voor u... eerste in Gouda bijrijder L. P. Uyttewaal b.v. GEMEENTE WASSENAAR Gemeente Zoeterwoude Familieberichten (Van onze wielermedewerker) GOUDA De Goudse wielerve reniging Excelsior organiseerde dit weekeinde op uitstekende wijze een aflevering van de Rijn- en Bollenstreekcompetitie. Alleen lieten de renners het enigszins afweten. Het fraaie, voorjaarsweer nodigde de cou reurs kennelijk uit om het rustig aan te doen en het enig werke lijk interessante wielergevecht werd bij de Liefhebbers gezien. Er werd bijzonder hard gereden en alleen de allersterksten kon den zich in de voorste linies handhaven. Bij die selecte groep bevonden zich uiteindelijk twee renners uit de Leidse re gio. Leo van der Berg (Noord- wijk) (1e) en Cock van der Hulst (Zoeterwoude) (7e). De renners van Swift dienden zich noodge dwongen in het peloton op te houden. In de andere catego rieën behaalden Swift-renners wel overwinningen. Bij de Nieu- Fietsende tasjesdief ALPHEN AAN DEN RIJN Een jongeman heeft zaterdag avond omstreeks half negen op de Burgemeester Bruins Slotsingel een 27-jarige Al- phense van haar tasje be-' roofd. Omdat de Alphense Wielrennen welingen was Jan van Straaten uit Leiderdorp, zoals zo vaak, de sterkste. Hij finishte met voorsprong. Junior Aloys Goos- sen won ook. Hij was de sterk ste in de eindsprint van een hele groep junioren. Uitslagen: Nieuwelingen: 1. Jan van Straa ten (Leiderdorp), 2. Frans van Meris (Alphen a/d Rijn), 3. Ed ward Wijsman (Leiden). Liefheb bers en Veteranen: 1. Leo van der Berg (Noordwijk), 2. Henk Hofman (Gouda), 3. Wim Zaal (Boskoop). Junioren: 1. Aloys Goossen (Leiden), 2. Jan van der Weghel (Alphen a/d Rijn), 3. Rob van Klink (Roelofarend- svee'n). Amateurs: 1. Gerard Looyenstein (Noordwijkerhout), 2. Cor Berkhouwer (Gouda), 3. Aad de Groot (Stolwijk). die net als de dader op een fiets reed, haar tasje stevig vasthield toen de jongeman dit uit haar handen wilde rukken, verloor ze haar even wicht en kwam te vallen. Daarbij kneusde ze twee vin gers die ze moest laten be handelen in het Rijnoordzie- kenhuis. De politie die niet op de hoogte is van de in houd van het tasje, heeft wel een duidelijk signalement van de overvaller. C&& titbch\fartxle£lq&X Op onze expeditieafd. is plaats voor een min. leeftijd 18 jaar. Aanmelden: ZOETERWOUDE ZWAAN 16 Modern halfvrij- staand woonhuis met garage, carport en berging, ge bouwd in 1977 op 255 m2 eigen grond. Royale huiskamer met deur naar terras, semi-open keuken, totaal 4 slaapka mers, badkamer met ligbad, c.v.-gas. Vraagprijs 230.000,- k-k. BOTHPARTNERS Zoetermeer b.v. 079-212300 b.g.g. 079-511500. Rectificatie t Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van ANTONIUS VINK op de leeftijd van 61 jaar. De H. Uitvaartdienst zal gehouden worden op maan dag 9 april "s morgens om 11 uur In de r.-k. paro- chiekerk aan de Zuidbuurt te Zoeterwoude, waarna de begrafenis zal plaatshebben op het kerkhof al daar. De overledene ligt opgebaard In het mortua rium van het bejaardencentrum Huize Emmaus. t' Na een werkzaam leven is heden, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, in het Academisch Zieken huis te Leiden overleden, mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa SIMON PETRUS VAN DIJK echtgenoot van Wilhelmina Catharina van Zonneveld in de leeftijd van 74 jaar. Lisse: W. C. van Dijk-van Zonneveld Zaandam: Ria en Theo Lisse: Ton Lisserbroek: Wim en Lida Lisse: Bep Stein: Tineke en Mathieu Roden: Gerda en Bert Best: Ans en André en kleinkinderen Lisse, 8 april 1979 Geraniumstraat 13. De H. Eucharistieviering zal plaats hebben op woensdag 11 april a s. des v.m. om 10 uur in de pa rochiekerk van de H. Agatha, Heereweg 273 te Lisse, waarna begrafenis op het kerkhof van de parochie. De avondwake zal worden gehouden op dinsdag'10 april a.s. des n.m. om 5 uur in de parochiekerk van St. Agatha, waarna gelegenheid tot condoleren. Onze dierbare overledene is opgebaard in de paro chiekerk van St. Agatha. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis In café-rest, „de Beurs". Haven 4 te Lisse. t Met grote droefheid geven wij u kennis dat na voor zien te zijn van het H. Sacrament der Zieken is over leden, mijn zeer geliefde man, onze vader en groot vader WH.HELMUS STEPHANUS VAN NOORT echtgenoot van Adriana Anna Maria Schouten in de leeftijd van 85 jaar Warmond: A. A. N. van Noort-Schouten Warmond: A. M. G. van Niekerk-van Noort K. van Niekerk Leidschendam: H. M. G. de Koning-van Noort Chr. de Koning Niagara on the Lake H. van Noort Canada: R. van Noort-Stokman Warmond: W. S. H. van Noort C. van Noort-Heemskerk en kleinkinderen Warmond. 8 april 1979, Burgemeester Ketelaarstraat 38. Bezoekuur maandagavond van 19.30-20.30 uur. Ma- riëngaarde. Bisschopslaan 1De avondmis voor de overledene zal worden gehouden op dinsdag 10 april om 19.00 uur in de parochiekerk van de H. Matthias te Warmond. De plechtige Heilige Mis van Requiem zal worden opgedragen op woensdag 11 april om 10.00 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.-K. Kerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid In hotel De Zon. De Burgemeester van Wassenaar maakt bekend, dat het besluit van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland van 7 november 1978 nr. B 27092/1 tot gedeeltelijke goedkeuring van het raadsbesluit van 15 augustus 1977 tot vaststel ling van het tesamen met dit bestemmingsplan met ingang van 17 april 1979 tot en met 16 mei 1979 terr gemeentesecretarie (afdeling algemene zaken, kamer 26) voor een ieder ter inzage zal liggen. Het Bestemmingsplan Villawijken omvat globaal de woonbuurten ten zuidwesten van de Zande rijvaart en ten noordoosten van de Landschei- dingsweg. Ingevolge artikel 29 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening kunnen de gemeenteraad, de inspecteur van de ruimteijke ordening en zij, die zich tijdig met bezwaren zowel tot de gemeente raad als tot Gedeputeerde Staten hebben gewend gedurende genoemde termijn beroep instellen bij de Kroon. Gelijke bevoegdheid komt toe aan degenen, die zich tijdig op grond van artikel 27, tweede lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tot gedeputeerde staten hebben gewend met be zwaren tegen wijzigingen, die bij de vaststelling door de gemeenteraad in het ontwerp zijn aangebracht en aan een ieder die bezwaren heeft tegen de onthouding van goedkeuring door gedeputeerde staten aan gedeelten van het bestemmingsplan. De beroepschriften moeten worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden ingediend bij de "afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State", Binnenhof 1 te 's Gravenhage. Wassenaar, 11 april 1979. De burgemeester voornoemd, K. LEIDSE COURANT MAANDAQ 9 APRIL 1979 PAGINijgj H, M.W.J.W. KORTSMANN arts AFWEZIG van 12 tot 10 april Allo aanwezige huisartsen zijn bereid waar te nemen. GEMEENTE NIEUWKOOP OPENBARE KENNISGEVING VASTSTELLING VOORBEREIDINGSBESLUiï De burgemeester van Nieuwkoop maakt bekend, dat de raad dezer ge meente in zijn vergadering van 29 maart 1979 heeft besloten te verklaren, dat een partiële herziening van het bestemmingsplan „Zuideinde" wordt voorbe reid. Het voorbereidingsbesluit, met de daarbij behorende tekening, ligt met ingang van 10 april 1979 door een ieder op de gemeente secretarie, afdeling alge mene zaken, ter inzage. Nieuwkoop, 9 april 1979. De burgemeester voornoemd, Mr. T. R. Seinstra. ^^Diversen pers. gevraagd mj Leo van der Berg De Nederlandse Veiligheidsdienst, Deze matstalen 4-kleurenbalpen is een van de kado's, waaruit u een keuze kunt maken, als dank voor het aanbrengen van een nieuw kwartaalabonnement. NOTEER m.i.v.als nieuw kwartaalabonnee van de Leidse Courant naam: adres: woonplaats: Stuur als dank voor de moeite^ de 4-kleuren balpen naar: naam: adres: woonplaats: Deze bon in open envelop zonder postzegel sturen naar: antwoordnr. 349. Leiden. Badhuisweg 177, Den Haag. heeft plaatsingsmogelijkheden in de funktie van mobiele beveiligingsbeambte Deze funktionarissen worden ingezet bij de beveiliging van verschillende objekten in de regio Den Haag, Zoetermeer, Delft en Leiden, in wisselende avond-, nacht- en weekenddiensten. Aanvangssalaris 2.433.- bruto per maand. Vereiste leeftijd: min.- 25 jaar. Voor telefonische informatie en/of afspraak kunt u bellen: 070-512441, tst 27. Op dinsdag 10 april 1979 zal de raads- commissie voor onderwijs een openbare vergadering ten gemeentehuize houden. Deze vergadering zal beginnen om 19.00 uur Agenda: 1. verslag van de vorige vergadering 2. mededelingen 3. wat verder ter tafel komt 4. rondvraag Burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, de secretaris, de burgemeester, J. Wingelaar. Detmers.

Leidse Courant | 1979 | | pagina 6