Verzekeren. Rabobank ZONDER Z0 Skla van der meer Fijne meubelen! scherpe prijzen! De Rabobank is altijd in de buurt. VANDERMEER'S EIGEN MEUBELFABRIEK! 071-131141 Familieberichten Stel uw vertrouwen op de Here Jezus en gij zult behouden worden. Gij en uw huis. Handelingen 16:31 Nog vol levenslust, maar moe gestreden door de pijnen die haar lichaam troffen, is tot Jezus gegaan, gesterkt door de H. Sacramenten der Zieken, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder JOHANNA MARIA VAN EMMERIK echtgenote van Petrus Antonius Bakker. Zij werd 48 jaar. Roelofarendsveen: P. A. Bakker Gilze: Ans Jozeph Bianca Assen: Margaret Frank Katwijk: Carolien Roelofarendsveen: Irma dochter, zuster, schoonzusteren tante. Met groot verdriet berichten wij u dat, tijdens vakantie in Oostenrijk, plotseling is overleden, mijn lieve man, onze lieve papa, onze onvergetelijke JOOP VAN DER GEEST op de leeftijd van 45 jaar. n der Geest-Overdevest Greet v Coen Mark Fam. van der Geest Fam. Starrenburg-Overdevest Leiderdorp, 5 februari 1979 Anna van Burenstraat 27. Corr.-adres: Stuyvesantlaan 30, Alphen aan den Rijn. i. volgt in deze rubriek nader bericht Door de overweldigende belangstelling is het ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken, daarom willen wij langs deze weg een ieder dank zeggen die zijn of haar medeleven, in welke vornr ook, heeft betoond na het overlijden van mijn man. onze vader, behuwd- en grootvader CORNELIS NICOLAAS BOOT In ons drukke verkeer zijn misverstanden schering en inslag. Vandaar dat je soms tegen een flinke schade aankijkt voor je er goed en wel erg in hebt. Twee dingen zijn dan belangrijk, namelijk hoe en waar je verzekerd bent. Dat geldt trouwens niet alleen voor uw autoverzekering, maar vopr al uw verzekeringen. Bij de Rabobank bent u zeker van een korrekte schade-afhandeling en een goede nazorg. En daar gaat 't om. geld en goede raad UL XYCIL'W L>Cli 11Y Ud 1 L Ut V «1 Huur 'n Skala kleuren-TV. Dan huurt u de totale Skala service, v het meest zorgeloze TV kijken. Keus uit vele tientallen modellen. Eventuele reparatiekosten zijn nooit meer voor u\ rekening. Service? Iedere dag van het jaar, ook op zon- en feestdagen, zelfs met kerstmis. Bel even op of kom eens langs. Vandaag naar Skala bellen betekent morgen al 'n Skala TV in huis hebben Eén week op proef. Word ook één van de tienduizenden Skala enthousiasten. 365 dagen service per jaar. Haarlemmerstraat 168 Leiden Burgerlijke stand LEIDEN Geboren: Mikel Alexander zn. v. R. van Duu- ren en R. L. A. Leeflang; Ga- briëlle Jean dr. v. C. Versteeg en B. J. Ptak, Talia Jean dr. v. C. Versteeg en B. J. Ptak; Daniël Benjamin zn. v. C. J. Vecht en R. van den Bergh; Manuela Johanna Sophia dr. v. C. Zwanenburg en M. van As; Huibert Adriaan zn. v. J. Toorman en H. E. van der Leeden; Kimm Anouk dr. v. W. N. van Berkel en A. G. C. M. van Stiphout; Dennis zn. v. K. J. M. Seijsener en M. M. van den Berg; Sandra dr. v. H. van der Plas en J. C. van der Plas; Micha zn. v. P. Rijs- bergen en M. M. J. Lamboo; Wilhelmina Daniëlle dr. v. P. W. de Mooij ep C. M. van der Plas; Angelique dr. v. J. H. Petit en S. E. C. Copier; El len Tamara Marina dr. v. P. van Vliet en M. M. T. J. Vis ser; Petronella dr. v. K. Jon ker en J. van der Plas. Overleden: J. Rijsdam geb. 22 juli 1896, man; A. van West broek geb. 4 april 1900, man; J. P. Planjer geb. 6 okt. 1932, echtgenote van L. C. Hailing; M. Hemerik geb. 9 sept. 1904, vrouw; L. D. H. Broekman geb. 22 dec. 1898, man; H. A. Schuitemaker geb. 29 maart 1935, man; J. H. Kolmsberg, geb. 28 juni 1933, man; C. J. Steenbergen geb. 10 aug. 1900, man; H. K. M. K. de Jong geb. 6 okt. 1890, gehuwd geweest met J. Lemmerzaal; S. A. Wezenaar geb. 14 jan 1921, echtgenote van G. Beek huizen; J. P. G. Schouten geb 27 juni 1974, zoon; G. J. Ui terdijk geb. 27 april 1901, Ondertrouwd: C. Bos en E. P. M. Wolvers; W. Bos en D. E. A. Zoetmulder; R. G. Creve- coeur en P. M. F. Oomen; M. M. Gordijn en T. C. M. Hui- berts; C. van Nieuwenhuijzen en M. L. Montagne; N. H. C. van Nifterik en J. F. M. van Amsterdam; H. A. N. Rietker ken en G. F. Huner; F. W. J. Schreij en O. Visser; C. J. R. Seghers en E. H. A. E. L. Mast; C. G. Seriier en A. Vis ser; J. de Vos en J. Borgers; A. C. A. Borst en I. L. Sleur; L. P. A. van der Salm en G. C. M. van Schagen. Gehuwd: J. J. Calame en R. C. Prevo; F. P. M. Buck en M. L. E. Braat VanderMeer verrast stééds opnieuw met de allernieuwste, de meest modieuze meubelen voor 'n prijs die altijd meevalt. Nu weer met deze verrukkelijk-speelse leefhoek met extra-dikke, volle, diepge- nopte, royaal-overbloezemde kussens in oergezellig rib (dat weer helemaal terugkomt!). In de meest onweerstaanbare kleurtjes die er zijn; van heel teer ivoor tot diepbruin. Uit voorraad leverbaar in warm nègre. Kom gauw kijken. Kom naar VanderMeer. Profiteer van dit Modieuze Meevallertje uit VanderMeer's Eigen Meubelfabriek! VanderMeer maakt deze originele leefhoek in 'n gezellige rib zelf. Daarom kan de prijs zo laag zijn! Mocht u binnen 14 dagen na aankoop van een VanderMeer-meubel ergens anders hetzelfde meubel (onder dezelfde voor waarden betreffende levering en service) voor een lagere prijs kunnen kopen, dan geeft VanderMeer u het prijsverschil terug. Deze leefhoek is opgebouwd uit losse elementen. U kunt dus precies die opstel ling maken die u zelf wilt! Een losse 2- en 3-zitter bijvoorbeeld. Of twee 2-zitters tegenover elkaar. En: óók de bekleding kan anders. In rondom-echt-leer. In tweed. Of in velours. Alles kan, want 't komt u VanderMeer's eigen fabriek! Den Haag: Spui hoek Kalvermarkt. Den Haag: WinkelcentrumWaldeck', einde Laan van Meerdervoort. Utrecht: Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Utrecht. Rotterdam: Groothandelsgebouw, Weena 737. Amsterdam: Stadhouderskade 74. Dicmen (bij Amsterdam): Rijksweg Amsterdam-'t Gooi, afrit De Sniep. Beverwijk: Rijksweg Haarlem-AJkmaar, Velser-tunnel, afrit Zaandam/Heemskerk. Eindhoven: Noord Brabantlaan bij de Rijksweg Tilburg-Maastricht, afrit vliegveld. Ettcn-Leur: Rijksweg Breda-Roosendaal. Heerlen: Spoorsingel 2. Enschede: Winkelcentrum ,De Klanderij'. Almelo: Oranjestraat 25.

Leidse Courant | 1979 | | pagina 6