BINNENLAND LEIDSE COURANT VRIJDAG 27 APRIL 1979 PAGINA20fcfi Nini Boesman, ballonvaardster, ridder Oranje-Nassau. Bij koninklijk besluit zijn benoemd:. Algemene Zaken tot officier in de orde van Oranje-Nassau: Th. W. S. M. Gründemann, raadadviseur op het Kabinet van de Minister-President: 4 P. V. Stephan. administrateur bij de Centrale afde ling financieel-economische en administratieve za- tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: Th. A. de Roos. hoofdcommies bij de afdeling Per soneelszaken; Kabinet voor Nederlands- Antilliaanse Zaken tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: -P van der Hoeven, voormalig statenlid Nederland se Antillen: R. Moreno, voorzitter Algemene Rekenkamer Ne derlandse Antillen: C. H. Whitfield, lid van de Raad van Advies: tot officier in de orde van Oranje-Nassau: E. Dankmeijer. zakenman, industrieel: H. J. van Heijningen. president Hof van Justitie Nederlandse Antillen: N. E. Henriquez. docent. Hogeschool Nederland se Antillen: G. de Paula, gedeputeerde van hel eilandgebied Curasao: P. A. van der Veen, statenlid Nederlandse Antil len: tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: mevr. R. F.. D. Ackermans-Zefrin. inspectrice voor het Basisonderwijs: R. S. Carolina, adjunct-verificateur der belastin gen. H. W. A. Devid, arts: G. C. Elisabeth, ambtenaar: E. R. Ferrier. voormalig chef Landsradio Tele communicatie Dienst Nederlandse Antillen. Afde ling Aruba; W. P. C. van Ginkel (Broeder Nicolaas). hoofd so ciaal werker Gouvernements Opvoedings Gesticht: B. Kelly. Deputy Managing Director Caribbean Mercantile Bank N.V.; J. U.'Maduro. secretaris politiezaken gezaghebber E. J. Prins, directeur Radio Antiliana: G. E. Rosario. schrijver-dichter: E. E. Rosenstand. inspecteur Mavo-onderwijs: R. M. Tschumic. vakbondsleider: Buitenlandse zaken tot commandeur in de orde van Oranje-Nassau. bij bevordering: 1 R. Fack. Hr.Ms. buitengewoon en gevolmachtigd ambassadeur, te Londen: D. W. Baron van Lyhden. Hr.Ms. buitengewoon en gevolmachtigd ambassadeur, te Bonn: lot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: W. S. J. Campagne. Hr.Ms. buitengewoon en ge volmachtigd ambassadeur, te Teheran: mr. R. Froger. Hr.Ms.'buitengewoon en gevol machtigd ambassadeur, te Pretoria: mr. L. H. J. B. van Gorkom. directeur-generaal In ternationale Samenwerking van het Ministerie van Buitenlandse Zaken: drs. J. Polderman. Hr.Ms. buitengewoon en gevol machtigd ambassadeur, te Stockholm: mr. J. Varekamp. chef van de Directie Buitenland se Dienst van het Ministerie van Buitenlandse Za- mr. A. Kruijt. chef van de Directie Raad van Europn en Wetenschappelijke Samenwerking van het Minis terie van Buitenlandse Zaken: J. Chr. Welbergen. General Manager Deutsche Shell AG: prof. dr. M. Schmidt, hoogleraar aan het California Institute of Technology: lot officier in de orde van Oranje -Nassau. bij bevordering: K. Brouwer, honorair consul der Nederlanden, te Durban: K. Steendijk. honorair consul-generaal aan het Consulaat-Generaal der Nederlanden, te San Sal- J. H. van Nierop. hoofd van de Afdeling Algemene en Óntwikkelingszaken van de Hoofdafdeling Comptabiliteit en Financiële Zaken van het Minis terie van Buitenlandse Zaken: tot officier in de orde van Oranje-Nassau: J. A. F. S. van Alphen. ambassaderaad voor Cultu rele Zaken aan Hr.Ms. ambassade, te Londen: jonkheer mr. F. D. Boreel. ambassaderaad voor Pers- en Culturele Zaken aan Hr.Ms. ambassade. drs. R. van den Berg. Hr.Ms. buitengewoon en ge volmachtigd ambassadeur, te Seoel: A. P. Brouwer, eerste ambassadesecretaris aan Hr.Ms. ambassade, te Madrid: A. Ekker. ambassaderaad voor Pers- en Culturele Zaken aan Hr.Ms. ambassade, te Washington; mr. W. Hellema. corTsul-generaal aan het Consu laat-Generaal der Nederlanden te Rio de Janeiro; A.G. Jonker, ambassaderaad aan Hr.Ms. ambassa de. te San José: H. Klumper. hoofd bureau film. radio en televisie van de Directie Culturele Samenwerkingen Voor lichting Buitenland van het Ministerie van Buiten landse Zaken; mr. dr. J. N. J B. Horak. gevolmachtigd minister aan Hr.Ms. ambassade, te Parijs; dr. P. H. J. M. Houben. Hr.Ms. buitengewoon en gevolmachtigd ambassadeur, te Lima: Mr. R. H. Graaf van Limburg Stirum, Hr.Ms. bui tengewoon en gevolmachtigd ambassadeur, te Lu- jonkheer dr. R. W. G. de Muralt. hoofd bureau bij zondere aangelegènheden van de hoofdafdeling onderzoek en documentatie van het Ministerie van Buitenlandse Zaken: mr. H. Wijnaendts. gevolmachtigd minister aan Hr.Ms. ambassade, te Parijs: mr. G. van Vloten, consul-generaal aan het Consu laat-Generaal der Nederlanden, te München: tol ridder in de orde van Oranje-Nassau: E. H. van Adelberg. kanselier aan het Consulaat des Nederlanden, te Stuttgart: W. A. J. Alkemade. attaché administratieve zaken aan Hr.Ms. ambassade, te Nairobi: G.'E. van Asma. administratief ambtenaar B aan Hr.Ms. ambassade, te Bonn: J. A. A., van den Brand, administratief ambtenaar B bij de Permanente Vertegenwoordiging van het Koninkrijk der Nederlanden bij de Noord-Allanti- sche Raad. te Brussel: R. A. Busselaar. administratief ambtenaar B aan Hr.Ms. ambassade, te Brussel: J. den Hertog, administratief ambtenaar B aan Hr.Ms. ambassade, te Londen; Buitenlandse Zaken en Sociale Zaken tot officier iri de orde van Oranje-Nassau: A'. E. J. Schlosmacher. hoofd van het Nederlands Selectie Centrum te Madrid: F. W. M. Spit. wonende te Brussel, secretaris-ge neraal van de Wereldfederatie van Werknemersor ganisaties in de metaalindustrie, tol ridder in de orde van Oranje-Nassau: Buitenlandse Zaken en Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: A. G. van Velde, kunstschilder te Parijs. Buitenlandse Zaken, CRM en Landbouw en Visserij tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: J. Heins. wonende Lanaken (België) internationaal springruiter. Buitenlandse Zaken en Ontwikkelings samenwerking tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: Justitie Ir.H. van Rossum, Tweede-Kamerlid voor de SGP, ridder Oranje-Nassau. Drs. JA. Baart, president-commissaris Esso-chemie. ridder Nederlandse Leeuw. mevr. M. J. A. Hcsselink. administratief ambtenaai A aan Hr.Ms. ambassade, te Mexico: M. Jansen, kanselier der eerste klasse aan hel Con sulaat-Generaal der Nederlanden te Montreal: T. Jansen, administratief ambtenaar B aan Hr.Ms. ambassade, te Washington: H. Th. Janssen, administratief ambtenaar B aan Hr.Ms. ambassade, te Maputo: J. W. van de Meene. honorair consul der Nederlan den. te Florianppolis (Brazilië): L. Overduin. administratief ambtenaar B aan Hr.Ms. ambassade, te Kai'ro: 1 L. G. Ch. P. M. Simao. kanselier der eerste klasse aan het Consulaat-Generaal der Nederlanden, te Antwerpen: jonkheer mr. R. H. J. M. Tq^ta. attaché adminis tratieve zaken aan Hr.Ms. ambassade, te Rabat: P. Verwey. kanselier der eerste klasse aan Hr.Ms. ambassade, te Stockholm: J. Beek. hoofd van de Afdeling Gebouwen en Huishoudelijke Dienst van de hoofdafdeling Ver bindingen en Materiële Zaken van het Ministerie van Buitenlandse Zaken; jonkheer H. E. G. Boreel. hoofd Bureau Koeriers dienst van de Hoofdafdeling Verbindingen en Ma teriële Zaken van het Ministerie van Buitenlandse H. de Bruijn. hoofdcommies bij het Bureau Finan ciële Rechtspositie van de Directie Buitenlandse Dienst van het Ministerie van Buitenlandse Zaken: mej. mr. T. Houwing. hoofd van de Sectie Juridi sche Zaken van het Bureau Algemene Zaken van de Afdeling Nederlandse Vrijwilligers van het Mi nisterie van Buitenlandse Zaken: P. Wagenaar. hoofd van hel Bureau Begrotingsza ken van de Afdeling Begrotingszaken en Boekhou ding van de Hoofdafdeling Comptabiliteit en Fi nanciële Zaken van het Ministerie van Buitenland se Zaken: J. van Wieren, hoofd Bureaa Vergoedingen Perso neel Buitenlandse Dienst van de Hoofdafdeling Comptabiliteit en Financiële Zaken van het Minis terie van Buitenlandse Zaken; J. G. Wissink. plv. hoofd van het Bureau Adminis- stratie Buitenlandse Missies van de Directie Kabi net en Protocol van het Ministerie van Buitenland se Zaken: Buitenlandse Zaken en Verkeer en Waterstaat tot officier in de orde van Oranje-Nassau: drs. H. G. Poser, verkecrsattaché aan Hr. Ms. am bassade te Bonn. P. Groenendijk, secretaris-generaal van de Inter nationale Road Transport Union (I.R.U.). te Genè- tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: mr. A. Boekwinkel, kantonrechter te Rotterdam: mr. J. D. de Jong', officier van justitie, hoofd van het arrondissementsparket te Rotterdam; mr. L. J. M. Reynders, raadsheer in de Hoge Raad der Nederlanden te 's-Gravenhage: mr. J. van Soest, advocaat-generaal bij de Hoge Raad der Nederlanden te 's-Gravenhage. wonende te Amsterdam: tot officier in de orde van Oranje-Nassau: P. A G. J. Brouwer, administrateur bij hel ministe rie van justitie te 's-Gravenhage: F. de Jonge, hoofdadministrateur bij het Ministerie van Justitie te 's-Gravenhage. wonende te Oegst geest: mr. B. A. M. Knüppe. deken van de orde van ad vocaten in het arrondissement Dordrecht, advo caat en procureur te Dordrecht: mr. W. de Koning, kantonrechter te Leiden: mr. W. H. M. van Leeuwen, hoofd van het stafbu reau voorlichting van het Ministerie vanJustitie te 's-Gravenhage M. J. Chr. Scheen, directeur van het huis van be waring te 's-Gravcnhage, wonende te Rijswijk (Z.H.): mr. E. K. Chr. Schroder, oud-bestuurslid/wnd. voorzitter van de Algemene Reclasseringsvereni- ging. wonende te Rotterdam: t tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: J A. H. Calame. adjunct-directeur bij het jeugd huis van bewaring 'De Sprang' te 's-Gravenhage. wonende te Voorburg: ds. J. Enter, emeritus-predikant van de Bond van Vrije Evangelische Gemeenten in Nederland, wo nende te Kapelle: W. Q. Grimbergen, pastoor te Rotterdam: A. J. D. van Oosten, oud-directeur van de Vereni ging Kinderzorg te 's-Gravenhage: G. van Pelt. hoofdcommies A bij de Centrale Re- Mr.M.Vrolijk, commissaris der Koningin in Zuid-Holland, commandeur Oranje- Nassau. cherche Informatiedienst, wonende te Rijswijk (Z.H.): G. W. de Poter, hoofd van de interne dienst van het Paleis van Justitie te 's-Gravenhage: D. A. G. Slot. referendaris bij het Ministerie van Justitie te 's-Gravenhage. wonende te Zoetermeer: H. A. J. van der Woude. referendaris bij het Minis terie van Justitie te 's-Gravenhage: Justitie en Buitenlandse Zaken lot ridder in de^orde van de Nederlandse Leeuw: mr. L. Erades. hoofdredacteur van de Netherlands International Law Review, vice-president van de arrondissementsrechtbank te Rotterdam, wonende te Doorwerth (gemeente Renkum). Justitie en Onderwijs en Wetenschappen tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: pft>f. dr. A. J. M. Asselbergs. buitengewoon hoog leraar aan de Katholieke Universiteit te Nijmegen: Justitie en Sociale Zaken tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: G. A Hooijkaas. te 's-Gravenhage. Justitie en Ontwikkelings samenwerking tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: J. A. A. Schoenmakers, directeur van het Natio naal Bureau Pauselijke Missiewerken Nederland te 's-Gravenhage. Binnenlandse Zaken tot commandeur in de orde van Oranje-Nassau.- bij bevordering: mr. H. Rijpstra. commissaris der Koningin inde provincie Friesland, te Leeuwarden: tot commandeur in de orde van Oranje-Nassau: mr. M. Vrolijk, commissaris der Koningin in de provincie Zuid-Holland, te Wassenaar: tot ridder in dg.orde.van de Nederlandse Leeuw: J. Heij. oued-lid van de Eerste Kamer der Staten- Generaal, te Scherpenzeel: ir. P. A. M. Cornelissen. lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. te Best: ir. H. van Rossum. lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. te Zeist: E. van Thijn. lid van de Tweede Kamer der Sta ten-Generaal. te Amsterdam: J. Mulder, directeur bij het Ministerie van Binnen landse Zaken, te 's-Gravenhage: drs. R. J. de Wit. commissaris der Koningin in de provincie Noord-Holland, te Alkmaar: tot officier in de orde van Oranje-Nassau: J A. Botting. hoofdadministrateur bij de Tweede Kamer der Staten-Generaal. te Wassenaar: mr. P. G. H. van Doeveren, hoofdambtenaar in al gemene dienst 2e klasse bij het Ministerie van Bin nenlandse Zaken, te 's-Gravenhage: mr. M. L. Kuyt. hoofdadministrateur van Staat bij de Raad van State, te Voorschoten: mr. G. Sehmidt. hoofdadministrateur bij het Minis terie van Binnenlandse Zaken, te Wassenaar: J. M. A. Tops. administrateur bij het Ministerie van Binnenlandse Zaken, te 's-Gravenhage: C. N. van Wijngaarden, hoofdadministrateur bij het Ministerie van Binnenlandse Zaken, te Voor burg: M. Spetendal. burgemeester der gemeente Papen- d recht: drs. I. E. Batenburg, directeur van de gemeentelij ke accountantsdienst, te Leiden: A. Vos. bedrijfseconomisch adviseur der gemetn- te 's-Gravenhage: tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: A. H. J. P. Engelbregt. hoofdcommies A bij de Raad van State, te Voorburg: A. de Gier. hoofdambtenaar 4e klasse bij het Mi nisterie van Binnenlandse Zaken, te 's-Gravenha- ge: T. Kamerman, adjunct-inspecteur bij de Algemene Rekenkamer, te 's-Gravenhage: M. van Prooijen. burgemeester der gemeente 's-Gravenzande: A. D. Viezee. burgemeester der gemeenten Oud- Alblas. Bleskensgraaf en Hofwegen en Streefkerk: C. J. van den Berg. wethouder der gemeente Rid derkerk: T. B. C. Brekelmans. hoofdinspecteur van ge; meentepolitie. te Delft (gepensioneerd): H. A. Brokking. te Rotterdam: R. C. de Bruijn. wethouder der gemeente Slie- mevr. M. C. Edelman, directrice van de gemeente bibliotheek. te Vlaardingen: G. Eibers, hoofdinspecteur van gemeentepolitie te 's-Gravenhage. wonende te Heerde (gepensi oneerd): T. van der Heijden, hoofdboekhouder-afdelings chef bij het gemeentelijk energiebedrijf, te '-s-Gra venhage (gepensioneerd): W. Jongeneel. oud-wethouder der gemeente Bode graven: W. C. de Kruyf. te 's-Gravenhage: J. Martens, wethouder der gemeente Bodegraven: K. Rijfcsen. lid van de raad der gemeente Poortu- gaal: Binnenlandse Zaken en Buitenlandse Zaken tot officier in de orde van Oranje-Nassau: C. C. van den Heuvel, te Leidschendam. Onderwijs en Wetenschappen tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: prof. mr. R. Feenstra. hoogleraar aan de Rijksuni versiteit te Leiden, wonende aldaar: tot officier in de orde van Oranje-Nassau. bij bevordering: dr. J. Schweers. oud-rector van het St. Franciscus- college, conrector van-hel Citycollege Emmaus- Franciscus te Rotterdam, wonende aldaar; tot officier in de orde van Oranje-Nassau: mej. C. H. E. Braun (zuster Clara), oud-rectrix van het lyceum Maria Virgo (Emmauscollege) te Rot terdam. wonende te Heeswijk-Dinther: P. J. de Geus. adjunct-directeur Materiële Zaken van het Academisch Ziekenhuis te Leiden, wonen de aldaar: K. de Jong. directeur van de Academie van Beel dende Kunsten te Rotterdam, wonende aldaar; mr. P. A. H. I. Kuipers, hoofdadministrateur bij het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen te 's-Gravenhage. wonende aldaar: dr. C. de Langen, oud-lector aan de Erasmus Uni versiteit te Rotterdam, wonende te Almen (gem. Gorssel); mr. J. Meijer, administrateur bij het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen te 's-Gravenhage, wonende aldaar: dr. E. L. A. M. Pelosi. oud-directeur van het ge meentelijk Adviesbureau voor het Voórtgezet On derwijs te Rotterdam, wonende te 's-Gravenhage; mr. J. Thooft, administrateur bij het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen te 's-Gravenhage, wonende aldaar: C. H. de Vries, directeur bij het Ministerie van On- derwijs en Wetenschappen te 's-Gravenhage. wo nende te Rijswijk: dr. W. K. Walstra, rector van de christelijke scho lengemeenschap 'Johannes Calvijn' te Rotterdam, "wonende te Rhoon: tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: A. van Asperen. referendaris bij het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen te 's-Gravenhage. wonende aldaar: A. J. van Ballegooijen, oud-directeur van de 6e technische school en avondtechnische school te Rotterdam, wonende aldaar; R. C. L. Bosch. hoofdcommies-A bij het Ministe rie van Onderwijs en Wetenschappen te 's-Graven hage. wonende aldaar: F. G. P. Buskens, bestuurslid van de lagere techni sche school en van de Scholengemeenschap voor Beroepsonderwijs en Algemeen Voortgezet On derwijs te Voorburg, wonende aldaar: mevr. mr. I. Geelkerken-Brusse. bestuurslid van de Vereniging van Christelijk Beroepsonderwijs voor Leiden en omstreken, tevens voorzitster van de school voor lager en middelbaar beroepsonder wijs 'Boshuizen' te Leiden, wonende aldaar: A. K. Groenewegen. administratief hoofdambte naar, chef collecties Instituut Rijksherbarium van de Rijksuniversiteit te Leiden, wonende aldaar; C. Koop, directeur van de professor Gunning- school voor MAVO te 's-Gravenhage. wonende al- L. B. Korstanje. leraar aan de Rijksscholenge meenschap te Gouda, wonende aldaar: H. A. Korteweg. oud-hoofd van een bijzondere school voor gewoon lager onderwijs te Oud-Beijer- land. wonende aldaar: A. Meester, oud-chef mechanische werkplaats van de vakgroep sterrenkunde bij de Rijksuniversteit te Leiden, wonende aldaar: G. Mulder, directeur van de Leidse Onderwijsin stellingen te Leiderdorp, wonende aldaar: mej. W. J. van Noort. adjunct-directrice van de r.k. scholengemeenschap (IVO) 'Duinzigt' te Oegstgeest. wonende te Leiden: R. E. Polak, hoofdcommies bij het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen te 's-Gravenhage. wonende aldaar; G. J. Reule. leraar aan de school voor Tqal- en Let terkunde te 's-Gravenhage. wonende aldaar: J. J. van Riesen. gemeentelijk inspecteur van het onderwijs te Leiden, wonende aldaar: Tilly Bouwmeester, artieste, ridder Oranje-Nassau. mr. J. Viërsen, directeur, hoofd van de Inspectie der Rijksfinanciën van het Ministerie van Finan ciën. tot officier in de orde van Oranje-Nassau, 11 bij bevordëhng: f C. van der Mark. administrateur bij dè directie In ternationale Fiscale Zaken van het Ministerie van Financiën: I tot officier in de orde van Oranje-Nassau: L^e mr. G. P. Kortenhorst. oud-directeur van de Am- jan i sterdam-Rotterdam Bank N V. te Amsterdam: L 's G. S. de Vries, hoofddirecteur van de Stichting Dejènc Spaarbank te Rotterdam: poe P. J. Huizinga. hoofdinspecteur van 's Rjjks belas-nac lingen. plv. hoofd van de Directie Personeel van de Belastingdienst van het Ministerie van Financiën; P't° J. Jongerling. accountant le klasse bij de Centrale P Accountantsdienst van het Ministerie van Finan- JaP' R. J. Mulder, administrateur bij de directie Begro- tingszaken van het Ministerie van Financiën; A. van der Pol. administrateur (douane) van 's Rijks belastingen bij de Directie Douane van Ministerie van Financiën: J. M. Verbeek, accountant le klasse bij de Centra-1 1^ Accountantsdienst van het Ministerie van Finan-jj P. Hansen, hoofdinspecteur van 's Rijks belastin- Pn,® gen ter inspectie der vennootschapsbelasting te r- 's-Gravenhage; P®'® mr. J. H. de Vogel, hoofdinspecteur van 's Rijks p" belastingen, hoofd van de inspectie der registratie M* en successie te Rijswijk; pa C. J. Haanstra. hoofdaccountant bij de Rijksac- f0'.' countantsdienst, hoofd van het eerste bureau van die dienst te Rotterdam; kol» tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: W. P. Koes. referendaris bij de Centrale afdeling Personeel van het Ministerie van Financiën: uit< G. Mast. hoofdcommies A bij de afdeling Algeme- We ne Zaken van het Ministerie van Financiën: lolc C. de Rijke, referendaris bij de Centrale Accoun- nili tantsdienst van hel Ministerie van Financiën; col< C. de Jong, referendaris van 's Rijks belastingen jro ter inspectie der invoerrechten en accijnzen te na» 's-Gravenhage: tol» S. A van den Oever, referendaris van 's Rijks be- >ffi lastingen ten kantore der rijksbelastingen te Lei- uiti J. M. van Bcem. hoofdcommies-secretaris v 's Rijks belastingen ter inspectie der registratie en pa< successie te Rijswijk; Volkshuisvesting en T Ruimtelijke Ordening tot officier in de orde v Prol.dr.Max Euwe, oud-president van de internationale schaakfederatie, commandeur Oranje-Nassau. M. J. Rietveld, oud-medewerker bij het Centraal Bureau voor het Katholiek Onderwijs te 's-Gra- venhage. wonende aldaar: H. Rothfusz. secretaris-penningmeester van de stichting Opleiding Gawalo te 's-Gravenhage. wo nende aldaar: T. F. A. H. W. Schrijver, oud-adjunct directeur van de 2e r.k.lechnische school 'St. Paulus' te 's-Gravenhage. wonende aldaar: J. G. Spekman, voorzitter van het bestuur van de stichting Katholiek Onderwijs te Zoetermeer, wo nende aldaar: mej. mr. E. Talsma. referendaris bij het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen te 's-Gravenha ge. wonende aldaar: M. A. L. Verhcijdt, referendaris bij het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen te 's-Gravenha ge. wonende aldaar: Onderwijs en Wetenschappen en Wetenschapsbeleid tot ridder in de orde van-de Nederlandse Leeuw: J. P. van Wisselingh. reseatfchmedewerker bij de hoofdafdelinggeluid van de Technische Physischc Dienst TNO-TH te Delft, wonende te Rijswijk. Onderwijs en Wetenschappen en Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk tot officier in de orde van Oranje-Nassau: drs. L, J. S. Rogier, voorzitter van de Katholieke Schoolraad te Rotterdam, wonende aldaar; prof. dr. K. Rijsdorp, oud-directeur van de Stich ting Studiecentrum voor Lichamelijke Opvoeding. Sport. Bewegingsrecreatie en Aanverwante gebie den te Utrecht, oud-bijzonder hoogleraar aan de rijksuniversiteit te Utrecht, wonende te 's-Graven- Oranje-Nassau: j,( ir. P. F. de Bordes, te Delft, gepensioneerd hoofd- ingenieur A bij de Rijksgebouwendienst: mr.H.A. Mulder, te Oegstgeest, administrateur y bij het Ministerie van Volkshuisvestingen Ruimte- na, lijkeOrdening: y ir. L. Wijers. le 's-Gravenhage. directeur Stads- |a'r gewesten bij de Rijksplanologische Dienst: tot-ridder in de orde van Oranje-Nassau: bt i P. Th. Biersma. te Rotterdam, voorzitter van de f6® Vereniging voor Volkshuisvesting IJsselmonde; uit W. Jvan der Horst, te 's-Gravenhage. bouwkun- >th dig hoofdambtenaar voor bijzondere diensten bij ha de Regionale Directie 's-Gravenhage e.o. van de tn Rijksgebouwendienst: h M. Loof. te Breda, hoofdcommies A bij de Direc- |aj tie van het Kadaster en de Openbare Registers in (ff de provincie Zuid-Holland: Lc J. A. Maltha, te 's-Gravenhage. directeur van Muys' «Sc de Winter's Bouw- en Aannemingsbedrijf ie B.V., te Rotterdam: N. S. A. Nadorp. te's-Gravenhage. makelaar: _t J: C. Op 't Einde, te Rijswijk, hoofdcommies A bij 1 de Directie van het Kadaster en de Openbare Re- gisters in de provincie Zuid-Holland: W. A. van Pelt. te Voorburg, referendaris bij het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening; .f( C. B. Petri, te 's-Gravenhage. hoofdcommiesjsij f' het Ministerie van Volkshuisvestingen Ruimtelijke^ Ordening: [T mevr. H. A. Schellekens, te 's-Gravenhage. hoofd-j. commies bij het Ministerie van Volkshuisvesting j en Ruimtelijke Ordening: L( K. W. van der Sijs, te Rijswijk, hoofdcommies bij de Rijksplanologische Dienst: l' Financiën tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: mr. B. A'. 1. M. van Hellenberg Hubar, directeur Toer van Schayk, BX-SOlO daPSBr van De Nederlandsche Bank N.V. le Amsterdam: Nationaal Ballet, ridder Oranje-NaSSaU. ?Qge?a^0000^CT?gH?CTg00oooooc>r^e7se>r>rsi-u-se-seAe-M-voesQeageBOOmBQeaoooe>OOOOOOOOOOOOe><»OOOOOOOOOOOOOOOQOOOOOOQOOOOOOOOOOC>OOOOOOOOC>00000000000000»

Leidse Courant | 1979 | | pagina 20