0 EMERM f pittig meisje medewerker/ster I b bijstandsam btenaar inkoop-secretaresse ADMINISTRATIEVE MEDEWERK(ST)ERS fj' HUISHOUDELIJK PERSONEEL ^boekhoudkundig medewerker administratief medewerkster de rijksoverheid vraagt luchtvrachtmedewerker administrateur (m/v) LEIDSE COURANT ZATERDAG 12 MEM 979 PAGINA 221 Bij het BUREAU HUISVESTING van de gemeente Leiden wordt ge vraagd een voor halve dagen (20 uur) Het bureau is o.m. belast met de registratie van woningzoekenden, de verdeling van beschikbare woonruimte en beleids- en juridische zaken inzake huisvestingsaangelegenheden. De medewerker/ster zal zich o.m. met de volgende taken t.b.v. de chef van het bureau gaan bezighouden - bijhouden agenda, voorbereiden van vergaderingen zonodig notu leren van vergaderingen - bijhouden van het archief - overige werkzaamheden ter ontlasting van de taak van de chef Overige taken: - administratieve verwerking van de woningweigeringen - registratie en verwerking, voortgangs- en afdoeningscontrole van nota's, besluiten, bezwaar- en beroepsschriften - typewerk Gedacht wordt aan iemand met middelbaar opleidingsniveau en goe de contactuele eigenschappen. Van hem/haar wordt verwacht in rui me mate zelfstandig te kunnen werken. Ervaring opgedaan bij een gemeentelijke overheid en/of in secretaresse-werkzaamheden zal het functioneren van de betrokkene ten goede komen. Het salaris varieert afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van f 864, tot f 1.225, bruto per maand voor 20 uur per week. In het belang van de wederzijdse juiste keuze kan een psychologisch onderzoek deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van vacaturenummer 79031, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, te stu ren aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Lei den. Wij zijn een dochteronderneming van de in Frankfurt gevestigde Adlerwerke A.G. en produ ceren schrijfmachines. Wegens vertrek naar het buitenland komt op onze afdeling inkoop binnenkort vakant de funktie van Naast de gebruikelijke sekretaresse-werkzaam- heden t.b.v. de chef inkoop is deze medewerk ster ook voor een belangrijk deel belast met het kontroleren van leveringsafspraken, het verzor gen van orders en bijbehorende administratie en het onderhouden van kontakten met afne-, mers v.w.b. afleveringen en reklames. Deze funktie kan o.f. het best vervuld worden door een jonge vrouw met sekretaresse-oplei- ding en grondige kennis van de Duitse taal, die belangstelling en aanleg heeft voor administra- tief-organisatorische werkzaamheden. Ervaring, liefst op een inkoopafdeling of han delskantoor, is noodzakelijk. Leeftijd 22-35 jaar. GEMEENSCHAPPELIJK ADMINISTRATIEKANTOOR (GAK) DISTRICTSKANTOOR LEIDEN Het G.A.K. heeft een belangrijke taak bij de administratie van de uitkeringsverzorging aan zieken, invaliden en werklozen. Ook de administratie-opdracht van de Gemeenschappelijke Medische Dienst is een belangrijk deel van ons takenpakket. Voor onze afdeling Werkloosheidswet zoeken wij op korte termijn contact met: - Wij denken aan enthousiaste kandidaten in de leeftijd van 25 tot 40 jaar. - Een voltooide Havo/Atheneum-opleiding en administratieve be drijfservaring is uiteraard gewenst. - Salaris volgens CAO, afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring, van circa 2100.- tot 2460,- per maand. - Vakantietoeslag 8% en Kerstgratificatie 4%. - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, w.o. pensioen- en pre miespaarregeling. - Bedrijfsgerichte opleiding in een daarvoor speciaal ingerichte regionale opleidingsschool. Geïnteresseerden kunrten UITSLUITEND SCHRIFTELIJK solliciteren met vermelding van uitvoerige gegevens omtrent opleding en arbeidsverleden, onder vermelding van: W. GAK Brieven zenden aan de Directeur van het Gemeenschappelijk Administratie Kantoor, Postbus 8 te Leiden. Voor telefonische informatie: 071-145555 toestel 151. Degenen die aan be gestelde eisen niet voldoen, gelieve niet te reflecteren. Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider-^ dorp is een algemeen ziekenhuis met 440 bedden, waar 120 leerlingen de op leiding tot A-verpleegkundige volgen. Wij vragen voor het opleidingsteam voor spoedige indiensttreding een 3e INSTRUCTIE- VERPLEEGKUNDIGE Taak: (,UlHime) het begeleiden van leerling ver- pleegkundigen tijdens hun praktijk opleiding; het geven van praktijklessen; het in teamverband meedenken en meewerken aan de integratie van theorie en praktijk. Geboden wordt: een zelfstandige functie; regelmatige werktijden en de week ends vrij; aanstelling in de rang van 1e ver pleegkundige afhankelijk van oplei ding en ervaring; de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O.-ziekenhuiswe zen. Verlangd wordt: diploma A-verpleegkunde en 2 jaar praktijkervaring; het gevolgd hebben van de cursus stage-begeleiding of een andere ge richte opleiding met betrekking tot het begeleiden van leerlingver pleegkundigen; goede contactuele eigenschappen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr. H.C. Jongsma, waarne mend hoofd van de opleiding, tel.: 071 - 899250 toestel 590. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp. Stichting Samenwerking Beroepsonderwijs Zoetermeer van Doornenplantsoen 1, Postbus 253, 2700 AG Zoetermeer vraagt per 1 aug. 1979 LERAREN voor een volledige weektaak MOTORVOERTUIGENTECHNIEK BOUWTECHNIEK (praktijk timmeren of praktijk metselen) MECHANISCHE TECHNIEK (praktijk metaalbewerken voor de werktuigbouw) A.V.O. plus WISKUNDE Verder vraagt zij voor zo spoedig mogelijk: voor een volledige weektaak Voor onze afdeling BOEKHOUDING, waar n derne administratie- en automatiseringstech nieken worden toegepast, vragen wij een Aan een jongeman van 22-30 jaar bieden wij een vrij zelfstandige functie. Na gebleken ge schiktheid daartoe is benoeming tot sous-cbef van de afdeling Boekhouding mogelijk. Belangstellenden wordt verzocht hun sollici tatie, met omschrijving van opleiding en erva ring, te richten aan onze afdeling Personeels zaken. /Z leidse onderwijs jgjr instellingen Leidsedreef 2, Postbus 200 2350 AE Leiderdorp. Telefoon: (071) 89 92 55* DON BOSCO MAVO St. Antoniuslaan 7, Sassenheim, tel. 02522-11644 per 1 aug. 1979 Vakature: GODSDIENST plm. 10 uur MAATSCHAPPIJLEER plm. 6 uur combinatie gewenst. Sollicitaties zo spoedig mogelijk aan bovenstaand adres. Inlichtingen: J. M. J. Alkemade, dir. 02522-12238; M. F. A. Broeken, adj. 02522-10531. De Leidse Onderwijsinstellingen hebben de cursistenadministratie gespreid over diverse secretariaten. Voor één van deze secretariaten vragen wij een Zij zal binnen de groep een aantrekkelijke en zelfstandige functie gaan vervullen. De admi nistratieve begeleiding en het onderhouden van telefonische contacten met onze cursis ten zullen daarbij centraal staan. Een MAVO-diploma en typevaardigheid zijn gewenst. Voor inlichtingen en sollicitatie kunt u zich zo wel telefonisch als schriftelijk wenden tot onze afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2. Postbus 200 2350 AE Leiderdorp. Telefoon- f07H RP Q? F.F.' buitendienst medewerkers (mnl./vrl.) voor het Centraal Bureau voor de Statistiek t.b.v. de Hoofdafdeling Economische Basis tellingen Taak: bezoeken van bedrijven ter verkrijging en verificatie van gegevens, die aan de administratie van deze bedrijven moeten worden ontleend; introduceren van enquêtes bij bedrijven. Vereist: diploma MULO/MAVO-4; diploma MBA; administratieve (controle-)ervaring. Standplaats: Leiden e.o. Bovengenoemd salaris Is exclusie! 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 9-1452/1161 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Graven- Voor ons nieuw te openen import- en exportbedrijf Veenendaal België N V. te Leiden, zoeken wij met spoed een van plm. 20 jr. met Havo- of Meao-diploma. Hou je van een afwisselende baan dan ben je de kracht die wij zoeken. Wil je meer weten over bovengenoemde vacature dan kan je a.s. maandag 14/5 tussen 10 - 12 en 14 - 16 uur langskomen voor een persoonlijk onderhoud met dhr. B. Douglas, Rooseveltstraat 60 te Leiden. Airfreight 's Werelds grootste Luchtvrachtonderneming zoekt voor spoedige indiensttreding op de operationele afdeling wegens uitbreiding een: De werkzaamheden omvatten onder meer: aannemen en verwerken van vrachtreserveringen via luchtvaartmljen; tariferen en opmaken van vracht-douane dokumentatie; kommunikatie met buitenlandse kantoren per telex. Op deze afdeling wordt in wisseldiensten gewerkt, geen nachtdiensten, voor de wisseldienst wordt een toeslag betaald. Gegadigden dienen woonachtig te zijn in Amsterdam. Haarlem of omgeving Schiphol, reiskosten worden vergoed. Uw sollicitaties zien wij graag telefonisch of schriftelijk tegemoet aan onderstaand adres. Emery Air Freight Corporation Freeport Building - Postbus 7574 Schlphol-Centrum t.a.v. de heer E. E. P. van Eick, tel. 020-156901 psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Genoemd ziekenhuis is een gemeenteziekenhuis met 430 bezette bedden, gelegen in Oegstgeest. Ten behoeve van de versterking van ons verpleeg kundig team kunnen voor een aantal verblijfspavil joenen, waar bewoners worden verpleegd, waar voor langdurige verzorging en verpleging noodza kelijk wordt geacht, nog worden geplaatst enkele B-verpleegkundigen en M.B.O.-V-ers voor 72 van deze bewoners zullen eind 1979 nieu we wooneenheden gereed komen.Hierdoor zal de mogelijkheid ontstaan om met kleine groepen te werken. Arbeidsvoorwaarden: Salaris: volgens regeling der ge meente Leiden Pensioenregeling: Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Ziektekostenregeling: I.Z.A. Informatie en sollicitatie: Nadere informatie wordt U desgewenst gaarne ver strekt door de adjunct-directrice, zr. A. Notenboom. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. Bij de Sociale Dienst, afdeling Maatschappelijke Zorg, kan wor den geplaatst een Belast met de verlening van bijstand aan woonwagenbewoners in de regio Leiden. Deze regio strekt zich uit van Wassenaar tot Hillegom. De functionaris verricht onderzoek naar aanleiding van aanvragen om financiële bijstand op grond van de Algemene Bijstandswet en de Rijksregelingen. Hij rapporteert hierover en adviseert met betrekking tot te nemen beslissingen. Uit de functie vloeit voort het deelnemen in het werkteam woonwagenwerk en coördinatiecommissie en de vertegenwoordiging in de werkgroep woonwagenberaad Zuid-Hol land. Om deze functie goed te kunnen vervullen is vereist een stevige per soonlijkheid met - goede algemene ontwikkeling, bij voorkeur aangevuld met een op leiding in de sfeer van de sociale dienstverlening; - goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk; - inzicht en begrip voor moeilijke situaties; - initiatief en doorzettingsvermogen. Aanstelling kan, afhankelijk van de mate waarin aan de vereisten wordt voldaan, plaatsvinden in de rang van commies A. Salaris f 2653,— tot f 3492, Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van nummer 79030 binnen 14 dagen te stu ren aan Burgemeester en Wethouders, stadhuis, Leiden. Voor de in Alphen aan den Rijn inzake maandrapportage, liquidi- gevestigde centrale staf van een teitsbeheersing, budgettering en 6-tal wetenschappelijke/educatieve ondernemingsplanning. boekhandels zoeken wij een ad ministrateur (m/v). De functie Deze medewerk(st)er zal worden belast met de volgende werkzaam heden: het zelfstandig bijhouden van de boekhouding en salaris administratie; daarnaast de voor bereidende en uitvoerende werk zaamheden (in samenwerking met de werkmaatschappij-controller) jjS ICU-boekhandelsbv Wij bieden een zelfstandige functie in een klein team en een prettig werkklimaat. Een voltooide MEAO opleiding respectievelijk MBA, alsmede enige jaren ervaring. Typevaardigheid. Nader contact Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer R.M. Bos, ICU-boekhandels bv, Wilhelmina- laan 1, 2405 EB Alphen aan den Rijn. ICCJ ICU-boekhandels bv is een werk maatschappij van de nv ICU, In formatie en Communicatie Unie, waarin o.a. opgenomen de activi teiten van voorheen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaat schappij nv en Wolters-Noordhoff

Leidse Courant | 1979 | | pagina 22