KRO zet serie voort met Boston Symphonie Orkest Televisie-spel over zwaar demente vrouw Aanval in tijdschrift gaat alle perken te buiten TERUGBLIK I I RADIO/TELEVISIE „Langs de Lijn' voortaan op Hilversum 1 Films op buiten landse televisie TELEVISIE VANAVOND TELEVISIE ZATERDAG RADIO VANAVOND RADIO ZATERDAG LEIDSE COURANT VRIJDAG 30 MAART 1979 PAGINA Uit de serie „De grote orkes ten" zendt de KRO zondaga vond op Ned. I van 19.30 tot 20.25 uur een portret uit van het Boston Symphonie Orkest onder leiding van de vaste Japanse dirigent Seiji Ozawa. Deze serie werd in mei 1974 al geopend met een gefilmd portret van het Concertge- bouwockest, waarna de KRO nu pas verder kan met ande re grote orkesten. Hoe groot dit orkest uit Boston is, vat Isaac Stern tegen het einde van het programma samen: „Dit orkest heeft altijd al iets bijzonders gehad", maar de kijker zal dat zelf dan al wel hebben geconstateerd. Ian Engelmann die de serie maakte, is in zijn overzicht opvallend compleet, zonder het muzikale aspect van zijn onderwerp uit het oog te ver liezen. Dat blijkt onder meer, wanneer een fragment uit Beethovens vioolconcert in D wordt uitgevoerd en de ca mera wordt gefixeerd op de solofagottist die de melodie heeft; Stern met zijn viool partij blijft, hoewel goed te horen, buiten beeld. Dit oog voor muzikale details heeft Engelmann gedurende het hele programma wijd open gehad, zoals tijdens de openingsmaten van dit pro gramma al blijkt. Uiteraard wordt begonnen met een werkoverzicht van het hele orkest, waarna enkele instru menten uit het totaal worden gelicht: zelden zal de bespe ling van een viool zo van na bij zijn gevolgd als in dit pro gramma. Maar ook andere details wor den uitvoerig uit de doeken gedaan, waaronder ook be hoort de animositeit tussen de orkestleden onderling. Ozawa, later in het programma: „Ho boïsten haten de strijkers en als ze tijdens het stemmen een A moeten blazen waa rop het hele orkest moet stemmen blazen ze die A expres een beetje te laag". De reden van dit plagerijtje wordt niet toegelicht; mis schien ging Engelmann ervan uit dat de kijker ermee op de hoogte is dat hoboïsten in elk orkest over de hele wereld voortdurend de kwajongen uithangen. Hoewel dit fenomeen aan de dames en heren orkestleden niet valt af te lezen. In tegen deel. Ozawa heeft aan het be gin van dit 55 minuten duren de programma al uitgelegd, hoe groot de verbondenheid' is tussen orkest en de stad Boston en hoe hard het or kest voor de goede naam en faam wil werken. Niet alleen in deze tijd, maar gedurende het hele bestaan. Bewijs hier voor wordt geleverd met op namen in zwart/wit uit 1949, destijds onder leiding van van Serge Koussevitch, die orkest discipline kennelijk hoog in het vaandel voerde. Te hoog misschien voor de huidige or kestleden, maar de werklust waarmee het orkest zich toen op de partijen stortte, is ook weer hartverwarmend. Amerika Het Boston Symphonie Orkest mag dan tot de grote orkes ten worden gerekend, zo groot dat vooi: een vrijgeko men plaats voor een fagottist zeventig uitstekende musici staan te dringen, het orkest is vooral Amerikaans. Men zal Herman Krebbers niet snel bereid vinden een advertentie op te stellen waarin deze vio list aanbiedt iedereen die maar wil voor een fors prijsje in zijn auto mee te laten rij den. Zijn Bostonse collega doet dit wel, zoals meer or kestleden dolle dingen verzin nen om aan geld te komen. Hoewel niet voor eigen porte- monnaie. Het orkest kan zich voor on geveer 45 procent zelf bedrui pen. De rest van de benodig de middelen komt uit bijzon dere acties zoals hierboven omschreven en uit giften, vooral van sympathisanten die in Boston hebben ge woond en van verre van hun genegenheid voor het orkest blijk willen geven. Ameri kaans is ook de opvatting van de orkestleden van hun taak ten opzichte van het Bostonse publiek. De klarinettist die zich in Brahms tweede symfo nie zo'n voortreffelijk solist toonde, blijkt ook een goed jazzmusicus te zijn. Al zal het de jazzliefhebbers niet ont gaan, dat de beschaafde or- kesttoon van deze klarinettist ook in zijn rol van jazzmusi cus te horen valt. Wel verandert het hele orkest van toon, wanneer zij zich als Deel van het Boston Symphonie Orkest o.l.v. Seiji Ozawa. één man transformeren tot „The Boston Pops", in een aangepaste zaal en in een po pulair blauw jasje. In hun uitvoering van „Tea for two", met het publiek gezellig thee en zo drinkend aan tafeltjes, is de toon van het grote or kest die van een baUroomor- kest geworden. De sju is eraf, maar het grote publiek vindt het prachtig en de orkestle den zullen zich later wel weer inspannen voor het stevigere werk. Engelmann verzuimt in eerste instantie het orkest als Boston Pops en Symphonie Orkest scherp tegen elkaar te zetten, maar later maakt hij dit goed door Tea for two on middellijk te laten volgen door Ravels La Valse. Hoewel de kijker/luisteraar vermoedelijk meer had gehad aan een wat bekender werk, wordt wel gedemonstreerd wat Stern eerder in dit pro gramma opmerkte: „Een goed orkest volgt de dirigent niet, maar anticipeert, wéét wat de dirigent steeds in de eerstko mende maat van. de musici zal verlangen". Dit programma rond het Bos ton Symphonie Orkest, waa rin werksfeer, muzikaliteit en collegialiteit tot een mooi por tret zijn samengevat, wordt 6 mei gevolgd door het Lon- dens Symfonie Orkest, 22 juli door het Moskous Staatsor kest en 19 augustus door de Wiener Symphoniker. F.J. BROMBERG llllllI. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Meer dan tien jaar heeft het NOS-radioprogramma „Langs de Lijn" miljoe nen luisteraars via Hilversum 3 op de hoogte gehouden van het aktuele sportgebeuren. In die situatie komt met ingang van zondag 1' april a.s. verandering. De zenderkleuring is niet ongemerkt aan „Langs de Lijn" voorbijgegaan. Het program ma Vein sport en lichte muziek, gepresenteerd door Willem Ruis en Koos Postema, is voort aan te beluisteren op de lichte zender Hilver sum 1. Voor de inhoud van het programma zal deze verhuizing weinig gevolgen hebben. Wél zal het muziekbeeld, waarvoor muziek- producer Herman van der Velden verantwoor delijk is, iets worden aangepast. Hoewel de muzikale inhoud van „Langs de Lijn", mede gezien de circa één miljoen luisteraars boven de zestig jaar op de zondagmiddag, nimmer was afgestemd op hitparades, kon het gezicht van Hilversum 3 als popzender uiteraard niet geheel uit het oog worden verloren. Met de verhuizing naar Hilversum 1 zal de muziek een breder karakter krijgen in de sfeer van „middle of the road". Ook in de toekomst zal de muziek afgewisseld worden met reportages van onder andere Theo Koomen, Eddy Poelmann, Frans Hen- richs, Evert ten Napel, Ted van der Meer, Jack van Gelder, Heinze Bakker en Hans Eys- vogel De uitzendtijden van „Langs de Lijn" onder gaan voor de woensdagavond en zondagmid dag geen wijzigingen. Op de woensdagavond blijft de uitzendtijd dus van 19.30 tot 22.30 uur. Enkele vaste punten op deze avond zijn en blijven: de paardekoersen (19.38 uur) en de informatie voor de sportvissers voor het ko mende weekeinde: het NOS-Vangrapport (19.52 uur: acht voor acht). Ook de uitzendtijden van de zondagse „Langs dé Lijn"-aflevering blijven onveranderd (14.02 tot 18.00 uur). Gewoontegetrouw zullen de uit slagen van de paardekoersen tegen het hele uur worden uitgezonden. lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllltlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllH!lllllllllllllllllllllllll"llllllllllllllllllll""»"""ll"lll Evangelische Omroep: (Van onze radio- en tv-redak- tie) HILVERSUM De aanval die het blad Sociaal Econo misch Management van 31 maart doet op de Evangeli sche Omroep gaat alle per ken te buiten. Het is volko men in strijd met de werke lijkheid dat de voorzitter van de EO, Glashouwer, en de di recteur, Dorenbos, worden voorgesteld als tirannen en dat er wordt gesproken van „mismanagement" en van een financieel tekort. Dit zegt het bestuur van de stichting de Evangelische Omroep in een persverklaring naar aanlei ding van de publikatie in So ciaal Economisch Manage ment. Het stichtingsbestuur zegt in de verklaring „die is vast gesteld zonder de stemmen van de meest aangevallen personen van voorzitter en directeur" dat de voorstel ling in SEM „Van uitgaven aanleiding gevend tot geruch ten van een tekort van een miljoen gulden volkomen in strijd met de werkelijkheid is" en dat dat ook geldt voor de mededeling in het blad dat bepaalde ontslagen het gevolgd zijn van mismanage ment. „Het personeelsbeleid", aldus de verklaring, „is ge voerd door het bestuur onder goedkeuring van de stichting- sraad en onvermijdelijke ont slagen zijn steeds diepgaand besproken en sommige ernsti ge, moeilijke en pijnlijke ge vallen met bijna onverant woordelijk veel tijd en ge duld". Het bestuur van de EO zegt het te betreuren dat het niet bij machte _is geweest de moeilijkheden met mede werkers die niet konden wor den gehandhaafd „uit verant woordelijkheid voor ons werk" te voorkomen. Daarom zal voortaan bij aanstellingen „nog zorgvuldiger te werk worden gegaan dan in vorige jaren", aldus het bestuur. Praatprogramma opAVRO:tv (Van onze radio- en tv-redac tie) HILVERSUM - De Avro zal morgen na afloop van het te levisieprogramma op Ned. 1 een nieuw praatprogramma van mr. G. B. J. Hilterman en Ilse Wessel uitzenden over „Het nabije oosten". In dit programma zullen over dit onderwerp aan het woord komen de directeur van het centrum voor informatie en documentatie over Israël, een van de leiders van het Pales- tinacomité, twee in Nederland werkzame Arabische weten schapsmensen en vertegen woordigsters van een actieco mité ter ondersteuning van de vrouwenstnjd in Iran. Bij de discussies zal het publiek op' de tribune worden betrokken. Terwijl Nederland 1 op donderdagavond de avonturenkome- die „You can't win them all" met Charles Bronson en Tony Curtis uitzendt, is er ook deze week weer voor de bezitters van kabeltelevisie nog genoeg aan speelfilms te zien op de buitenlandse netten. Onder voorbehoud, wijzigingen zijn er altijd, volgt hieronder een selectie. Zat. Belg. 1 om 2.30 uur. Hans Christiaan Andersen. Muzikale biografie van de Deense sprookjesschrijver met Danny Kaye anno 1952 in de titelrol. 18.05 Hayducka Vremena. Joegoslavische jeugdfilm van Vladi mir Tadej over Slavische Robin Hood-figuur Dl. 1 om 14.40 The Lion. Speelfilm uit 1962 van Jack Cardiff met William Holden en Pamela Franklin over meisje dat aan haar loslopende Afrikaanse leeuw is gehecht. 23.50. The man with the X-ray eyes. Thriller uit 1963 van Ro ger Corman en Ray Milland als de man die overal doorheen kan kijken. Dl. 2 om 15.00 uur. The big noise. Duits nagesynchroniseerde Laurel en Hardy-komedie uit 1944, lang na de glorietijd van het duo. Zond. Belg. 1. 16.45 The man with the power. Superman-scien- ce-fiction van Nick Sgarro. Ma. Dl. 1 om 0.00 uur. Repérages. Interessante Zwitsers-Franse film van Michel Soutter. Jean Louis Trintignant studeert met Delphine Seyrig en Lea Massari Tsjechov's De drie zusters in. Dl. 2 om 22.20. De woestijn der Tartaren. Lange maar boeien de film van Valerio Zurlini uit 1976 naar de roman van Dino Buzzati. Luitenant Jacques Perrin wacht met sterrenbezetting vergeefs op de komst van de vijand in afgelegen fort. Di. Belg 2. 21.10. The killing of a Chinese bookie. Ben Gazzara door speelschulden in moeilijkheden in film van John Cassa vetes. Dl. 2 om 20.30. Murder she said. Margaret Rutherford als Aga tha Christie's Miss Marple lost moord in een trein op in ge- nc^eeliike thriller van George Pollock uit 1961. Drie reizigers trekken door Nieuw-Zeeland en willen on derweg ergens overnachten. Een van hen weet een adres waar mensen wonen, die hij kent Daar aangekomen blijkt de man niet thuis te zijn. Wat ze er wel aantreffen is een zwaar demente vrouw, die ze met een geweer be dreigt. Ze wordt uiteindelijk wat gastvrijer, maar over haar man wil ze niets losla ten. Dit verhaal „De vrouw in het winkeltje", dat ge schreven werd door Katheri- ne Mansfield wordt vanavond door de VARA uitgezonden en is afkomstig uit de Engel se serie televisie-spelen „Win ners and loosers". Ned.1,22.25 uur. Herman van Veen tijdens zijn optreden in Carré. Sonja Barend In de „Sonja's Goed Nieuws Show" vertellen Letty Koster man en Herman Stok hun goede nieuws ondanks dat ze zaterdag voor de laatste keer het radio-programma Z.O. presenteren. Neerlands Hoop brengt een deel uit hun nieuwste show. Ned.1,20.35 uur. Love boat Beverly Blanchard en haar AndafiniO man Russ maken een cruise mee om te ontsnappen aan de dagelijkse sleur. Beverly is erg bekend bij de Amerika nen en wordt dan ook snel ontdekt. Haar man vindt het niet zo leukl, maar Beverly zelf voelt zich gevleid door de belangstelling. Ned.1,19.05 uur. De IKON zendt twee films uit over Zuid-Molukse jongeren in Nederland. In de eerste film „Andarinjo" raakt de Zuid-Molukker Theo bevriend met de Nederlander Jimmy. Ze zijn beiden popgitaristen. Jimmy maakt kennis met de Molukse gemeenschap in Vaassen en leert haar zorgen en problemen kennen. Ned.1,21.55 uur. Er was eens In „Er was eens" trekt Pieter als Neanderthaler met zijn volk Europa binnen. Zijn zoon Pietertje speelt met. vuurstenen. De gevolgen blij ven niet uit. Ned.II, 18.59 uur. De Muppet-show De Muppets ontvangen als speciale gast de Amerikaanse zanger, filmster Kris Kristof- ferson. Ned.II, 19.25 uur. Centennial De Venneford Ranch wordt bedreigd. Eerst teistert een al les verwoestende sneeuwstrom mens en dier. Dan wordt ei genaar Oliver Seccombe be schuldigd van oplichting door de norse boekhouder Perkin. Levi Zendt, die is terugge keerd naar Pennsylvania, merkt dat er niets veranderd Ned.II, 20.27 uur. Herman van Veen De KRO brengt hoogtepunten uit de Herman van Veen-thea tershow. De opnamen werden begin oktober' 1978 opgeno men in het Amsterdamse Car ré theater. Ned.II, 22.35 uur. Tweehonderdvijftig jaar gele den werd in de Thomaskirche in Leipzig voor het eerst de Mattheus Passion van Johann Sebastian Bach uitgevoerd. Onder leiding van de Meester zelve natuurlijk. De NCRV had naar aanleiding daarvan een documentaire doen ver vaardigen, die gisteravond werd vertoond. Een documen taire volgens het overbekende boekje. Dat wil dus zeggen: een snufje historie (waar de hulp voor was ingeroepen van de Duitse muzikoloog prof. Max Pommer) en wat be- schouwinkjes over de uitvoe ringspraktijk, die inderdaad in de loop der jaren aan hef tige schommelingen onderhe- vig is geweest. Het meest re levant was nog een uiteenzet ting van de dirigent Hanin- court. Maar hij had dan ook alle recht en reden van spre ken, wat uiteraard nauwelijks kon worden beweerd van Schmelzer of Zijlstra, die er om onnaspeurbare redenen ook in moesten, ofschoon nie mand ooit (en terecht niet) op het idee zou komen Haitink of Krebbers uit te nodigen voor een politiek-economische beschouwing. Ik wil maar zeggen: het was een goed on derwerp, maar er was aan zienlijk meer van te maken geweest. Op Duitsland 3 ben ik blijven hangen bij een vraaggesprek waaraan het Amerikaanse fe nomeen Dick Cavett zich had onderworpen. Ik gebruik ex- presselijk deze taal, want hij werd bijna ondersteboven ge praat door de interviewer, ene Friedrich Luft, die er zich niet van bewust scheen te zijn, dat het tot zijn taak behoorde vragen te stellen en die zich verloor in uitvoerige betogen, waarin hii zich bo vendien nog deed kennen als een filosoof van de zeer Duits-koude grond. Eigenlijk was hij een komisch nummer op zich. Maar het was op den duur toch aanzienlijk leuker om te kijken naar de echte komieken als Bob Hope, Groucho Marx en Danny Kaye, die in de loop der ja ren weer door Dick Cavett voor de Amerikaanse televisie waren geïnterviewd, maar dan op een hoogste intelligen te manier. Waar zijn de da gen gebleven dat wij hem hier geregeld op het scherm zagen? HERMAN HOFHUIZEN NEDERLAND 1 NOS 18.30 Sesamstraat 18.45 Paspoort voor Spanjaar den 18.55 Journaal VARA 18.59 Popeye, tekenfilm 19.05 Love Boat, TV-serle 19.55 2 voor 12, quiz 20.35 Sonja's Goed Nieuws Show NOS 21.37 Journaal IKON 21.55 Andarinjo, TV-flIm 22.25 Winners and losers, TV- spel 22.50 Haagsche Kringen NOS 23.55 Journaal NEDERLAND 2 Teleac 18.25 De Bijbel, les 2 NOS 18.55 Journaal KRO 18.59 Erwaseens...,afl.2 19.25 Muppet Show (met Kris Kristofferson en Rita Coo- lidge) NOS 20.00 Journaal KRO 20.27 Centennial, TV-serie, afl.8 (De storm) 22.00 Brandpunt 22.35 Herman van Veen Show 23.45 Vastenoverweging NOS 23.55 JOurnaal DUITSLAND 3 WDR 18.00 Sesamstrasse. 18.30 Cun bedrijfsleer, les 13. 19 EH-< vrijetljdamagazlne. 19.45 Ra onleuwa. 20.00 Journaal 20.15 Deutscher Alltag 21.00 Momenta 21.15 Leben und Arbeit des Schi steilere B.Traven 22.00 Ich, Claudius, Kaiser und afl. 11 22.50 Gott und dia Welt 23.20 Journaal ENGELAND BBC 1 19.00 Barney Bear. 19.15 Wond Woman, TV-serle. 20.00 The Dawson Watch 20.30 The Other One, TV-film 21.00 Journaal 21.25 The National Skating Assocl tlon Centenary Gala 22.15 Tonight In Town 22.50 Paper Lion, AmerlkaanJl speelfilm (1968) van A March BBC 2 18.55 Gardeners' World. 19.20 J< naal. 19.30 Star Signs. 20.00 City, TV-serle (Brick Lane) 20.30 Westminster, parlementarla 21.00 Pot Black, biljarten 21.25 Women at Arms, afl.1 (The resistible Force?) 22.15 International Pro-Cellbrlty God 23.05 Journaal 23.20 Rock goes to College BELGIE NED. 1 LEU naai Paai succ dan de verd kers op, Protestant», uitzending. 19.; mee 18.00 Peppl 8 Kokkl. 18.15 Kla klein kleutertje. 18.30 Opi school. 19 Fllmklucht 19.C DUITSLAND 1 WDR 18.00 Heidi, jeugdserie (Der alte Doktor). 18.30 Tip um halb 7 (Von Kopf bis Fuss: Die Grill- party). 18.40 An den Wassern zu Babylon. 19.15 Hler und Heute. 20.00 Journaal 20.15 Zwischen Strom und Steppe, speelfilm (1938) van Geza 21.40 Raumstatlon Bonn, TV-film 22.30 Tagesthemen 23.00 Tatort, TV-serle (Urtaubsmord) 0.35 Journaal DUITSLAND 2 18.20 Vater der Klamotte (Eln Be- such beim Bullen). 18.40 Manner ohne Nerven (Wlr wohnen nebenan). 19 Jour naal. 19.30 Auslands|ournal. 20.15 Derrick, TV-aerle (Eln unhelm- liches Haus) 21.14 La Bohème, opera van Puccini ultde Scala In Milaan 22.37 Journaal, sport 22.50 La Bohème, vervolg 23.35 Die letzten vom Red River (The good Guys and the bad Guys), Amerikaanse speelfilm Morgen. 19.45 Journaal. 20.15 The great Bank Robber Amerikaanse speelfilm (196 van Hy Averback 21.45 KTRC (Delen met Azië) 22.15 Hongaarse muziek 22.55 Journaal BELGIE NED. 2 20.15 De reis van Charles Darwli st> afl.7, slot 21.15 Tussen wal en schip, afl.4 22.05 Dagaandag.cultuurkronlek toerr uitge ten t stote; .steek 18.00 Paul et Vlrglnle, slot 18-3|Schili Zigzag, spelprogramma. 18.4 Sept sur sept, cultuurkronlel 1 19.15 Antenne-Solr, nieuws. 19.30 Journaal. 19.5|wier A sulvre, informatierubriek. 21.50 Journaal 22.05 l'Hypothèse du Tableau vol< De S Franse speelfilm (1977) vi stole Raoul Rulz Zwa oega kool hem 18.45 Formation syndicale, vakbond van snieuws. 19.15 Antenne-Sol 19.30 Journaal. 19.55 La mlère des |ustea, TV-serle. 20.50 Sportweekendprogno8et BELGIE FRANS 1 BELGIE FRANS 2 Leic 1978 wer Zoals de r, naar derst uit halei bijki spies digh NEDERLAND 1 Teleac 10.45 Russisch, les 14 11.30 Internationaal handelen, les 2 12.00 Biologie, les 17 12.15 Natuurkunde, les 9 NOS 15.30 Journaal KRO 15.32 Studio vrij 16.20 Maja.de bij 16.45 Kla8sewerk DUITSLAND 1 10.0 Journaal, Tageathemen. 10.25 Disco '79. 11.10 Keln Pardon für Schutzengel, TV-flIm. 11.40 Aualandsjournal. 12.25 Umschau. 12.55 Presseschau. 13 Journaal. 13.35 Overzicht 14.05 Journaal. 14.10 Sesam- strasse. 14.40 Patricia und der Lowe (The Llon), Engelse speelfilm (1962). 16.15 ARD- Ratgeber: Recht 17 Ostwlnd lm Vatlkan? DUITSLAND 2 13.00 Overzicht 13.30 Voor Joego- slaven. 14.15 Voor Spanjaar den. 14.58 Journaal. 15 Lau rel Hardy-klucht 16.15 Zu- 'nietl cok geschaut und mltgebaut (Ms- jacc rlonetten). 16.30 Muppet u i Show (met Rich Little). 16.5! Der grosse Prels. 17 Journaal. 17.05 Landersplegel. ENGELAND BBC1 9.00 See-Saw. 9.15 Tekenfilm. 9.3! Champion the Wonder Horse. 10 Feeling greatl 12.30 Grandstand, sport. 17.15 Te kenfllm. 17.25 Journaal. 17.3! Sport 17.40 Rolt on Saturday -OK? BBC 2 7.38 Open University. 14.30 Speel- film. 16.05 Hit the Note. 16.35 Horizon (Bronze age blast off). 17.25 Men ol Ideas. BELGIE NED. 1 en 2 14.00 Dag aan dag, cultuurkroniek 14.30 Hans Chrlstaln Ander sen, Amerikaanse epeelfils (1952) van Charles Vldor mil Danny Kaye. 16.15 Dobromlr (De oogst). 16.30 Opei school. BELGIE FRANS 1 en 2 16.00 Jardlnage, voor tuiniers. 16.30 Interwallonle, voor Italianet- en Spanjaarden. 17.30 Li preuve par set spelprogram- weging. 22.00 (S) Ballads blues en beton swing. 22.30 Nws. 22.40 (S) Goal. NOS: 23.55-24.00 Nws. Klass. muz. 22.00 Jazz van nu. 23.0 (S) Met het oog op morgen. 23.55 24.00 Nws. NOS: 18 03 De vacaturebank. 18.11 (S) Avondspils. VOO: 19.02 (S A.B.T.T. (19.30 (S) Veronica's pop HILVERSUM 1 VARA: 7.00 Nws. 7.02 (S) Z.O. VA- RA's Zaterdagochtendshow. (7.30 Nws. 7.41 Dingen van de dag. 8.30 Nws. 8.36 Gym voor de huisvrouw.) 10.30 Nws. 10.33 (S) Z.l. en de we reld. 12.26 Meded. voor land- en Nws. 15.30 Kinderen een kwartje? 16.00 (S) Het zout in de pap. 17.30 Nwe. 17.32 Dingen van de dag. j HILVERSUM 2 TROS: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgym. 7.20 Rustig bijkomen. 8.00 Nws. 8.10 Aktua-ochtendeditie. 9.00 Voorzich tig... breekbaar. (9.35 Waterst.) 10.00 De tien om kindershow. 10.30 (S) Coulissen. (11.00 Nws.) 11.30 Aktua- Sportcafé. 12.49 OVERH. VOORL.: Vast en zeker.progr. van het min. van Soc. Zaken. 13.00 Nws. 13.11 Aktua 2. 13.30 Wegwezen. 14.40 Korr F eens langs in Laren (NH). 16.00 Nws 16.03 Europarade. 17.55 Meded. HILVERSUM 3 NCRV: 7 02 (S) Start. 8.03 (S) H Sound. Gospelprogr. 9.03 (S) M bij de koffie. 11.03 (S) Popstation. 12.03 (S) Los Vast. Gevar. muziek- progr. 14.03 (S) Bij Barend. 16.03 Sportshow. HILVERSUM 4 AVRO: 7.00 Nws. 7.02 (S) Op klein stationnetje, 's morgens in vroegte. 8.00 (S) Weg-geef klassiek 9.00 Nws. 9.02 (S) Concerto martin» Ie. 10.40 AVRO-Academie. Blokfluü w spelenderwijs. 11.00 (S) Pistache 13.00 (S) Opera met ....John vak vai Kesteren. 14.00 Nws. 14.02 (S) In g» te var. bezetting. 15.30 In de wetefr schap dal... 16.00 (S) Jazz Spec*—" - 16.40 De Nederlandse politie (2). WI O da;

Leidse Courant | 1979 | | pagina 2