terras op Zuiden. Kennedvlaan 90. f360.000.- keuken, 3 sl.kair Beatrixlaan 23. f 348.000,-- Royaal herenhuis, diepe tuin. Woon kamer met open haard, natuurste nen vloer, 5 sl.kamers, badkamer, 2 toiletten. CV. Breed en degelijk gebouwd huis op mooie stand. Lange Voort 4. f4 20.000,- Hoekherenhuis met tuin op zuid, garage, woonkamer met open haard, ged. open moderne keuken, 5 sl. kamers, zolder, badkamer met ge kleurd sanitair. CV, dak e.d. gei- soleerd. Regontesselnan 40. f 259.000.- Groot herenhuis met voor- en kleine achtertuin. Ind.: grote kamer en sui te ca. 10 mtr, keuken, toilet, kel derkast, le et.: 3 kamers. 2e toilet, badkamer, balkon, 2e et.: grote zolder, 1 kamer, mogelijkheid voor meer kamers. Rijnsburgerweg 28. f 245.000,-- Vrijstaand woonhuis, 3 zijden tuin. Parterre: 2 kamers, uitgebouwde keuken, aangebouwde bijkeuken, le etage: 3 kamers, waarvan 1 te ge bruiken als badkamer. Bevloerde zolder. CV' gas. Utcnwaerdclaan 11. f 265.000,-- Hoekhuis met garage, royale en zonnige ligging. Woonkamer, open-, slaande deuren naar terras, 3 sl. kamers, badkamer. 2 toiletten, be vloerde zolder. Zwancnlaan 11. f 255.000,- Royaal modern hoekhuis. 3 zijden tuin. CV. Zonnige, vrije ligging. Ind.: Z-woonkamer. parket, open haard, keuken, 4 slaapkamers, bad kamer. 2 toilet, dakterras. Beatrixplantsocn 11. f 269.000,-- Ruime hoekwoning met 3 zijden tuin (16 m achtertuin!) op zuid. CV. Woonkamer, open keuken. 4 sl. kamers, badkamer, 2 toiletten, groot dakterras 15 m2. NBM Bij NBM- makelaars betaalt alleen de opdrachtgever courtage Gratis belangrijke koopinformatie Wanneer u een huis gaat kopen, kunt u onze 3-wekelijkse woningkrant aanvragen Daarin vindt u alle huizen welke door NBM-makelaars in deze regio worden aangeboden. M-Bovendien ontvangt u een handig informatieboekje, boordevol nuttige informatie Lid Makelaars Computer Centrum MCC H.A. M. M. MEIJER huisarts AFWEZIG van 30 mei t/m 1 juni Alle aanwezige Leidse huisartsen nemen waar. Bij beschikking van de E.A Heer Kantonrechter te Leiden d.d. 16 mei 1979 is aan Jacob de Groot, gebo ren 16-1-1961 te Leiden, wonende te Leiden, Mila- nenhorst 186. handlichting verleend tot de gehele ont vangst van zijn inkomsten en de beschikking daar over, het uitoefenen van het bedrijf van voeger, het aangaan van overeenkom sten met betrekking tot dit bedrijf, waaronder het mee- of samenwerken met het voegersbedrijf van zijn vader. Simon Petrus de Groot, een en ander in de ruimste zin des woords, doch met inachtneming van het bepaalde bij artikel 235 Boek I van het Burger lijk Wetboek. Mr. W.B H.A.Heskes. Zoeterwoudsesingel 106, 2313 EN Leiden. Begrafenissen - Crematies Rouwkamerstc Leiden en Wassenaar Transporten in binnen- en buitenland Leiden, Willem de Zwijgerlaan 179 Postbus 432 2300AK Leiden, telefoon 071-14 26 44* Wassenaar, Deijlerweg 127, telefoon 01751-1 24 36 Katwijk, Heinsiusstraat 10, telefoon 01718-1 51 85 Voorschoten,Hyacinthstraat 7, telefoon 01717-59 85 Koninklijke Volker Stevin nv is één van de grootste aannemings concerns in West-Europa. Zij bundelt zes divisies die werkzaam zijn op het gebied van: baggeren, beton- en waterbouw, leiding- werken, utiliteits- en woningbouw, wegen en asfalt, en project ontwikkeling. Daarnaast maken raadgevende ingenieursbureaus en een scheepswerf deel uit van dit concern dat ook actief is in de off shore. De groei van de onderneming, nü met zo'n 24.000 mede- werkers/sters, vergt een optimale informatie- en communicatie structuur. In onze automatiseringsplannen wordt gebruik gemaakt van twee Siemens 7.738 systemen met volledige data-communicatiemogelijk- heden. Gezien de ontwikkelingen en de geplande expansie-activiteiten moet in de loop van dit jaar een geavanceerd data-communicatie systeem operationeel zijn dat on-line verbonden is met de Siemens 7.738. Opgebouwd dienen te worden volledige systemen voor per- soneels-registratie, marketing-informatie, begroten, logistiek en materieel-locatie. Via en met behulp van terminals c.q. mini-computers zal een effectief data-netwerk worden opgezet. Werkzaam zijn in de informatica bij Koninklijke Volker Stevin betekent: met de grootst mogelijke betrokkenheid werkzaamheden ten uitvoer brengen. Niét de ene ad-hoc opdracht na de andere afwerken, maar werkelijk projecten begeleiden. En dót bij een bedrijf met een duidelijke automatiseringsvisie. In verband met de geschetste optimalisering van de automatisering worden door de concernafdeling Informatiesystemen deskundige medewerkers/sters gezocht. Zo kunnen bij ons Rekencentrum geplaatst worden; Het wordt de taak van de betreffende medewerkers/sters aangeleverde systeemontwerpen te vertalen in verwerkingsgerichte analyses ten behoeve van de programmering. Ook het organiseren van de implementatie is een taak waarmee de systeemanalisten belast zijn Betrokkenen moeten in staat zijn binnen een projectgroep leiding te geven. We denken voor deze functie aan het volgende opleidingsniveau; AMBI. SPD I en II. of HEAO-Informatica. Ervaring als analist op middelgrote systemen is vereist. Zij zullen binnen een projectgroep zelfstandig zorg dragen voor on-line programmering t.b.v. zowel administratieve als technische doeleinden- Zij zullen zich daarbij gesteund weten door gekwalificeerd technisch en administratief personeel. We denken aan kandidaten met minimaal een opleiding op HAVO/VWO-niveau, met tenminste twee jaar ervaring op middelgrote computersystemen en COBOL. Bereidheid tot verdere studie - AMBI - strekt tot aanbeveling. In verband met het internationale karakter van Koninklijke Volker Stevin is kennis van de Engelse taal voor de hierboven genoemde functies Ook dit jaar is het weer mogelijk uw krant toegestuurd te krijgen op uw vakantieadres. Aan eer. dergelijk verzoek uwerzijds willen wij graag zo goed mogelijk vol doen, reden waarom wij u de volgende noodzakelijke 'spel regels' moeten voorleggen. ♦Opgave van vakantieadressen /.al, ook voor weekabonnees. uitsluitend mogelijk zijn door inzending van bijgaande bon. Telefonische opgaven kunnen helaas worden geaccepteerd. Voor een korrekte uitvoering van uw opdracht is het noodzakelijk dat de bon uiterlijk één maand voor uw vertrek in ons bezit is. Uiterlijk 14 dagen voor uv vertrek ontvangt u van ons e bevestiging van de opgave. Mocht u deze niet tijdig ont- NIF.T INVULLEN Postnr. OOOO vangen, dan verzoeken wij u kontakt op te nemen met onze abonnementcnafdeltr telefoon 071-122244 De aan toezending van uw krant ver bonden kosten zijn. ƒ2.10 per week vóoi Nederland en Belgié; 2.- per dag voor overige Europese landen. Buiten Europa dagtarief. fVoor betaling van de vcrzendkosicn wordt u een acceptgirokaart toegesiuu Bi j de w eekabonnccs zal het \oor dt ^7// vakantieperiode verschuldigde abonne mentsgeld in het op de acceptgirokaart aangegeven bedrag zijn opgenomen. De gebruikelijke betaling aan de bezorger Wij moeten u erop w ijzen dat er - alle goede zorgen ten spijt - toch ernstige stagnatie in de bezorging kan optreden. Zelfs komt het, in het bijzonder in de zuidelijke landen, voor dat de krant in het geheel niet op de plaats van bestcmF ming terecht komt. Voor gebeurtenissen IIP die zich voordoen nadat uw krant i zonden kunnen w ij uiteraard geen antwoordelijkheid dragen. Datum binnenkomst Svp in bloklettcrs invullen. In ieder vakje een letter Vakantieadres Datum vanaf Datum t/m Huidig adres Ik ben jaar/kwartaal/weekabonnecit postcode

Leidse Courant | 1979 | | pagina 6