Zonder renteverhoging toch meer spaarrente voor thuisbankiers. Douwe Egberts verlaagt opnieuw ae koffieprijzen! Dagelijkse renteberekening is in uw voordeel. postgiro en rijkspostspaarbank DouweEgberts koffie... lekkere koffie. Paarsmerk Roodmerk Zilvermerk Fiine Dessert Espresso £422 nu: f4,12 Guatemala £425 nu: f4,15 Coffeïnevrii £449 nu: f4,39 LEIDSE COURANT DONDERDAG 8 FEBRUAR11979 PAGINA Tot voor kort werd bij ons de rente op spaar rekeningen berekend volgens de gebruikelijke half- maandelijkse methode. Dit houdt in, dat als u bijvoorbeeld op 7 maart een bedrag inlegt, de rente pas op 16 maart ingaat; bij opname op 7 maart werd de rente daarover maar tot 1 maart vergoed. Met behulp van onze computers zijn we nu in staat de rente op de dag af nauwkeurig aan u te vergoeden. Vanaf jartuari 1979 wordt de rente op de meeste spaarvormen* daarom berekend volgens de dagelijkse methode. En dat is in üw voordeel. Het gestorte bedrag is namelijk rentegevend vanaf de dag van storting tot de dag waarop u het bedrag weer opneemt of laat overboeken. Voor u betekent dat een hogere rente-opbrengst. Conclusie: het is thans nog voordeliger te sparen bij postgiro en rijkspostspaarbank. De dagelijkse rente berekening zorgt ervoor dat uw geld al vanaf de eerste dag rente oplevert. En het blijft dat doen tot de dag van opname van uw spaargeld. Dagelijkse renteberekening bij het RPS boekje, de Zilvervloot en Spaardeposito's wordt later dit jaar ingevoerd. (je weet dat 'tgoed is) £5p44 nu: f 3,34 nu: f3,74 f3j93 nu: f3,83 £4^2 nu: f4,02

Leidse Courant | 1979 | | pagina 20