ènegouwen vrijjelag\$ Adverteer meer U betaalt maar de helft bij plaatsing en de andere helft in 6 maanden zonder rente of kosten AALMARKT 12 - 14 - 15 - 16 TELEFOON 12.17.82 LEIDEN GEMEENTE ALKEMADE LEIDSE COURANT DONDERDAG 1 FEBRUAR11979 PAGINA 18 Kadett MantaCC Manta Ascona Monza Commodore Rekord Senator Steeds meer klanten kopen Philips kleurentelevisie b'l Inruil van uw oude apparaat tegen gunstige voorwaarden Al was het alleen maar om de service geen voorrijkosten geen plaatsingskosten geen afregelkosten alleen de nieuwste types Bereikbaar via Boommarkt Apothekersdijk of World Records? Er is heel wat voor nodig om een plaats te veroveren in het Guinness Book of World Records. Logisch, want in dit boek staan alleen maar unieke prestaties vermeld. Opel heeft zo'n unieke prestatie geleverd. Want dit befaamde automerk was in 1978 al 10 jaar lang de meest gekochte auto in Nederland. Iets wat vooral is te danken aan alle tevreden Opel-bezitters. Maarhad u anders verwacht? Tenslotte is Opel een ekonomische, betrouwbare, veilige en komfortabele auto. Een auto die is gemaakt om jarenlang plezier van te hebben. Zo'n vermelding in het Guinness Book of World Records heeft Opel dus dubbel en dwars verdiend. Ih het Guinness Book of World Records staan rekords vermeld op vele gebieden, zoals sport en spel, mens en dier, handel en industrie. De Nederlandse vertaling, het Guinness Groot Record Boek, is een uitgave van Luitingh B.V, Laren, Holland. De burgemeester der gemeente Alkemade maakt ingevolge het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat.de raad van die gemeente in zijn vergadering van 29 januari 1979 heeft besloten te verklaren, dat voor een viertal gebiedjes, die op de bij dat besluit behorende kaart rood zijn omlijnd, een herziening van het bestemmingsplan wordt voorbereid. Het besluit heeft betrekking op: a. een gedeelte van de Piet v.d. Velden- straat (even nrs. 2 t/m 24) te Roelofarends- veen; b. een terrein bij Noordeinde 35 te Roelof- arendsveen; c. grond nabij Koppoellaan 16 te Rijpwete- ring; d. een perceel nabij Zuidweg 20 te Rijpwe- tering, en ligt met de daarbij behorende kaart ter inzage op de afdeling algemene zaken der gemeentesecretarie. De burgemeester voornoemd, drs. P.J. BOLTEN. Teleton portable radio/ cassetterecorder ontvangst op FM en MG automatische opname-sterkte regeling ingebouwde foon automatische speelt op net of batterijen uitgangsvermogen 1 Watt Adviesprijs 229.- Bij Vroom Dreesmann Pantynylons Erna. 20 denier. Diverse modetinten Prima pasvorm. Maten 36 - 40 en 40 - 44. 5 Paar Colpullover De laatste colpullo- vers van dit seizoen' 100% acryl. Veel keus in kleur. Maten 46 t/m 56. 6.- Geluidsfilm projektor Ëumig Mark $302 Geschikt voor Super 8 en Single 8 films. zoomobjektief 1:1, 6/17-30mm. 18-24 beelden per sekonde geschikt voor spoelen tot 180 m. kompleet met mikrofoon, spoel, 5 meter proeffilm met geluid en filmsnijmesje Adviesprijs 941.- Bij Vroom DreesmannH##" Lenco lamp Geeft licht op uw platenspeler als u de stofkap opent. Makkelijk te be vestigen. Laken Katoen 100% Katoen. Optisch wit ge bleekt. Extra voor delig! Per meter: 240 cm. 10.75/ 180 cm. 7.75/ 0 6.75 Vendomatic wasdroger7830 Uitstekende machine voor 4 kg. droog wasgoed. 4 programma's kontrölelampje aansluitwaarde 2200 Watt Kema-Keur afmetingen: H85xB61xD56 cm. VROOMS DREESMANN ook geldig op de plaatselijke koopavond In het gemeentelijk informatiecentrum (ge meentehuis, Hoofdstraat 3) ligt met ingang van vrijdag 2 februari 1979 gedurende één maand voor een iéder ter inzage: 1. het ontwerp voor een bestemmingsplan „Centrum", bestaande uit een kaart en voor schriften; 2. de bij het ontwerp behorende toelichting. 2 Gedurende de hierboven genoemde termijn van één maand kan een ieder tegen dit ontwerp schriftelijk bezwaren indienen bij de gemeen teraad. Toelichting: Dit is een bekendmaking ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Het ontwerp-bestemmingsplan „Centrum" heeft betrekking op het gebied dat begrensd wordt door de Hersant-snoepw^g, ae Simon Smitweg in het verlengde van de Engelendaal, Rijksweg A4 en de Oude Rijn. Leiderdorp, 1 februari 1979, De burgemeester van Leiderdorp, M. A. van der Have. Ontwerp-bestemmingsplan „Centrum" ter inzage.

Leidse Courant | 1979 | | pagina 18