I Wie doet er tegenwoordig nog wat Extra? Esso doet wat Extra. gjKStOUN Daterg mooi ookerg goed kon zijn i bewijzen de Zastava llOO&llOOSupe GREMI AUTO-IMPORT R.V. handige hygiëne 1 LU Gemeente Katwijk Voorde kinderemgratis leuke, grote tijgerballonnen. PAGINA 20 LEIDSE COURANT DONDERDAG 19 APRIL Postbus 303. 9700 AH Cemsto-Lin is een van nederlands grootste bedrijven op het gebied van rolhanddoek- en zeepcrème- automaten. Een snel groeiend en kerngezond bedrijf, dat onderdeel is van een internationaal concern. Wil de representatieve chauffeur die een goed betaalde baan wil, morgen direkt kontakt opnemen met Cemsto-Lin in Leiderdorp. Telefoon 071-895648, de heer Hassing. Voor de distributie van onze produkten in Rotterdam en omgeving hebben we snel hoofd en handen nodig van een medewerker van omstreeks 25-30 jaar die meer in z'n mars heeft dan alleen een auto besturen. Hij moet een stipte en attente gesprekspartner zijn van onze klanten en initiatief tonen als het om service gaat. Op hard werkende en serieuze medewerkers zijn we bij Cemsto-Lin erg zuinig. Dat blijkt ook uit de beloning en de tips. Wie de telefoon pakt en een gesprek heeft met de heer Hassing weet binnen de kortste keren alles over Cemsto-Lin en deze baan. Achthovenerweg 39b Leiderdorp. Tel. 071-895648 Burgemeester en wethouders van Katwijk maken bekend dat zij voornemens zijn krachtens artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: 1. het bestemmingsplan "Koestal-Overduin" 2. het bestemmingsplan "Katwijk aan Zee- Centrum" 1. de verbouw van een woning aan de Zwaluw straat 1 te Katwijk; 2. de verbouw van een woning aan de Boorsma- straat 10 te Katwijk. De tekeningen behorende bij de bouwplannen liggen met ingang van maandag 23 april 1979 op de gemeentesecretarie (kamer 108-109) gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn wordt een ieder in de gelegenheid gesteld eventuele bezwaren tegen het verlenen van de^evraagde vrijstelling(en) schriftelijk bij hen in te dienen. Katwijk, 19 april 1979. Burgemeester en wethouders van Katwijk, de secretaris, de burgemeester, G. Feenstra. C.A. Bos. GEMEENTE ALKEMADE De burgemeester van Alkemade maakt Ingevolge ar tikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend, dat met ingang van 23 april 1979 gedurende een maand op de afdeling algemene zaken tier ge meentesecretarie voor een ieder ter irikage ligt een ontwerpwijziging van de voorschriften van de be stemmingsplannen voor Oude Wetering. Gedurende voormelde termijn van èen maand kan een ieder schriftelijk bij de gemeenteraad bezwaren tegen het ontwerp van de wijziging indienen. Roelofarendsveen, 19 april 1979 De burgemeester voornoemd, drs. P. J. Bolten Esso Self Service Station Ololol in Poeldijk doet graag wat extra voor u. Kijk maar naar die gratis krant, vol wetenswaardigheden, autonieuws at interessante aanbiedingen. Altijd mooi meegenomen. Bij Esso Self Service Station Sporthal in Vlissingen krijgt u alle service die u van Esso kunt verwachten. Maar 't aardige is, dat er ook altijd even iemand op uw banden let. Gratis bandencontrole is liier cat extra dat bijna vanzclfsprekatd is! Vrachtwagenchauffeurs met trek in koffie of een frisdrank zveteti de weg naar de heer Girmscheid, langs de Rijksweg A27 in Oosterhout. Zomaar één van de vele Esso-extra 's. Telefoon 050-183121". 120 Dealers in Nederland. Service in geheel Europa. Autobedrijf Van Haasteren b.v. Autobedrijf Van Haasteren b.v. Potgieterlaan 32, tel. 071-310800 Touwbaan 18, tel. 071-895000 Zastava 1100 9.495,- ind.btw* 1100 Super 10.795,-ind.btw" De fraaie belijning van de Zastava en het oogstrelende interieur mogen u aanspreken. Doch belangrijker is het auto-technisch vernuft. Het moderne concept van de dwars voorin geplaatste motor. Dus voorwielaandrijving waardoor ruimer interieur. Dan de sportieve bovenliggende nokkenas, het gescheiden remsysteem met rembekrachtiger en remkrachtverdeler. De hydraulische schokbrekers en de pneumatisch openende 5e deur. De 500 Watt wisselstroomdynamo. De 64 din pk, (47 kw)-en 146 km/u top van de 1100 Super en de 55 din pk, (40,5 kw) 135 km/u top van de 1100 versie zeggen genoeg over de technische surplussen. Kortom, Vanaf vandaag vindt u bij Esso gratis grote, kleurige tijgerballonnen voor uw kinderen. Omdat Esso nu eenmaal gewend is altijd wat extra's te doen. Verkrijgbaar bij meer dan 500 Esso-stations; u herkent ze aan de aanduiding óp de pomp. Zolang de voorraad strekt. Wat deed Esso-stalion Broekhuis in Barncveld extra Als u er de afgelopen weck hebt getankt, weet u 't wel: een leuk glas met paaseitjes kreeg u cadeau. Omdat Broekhuis graag wat extra doel. Zastava 1100 1100 Super voor mensen die letten op zowel esthetiek als techniek en de fastbacklijn kennen als een komfort en ruimtebevorderende conceptie. De Zastava dealer kan u meer vernuftige voordelen tonen, "Vaste afl.kosten rijdend zo u wilt f 250,- incl. btw. Zo maar vier van de vele Esso-stations waar we graag wat extra voor u doen. Want u komt overal bij Esso wat extra tegen. Dat merkt u ook aan alle Esso-produkten. Aan de zuinige energie van Esso-benzine. Aan de solide smering metUniflo-motorolie (reinigt èn beschermt!). En nog veel meer. Trouwens ook in de Esso Shops merk je dat Esso u graag terugziet. En heus niet alleen voor benzine, motorolie, banden of accu's. Als u extra's op prijs stelt, dan weet u de weg!

Leidse Courant | 1979 | | pagina 20